Споделена история от Секс и интимност

Помощ - вибратор, а нямам 18 г.
Здравейте, момиче на 16 години съм и обичам да се самозадоволявам. Проблема е че съм девствена и не мога да използвам вибратор. Исках да ви попитам, понеже искам да си купя от тези вибромасажорите, а те се продават само в секс шопите. Случайно някой, който е работил или познава човек в куриерските фирми. Дали знаят какво има в кутиите и дали няма да ми искат лична карта. Моля ви кажете какво да правя, защото искам да си поръчам, но ме е страх да не ми искат лична карта, за да потвърдя, че съм на 18!! Давайте съветии какво да правя и ако някой е поръчвал, моля да напише!!

Коментари

1.   За да си купиш неща като алкохол и цигари ти трябват 18 г., но не и за да си купиш ел. уред. Ти имаш право на собствена сексуалност от навършване на 14 г. възраст. Всичко можеш да си купуваш - и кондоми, и лубриканти, и вибратори, но при куриерската фирма ще искат лична карта, за да ти дадат пакетчето. Освен това не знам дали сайтовете работят с хора под 18 г., защото се сключва официален договор за покупко-продажба с тях, имаш право да върнеш стоката ако не ти хареса в срок от 2 седмици и под 18 г. си защитена. Там ако не продават под 18 г. възраст е поради други причини, не заради съществото на продуктите. Куриерите не знаят какво има вътре и не ги интересува, но искат да се разпишеш и да покажеш лична карта, за да се легитимираш..
Аз те съветвам да си купиш каквото си решила от секс шоп с продавачка жена, защото там ще получиш и добър съвет, а и можеш да се увериш в качеството на продукта, защото има китайски продукти, които миришат страшно на гума и платмаса, което означава, че са токсични и имат много омекотители в тях. Има и добри китайски продукти. Ти обаче няма как да знаеш онлайн как мирише, дори колко е голям и шумен уредът. Уредът не бива да мирише на химии, а да има неутрална миризма дори да е от гума и пластмаса. Тук продавачката може да те посъветва. Трябва ти и лубрикант с уреда.

2.   Никога не са ми искали личната карта от куриеската фирма, каквото и да съм поръчвала.

5.   Никой няма да знае какво има в пакета при доставката и никой куриер няма да ти поиска лична карта. Казвам го от опит. Често пазарувам от онлайн секс магазини. Единственото неудобство е че наистина няма как да видиш артикула преди да го закупиш, а често качеството на тези артикули е съмнително - повечето са китайски и бързо сдават багажа.

6.   Такива стоки се оисват като "козметика" така че никой няма да разбере какво ти е доставил нито ще иска лична карта. Даваш парите и "Чао"

8.   Не заблуждавайте авторката! Лична карта се иска при доставка, това е задължително, както когато ти доставят нещо намясто, това че някои си затварят очите, не значи че и други биха го направили. На мен ми искаха около 2-3 пъти лична карта в офис на еконт, за да проверат, дали лицето поръчало стоката съвпада с името и адреса.

9.   Влизаш в магазина, копуваш си, каквото си искаш и излизаш. На другия ден, касиера/касиерката няма да има и спомен за теб.

10.   №8 е прав/права

В офиси на еконт, при доставка до дома се изисква лична карта, за да се легитимира лицето, защото всеки може да се представи, за някой си... без да даде личен документ, които потвърждават самоличността му.
Да факт е, че при някои офиси на еконт, не се иска лична карта, но служителите, като направят, някой ден фал, ще си понесат санкциите, но има и съвестни, които не допускат човек, да си вземе поръчката, без лична карта.
В секс шоп магазин, стоките им са стари, никой не ги купува, за това и наемат възрастни госпожи, защото най-малко се посещават, а и стоките им са нехигиенични, защото отварят абсолютно всеки артикул, а кой знае колко ръце са го пипали преди, ти да се добереш до него. Относно секс шоп онлайн твърдо ЗА съм, защото се купува анонимно и лоялно. На 16 години си твърде малка... вместо да се занимаваш с по-полезни неща...! Като навършиш 18 години си взимай, каквито секс играчки искаш, тогава няма да те притеснява, кой ще разбере или ще те съди за годините ти.

- Black Angel

11.   №8 - аз пък съм получавал стотици пратки през еконт и един път не са ми искали лична карта. Ама и да поискат какво? Те не знаят какво има в пратката а след като е адресирано до момичето не виждам никакъв проблем да й освободят пратката.
А да не говоря колко пъти съм изпращал приятели да ми приберат нещо адресирано до мен и пак не имало проблеми.

12.   Здравей, пишеш, че си девствена и не можеш да ползваш вибратор!
А питала ли си се какво е да си го сложиш отзад в дупето?
Само като си помисля, колко време съм загубила докато пробвам в дупето... сега искам постоянно да ми е там!!!