Споделена история от Секс и интимност

Парадокс–защо сега?
Питам се защо като бях млада, свободна, слаба и доста по–привлекателна нямах никакъв успех с мъжете и не ме забелязваха??
А сега, 25г по–късно при условие, че нищо вече не е същото–поостарях, позаоблих се, омъжих се, родих... и установявам, че ме заглеждат, ухажват и заговарят доста по–млади и определено много по–слаби от мен мъже...? !
На какво се дължи това и какъв е този парадокс?
Бих искала тези мъже да ме бяха забелязали преди години, а не сега като наистина не виждам защо? !

Въпросът ми е към мъжете, които определено харесват пищни жени над 40те, защото аз самата съм точно такава!
Благодаря за споделените мнения!

Коментари

51-83 от 83

58.   Ами защото си станала хубава и женствена. Мършавите кощрамби пък било и млади са лишени от твоя чар! Колкото е по-пищна жената с по-налети и релефни форми, толкова е по-секси! А на младите мъже това им липсва, заради комплексите, напр. как ще излезе с по-пищно момиче, какво ще кажат познатите му. Търсят склекани кощамрби кат оная анорексичка грозна Никол дето казва времето, пък после се облизват като гладни кучета за сочна мръвка, то само кокалаци и сухожилия ядат ли се?

59.   Благодаря ти, н. 58! Абсолютно си прав!
Радвам се, че най-накрая се намери един мъж, който да назове нещата с истинските им имена!
Струваше си да пусна темата дори и само заради твоя коментар!
Нямам какво повече да добавя!
Дано си щастлив с истинска и пищна жена до теб! :))
Авторката

60.   Лелче, лелче... не спря да си пишеш коментари, колко красиво било, да си стар и неподдържан. :D
Още едно лошо качество завиждаш на младите, за това ги хулиш в "чужди" коментари, като се самозащитаваш.
Не завиждам на мъжа ти, че има такава злобна, завистлива и със самочувствие без покритие жена.

61.   На Мнозинството млади мъже първата им жена е по-голяма от тях. Това явно е тенденция от десетилетия и засяга толкова много мъже, че народът е произвел поговорката -'Вземи си кака да те отрака'.

62.   Авторке, очевидно е, че си семпла като интелект, образование и възпитание женица на 55 , която цял ден дебне в Сподели и оборва коментари. Неуспешно, разбира се. Аз да те питам защо още стоиш при скучния съпруг, след като си толкова търсена. Абе направо оборотна!
Я по-добре му дай да ти прочете постовете, да не се озовеш на улицата после?
М35

63.   Видя ли сега каква стана тя, н.58?!
Опитват се да те попилеят и даже ми приписват думите ти ?!? само защото се осмели да си кажеш на всеослушание какво истински ти се иска на душата!
Аз пък искам мъж като теб:))
Направо да си се взимаме с тебе и да се омитаме от злобната България, където буквално те унищожават, ако не се вместваш в общоприетите стереотипи на поведение?!
Да се взимаме и да ти се напълни окото като ме видиш, а после да си напълниш и ръцете:))
Бъди безумно и лудо щастлив!
От авторката

64.   Скъпа авторке, защо не седнеш и напишеш едно романче. Туко виж и ти удариш кьоравото като авторката на 50 нюанса сиво. Жената, като теб е искала страст и любов, ама сега хем забогатя, пък и филми направиха по „творбите” ѝ.

65.   Остаряваща женица. Нормално. Оставете я на бира...

66.   Вярно е че точно такъв тип се харесва масово, но напротив сега е модерно жената да е по пищна. Гледам млади мъже със такива по закръглени жени навсякъде, аз пък съм от кльощавите и всъщност май все по малко мъже си падат по слабички. Дори почти всички мъже с който съм имала връзка плус настоящият ми приятел харесват такива жени. Не мога да отрека нещо което си очевидно всеки ще се загледа като види жена с голям бюст, по широк ханш, ами привлича си ги, вероятно.

