Споделена история от Секс и интимност

Секс за една нощ?
Здравейте.
Има едно момче с което след като се запознахме той започна да ми пише всеки ден и да ме кани да излезем. След няколко седмици се съгласих и излязохме. Той много ме разпитваше, всякаш се интересува от мен и ме харесва. Накрая преспахме и на сутринта той ми каза аз да му пиша. Вече три дена не съм му писала нито той на мен. Чувствам се използвана. Защо ме накара да си мисля, че го интересувам, ако е искал само един секс? Възможно ли е наистина да чака аз да го потърся?

Коментари

1.   Просто му пиши.

2.   Е, защо не го потърси ти? Нали се разбрахте ти да му пишеш? Сега той си мисли, че ти си го използвала и не му пишеш... Пиши му възможно най-скоро.

3.   Непукизъм, мила...

4.   Е щом ти е казал да му пишеш ти явно това е имал предвид. Може би те тества, не знам. Пиши му и ще разбереш.

5.   Въпрос - Защо ме накара да си мисля, че го интересувам, ако е искал само един секс?
Отговор - Ами защото е искал само секс.
Въпрос - Възможно ли е наистина да чака аз да го потърся?
Отговор - Не, не е възможно.
Друго?

6.   Според мен те използвал, но и ти си виновна за какво си се съгласила да си легнеш с него. Трябваше да го тестваш дали има чувства към теб, ако имаше нямаше да се откаже от теб. Направила си като уличниците, които си лягат с мъже само за една нощ.

М. 17

7.   Накарал те е да си мислиш, че го интересуваш, за да преспите и това е. Не искам да бъда груба, но мислиш ли че ако наистина много те харесваше нямаше да иска да спите още на първата среща, а малко да изчакате примерно да се опознаете?
Знам ли може би моите разбирания не са модерни, но въпреки това смятам, че между вас няма какво да стане повече от една нощ секс.
Съветвам те това да ти е обица на ухото и да не повтаряш същата грешка не за друго, а за да ти е по-добре на теб.

Ж. 22г.

8.   Защото са такива тикви. Да ти кажа по принцип не само мъжете, но и жените които уж са ти приятелки се интересуват колкото после по- лесно да искат услуга и т. н. Общо взето никой за никой не го интересува как е и как се чувства. Всеки гледа да "консумира". Хич не му пиши да му чешеш егото. То когато един мъж ти каже звъни, пиши после е ясно че не желае контакт. Сетих се сега да те питам обаче къде правихте секс- на твой или негов терен?

9.   Няма такова нещо използвана за секс, по същия начин и ти си го използвала за секс. Винаги ми е било чудно, след като секса се прави от поне двама души, единия от тях след като са поутихнали оргазмите, да обявява в публичното пространство, че е бил използван. Забавлявали сте се и толкова, не със всеки или всяка може да се получи нещо сериозно, с някои е за веднъж с други за няколко пъти и така, такъв е животът.

10.   Ами пиши му де, да не мислиш, че четем мисли? То ще си проличи какво е имал наум от самото начало. Важното е да не се самосъжаляваш, станалото - станало. Дори да е било грешка, не можеш да върнеш времето назад. Пък и в крайна сметка не споделяш ти самата какво искаш от него - връзка ли искаш или просто ти се ще да не се чувстваш прецакана. Защото понякога хората не са съвсем сигурни какво искат. Помисли и действай.

11.   Съжалявам за откровеността, но си доста глуповата. Вие сте се разбрали ТИ НА НЕГО ДА ПИШЕШ, не го правиш, съответно той съвсем резонно смята, че нямаш интерес за нещо повече, но видиш ли ти си използваната...

Не, ако изобщо има някой използван, то това е той, защото е искал да види твоите намерения, като те е помолил ти да му пишеш, но ти го играеш корава мъжемелачка, която никога не се унижава да търси първа мъжа.

Дано да не си на над 25 години, че тогава положението би било трагично, а ако си по-млада може да се обясни с младежката ти глупост и наивност.

И нещо в заключение - ако ти харесва човекът си преглътни малоумното его и му пиши ти, както така или иначе вече сте се уговорили. Тоест, спази си уговорката! В това няма нищо лошо, нито пък унизително, или нещо подобно. Щото после такива като теб пускат много "трогателни" статуси във Фейсбук как нямало нищо по-страшно от онова, което е можело да бъде, ама не е било, или пък как имало много хора, които не се обичат, а са заедно, и как имало още повече хора, които се обичат, ама не били заедно...

