Споделена история от Секс и интимност

Година вече няма секс и не знам какво да правя.
Здравейте, от малък имам проблем със жените, които се запазват и до днес, сега съм на 29. Ходил съм и на психотерапия и на други места съм търсил помощ и като цяло живота ми в момента е прекрасен, но този малък проблем продължава да бъде нерешен. В момента имам доход между 3000-5000 лева на месец, имам собствен бизнес, обличам се добре, парфюмирам се със хубави парфюми. Във фейсбук профила ми се вижда, че всеки месец съм в чужбина на скъпи и хубави места. споменавам пред близки приятелки жени че искам момиче, което да ми прави компания, да ходим на хубави заведения и веднъж месечно да я водя в чужбина. Но Не се получава. Повечето жени ми казват, че ме имат за приятел или пък разреждат срещите. Моя близка приятелка ми казва.. че аз съм си виновен, защото жените между 20-25 били прекалено неопитни да ме оценят, но аз знам, че не другите са ми виновни.
Как по дяволите да накарам момиче да започнем да излизаме, да се запознаем сексуално, да разбере че ще я водя на хубави места, ще я глезя, ще и купувам това онова, ще я водя в чужбина и ако потръгне, можем да пробваме и сериозна връзка.
В бизнеса на клиента предлагам договора и го питам договорихме ли се... и почти винаги ми се получават сделките.
Как да получа това, което искам. Има ли жени, които имм се е случвало да им предложат така директно, ако не... как биха искали да им се предложи

Коментари

1.   Ей, аман от тия дето „глезите” жените и после не искат да пипнат по домакинството. Жените, пич, също са хора и се дръж с тях като с хора, а не като бебета за глезене, че да лапа „палеца” после. Те обичат глезотиите, но имат нужда от опора до себе си. Ако си в нужда, те го усещат и се опитват да са подкрепа и отиваш във френд зоната. Намери техните нужди и бъди опората и тогава ще ги вдигаш с „лоста”. Тук говоря за душевни нужди, а не битови - храна, вода и почивки. Като им влезеш под кожичката и те под твоята се получава любов - адски готино. Евала, че имаш свой бизнес - респект. Желая ти успех и в любовта.

2.   Аз лично не бих била с човек, който се хвали с доходите си и с "хубавите места", на които ще ме води. Може проблема е или в това или във факта, че търсиш секс тук.. поне на мен така ми се струва.

3.   Повечето жени искат нормални връзки, а не някакъв за секс. Даже не си и богат, че да предлагаш само това. Няма коя да се върже

4.   Ухажвай момичето. Води го на кино, на кафе. Подари й цвете понякога. Говорете си...

5.   Ами ако спреш да третираш жените като стока, може и да ти се получат нещата. Колкото е богат да си (а ти съвсем не си стова доходче), не се ли научиш как да се отнасяш към жените, все ще си насухо.

6.   "Как по дяволите да накарам момиче да започнем да излизаме, да се запознаем сексуално, да разбере че ще я водя на хубави места, ще я глезя, ще и купувам това онова, ще я водя в чужбина и ако потръгне, можем да пробваме и сериозна връзка. "- По-скоро ги карай отзад напред нещата и може и да ти се получи нещо.

8.   Ся разбираш ли, Дечко, че дори да си имаш пари, не си щастлив? И не сравнявай жената с клиента ти у бизнеса.

9.   Айде и тук морал.. такива не били, онакива не били. Авторе, просто нещо ги тласка от теб. Жените обичат парите. Не си поискал не си си намерил приятелка.

10.   С това, което казваш разбирам, че не си сериозен. Мислиш на жените като на бебета. Разбира се всяка жена има нужда от глезотии от мъжа до себе си, но това в един момент писва и се иска сериозност. Толкова си отчаян в опита си да си намериш жена... Стегни се! Моят съвет е да се запознаваш с нови хора и може би ще намериш жената за теб. Пожелавам ти го.

11.   Слава ТИндърова - да е жив и здрав Тиндър и всички сексуално разкпрепостнеи хора в него!

- Но да- Тиндър пич. 80% от мацктие там, само се чудят, кой swipe-не в правилната посока, но останалите 20% търся някаква връзка и да, секса е лесен.

12.   Честно казано интересна теория за запознаство. На мен лично ми харесва идеята.. но дали на теб ще ти хареса. Ти си търсиш приятелка не компаньонка, затова им става странно като им го кажеш по този начоин. Е това е мое мнение...