67.   Авторке, май 41 ти е написал най-точен коментар. Аз няма да съм голословна, просто ще ти разкажа за една жена, която познавам. Ниска, дебела, на средна възраст, работеше само с мъже, повечето млади. Те зависеха от нейното благоволение и разбира се и се натягаха яко-ласкателства, комплименти. Тя вярваше на всяка дума, самочувствието и беше по-високо от на мис Свят. С някои от тези мъже имаше и интимна връзка. Клетият и съпруг-бял ден не видя. Случи се, че я махнаха от работата и. Ще се изненадаш ли, че беше отритната, жестоко подигравана от тези, които доскоро и лижеха подметките. единствения, който остана до нея в тези трудни времена беше мъжът и-да, същият този когото правеше за смях. Послушай 41, не се вкарвай във филми, седни си на задните части и недей бълнува за страстна любов. Младото си е младо, проумей го, винаги ще е предпочитано. Грозно, красиво, дебело, слабо-младото си е младо, авторке...

69.   Благодаря на дамите, които ме подкрепиха! Бъдете обичани и щастливи!

До мъжете, които писаха тук (подобно на н. 58) и се осмелиха да изкажат предпочитанията си към по–зрелите, пищни дами, определяйки ги като чаровни и прелестни – благодаря ви!
Харесвам откровеността и лудата ви дързост да бъдете себе си без да се съобразявате с хорското мнение и горещо се надявам скоро да бъда с мъж като вас, дано!
Щастливки са половинките ви!

А към тези, чиито злоба и некоректност направо ме изумиха!? ! , прочетете много внимателно коментар н. 49(за който горещо благодаря на н. 11 :-)) – кратко, ясно и точно, това е и моят отговор към вас!

Светът е шарен и всеки има право на избор какво да харесва и с кого да бъде! Забравете критикарството и злобата и ще видите как ще се почувствате по–добре, просто един съвет от мен!

Бях на заведение с приятелки и от сервитьора разбрах, че млад мъж ме черпи с питие.
Обясних на момичетата, че отивам за няколко минути да уважа смелия жест!
Веднага харесах открития поглед, уверената усмивка.
Заговорихме се и ми каза, че имам влудяваща усмивка и още по–влудяващи гърди!
Засмях се и му отвърнах, че и в него намирам две влудяващи неща – младостта и дързостта му!

Мислете си каквото искате!
Това е живота! На който където и когато му излезе късмета! Най–важното е никога да не изневеряваме на себе си!

И критиките и злобата са най–непотребното нещо!

Бъдете щастливи!
авторката

70.   Мен лично винаги са ме привличали по-големи от мен жени. Когато бях на 30, имах 40 годишна любовница. Имаше си всичко. И голямо, сочно дупе, и доста пищни гърди. Правеше невероятен секс и беше много разкрепостена. Сега съм на 39 и се заглеждам по 45-50 годишни, пищни жени. Въпрос на вкус е.

71.   Не й обръщайте внимание на тази бедна женица, не виждате ли, че търси внимание, защото на живо не го получава.
Такива "жени", като нея са ми толкова противни, а пък да не говорим, че оная ми работа, никога няма да се вдигне от увиснали сланини и бръчки, които тя има.
Ама важното е че си вярва, да се самозаблуждава, нейно право си е. :-)

74.   До н.70

Мъже като теб са създадени за жени като мен – взаимно да се ощастливяваме :-)) въпреки, че дори и да се разминем по софийските улици, надали ще ме погледнеш – под 45 съм :-))
Благодаря ти, че сподели и обори мнението на хейтърите тук, че пищните и зрели жени са никому ненужни и нежелани!
Бъди здрав и щастлив!

Никога повече не искам да съм млада, слаба и срамежлива каквато бях преди години, защото това бяха най–нещастните и самотни времена за мен!

