Споделена история от Секс и интимност

Постоянно се пипа
Здравейте! От известно време ходя с едно момче, в един клас сме. Още преди да се съберем забелязах, че постоянно се пипа. Понякога когато излезем някъде само го намества нещо. В часовете когато седим заедно пак виждам как го повдига и намества. През повечето време ръцете му се занимават с това, но се притеснявам да го питам, защо го прави. Ако може някой да ми каже поне да знам, защо го прави.

Коментари

1.   Ами много просто - човекът ти е сексуално незадоволен. Ако не искаш да правиш секс с него, правете просто Петинг - това е взаимно задоволяване с ръце и устни. Детска му работа - ходели били.

3.   Ти май само там гледаш. Нормално е. Всички го правим, волно или не. Просто не знаеш какво е да ти виси от единия в другия крачол дето се вика. Трябва буквално да го наместиш или да го отлепиш при изпотяване. Не прави нищо нередно споко. Направо ме изуми с този въпрос. Ти да не си 5-ти клас.

5.   Пипа го, защото е чикиджия. Не се занимавай с такива. Прави се на отворко. Нали си виждала, как Майкъл танцуваше когато пее, все там се държеше. Според мен това е лош навик, грозен, който момчето трябва да изчисти. Кажи му го директно, даже и с риск да скъсате. Това ще е полезно и за него. Сега е още момче, и по е приемливо, но утре като стане семеен и има деца, и пред тях ли ще си го намества? Имах колега, който имаше този навик, и вече възрастен, пак го правеше, явно неволно, но много смешно изглежда отстрани. А той си беше типичен селянин, без култура и възпитание, просто първичен човек. Не се занимавай с такива, навика си няма да промени!

6.   Моя приятел си го намества когато получи ерекция, а когато е с мен забелязвам че често му се случва.

7.   Може да е обрязан, а много момчета си го държат оголен под бельото и отворчето на пикочният канал понякога се дразни от ръбове на бельото и се налага да си го измести по вляво или дясно.

8.   Може да има проблем? Щом ти е гадже какъв е проблема попитай го ако трябва кажи му да отиде на лекар.
Може да го боли нещо и затова да го пипа друга причина едвали има.

Лейди Гага

9.   Ако не е лепнал някаква зараза, подкрепям номер 5. Това са просташки изпълнения. Има случаи, когато човек си промня манталитета, но точно при тия дори външно да спре след време да го прави, съзнанието му ще си е същото.

10.   Като започнеш да го пипаш ти, ще спре да се пипа сам.

11.   А ти защо гледаш там и какво прави той постоянно авторке ?

13.   Съгласен съм с №7 - аз съм на 19, не съм обрязан но кожичката ми е по-къса и главичката на пениса ми е постоянно оголена. Не ми пречи с нищо, но понякога отворчето на главичката ми се дразни от шевовете на гащите и трябва да си го наместя, иначе боли.