Споделена история от Секс и интимност

Не стигаме до секс
Здравейте на всички!
Често чета тук, най-накрая се реших и аз да споделя!
Имам връзка с мъж, който много харесвам и той мен също.
Имаме разлика във възрастта 15години, аз съм на 25, той на 40г.
Изглеждам добре, той също, но когато настъпи моментът за секс, нищо не се случва. Той загубва ерекцията си и актът не се осъществява.
Когато питам защо така се случва, той ми отговаря, че само с мен му се е случвало, че много ме желае, че много пъти си е представял, че е с мен...
Каква би мола да бъде причината, според Вас, как да подходя, за да не го обидя?

Коментари

1.   Това само за стандартен секс ли се отнася? , А френска любов и тя ли така му действа? Или не му действа? Причини много, поговорете открито. Не е коректно да казва че само ти така му действаш! И като е на 40 трябва да е в добра форма. Успех

2.   За съжаление и френската не може да му подейства.

3.   15 години разлика и искаш тая връзка да върви? Забрави той е стар за теб. Или е много богат.. и затова си с него? Но сега сериозно може да има проблем и да не ти казва. Мъжете се срамуват от тая тема според мен разликата ви е много голяма тази връзка според мен е обречена намери си по млад...

К

4.   Намери си някой по млад. Тогава няма да имаш проблем, аз се измъчвам вече 10 години с мъж на 47, значи е бил на 37 в началото. Голяма мъка. А после жените винаги отказвали секс, глупости. Имам чувството, че нози човек ме кастрира психически и физически
Ж. 40

5.   Или лъже, и има някакъв проблем, или просто е налял яко гипса. Понякота мъжете сме доста притеснителни, щом опре до тънката част, а това много сдухва ерекцията. Не си написала колко пъти се е случило, но щом имате връзка, предполагам, че е тенденция, ако е така, проблема е в него, и действително е кофти, че ти казва, че само с теб му се случва. Другият вариант е, действително да казва истината, но само ако се е случило първите няколко пъти. Обяснението, той е на 40, седи, чуди се, мисли и се мае, как да бъде по-добър, по-незабравим, по-издръжлив и много по-по-най, от досегашните ти млади партньори, иначе казано, налял е гипса.

Единствения подход е, тактичен разговор.

6.   Има някакъв проблем и просто трябва да говорите за това, особено ако се е смутил от нещо. Възрастта има значение, но сравнително малко. Аз съм на 43 и правя секс 3 до 5 пъти на седмица а понякога и всеки ден. А тук има млади хора на по 20 които имат същия проблем. А номер 4 е попаднала на лош късмет. Може пък приятелите на съпруга ти да го съветват да си намери жена на 25 за да го възбужда!

7.   Благодаря на всички, които се включиха.
Той не ми е мъж, имам неангажиращи отношения, със съпругът ми никога не се имали проблем в секса.
Тук сме опитвали около пет пъти, като само веднъж се случи секс, защото той не очакваше да стигнем до там. Сякаш имаше психическата нагласа да не правим нищо.
Има и друго, което не споделих, размерът на достойнството му е много малък, което за мен не е проблем, защото аз изпитах удоволствие с него.
Също така е и обрязан.
Повдигала съм темата, но отговорът е, че много пъти си го е представял и че много е искал това да се случи между нас. Е да, но когато дойде моментът нещо да се случи, всъщност нищо не се получава.

8.   Просто се притеснява човека. На първо място от размера и от възрастовата ви разлика. След това от факта, че си семейна а най-вероятно и той. Също така е пренавит, защото иска да те впечатли в интимен план. Всички обстоятелства около вашата авантюра му пречат да се отпусне и изиграват лоша шега на либидото му. Казвам го от опит, защото съм бил в неговата ситуация. Опитай да го съблазниш спонтанно някъде, без подготовки и уговорки или когато той опита близост просто му се отдай на момента без предварителни подготовки и размяна на нежности, мисля че ще останете изумени и доволни и двамата. Мъж на 40г.

9.   Ми има хапове! Значи, някои мъже имат по-слабо либидо, заради ралзични прични, бикновено нисък тестостерон, но с разни хапове, това е напълно преодолимо. И даже не говоря за виагра и левтриа, а за съвсем безвредни билкови продукти. Дай му да пие чайче от трибулус (бабини зъби) и после ще те сцепи. Иначе на всеки мъж му се случват засечки, и на мен ми се е случвало, но след много алкохол. Иначе с нова любовница особено съм като звяр. Добре би било човека да отиде при сексолог и да си реши проблема. Рано или късно ще ти писне иначе. Бъди търпелива, дай му шанс да оправи нещата, подкрепяй го. Може и да е на чисто емоционална основа. Някои мъже след тежка раздяла страдат и после с нова любвница не могат да се отпуснат. Когато аз преди години се разделих с жена, която обичах и на мен ми се случи засечка с първото гадже, което си легнах. Вярно бях изпил много алкохол, но когато стигнахме до секс бързо ми омекна и така и не се втвърди до края на нощта. Никога не ми се беше случвало. Много ме беше срам. Момата обаче ми даде нов шанс на другия ден и нещата се получиха!

10.   Жена съм на 30. Ще ти е интересно да ти отговарят повече мъже. На мен веднъж ми се случи преди 10 години. Тогава бях на 20, а гаджето на 32. Беше еднократно, тъпичко ми стана, щом още помня;), но ми обясни, че супер много ме харесвал и се притеснявал много. Явно е бил искрен, защото вторият път беше безпроблемен. Сега аз подозирам мъжът, който ме сваля, че има подобен проблем, защото флиртува с мен, желае ме, показвам му, че го искам, но не прави нищо. И това продължава много време. Проблемът е, че професията му е гинеколог, много е напрегнат и зает, пуши ужасно много и не спи и е на 45. Ако някой мъж сподели факторите, които оказват влияние ще е от полза.

12.   Привет на всички! Аз съм мъж на 47. Нямам никакъв проблем с ерекцията. Случи се обаче следното. Запознах се с една жена, която, докато си говорехме по телефона, страшно се възбуждах от гласът и. Първият секс мина добре. Всичко беше наред. Тъй, като всичко ставаше във тях, бях много притеснен. Асансьора спира на етажа, хора говорят, врати се хлопат. Въпреки уверението и, че няма кой и как да влезе, притеснението беше голямо. Следващите няколко посещения при нея, бяха трагични. Ерекция зиро.. никаква. Оказа се също, че повече възприемам като приятел а сексуално привличане просто липсва. Минаха три години, тя още има сексуално привличане към мен, но аз не. За мен тя е приятел. Правим секс, но веднъж месечно а и по рядко, защото не я чувствам като сексуален обект. С ерекцията ми всичко е на редаларма, освен, когато съм с нея. Така, че не се изненадвам. Ще се радвам, ако съм те успокоил малко и съм бил полезен с коментар.