Откакто родих и се сдобих с женствени и привлекателни форми, не мога да се отърва от мъжко внимание!
По време на дългогодишния си брак никога не изневерих колкото и да страдах от сдържаността на мъжа си...
Сега, когато всичко приключи, искам да съм щастлива и ако е писано да съм с по–млад мъж, няма накъде да бягам :-))

Ще се радвам, ако още млади мъже се решат да споделят как хубавите каки ги подлудяват и в емоционален, и в сексуален план :-)
Защото "Хвани си кака да те отрака!", но също така и "Око да види, ръка да пипне!", нали!?

Благодаря ви, момчета! Повдигнахте ми самочувствието!

А тези, които си падат по младо и слабо – да си го харесват...! Нямам проблем с това стига да не плюят по нас пищните, зрелите и влудяващо сексуалните :-))

авторката

75.   Окончателно диагнозата на застарялата и грозна лелка е- Психично разтройство!
Иска да бъде желана, харесвана и прочие, ама не си млада, не си и хубава.
Съжалявам, но не се заблуждавай, че биха те погледнали млади мъже.
Дебелите и разплути жени, не са харесвани, но са окуражавани и съжалявани.
Но още по-съжаление е, да си пишеш коментарите сама, това граничи с психични проблеми, които ако не се лекуват навреме, ще става все по-лошо.
Спри, да си пишеш коментари сама и си живей живота, само в сайта висиш и чакаш, някой като мен, да напише коментар, който не е по вкуса ти и започваш филмите.

76.   Ма ти не спря да дращиш тука. Защо просто не пийнеш малко глог, мента и валериан? ! Разбрахме, че си страшно търсена залежала стока, търсеща трепети и Радини вълнения, видяла един х. в живота си и мечтаеща за романтична връзка с порно съдържание. ЕВАЛАРКА.
на кой свят живееш? !

78.   И така мили жени, извода е че не ви трябва да сте млади, слаби и красиви за да сте щастливи. То така или иначе мъжете подобни жени даже и не поглеждат, камо ли да им се прииска да ги изчукат.
За да сте щастливи, трябва да поодъртеете, да ви виснат месата и циците, да направите едни хубави паласки - нещо средно между тюлен и шар пей. Тогава ставате неустоимо и влудяващо сексуални. Никой мъж не може да ви устои и всички ще се избиват кой да ви прибере вкъщи да ви обича денонощно.

79.   Авторке, ако е вярно това, че те заглеждат, ами - радвай се! Защото на много жени над 40 това им липсва. Плюс това на тези години не си стара, за да казваш "когато бях млада".
Майка ми е също над 40, почти без бръчки и увиснали телеса и е доста заглеждана жена. При баща ми е същото. Даже аз им завиждам, но дано поне да съм наследила тяхната младоликост.

Black Sabbath

80.   Номер 78, искрено ме разсмя! А съм жена на 46 години все пак.

Скоро приятелят на едно от момичетата, с което ходим на танци - младо, красиво, слабо и набор на сина ми, ме попита на колко години съм, и като му казах /а аз не лъжа за годините си/, ме вика - вие сте набор на майка ми, ама, пуууууууу да не ви е уроки, никак не приличате на нея.

Определяща за външния вид и излъчването на една жена, за сведение на някои от коментиращите, не е възрастта. Някои от по - възрастните жени /но не всички/, са по - уверени в себе си, по - спокойни, и , както вече някой написа, не използват секса като разменна монета и им личи. Та за това доста млади мъже ги заглеждат.
Поддръжката също е важна - спорт, движение, фризьор, маникюр, педикюр, дрехи. А по - възрастните жени често имат повече свободно време и повече пари за такива неща.
Така че горе главата, дами! На тюлен можеш да заприличаш и на 20 години, стига да положиш /или да не положиш/ нужните усилия.

