Споделена история от Секс и интимност

Падам си по по-възрастни мъже
Ж. 20г
Здравейте, искам да споделя за моя проблем тъй като е анонимно....
Аз съм нормално момиче. Израстнала съм в нормално семейство. Родителите ми са разведени и живея с майка си и нейния приятел.
От години имам проблем с интимните си отношения, от там и с влюбванията.
Терминът мисля че се нарича геронтофилия. Падам си по по-възрастни мъже които на години са колкото баща ми.
Никога не съм се влюбвала във връстници. Имала съм връзки разбира се с такива, но всичко е било пред обществото, пред родителите ми, приятелите и т. н.
Чувствата ми са били фалшиви и всичко е било изкуствено. В същото време от 3-4 години имам тайна връзка със семеен мъж.
Адски го обичам и той е всичко за мен, а за секса с него каквото и да кажа ще малко...
Но в последно време цялата тази работа ме измъчва много. Искам да се влюбя в приятеля си с който сме заедно от 6 месеца, но не се получава, той прави всичко за мен а аз чакам с нетърпение да се видя с любовника си. Измъчва ме това да лъжа гаджето си, изкуствено е всичко с него. Разумът ми казва едно, но сърцето друго. Не мога да си представя ежедневието си без да се чуя и видя с любовника. За мен изневярата е нещо съвсем нормално и съм сигурна че се среща почти във всяко семейство в определен етап от време и дори не ревнувам нито един от двамата.
Не знам дали съм психично болна и как да се справя с цялата тази ситуация...

Бих искала да чуя вашите мнения относно историята ми и какво мислите за изневярата, има ли и други подобни случаи като моя и т. н.
Но не бих желала да чета коментари че съм някоя к**ва или леко момиче. Това го знам че не е правилно!

Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Не, тази "история" изобщо не е измислена.

2.   Не, не си курва, но е грешно мисленето ти за изневярата. Замисли се дали ще ти е приятно един ден мъжа ти да е същия като теб.

-Оруел

5.   Аз имам гадже, което ми е по-скоро като най-добър приятел. Грижовен, обичлив и т. н. НО в секса е кръгла нула и за това си имам връзка с човек, с когото правя само секс. Аз съм на 22. Гаджето ми е на 25. Човекът, с когото правя секс е на 37, семеен с дете. Не слушай моралистите. Гледай си кефа.

6.   Щом си расла без баща ти, то ти нормално търсиш по-възрастен мъж. Някак си компенсираш липсата на бащината фигура. Има го и при момчета, израсли без майки. Например актьора Хю Джакман е женен за 15 години по-голяма жена. Не й изневерява, осиновили са две деца. според мен се раздели и с приятеля си, и с женения мъж. Иначе ще ти изневрряват и на теб след време, когато се омъжиш. Намери си свободен по -голям мъж. И не си подтискай желанията.

7.   Хахаха до номер 5 - Възрастта няма нищо общо, с това дали даден човек, ще е добър или не в леглото. Но сега, ще се натрупат всички чичковци, да се изреждат, колко хубав бил сексът с тях, аз ще кажа следното: Никога не съм била с дърт и няма да бъда, трябва да съм на 3, 4 водки, за да отговоря на някой застарял, некрасив "момък", дори и с водките, не е сигурно. Имам си приятел по-голям с 4 години от мен и прави най-страхотният секс, толкова е див и перверзен, че едва ли възрастни господа, ще се сетят и ще пожелаят, такова нещо.

9.   Скъпа, напълно нормално е да харесваш по-възрастни мъже при положение, че в живота ти е липсвала мъжката фигура на бащата. Да, това се нарича геронтофилия. Прочети и за комплекса на Електра. По-възрастните мъже знаят какво искат, дават грижа и чувство за сигурност и знаят как да накарат една млада жена да се чувства истински желана. Няма нищо грешно в това. Според мен и на него му е много хубаво с тебе, защото го подмладяваш и изпитва огромно удоволствие и тръпка от тайните ви срещи. Прави си кефа и си гледай живота без да те интересува мнението на околните.

10.   Праблемът е изцяло твой. Ти взимаш решения, ти трябва да си ги изстрадаш.

11.   " Израстнала съм в нормално семейство. Родителите ми са разведени"....

И кое му е нормалното?

"Аз съм нормално момиче. За мен изневярата е нещо съвсем нормално"

А тук кое му е нормалното?
============================
Така след като разбрахме че не си нормална, все пак ще ти кажа да си напуснеш гаджето. Защо повличаш и други след себе си? Намери си друг възрастен, че да ти олекне. Но този е женен. Необвързани мъже на 40 има колкото искаш.

И моята приятелка е със 17 години по млада. Но никога не ми е изневерявала. Нито аз на нея. Ако ми каже че иска да е с други, веднага ще я разбера и пусна да прави каквото си иска.

13.   Аз пък винаги съм харесвал жени около 50-55. Сега вече е добре, защото и аз съм на тази възраст, но когато бях на 25 беше проблем. И да, винаги съм имал любовница, е и не само една, точно на тази възраст.

15.   За геронтофилия може да става дума, ако изпитваш сексуалност влечение към мъже на годините на дядо ти, а не към мъже, които просто са по-възрастни от теб, нищо, че разликата е значителна. Винаги съм харесвал по - възрастните от мен жени, имал съм връзка с жена на годините на майка ми и това не ме притеснявало, нито пък съм го крил. Иначе съпругата ми е с 12 години по-голяма от мен и си живеем чудесно. Но ти трябва да решиш дали наистина харесваш по-възрастните мъже или просто търсиш бащата, който не си имала.