13.   От Автора:Към едно-мерси за съвета, към 4-точно това направих с последното момиче и накрая разредихме срещите, защото тя се отдръпна

14.   Преувеличени са парите и бизнес успехите в историята. С 3000-5000лв доход мацорана няма да се увърти? От този тип, които търсят подаръци, екскурзии, оборотна кола за лично ползване.

"В бизнеса на клиента предлагам договора и го питам договорихме ли се... и почти винаги ми се получават сделките. " Познавам добре няколко бизнесмени и подробности от работата им. Аз съм агент на комисионна, сключвам сделки и цитираното звучи доста смешно като на човек, който няма представа от взаимоотношения с клиенти.

Последно: опитай нощните заведения ако не си. Почерпи с питиета. Е там ако не намериш своята златотърсачка историята ти е пълна измислица.

15.   Жените са "елемента на дарвин който все още се търси и не е открид" :D Има и жени и жени, свестни, боклуци и парцали, дал господ от всичко, всичко опира до това какво точно изкаш от една жена, и как се държи с тебе, ако е лек боклук, и се прави на сястна то ясно иска пари, лека романтика ден пишеш ден те няма, цвете подаръче това онова чашка две, мили думи и всичко е ясно, чекнеш я цяла вечер и на следващия ден даже и телефона не трябва да си вдигаш от тия леки боклуци няма како да очакваш освен секс, втория вид: държи се сериозно и пак е шаврантия, като първия ама ще ти е нужно повече време да я минеш през кревата, ама тия си изкат и тъпчене от време на време, че иначе се имат за богини и почват да ти играят на главата - и там ти е най голямата грешка ако се влюбиш ще ти разкажат играта, третия най рядкия вид са тези който сами се оправят във всичко и нямат нужда от никой и са готови всичко сами да си направят, е тия пич най много трябва да се ценят, уважават, и обичат, те са вярните ако отвръщаш с същото, те знаят какво изкат макар и рядкост да са тия имат нужда от най много доверие и уважение, лоялен ли си и те ще са, добър ли си и те ще са, всичко при тях е взаймно каквото даваш това ще получаваш ни повече ни помалко, и попаднеш ли на такава трябва да си я гледаш като цвете в стъкленица ;) м29

16.   Еееее, наистина ми омръзна!!! Двайсет и деветгодишен владее езика като двайсет и деветмесечен!!! И съвети тръгнало да дава! Аман!

18.   Аз съм програмист с подобна на твоята заплата и мога само да кажа, че тея пари нищо не значат. Жените, които търсиш, не търсят парите :) Та, като програмист познавам още доста програмисти със заплати 2500 и само един от тях има гадже. Парите не са всичко. И тоя моя приятел дето има гадже даже не е от най-поддържащите се типове, просто си намери подходяща мацка. Ти ако се целиш много нависоко с жените и искаш някакви по-отбрани мацки, трудно. А това с глезенето няма да го коментирам, сигурно си го изкопирал от баща си или някой друг роднина и мислиш, че е много търсено и желано. Много малко жени искат да се отнасяш към тях като към бебе.

19.   Виж приятел, личните отношения не са бизнес. В бизнеса може и да ти се получават нещата, но това изобщо не означава, че личният ти живот ще е щастлив. А и замисли се какви жени търсиш? Защото ако си мислиш, че с това "ще я водя по заведения и на екскурзии в чужбина" ще привлечеш нещо различно от кифла, ами в грешка си. Да, не казвам, че и на другите жени не ни е приятно да сме глезени и гледани, обаче има много по-важни неща от това на каква екскурзия ще ни заведеш и какви парцалки ще ни купиш в мола. Така, че явно просто в характерът ти има нещо, което кара мацките да те възприемат по-скоро като приятел отколкото като гадже. Не те познавам и не мога да ти кажа какво е точно, но помисли върху това и запомни, че любов не се купува с пари. С парадирането с пари, екскурзии и т. н. ще си намериш само кифла, която на всичкото отгоре няма и да те обича, а ще те ползва за банкомат докато не се появи някой с повече пари. Има страхотни момичета, които на всичкото отгоре са и сами, но просто не са от типа "ще се продам за екскурзия до Дубай" и търсят съвсем различни неща у един мъж.