81.   80 - 78 и този който спомена секса като разменна монета е един и същ - ей ме на :)
А това не е сигурно дали е авторка или някой хахав елемент с фетиш към тюлените. Нормален мъж или жена не мисля че ще се самоубеждава че е по-желан отколкото е бил преди 15-20 години, особено пък ако е бил и 15-20кг по-лек.
Иначе годините може да спрат единствено по-дълготрайни взаимоотношения. Но не са никаква пречка за една по-гореща авантюра. Ако жената си е поддържана, уверена и не ползва секса да получава каквото иска, а просто за удоволствие - доста мъже не биха имали нищо против подобна. Аз лично съм си преживял моята преди време с точно с 46 годишна жена :) Тогава разликата ни беше 18 години. Но тя все пак приличаше много повече да ми е кака отколкото леля. Беше с по-добро тяло от много от сегашните 20-25 годишни девойки, които са отпрали едни задници по 5 декара, ама са със самочувствие до небето. Ако беше запусната леличка с паласки и нереално самочувствие, надали щеше да се получи нещо. Тънка разлика ама не е като да я няма. :)
Иначе имаше едно филмче 'Don Jon' на подобна тематика. Та там може да се види и малко по нагледно защо млади мъже биха предприели и в определени случаи предпочели авантюра с по-възрастна жена. Естествено силно помага възрастната жена да изглежда примерно като Джилиан Мур(на 53 по времето на филма), а не да прилича на дебела бабичка.

82.   Някой тук се изрази, че имаш нужда от психолог, да така е скъпа 46 годишна госпожа! Изобщо, не се интересува аудиторията на сайта, колко много си "желана" и "харесвана", защото това е само в твоите сънни фантазии. Причината по която темата ви, все е активна е: Защото не спирате, да спорите, не спирате, да пишете и от трети лица, това се забелязва, колкото и да отричате. Съветвам, да обърнете внимание на работата и семейството си, защото те са по-важни от сайта и ни оставете, да си имаме различно мнение от вас.

83.   Номер 80, ти пък мен ме разсмя. И аз съм долу-горе на твоите години, за миг не съм си позволила да се отпусна, ходя и на фризьор, и на козметик, и на маникюр, и на фитнес. Но аз съм здраво стъпила на земята и не вярвам на набори на сина ми, които твърдят, че нямам нищо общо с майка им. Не че не ми се харесва като теб и авторката да се почувствам вниманието и комплиментите на млад мъж. Но не забравяй-ние сме връстници на техните майки. Нищо не може да компенсира чара на младостта, ама каквото и да ви обяснява човек, нищо не ви се доказва. Всяка възраст си има своята красота, но няма нищо по-жалко от това да се мъчиш да да се правиш на по-млад. Хайде, погледнете си ЕГН-то и тогава пишете. А, ако може да вметна-страхотни коментари от 75, 76 и особено от 78....

84.   Ограничените мозъци, които се надпреварват да дращят тук, смятайки се за особено остроумни, не могат да проумеят простия факт, че истинската жена-зряла, опитна, сексапилна и очарователна, е тайна мечта за всеки един мъж!
До комплексарчето, което се смята за велико и е било с гореща, 46 годишна дама само в мечтите си : с речник и подобен стил на изразяване като твоя, изобщо няма и да припариш до истинска жена:)
Вече съм свободна жена и с нетърпение очаквам предстоящата среща с моето дръзко и слънчево момче :)
До ценителите на женските зрялост и прелест-прави сте, не пишете тук, защото не са дораснали да ви разберат..., но продължавайте да ни се наслаждавате и да ни се радвате както подобава, макар и тайно-така е по-сладко!Добре е, че ви има, дерзайте:)

авторката

85.   От номер 80 до номер 83 - може и да ходиш на маникюр, фризьор и фитнес, но това не ти дава чар, привлекателност и излъчване, здраво стъпилата на земята дама. И какво по - точно означава "да се правиш на по - млад"? , ако може да ми обясниш, защото все пак съм блондинка и не мога да схвана дълбоката ти мисъл. Може би ноктите ти трябва да са лакирани в кафяво, сиво или черно, косата ти да е с бабешка фризура, а на фитнеса само да гледаш отстрани. Та да разберат всички, че осъзнаваш, че всъщност си само една застаряваща лелка, която не се преструва на по - млада и знае къде й е мястото.