П. С. > Прочети си пак темата и ми кажи на теб как ти звучи въпросът "Възможно ли е наистина да чака аз да го потърся? ", след като човекът сам те е помолил за това...

12.   Ти да го търсиш? И от какъв зор? Изложила си се предостатъчно, като си правила секс още на първата среща. Трябва да знаеш, че мъжете не обичат лесната плячка-разбирай жените, които лягат от първата вечер. Да се бориш за една жена, стъпка по стъпка да я завладяваш-това е друго нещо. Ако щат да ме плюят с пяна на устата, знам, вярвам, убедена съм, че никой мъж не иска за майка на децата си жена, която ляга на първата среща. Надявам се да си ме разбрала правилно.

13.   Не!

14.   Човекът е казал ти да му пишеш! Може и той да си мисли, че е използван! С моя бивш също преспахме на първата среща и след това не ми звънна, исках той да се обади първи, но той пък чакал аз да звънна, защото решил, че съм объркана и съжалявам, че съм била с него... Обадих му се след 3/4 седмици понеже исках поне да ми каже, че няма интерес към мен... След това ходихме година и половина заедно

15.   И на мен ми се прави секс за една нощ с красива млада жена. Разбира се, ако ми хареса, ще й се обадя задължително на следващият ден.

18.   Ще ти кажа както е:
Не му пиши и ще видиш че след като му се причука пак от теб, ще ти звънне(гарантирано ще ти звънне съвсем скоро)!

19.   12 е право в десятката. Аз понякога оставам разочарован от това колко лесно пускат някои жени.

20.   Еми той явно те е претеглил. По принцип да излезеш с някой на първа среща и да правите секс не е най-обичайното нещо. Човека си е направил изводите, така, че няма смисъл да му пишеш. Мъжа иска борба, за да се наслади на наградата. Първа, втора база и т. н.. а ти си вирнала краката още като си го видяла. Това значи само едно, че много си искала някой да те оправи в такъв случай обаче не виждам, защо се чувстваш използвана? Той трябва ли също да се мисли за използван по твоята логика? Излиза така все едно си изтърпяла някакви кански мъки а той не те е потърсил, след всичко това което си преживяла, за да му направиш кефа. Смешно е. Най-важното от историята ти обаче е че не става ясно, кой кого е използвал.

21.   След като сте се разбрали ти да му пишеш и тогава си се съгласила на момента, защо просто не му писа? Не мислиш ли, че ако искаше да те разкара щеше да ти каже точно обратното - той да ти пише и съответно да не го направи. Мисля, че на момчето просто му е писнало от разни момиченца, които се правят на интересни и прилагат разни тактики и просто те тества по този начин. Как мислиш до момента дали издържаш теста? Нищо не ти пречи да разбереш, няма какво да загубиш. Постъпи открито към него, без игрички и тактики, ако го оцени добре, ако не - не си е заслужавало.

23.   Е не беше ли хубаво. Не ти ли беше кеф. Определено е искал само това. Но това не означава, че не може да се виждате по-същият повод още пъти. Затова ти е казал да го потърсиш, ако имаш желание да продължавате. Твоя е волята.

25.   Понякога като се правиш на недостъпна, можеш да ги накараш да те преследват. Но пък познавам мъже, които мразят да им отказват секс. Случвало ми се е да излизам с момче и когато му отказах секс спря да ме търси и да ми пише. Не мисля, че е излагация да пуснеш да мъжа от първия път и че мъжете не обичат лесната плячка. Всеки е различен, ако ти се прави секс прави, няма нужда да се правиш на морална и да си мислиш, че така ще задържиш един мъж до себе си. Така че най-добре му пиши и ще разбереш дали се интересува от теб и дали наистина чака ти да му пишеш.

26.   25,номер 12 съм.И аз познавам мъже, които мразят да им отказват секс.И то много такива.И те като този,дето те е отрязал спират да търсят жена,която не им пуска.Не разбираш същността на проблема-щом не те търси повече,значи те е търсил само за секс и като не става-не го интересуваш повече.Ако някоя иска само неангажиращ секс и я устройва това положение-какъв е проблема да дава на първата среща.Но аз останах с убеждението,че авторката иска по-сериозни отношения,може би връзка с това момче.Затова и писах,че е сгрешила.Повярвай ми,ако някой държи на теб ще чака колкото е необходимо.Моят мъж ме чака близо половин година.И повярвай ми,не защото съм се правила на недостъпна и морална-просто не бях готова,не бях сигурна в чувствата си,трябваше ми време да го опозная и да го обикна истински.Толкова от мен...