Споделена история от Секс и интимност

Изпитвам голямо желание за секс с зряла жена. Моля дайте ми съвет какво да правя.
От Бургас съм на 20 години и си падам по жени на около 30-45. Търся си такава с цел секс. Знам че не е редно а си е срамно но какво да правя ? Сигурно имам странен вкус. Но изпитвам голямо желание за секс с зряла жена. Моля дайте ми съвет какво да правя.

Коментари

1.   Еми давай!! Какво чакаш?! Няма нищо нередно в това според мен. Пък и съм сигурна, че много от зрелите жени си мечтаят за млад мъж. За всеки случай го пази в тайна, защото на някой хора може да им се стори много неморално и да ти излезе лошо име.

3.   Сайтове за запознанства колкото искаш, незадоволени зрели жени -също. Останалото е въпрос на време и желание и за двете страни-

4.   Това, че не е редно са пълни глупости! Няма рецепти за натрупване и развитие на сексуалния опит. Просто го направи. Дамата ще изпита радост и нека това е твоето удовлетворение, че си направил добро за дама, а тя водена от желанията си - ще насърчава твоите фантазии и ще ти помага да стават реалност.

Утре това ще е от невероятна полза в бъдещото ти семейство, така че - по-смело.

5.   Има 30 годишни жени които изглеждат на 20.
Ти въобще наясно ли си какво търсиш.
Да не си някой кретен. Да не мислиш, че 45 годишните
жени са взели дали и не подбират куцо и сакато.
Уточни си малко проблема.
Ако се възбуждаш от дърти жени, можеш да удошиш
някоя без да искаш.

6.   Абе тоз дет е писал горния коментар е голям чукундурин !!!
Момче да ти кажа, че си нормален ща изльжа
ама кво да те прая ...
Намери си ако можеш и прави секс.

7.   Момчето пита "как", а не защо.
Доколкото разбрах мой, имаш същия проблем като мен - страх от успех или страх от неуспех. И аз като теб гледам готини мацки в дискотеката. Отиват някви пичове, като визия на хора не мязат, ама си ги свалят без да им мигне окото, след малко дори си тръгват с тях. Гледам аз - някакви си ме гледат здраво. Отивам... осирам работата и си тръгвам депресиран. Та въпроса е КАК СТАВА НОМЕРА, КАК ГО ПРАВЯТ?

8.   Пич не ги слушай селяните. Всеки си има собствената версия относно какво е нормално и какво не. Според моята в това което искаш да направиш няма нищо неморално, честно.
Има много жени които искат да правят секс с млади жребци като нас, пожелавам ти успех!

9.   Не мисля, че си странен. Има доста като теб. Аз сьщо ходя от една година с по мальк от мен. Разликата ни е 13 год. И правим невероятен секс. Просто трябва да изясните отношенията си в началота, да бьдеш тактичен, внимателен и внимавай с влюбванетоооо!!!!! По големите като мен в повечето случаи искат неангажираща врьзка а не гербова марка. Успех.

10.   Така де, трябва да се трупа опит. Успех!!!

11.   за 10: „Опит е името, с което много хора наричат грешките си.“

12.   Поздравления за вкуса ти, младеж! И аз съм сбъркана - харесвам по-млади мъже, и то - доста по-млади. Не ме е срам. Всеки ще има полза от такава връзка - и дамата, и младия мъж. Но мисля, че има доста непораснали момчета, а........ честно, не умеят да ухажват, да водят разговор, иначе са готини и сладки. Дерзай! Напред към усъвършенстването!

13.   Аз съм на 42, но с голямо удоволствие бих легнал с 50-60 год. едра и цицеста жена, която не си бръсне пубиса и подмишниците.

14.   И аз имам такова желание!!!

16.   Жена съм извън възрастовата граница която търсиш / на 50 съм /, иначе не виждам проблем!

17.   Бих ти предложил да направим тройка с мойта жена /на 35/ с най-голамо удоволствие. Има една малка подробност - Циците са и много аки, но и тя е яка - 120кила при 160см ръст. К`во ше каеш?

20.   И аз от както се помня, като се удървя като камък все си представям как го тъпча в дупето на някоя възрастна жена
със симпатично лице. Но най важното е да не се гримира или съвсем умерено. Общоприетия модел за секс символи като поп фолка грам не ме дървят хора, даже напротив. Искам жена на 42-48 с естествения си аромат която да любя като луд или да и свалям дънките до колената и да ближа отпуснатото дупе а след това да я понаебевам там. Това е :)

22.   Нищо откачено/странно няма, хората са казали: "намери си кака, да те отрата" - народна мъдрост!

