Споделена история от Секс и интимност

Охраната
Аз съм младеж от София, работя на центъра и всеки ден паркирам на един и същ платен паркинг до работата ми!
Историята ми се случи скоро, когато бяха най-студените дни в София декември месец.
Въпросната вечер, вечерях с моя приятелка и приключихме съм 22 часа.
Отидохме до паркинга, където и моята приятелка се паркира и започнах да търся бележката ми за паркиране. но не беше в мен. Тя си тръгнаха, а аз още търсих.
Търсих я из колата и под седалките пак нищо.
Върнах се при човека в будката и той ми отвори и аз влязох. Вън беше супер студено.
Казах, че съм си загубил бележката и ако може да ме намери по номер в тетрадката.
Той сякаш се намръщи и пита за номера и аз му каза …
Обърна се пак към мен и ме попита дали съм сам и защо приятелката ми ме е оставила. Не зная защо, но с гордост издекламирах, че не ми е приятелка и не харесвам изобщо жени. Обикновено никога не говоря пред непознати за това и не ми е приятно хората да знаят какви са предпочитанията ми , но на изцепих се!
Мъжът ме изгледа особено и някак се подсмихна, тогава го позагледах около 60 годишен с доста прошарена коса среден на ръст и с очила и леко пълен.

Човекът ми каза, че трябва да му дам 22 лв. дадох му 50 и той ми върна, но ми докосна ръката по особен начин и ме погледна в очите и ме попита дали неискам да остана да му правя компания!
Каква компания да правя аз на 60 годишен чичо … но докато му откажа той ми каза, че за жалост е женен, но по неволя и че са го накарали, но и той не харесва жени.
Стана ми интересно и пре - възбудено, никога не съм говорил или съм се свалял с някой 2 пъти по-голям от мен.
Попитах го директно - кажи чичо, какво искаш да правим за да ти е интересно и да ти стане готино.
Докато ми отговори се почви друг човек плати си паркинга и си тръгна.
Чичото се объра към мен и ми каза, да му казвам Мишо.
Махна си якето и от блузата му се показаха много косми които излизаха навън. Ръцете му също бяха прошарени и много космати. Малко се възбудих и ми стана още по интересно.
Чичо Мишо, каза че искал някое момче да му го лапне най-накрая и му духа и да мачка големите космати топки.
В първият момент ми стана малко кофти, че е стар вече и си мислих че ще смърди и няма да му стане и ще е мек и лигав.
Затова и се пошегувах - казах му че сигурно не му става и няма нищо да се получи.
Чичо митко само отвори ципа както седеше на стола и го показа- дебело парче бяло-розов цвят, но верно си беше много дебел и пак беше много космат.
Каза ми да се кача в колата ми и да я обърна със задницата напред и да го чакам.
Веднага отидох в колата и направих това, което каза и чаках. След около 2- 3 мин. будката му се загаси и той излезе и тръгна към колата ми.
Влезе на задната седалка и ми каза да мина и аз отзад да оставя колата да работи, за да не е студено докато ме пипал ;)
Каза че се е забавил малко, защото си подмил кура с минерална вода да не ме било гнус, че е мръсен.
Засмя се много ехидно и посегна и ме погали по бедрото и каза- хайде да полапаш на чичо. Разкопча якето си и вдигна блузата си и видях най-косматият корем на света. Посегнах и го пипнах- беше много меко и топло чак се очудих и се възбудих за секунди.
Помолих го да си махне цялата блуза, той се надигна и се съблече. Изведнъж усетих и аромата му нещо като пот, но миришеше и на цигари и имаше и някаква негова много готина миризма. Наклоних се към него и го зарових лице в много косматите му гърди и го подуших. Вече бях много възбуден, беше наистина много приятно меко и наистина миришеше супер възбуждащо. Той се засмя и каза че, ако веднъж се чукам със зрял мъж няма да искам да пипна пак някой младок.
