Споделена история от Секс и интимност

За доверието и секса
Мъж съм на 28 години. Въпросът ми е за аналния секс, но не точно. Аз със самия секс нямам проблем, не ми се налага да си искам. Приятелката ми решава къде да го правим, по- често е в дупето, наистина! Виждам, че и харесва, някак се отпуска и му се наслаждава. И аз свикнах да го правя често така, защото за мен това беше ново. Наясно съм, че има опит, но за мен е нещо нормално, приемам го. Обаче като реша да я заговоря по този въпрос, преди изобщо да я питам нещо конкретно, тя се изчервява като домат, лицето и пламва, и ми казва, че не иска да говорим. Дори е излизала от стаята. Обичам я и мисля да направя по-сериозна стъпка, но тя поставя бариера между нас.
Възможно ли е това да се дължи на доста консервативното възпитание? Семейството и са българи, но католици и родителите и са, както се казва, доста стегната намотка. Много строго са се отнасяли към нея.

Коментари

2.   Ако не иска да говори за това, просто не говорете. Наричай го с някакво различно име, от рода на "нашето си нещо" или прочие.
Много момичета има, които се притесняват, че ако се наслаждават прекалено много на секса, ще ги сметнат за курви и то именно приятелите им.

3.   Гледай какво нещо дава в гъза пък я срам да говори по тая тема хмм.. Странна женичка,или ти ни лъжеш нещо.
Е какво е това нещо дава ти отзад пък я срам от темата? Това как е възможно..

Лейди Гага

4.   Лейди Гага разбрахме, че всички които дават в *** са странни за тебе. Хем не даваш в ***, хем на всяка такава тема си първа да коментираш. Има нещо гнило. Май тайничко много ти се иска ама няма кой да ти се навие.

5.   Авторе, радвай се че сама си го иска, каквo толкова има да го говорите. Иначе за аналните теми и за свирките питай Лейди Гага, тя е веща :)

6.   Към номер 4 : Учудих се, че дамата се срамува от темата за аналния пък разрешава! С какво те подразни моя коментар?
Как може човек да се срамува от неща които прави?

Към номер 5 : Как може да говориш така за човек който изобщо не познаваш? Аз в какво съм веща и в какво не, няма значение.
За мен в една връзка на първо място стои, доверието и уважението.. тези неща няма ли ги нищо не върви.

Лейди Гага

7.   Ако искате вярвайте, но моята жена е нещо подобно. Но при нея започна от втората бременност насам. Опитвал съм да я заговоря за това, дори под формата на шега, но виждам, че ужасно се срамува и млъква. За това нищо не я питам.

8.   Вие сте ужасно нетактични! Еднаа жена не се пита за такова нещо. Щом го прави с вас, значи ви има пълно доверие. Покажете уважение към нея за това което прави за вас.
ж 37 г

9.   Защо, ако смяташ да живееш с някой е добре да има диалог, дори и по деликатни теми. Мълчането и отбягването на въпроса внася недоверие.

кольо

10.   Да, доверието е хубаво нещо, но да питаш една жена защо харесва да си го слага отзад, едва ли и е любима тема на разговор. Чукаш и толкова. Макар, че във Франция един мъж се развел с жена си точно по тази причина. Била страхотна домакиня, имали две деца, нямал оплаквания, освен, че получавала оргазъм само с анален секс и го искала всеки път повече от 20 години. Пред съда съпругът казал, че иска да прави секс на нормалното място.

11.   Авторе не казваш на колко години е приятелката ти, но имам чувството, че е над 21, 22 г, а може би и близко до твоята възраст. Аз ще ти дам друга версия защо тя не иска да говорите за аналния секс. Ти сам казваш, че си личи, че има опит, но когато искаш да говорите за аналния секс тя се изчервява и отказва да говорите. Ти замислял ли си се, че тя може да е имала анален секс доста дълго време, може би с няколко мъже и когато ти искаш да говорите за това тя се връща в спомените си и може би картинно си ги преживява отново и се чувства много неловко да си споделя миналото с теб. Не иска да говорите защото един път започнете ли тя ще преживява всичко отново и може да каже неща, които ще те учудят и да не ти харесат и вероятно ти да си промениш мнението към нея. Може би и не знаеш как да подхванеш такъв разговор. Човек трябва да е много тактичен и да усети коя вратичка ще се отвори към нейната душа за да ти признае повече от миналото си. Ама и тя трябва да разбере ти какъв човек си, дали можеш да пазиш тайни и дали тя чувства в себе си, че може да ти се довери. Няколко момичета пред мен са си изливали душата със сълзи на очи за неща, които пред никого друг не са ги споделяли. И са разбрали, че аз никога няма да злоупотребя с доверито им. Някои от тях вече са омъжени и с деца и продължават да ми споделят неща от семейния им интимен живот, за техните им залитания по чужди мъже и дори за лесбийски преживявания с други жени. Аз съм доволен, че ми имат пълно доверие, но и те са доволни, че никога за нищо на света няма да ги злепоставя пред други хора.
И накрая ще кажа, без да се надценявам, че ако твоята приятелка беше моя приятелка щеше да ми каже всичко за предишния й анален секс без да се изчервява, а спокойно и с усмивка на уста. Човек трябва да знае как да пипа човешката душа.

12.   Аз не разбирам какво има за обсъждане. С моята жена правим анален секс, нещо нормално. Имаме три деца и тя казва, че щом няма да правим повече, не е проблем да се поотпуснем. Казано иначе, да правим анален секс. Никога не сме говори в прав текст за това. Не сме имали нужда. Жените сякаш не обичат да го обсъждат. И твоята приятелка може да се срамува, че и харесва.

13.   и моята каже ли да му отпуснем края, има предвид анален секс. това ни е кодовия израз.