29.   Ако авторът още чете, да си кажа мнението и аз. Много хора са против такива връзки. И аз лично бях на такова мнение, докато не ме разтърси мен самата. Жена на 41 г, в момента от един месец съм с тийнейджър на 15г. Той казва, че страшно го възбуждам. Той мен също. Мислех си, че ще е много неопитен, нищо подобно. По-зрелите мъже, ще извинявате, ама много бързате и гледате по-бързичко да го вкарате. А нас жените това не ни задоволява. А това момче прави невероятна любовна игра и свършвам даже без да ми го е вкарал. Мисля, че всяка жена ще се възмущава от такава една връзка, докато не почне да я желае едно младо момче и ако я докосне, ще види какъв ток ще я разтърси.

30.   , , Бързият влак за Варна отдаааавна тръгна от първи коловоз. А, , дъртите умрелници, , само ток ги оправя.

31.   Към № 40:Абе тъпанар, ще видим дали ти ще се чувстваш дърт на 40г. намен всички ми казват, чеизглеждам по-млада. Освен това момчето е лудо по мен. да се пукат душманите.

32.   Виж сега, съгласем съм с теб, че изобщо не си дърта(не съм №30) на 40-41г. Ама да ти кажа честно за мен не си нормална. И аз правя секс с 42г. жена, ама съм на 30години. 15 годишно момче е 7-8 клас детиняк. За мен е извратено. Аз примерно по 20-25г. момичета се заглеждам, но по 15 годишни - изобщо. Имам братовчедка на 15г. примерно и далеч не гледам на нея като жена. Та тя си е още детиняк. За него сигурно е голям кеф, ама ти как го пипаш и как му даваш да те пипа - не знам. Тръпки ме побиват. Остави момчето и на твойте години си намери някой поне на 25г.
М30г

34.   Бях на 33 когато една кака на 46 ми завъртя главата! СТРАХОТЕН СЕКС!!! Само докато погаля шията и бях готов! В по горен коментар срещнах и двата проблема през които преминахме, но без тях не може. Карах я да стене и да свършва 2-3 пъти докато не ме затисне и седне отгоре му! Но това доведе нещата, че тя се влюби в мен и искаше да се съберем. Не можа да ме задържи понеже нямаше как да ме дари с дете. Но сега когато вече имам дете очите ми не спират да оглеждат от глава до пети по зрели жени от 40 до 55 да кажем. Търси приятелю и не бъди твърде настоятелен за да не те помислят за наглец. Лично мое мнение е, че по-красиво тяло на зряла жена няма!!!

36.   То и аз така. Още нямам 20 пък гледам за жени два пъти по-големи. Все пак не мисля, че има нещо нередно. Всеки с интересите си...

38.   Аз съм на 45 и имам приятелка на 62. Правим страхотен секс но тя от известно време иска да опита тройка с мен и още един мъж. Пада си по по-млади и търсим мъж на 20-25 години или максимум 30.
Ако има някой навит може да пише.

39.   От 6 години живеея с жена която е вече на 47 г аз на 36. В началото секса беше супер, правихме всичко. Използваме вибратори, плодове, зеленчуци, двойно проникване абе голям кеф. Но с годините тя остаря и вече секса е скучен Имал съм крадка връзка преди нея с 52 годишна ( 22 г по голяма от мен ) тя беше фурия По 5-6 пъти луд секс на ден на всякъде по всяко време но честно не издържах, тя искаше да я чукам с часове, бях млад а тя не наситена за младото ми тяло. С нея съм правил и strap on. Беше изпратена, а аз исках да и дам всичко в секса ( дори и това да ме чука с вибратор анално ). Тя се възбуждаше от това адски, после аз я чуках.
Секса с по възрастна жена е супер, но ти трябва здрав кур. Тия жени се чукат не само като за последно, но и искат да си добре поддържан.

40.   Семеина на 47г. и на мен един младок като теб ми подменя кръвта. Вече втора година. Но вече е доста добър. Иначе беше за минутка и готов.

43.   Жените на 30 са най-секси. Щом аз като бях на 20-22 си падах по батковци на 30, защо ти да не си падаш по жени на 30? Секси и младолоки има и на 35, и на 40, и на 45. А разведени или сами на възраст 30-35, колкото щеш.