Тогава ми хвана ръката и я сложи на кура си. Каза сам да го разкопчея и да го извадя.
Разкопчах го и свалих ципа той се надигна и свалих пандалона му.
Имаше от тези широки памучни боксери с копче. Засмях се и му казах че никога не съм виждал такива парашутни гащи и той ми каза - няма нищо смешно другите са ми тесни защото ташаците са ми много големи и космати, кура не толкова голям по-скоро дебел. но ташаците са наистина големи.
Веднага бръкнах през крачола и мамка му верно ебаси ташаците, неможах да ги събера в шепата ми (а ръцете ми не са от малките). Огромни меки космати горещи … направо прекрасни.
Той каза да събуя и моите панталони и ги сабух, хвана ме за кура и каза че и моят е голям и много му харесва. Но първо трябва да се погрижа за неговият.
Събух му боксерите и започнах да лъскам дебелото парче. Още не беше го надървил хубаво и беше меко и плътно и миришеше малко на запотено и на кур, когато си подуших ръката. Надървих го и стана нормално голям но много дебел наистина, и започна да сълзи и да се лигави много леко.
Тогава го лапнах и Мишо изстена и каза само - от кога мечтая за момченце като теб.
Лапах му много бавно и много дълбоко, почти постоянно се давех и ми течаха сълзи и едвам издържах, но чичака ми натискаше главата към кура с едната ръка и с другата мачкаше моят кур и ми го набиваше все по навътре.
После ми вдигна главата и каза да ближа ташаците му и да го галя по гърдите!
Веднага се преместих и зарових лице в тези огромни топки той се премести по-напред на седалката за да могат да виснат и да имам по-добър достъп. Пак ми натискаше лицето и каза че искал да запомня аромата на мъж на кур и да ме остърга с косматите топки и косматият кур. През това време галих гърдите и корема му и усещах как аз съм на ръба да се изпразня. Дръпах се и му казах да не ме пипа защото ще се изпразня. Той каза да изчакам че той щял да се погрижи.
Накара ме да легна на седалката с лице към тавана той се поизправи и наведе глава защото опираше в тавана и започна да си търка топките на лицето ми и ми каза да ближа и да поемам аромата на космат кур и ташаци.
После ми каза да се надигна и пак да му го лапна. Пак ми натискаше главата и се давех и течаха даже и плюнки по смръдливите космати топки и той само пъшкаше и повтаряше ох на чичо ох на чичо сладкия и т. н.
Каза че иска да се изпразни и ме накара да му стискам топките и да го лапам много бавно и само главичката. Мачках тея огромни ташаци и лапах леко и след малко изригна вулкан от гъста стипцава сперма която беше супер много. Глътнах всичко и чак ми се догади толкова много беше. Той се изхили и каза че тея ташаци много семе правят. Тогава той се наведе и лапна и моя кур. Аз се пресегнах и му барах топките, няма такъв кеф - меки и космати и големи. Аз също се изпразних като кон, и той също глътна всичко.
Започнахме да се обличаме и той ми поиска телефона за да се видим.
Каза ми че щяло да ми бъде много приятно да ме плескат топките по дупето докато го обладава.
Разбахме се да се видим в края на седмицата на мой терен.
Ще ви доразкажа как е минало!

Коментари

1.   Браво на модераторите, одобрили сте тази простотия, а в същото време не пускате смислените истории!

3.   Историята е измислена!
Момче измисли по-хубав сценарии и не забравяй имена и случки с персонажите, как от чичо Мишо се превърна в чичо Митко?
Сигурно, докато си писал измислицата си действал с едната ръка от превъзбудено състояние. хахахахах

4.   "Ще ви доразкажа как е минало! "
Моля те недей!

5.   айде пак безработни и болни мозъци се чудят къде да наспамят с измишльотини...

6.   Аз пък искам да чуя продължението!

7.   Позор!

8.   Бахти космата история аххаахах...

-Дияна

9.   Последно Мишо или Митко се казва чичака :D

10.   Измислица :D