Споделена история от Секс и интимност

Избягва секс
Здравейте. Пиша тази тема защото вече незнам какво да правя.
Момиче на 19 години съм той на 25. Заедно сме от година и половина. ( запознанство познато в днешно време в Фейсбук). Живеем заедно от може би половин година
В началото всичко беше съвсем нормално.
Смисъл такъв не съм му се метнала в леглото още втората вечер ами около шестия месец след запознаването ни се случиха нещата.
В началото всичко си беше съвсем нормално 2-3 пъти в седмицата... ( няма да навлизам в подробности)
Сега той предпочита повече на ''ръчна" да кара без да задоволява и моите нужди.
При което аз издивявам вече защото я ще го направим този месец, я не...
Смисъл такъв изобщо не се знае дали ще стигнем до секс.
А тялото ми се иска своето.
Ето примерно тази сутрин задоволи го и аз отново останах на сухо....
А още по кошмарното е Че се караме за глупости.
Което също не разбирам от къде идва?? ..
Айде това със секса да кажем, че съм се ''примирила'', което не може да се нарече точно така защото всъщност не е така

Коментари

1.   Здравей мъж на 36г. пробвай да разбереш какво му харесва в секса какво го възбужда има ли някои си негови фетиши и така би могла да го накараш той да те пожелае

2.   Мале, какви пендели има. Когато аз между 18 и 25 години правех секс по няколко пъти в седмицата, като на вечер под 3 тека рядко падах. Като бях войник ме пускаха през седмица в отпуск от петък вечер до неделя вечер. Сцепвахме се от секс с тогавашното ми гадже, ебал съм я по 6 пъти на нощ!! Толкова много я ебех, че чак накрая почти нямах сперма. Обаче на 20 тестостерона е на макс, на 25 също е супер. Сега съм на 33, правя секс по няколко пъти в седмицата, различно, от 2 до 5 пъти, но ряядко повтарям, освен ако не съм свършил по-бързичко и жена ми не е доначесана. Жените трябва да се чешат, щото иначе други чесачи намират бързо. Тоя твоя като стане на 35 сигурно ще го прави веднъж на 6 месеца, а като стане на 45 веднъж в годината....

Аз подозирам, че при вас може да има някъв проблем. Гледа ли много порно? Щом казваш, че прави чикии, значи може да е от това. Порното създава зависимост и после такива мъже не са привлечени от жените си. Причината е, че в мозъка се отделят хормони на щастието, които му дават дозата удоволствие и фактически мозъка му след това няма нужда от секс. Ако гледа порно често, трябва да го спре, защото иначе желанието му за секс с теб намалява. Ако не е това проблема, вероятно има много ниски нива на тестостерон, което за 25 годишен не е нормално. Той спортува ли? Някакви заболявания да има? Друга причина, която ми идва наум е, че може да има друга жена, с която да практикува, но пък казваш, че прави чикии. И последната причина, кяото се сещам е, че просто не те харесва, не го възбуждаш, но това е малко вероятно. Предполагам, че не си някой вампир или не приличаш на бъчва. На 19 години си, а в тая възраст жените са си най-хубави, кой квото ще да ми разправя. Младото си е младо. Преди 2 години една 20 годишна като теб, страдаше от липса на внимание и секс. Е, тва момиче просто я спуквах от секс. А нейният и беше първи и я чукаше веднъж в месеца. Като дойде при мене първия път я чуках 3 пъти за една нощ, но яко, станахме вир вода. На втория път взех едно хапченце и я чуках цяла нощ!! Връзката и с оня беше от 3 години, а за 1 месец с мен, при положение че се виждахме 2-3 пъти в седмицата, тя каза, че е правила повече секс с мен отколкото с него за 3 години - хахахахах. После му би шута!

3.   Ами кажи му го това на него, няма нужда да го казваш тук. С общуване се оправят работите, не с писане на непознати в нета. Може да гледа много порно и вече да е получил от онези изкривявания, дето им става само от порно (но щом допреди време сте го правили, едва ли). Може просто да не му се занимава, или да има някакъв страх (от забременяване, бързо свършване и подобни).

4.   Потърси си по-подходящ!

5.   Как ги търпите тези "мъже" не разбирам? Разкарай го и си намери твоя човек.

6.   Има си друга. Раздели се с него и спри да се мъчиш.

7.   2-3 пъти нормално на 18 години?

8.   Иска да те зареже. Да знаеш, че наистина не сте един за друг.

9.   Вече те има и не се старае жалко.

10.   не си единствената, ние сме на по 20години с моя и сме в същата ситуация, само че сме заедно вече от 3 години

11.   Тва младото поколение е силно увредено. На тия години когато бяхме ние, 2-3 пъти на седмица не беше нормално - нормално беше когато има възможност, и по няколко пъти на ден ако трябва.
Ако не се привличате, е друг въпрос. Ама пък не виждам идея да сте "гаджета" като не се привличате.
А тия скандали от нищото принципно са ежедневие като жената си е оставена на сухо. Задоволени жени в кофти настроение са голяма рядкост. Както е казал северозападняка - "На добре мандръсана жена, цвеке и не требе. "
А подобни проблеми, най-добре се решават с комуникация, не по интернет. Поговорете си директно какви са му проблемите че не не му се иска, може ли да измислите някакво решение на "загадката" което да устройва двамата. Ако не намерите решение, си хващаш любовник или го сменяш и така.