44.   Какво нередно има в това, че си хетеросексуален? Другото макар и прието не е нормална форма на сексуалност, а отклонения. Към това число освен педерастията и педофилията се причислява и влечението към млади жени макар и не в такава тежка степен. Аз съм нормален хетеросексуален и мене по-скоро ме отвращават младите жени, отколкото да ме привличат. Но видя ли възрастни жени като в Ютуб каналът Masdiks Pro меко казано откачам и мога да се влюбя от пръв поглед и то трайно. Нещо което се случва много рядко по принцип.

45.   Кое е срамно, бе чоджум? !
Не се излагай!
Много загорели женици ще направиш щастливи и освежени! Хем и ти ще се позабавляваш. Давай смело, влез в някоя група, завърти някой флирт, бъди фин и чаровен и давай смело. Такива жени осъзнават, че нямат големи шансове да бъдат прободени на млад кур и с радост и жажда ще ти дадат.
Успех :)

46.   44, най-хетеросексуално и НЕпедерастко нещо е да си харесваш точно млади, свежи, стегнати и естествено красиви жени във фертилна възраст между 16-30 години, и няма нищо педофилско в това. Всеки мъж с нормална сексуална ориентация и НЕЗАВИСИМО от възрастта си, харесва и се възбужда от жени само от този възрастов диапазон, защото усеща подсъзнателно, че точно през този период фертилността, плодовитостта и способността им да родят здраво поколение без генетични малформации, е най-голяма. Истински педерастко и извратено е, да харесваш жени с 20, 30 или повече години по-големи от теб, на които им е спрял цикълът и им е минала детеродната способност, преди ти да си се бил родил, и които могат да ти бъдат майки или направо баби. Дъртите жени са сбръчкани, съсухрени, увиснали и безжизнени, да правиш секс с такова нещо би значело, да правиш секс със труп, което е равностойно не на геронтофилия, ами направо на некрофилия. Ти като си толкова голем "мъж", тогава що не вземеш да правиш секс със 70-годишна баба? Ама на нейната възраст тя вече има много здравословни проблеми, високо кръвно и т. н., и от емоцията по време на секс ще й причиниш някоя аритмия или инфаркт, тя ще умре, и после ти ще вървиш в затвора. Да не говорим, че дори да не е това нейните кокали са толкова изтънели и изнемощели с времето, а ставите износени, че и при най-малкия натиск и физическо напрежение ще й ги строшиш, и после пак в затвора. Няма изобщо да можеш да си я връткаш и гъзиш в леглото както си искаш като 20-годишно маце, не си представяй такива порно сценарии. Порното е едно, реалността е друга.

47.   46. Това твоето са просто твои теории и разсъждения, но не и реалността нито от природна гледна точка по отношение на възпроизводството, нито от гледна точка на привличането, защото колкото мъже има които харесват млади жени има също толкова, ако не и повече мъже които харесват жени на годините на майките им. Ако това беше нещо грозно и отблъскващо мъжете, нямаше категорията млади мъже с възрастни жени да е най-гледаната и търсената от всички жанрове в еротиката и порното. Та кой гледа неща които не го интересуват и които го отблъскват. И то причината да ги гледат е защото повечето възрастни жени са омъжени и има голям дефицит за мъжете, които са млади и затова вместо да се хващат с млада жена те пред живия секс с млада предпочитат да гледат на екран секс с жена на годините на майка им. Все пак всеки нормален и здрав във всякакво отношение мъж търси връзка с истинска жена, а не с някакво подобие на жена каквато е младата и при която съпоставката пред възрастната е все едно да сравняваш зелена малка твърда кисела слива имаща мека горчива костилка, каквато е през Април месец със сочна голяма узряла сладка слива с твърда костилка каквато е през Юни. Възрастната жена е опитна и разработена във всякакво отношение, а плодовитостта и не се различава особено от на младата, която е направо грозилище пред нея. Чертите които придобива възрастната жена с годините са част от красотата и са мощен афродизиак за нормалния мъж. Младата е всичко друго, но не и жена. Досадна и противна е, а нали не е раждала, ако забременее може да се пръсне понеже е тясна като макарон и да умре от кръвозагуби. Много природосъобразно да си натикаш сам главата в торбата, няма що. Човек за да се хване с млада и да не говорим, ако е
и блондинка обикновено означава, че и акъла му е колкото на нея. Истинските мъже трябва да си разпечтат дами, които харесат от ютуб каналът Masdiks Pro и да ги сложат на тениските си, че да стои тази напаст младата да не говорим, ако е и руса далеко от тях като им види отличителните знаци на тениските. Не, че ще върши голяма работа, да не ги кацат и лигавят, но пак е нещо. Другия вариянт е да скрият в дън земя парите и колите, ама да няма да тръгнат да го правят заради някакви си тении с руси гриви.