21.   Любовта не се купува, тя е безплатна! Ако се получи - добре, но ако се опитваш да я съблазниш с подаръци, скъпи ресторанти и екскурзии в чужбина, то това си е чиста проституция.

22.   Ти търсиш компаньонка, нищо повече, съответно трябва да я търсиш на "правилните" места. Ако търсиш любов, обаче, като начало ще трябва да смениш подхода, защото любовта не е сделка и няма нищо общо с бизнеса ти, екскурзиите и скъпите парфюми, които ползваш. За любовта е нужно да имаш поне малко емоционална интелигентност и като гледам, ще трябва доста да поработиш върху себе си, ако наистина я искаш. Това, с което разполагаш в момента, може да ти осигури само секс на по-висока цена и то от "кифли", защото само такъв тип жена би се вързала на това, което предлагаш.

23.   Първо - най - вероятно не хващаш окото. Второ - защо си мислиш, че с парите ти и воденето в чужбина трябва да ти се лепнат жени? В грешка си...

24.   Почнал си рекламата за себе си с какво имаш материално. Значи си промит мозък, че жените искат пари. Лошо няма. Златотърсачки с лопата да ги ринеш Да, ама се рекламираш пред таргет група златотърсачки, а от друга страна търсиш "свястно" момиче.

Виждаш ли къде ти е проблема. Нито златотърсачките искат да се загробват с теб. Нито свестните ще ти обърнат внимание, след твоята "матариална реклама"

Направи си избора сам:
1. ако искаш златотърсачки, послушай съвета на 14. Черпи ги. Дръж се с тях като стока. Силно се съмнявам че ще успееш обаче. Изглеждаш свестен и трудно може да ги излъжеш.

2. ако търсиш свестни. Сметни подхода и рекламата най-вече. Опитай се да ги опознаеш първо. Трябва НАИСТИНА да те е грижа за това момиче.

п. с. И двата случая недей да изглеждаш отчаян. Поставил си си фикс идея. Като те видят си мислят " абе тоя, с мене ли иска да е, или е с мен, просто да си избяга от самотата". Ми аз съм мъж, ама ако бях жена и аз щях да избягам. То и такива жени, като тебе има колкото искаш де.

Айде, дано ти се получи! Хубаво е. както казва Но1. Намерих си сериозното момиче аз, иначе и аз бях като тебе. (златотърсачки не ти препоръчвам - не могат да правят хубав секс и не свършват)

25.   Потърси наистина добър психолог. Явно на този етап не си открил такъв, щом проблема продължава да е актуален и не се чувстваш доволен от развитието на нещата. Поработете заедно върху слабите зони на характера ти и тогава може би нещата ще се получат, както ти желаеш. :)

26.   В днешно време, само с пари не става. Жените искат всичко, а предлагат почти нищо (освен горепосоченият от теб секс). Докато има кой да им се връзва на акъла (за едното ебане), така ще е. Ако искаш да се включиш в "играта", търси PUA, или нашият Дон Жуан Форум. Само не се връзвай, че е нещо повече от креватна игра...

27.   Поредната измислица, която цели да покаже, че жените не се ориентират към богати мъже. Пич, познавам страшно много типове, дето имат и по-малко от теб, но все пак повече от средностатистически мъж и се получава. За да имаш възможности и да си сам, трябва да си грозен или да имаш някакви видни отклонения. Не е реално. На средните и бедните им се получава трудно, защото нямат толкова възможности. За мен тази история е измислица и чрез нея се опитвате да внушите друго. Всеки мъж с твоите възможности е женен и си има дете. Аз хващам окото, ама нямам пари да ги водя в чужбина, сам съм. Никоя не ти гледа колко си хубав, то не е достатъчно. Важното е да си състоятелен, както си ти.

