Споделена история от Секс и интимност

Искам да бъде специално и незабравимо
Здравейте, моля поста ми да бъде одобрен. Искам да подготвя романтична вечер за мен и съпруга ми, тъй като сме разделени в момента в различни страни. Скоро ще се приберем и двамата в България и основният ми въпрос е дали хотелите предлагат такива услуги. ( Ако някой знае за някой хотел в Пазарджик ще е страхотно) Дали, ако наема стая в хотел ще ми предоставят нужните неща, като маса, столове, прибори, храна и т. н. Също може да предложите различни и оригинални идеи как да го изненадам (нещо различно от това, което мисля аз). Иначе мисля да е романтична вечеря, хубаво бельо, секс и такива неща. Ако не става в хотел, предложете други места, само в къщи не. Дълго време не сме били заедно и искам всичко да бъде незабравимо. Благодаря предварително.

Коментари

1.   В Пазарджик не знам, но в СПА хотелите предлагат такива услуги. Щом искаш да ядеш в стаята на маса - избери апарт хотел, трябва да уговориш всичко предварително. Отиди на хотел, където хората правят почивка, не бизнес - в някой ваканционен район - в близост до вас са минералните бани на Хисар, избери най-добрият хотел там, също подходящи са добрите хотели 4 звезди минимум на Черноморието, в ски курортите, избери хотел с голямо и хубаво СПА и с добри оценки в booking. com, но понякога в малкото е многото - в краен случай ако трябва да сте в Пазарджик, купи бутилка шампанско, 2 чаши, ягоди, сметана за пръскане, шоколад, плодове и бъди неговата трапеза, а после отпускане в СПА-то на хотела. Гледай за инспирация 50 нюанса сиво.

4.   Благодяря ти :) В booking. com има доста интересни места, но проблемът е там, че все още не знам на коя дата ще съм в България, за да резервирам още сега стая. Имаш ли представа, дали мога сега да резервирам, а по - късно да уточня/сменя датата?

5.   От 4, по принцип резервирай, когато си знаеш датата. У нас има много хотели, много стаи и никога не е пълно, спокойно, но дали можеш да променяш датата зависи от самия хотел. Повечето мисля, че нямат проблем, освен ако резервацията е била по време на някакви празници. Обади се в хотела и питай

6.   Благодаря за съветите. С хотела ще се оправя някак. сега чакам идеи за повече еротика. Как да го изненадам, след като сме пробвали всякакъв секс( анален, орален, вагинален) та бих искала да е нещо по-еротично, по-разкрепостено. Макар, че след 5 месеца без секс и една свирка ще му е достатъчна, за да изживее страхотно удоволствие хихи :)