Споделена история от Секс и интимност

Пристрастен съм, как да се спася?
Здравейте. Сложете червена точка на темата...
Наскоро осъзнах, че имам проблем. Както повечето мъже и аз гледам порно, но аз гледам всеки ден и определено прекалявам. Разликата е, че на другите им доставя удоволствие, а на мен ми докара големи проблеми със самочувствието и комплекси. Гледам точно определен вид порно - където негри с големи пениси скъсват от секс бели жени. Сигурно някои от вас също са гледали такова порно. За съжаление този жанр е доста популярен и интернет е пълен с такива клипове, така че е лесно да си доставя необходимата доза всеки ден. По сайтовете съм чел коментари и на други мъже които са жертви на същото нещо... Всеки ден си пускам компютъра, отварям някой от известните порно сайтове и търся такива порно клипчета. Колкото по-голям му е на негъра и колкото по-грубо чука жената, толкова повече ми харесва и... срам ме е да си призная, но вече дори ме възбужда. Аз съм обикновено срамежливо бяло момче и се чувствам недостоен и непривлекателен, за да правя секс с жена, докато черните в порното са точно обратното и искам да съм като тях. Обикновено в тези клипове има и бял мъж който гледа как негъра чука жената (сценарият е такъв - бял мъж и бяла жена, омъжени, но той не може да я задоволи защото му е малък и затова викат черни които да свършат тази работа). Накрая на клипа задължително негъра свършва вътре в жената... Чувствам се като мъжа който гледа. Ужасно е и не знам какво да правя, за да забравя за всичко това. Сега ще ми кажете да спра да гледам порно - вече го направих, от известно време не гледам, но сцените от порно филмите още са в главата ми и постоянно за това си мисля. Не мога да се концентрирам върху нищо друго. Супер много ме е срам и не съм споделял с никого в реалния живот за този проблем... затова се моля на модераторите да публикуват темата, искам да получа поне някаква подкрепа и помощ, макар и виртуално... :(
И другото което е, както знаете сега в Европа е пълно с бежанци и те са точно такива - черни, араби, и имам чувството, че в реалния живот ще стане същото което и в порното - те ще ни вземат жените, а ние ще гледаме.

Коментари

2.   Спри да гледаш порно и да размишляваш. Радвай се на живота, ходи по купони, на спорт и пр. Все някъде там ще си намериш реално момиче и ще имаш реален секс. Това, дето го гледаш не е реално, не е истина. То е филм. И се оставяш измисления филм да текомплексира???? Това е все едно момичетата да се комплексират, че не са принцеса Лея от Междузвездни войни.
Това, което гледаш е измислица.