28.   Прочетох историята ти и съм със смесени чувства. Аз съм момиче на 20 години и също от една година не съм имала сексуален контакт. Не съм златотърсачка. Видяла съм много държави. имам си хубави дрехи. имам си маркови парфюми и тези неща са купени от родителите ми. не от някой мъж мой ебач. Нямам такива ебачи. Случва ми се да ме свалят мъже. но нито предлагат едно цвете. нито вечеря. както се казва да ме свалят. а те директно искат секс. Аз не съм някоя играчка само за секс. Тея неща в живота не са безплатни. Аз не искам пари. защото не съм проститутка. а искам да имам връзка с някой човек. да живеем заедно. да ходим всеки месец на почивки в чужбина. да обикаляме света. да си купуваме хубави неща. като цяло да живеем добре. Мога да се влюбя в такъв човек. защото по тези неща. които той прави за мен бих видяла. че той ме оценява и обича и иска да се чувствам добре и се грижи по този начин за мен. Бих си паснала с мъж като теб ако ми е верен и е с мен. Според мен няма нищо лошо човек да има собствен бизнес и да си изкарва пари. даже е страхотно. Това което ти пишат другите. че жените са златотърсачки не е изцяло вярно. Има и такива. но не са всички. Аз примерно не съм такава. Просто искам да живея добре и да се обичаме с човека. защото нека всички се съгласим. че когато една двойка има проблем с пари и едвам едвам си плаща сметките започват да се карат всеки ден за пари и се разделят и секс не правят. Съжалявам. че не се познавам с теб. Щяхме да се разберем. защото аз търся това което ти имаш. а ти търсиш това което аз имам.

29.   И как мислиш, че би спечелил една жена с парите си, със скъпи подаръци след като не знаеш как да се отнасяш с нея. Мъже, които претендират с парите си като теб и нямат какво друго да предложат на една жена ме отблъскват. Колкото и красив и богат да си винаги ще си сам, ако не се научиш как да се държиш правилно с една жена.
Но това е лично мое мнение, тъй като имам приятелки, които избират мъжете с които излизат по финансовото им състояние. Може и да ти се получи с някоя, тъй като по-голяма част от жените в днешно време са такива.

30.   Автора:до 28, точно това искам, което каза ти, просто тъй като не съм добър сваляч, гледам да спомена с какво се занимавам и какви са доходите ми ненатрапчиво. Просто нямам нови запознанства, харесвам си веднъж някоя на 3-4 месеца и тя не иска да излезнем, а то фейбука от профила би трябвало поне да ми даде шанс, след като не съм някой 100 килограма. Би било хубаво да се запозная с човек като теб, въпреки че... с какви очи да те погледна на първа среща, след като си прочела това, никоя жена и никой около мен не знае за това, как се чувствам, крия го много силно.
до 29-Защо поставяш етикет на някой задето има пари, че няма други качества, какво лошо виждаш ако на плажа като си говоря с някой спомена какво работя и спомена неща, които издавам заможност. Нали трябва да накарам момичето ако харесва мен и някой друг, да избере мен, все пак това, че си постигнал нещо, значи че си се борил, че си успешен, трудолюбив.

31.   28-ми номер е чиста материалистка.

32.   Авторе, 29 е абсолютен мъж, разгледай коментарите из сайта, само мъж пише така.

34.   от номер 28 към номер 31- не съм никаква материалистка. казах. че идвам от заможно семейство и имам всичко което искам. наскоро сама си купих нов лаптоп и то скъп и парите ги изкарах сама. така че съм далече от материалното. просто смятам. че ако в една връзка хората нямат възможности те започват да се карат. на много мои приятели родителите са се разделили заради безпаричие и вечни кавги. аз не бих могла да бъда с някого ако не го обичам и нямам чувства. само парите не ме топлят. но ако се държи с мен добре. прави ме щастлива. парите ще са просто бонус. защото ако не можеш с гаджето си да отидеш на едно море то е излагация. далече съм от материалистка.
плюс това наричай материалистки всички фолк певици дето се омъжват за мъже 200 кила грозни като смъртта. както и всички плеймейтки. аз подаръци от мъже нямам.

35.   А аз (29) не съм никакъв мъж. Просто ми е писнало от такива надути самохвалковци, които не престават да се фукат колко много пари имат, колко са успели в живота, да ми показват марковите си дрехи, да ми дават отчет на какви ексурзии ходят, какви им са доходите и колко много харчат на ден, което мен грам не ме интересува и дори ми е смешно и жалко, защото маркови дрехи и аз си имам и достатъчно съм обикаляла по чужбина, макар и да нямам доход 3000-5000 на месец. Стига да има разбирателство между двамата, всичко друго може да се постигне, тъй като сме млади и животът е пред нас. Е ако той вече има нещо повече от мен е плюс, но това не е необходимо да ми се натяква и споменава постоянно, а и не съм малко момиченце, нито той ми е баща, че да ме глези като принцесата на тати. Извинявай, но всеки е различен.