Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми има проблем?
Здравейте! Първо ще помоля модераторите да публикуват историята ми, защото е истинска и наистина сте интересувам. Пиша за втори път, защото първия, историята ми незнайно защо не беше публикувана. Пише ви момче на 18 с приятелка на 17 (почти 18).
Накратко. Проблема е, че тя мирише там долу, но не винаги. Не сме правили секс, но сме се задоволявали чрез фелацио или с ръце. Тя не е девствена, имала е около 2 връзки в които секса не е липсвал. Причината която не правя секс с нея е, че съм притеснен дали тя е здрава. Когато я задоволявам с пръсти, усещам силна и специфична миризма подобна на развалена риба. Чувал съм, че ако мирише на това, значи има проблем, болест. Странното е, че след 2 дена примерно, тя просто не мирише. След няколко дена пък отново се долавя тази миризма.. и как да ви кажа.. Някой път я има и то много силна, а друг път не. Странно ми е, здрава ли е, имате ли мнение по въпроса? Възможно ли е момиче да има тази миризма и тя да е здрава? Моля историята ми да не бъде пренабрегвана, истинска е, интересувам се силно. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Момичето,не е хигиенична,за това така мирише.
Ако има,някаква инфекция,ще си мирише постоянно,а не на моменти.
Не забравяй,че и ти ако не си измиеш онази работа,за 1,2 дни мирише,като развалено синьо сирене.
Съвет: Карай я да се измива всеки ден по два пъти...единия път с интимен душ гел,а вторият път,само с вода.
Ако те е срам,да й кажеш в очите,някак си с майтап подходи.

2.   Момичето ти трябва да поддържа хигиена винаги и всеки ден.. Да не говорим за преди секс или след секс.. намери някакъв ако трябва заобиколен начин и и го кажи.. има едн много хубав интимен гел който ще я предпази от тази миризма през целия ден но за да си го вземе трябва някак си да и го намекнеш ако неможеш направо да и го кажеш.. ако искаш подробности за този гел пиши ще ти кажа :)

3.   Просто минавайте през душа преди леглото.

4.   АВТОРА: До №1, 3 часа преди да се видим си беше взела душ, и попринцип не е нечистоплътна, грижи се за себе си и си личи. Или пък просто това си е нейната миризма и аз не знам..

6.   До № 4 от №1

Ходи на гинеколог,да се преглежда? Паралелно с това изследвания правила ли си е? Не за друго,а ей така от здравословна гледна точка.

Колко кг е? Ако си има форми,това води до протриване и през топлото време се изпотява в онази зона,за това може да се появява,тази миризма.

7.   Проблемът е че се измива с обикновен сапун, а това е вредно тъй като се унищожава естествената защитна бактериална среда на влагалището и от там идва тази миризма, да се измива само с топла вода и да ограничи използуването на интимни гелове за известно време.

8.   Аз лично, съм казала на приятеля ми да ми казва ако усети странна миризма или изобщо нещо, което не е ок. Иначе лично аз, винаги преди секс се къпя, също и след секс ако не мога веднага да се изкъпя, пишкам. Рядко използвам сапуни, но ако използвам са бебешки или интимен душ-гел. Намекни й да го правите в банята - изкъпете се, после продължете на мивката или на тоалетната чиния. Намекни й, питай я тя имала ли е проблеми, ходила ли е на лекар. Моят си знае, че ходя редовно на гинеколог, обръщам си постоянно внимание и при всяко съмнение съм при лекаря. Няма от какво да се притеснява. Иначе да, всяко момиче си има миризма, но лично аз докато ме лиже, не съм усещала друга миризма. Даже не ме бурка и да го целувам след това.