89.   Авторката, да не забравиш да се похвалиш като си направиш сефтето от разпадането на Съветския Съюз със слънчевото момче. Колкото и да е само във фантазиите ти. Трябва да има все пак малко мат'рял за комплексирани чикибойци като мен. Дето "истинска" жена не са виждали гола.
Иначе в това "да се правиш на по-млад" някаква злоба по-скоро се усеща. Естествено че ако се поддържаш подходящо на тия години няма да имаш нищо общо с наборките си/майките на връстниците на сина си. Повечето са запуснати трътли, като авторката, дето или си мислят че на някой нормален мъж му действат възбуждащо 3 ката сланини, или са се предали че са на години вече и не можело да е като едно време. Ясно е че на 45-50 няма как да изглеждаш като 25-30 годишна поддържана жена примерно, но определено може да си по-добре от много запуснати такива и от почти всички неподдържащи се на години. А едва ли идеята на хората на възраст които се поддържат е да се "правят на по-млади".
Ама какво ли разбира един комплексиран чекиджия, аз такива жени само си представям вечер. :))

90.   Комплексарчето продължава да се пени, но няма кой да го чуе! На теб и застаряваща лелка ти е много:) Стига си ми спамил темата с бездарни и злобни коментари, комплексарщината ти лъха отдалече и вече наистина омръзна на всички:)
Щом даже взеха да плюят по мой адрес в съседна тема, представям си колко безсилна злоба им се е насъбрала:)Жалки драскачи!
Отивам да си изживея тръпката в реалния живот:) и благодаря на тези, които не се уплашиха да ме подкрепят и окуражат!
Късмет и любов им желая! И дано ми се върне стократно!
Аз съм дотук!

авторката

91.   До 85 от 83-Много злобно го даваш, 46 годишна тийнеджърке, ще се състариш от злоба, че как ще те харесват тогава наборите на сина ти. Това климакса е опасно нещо, а... Все пак поздрави от мен, 41 годишната лелка...

94.   Мислех, че темата ми е пред затваряне, но пак се разписахте? !?
Не ми се чака одобряването на коментарите и затова пиша веднага..

Пуснах темата, защото търсех мнението на мъже, привлечени от по-зрели от тях жени! Засипахте ме с упреци и обиди без изобщо да ме познавате? ! А мъжете, които споделиха опит бяха не само тотално игнорирани, но и буквално отхвърлени под претекст, че аз сама съм си съчинявала и пускала окуражителни коментари? !

Непонятна ми е човешката злоба и съм изумена от низостта и липсата на каквото и да е възпитание у една голяма част от вас!?

Защо зряла, сексапилна и знаеща какво иска, търсена жена е такъв трън в очите ви? !
Бих искала да отговорите на въпроса ми без нападки!

Бях млада, плоска и невзрачна... нямаше завистници нито желаещи да ме опознаят!
Станах женствена, уверена и секси дама в спортно-елегантен стил... Какво им стана на всички? ! Едните ме искат, другите злобеят.. Няма нищо по-влудяващо за едните и по-убийствено за другите от неосъзнатия, но съществуващ сексапил!
Мнения по въпроса? !

авторката

95.   Гледайте и се смеете, дори в цирка, толкова не съм се смял. Авторката става за комедиен филм с доза психо. :Д
Добре, че сама си пишеш коментарите, че иначе темата отдавна, да е замряла.
Продължавай, да ни разсмиваш, като не ставаш за друго, то поне за клоун си перфектна.

96.   От номер 85 до номер 83, 91
Ами лелка си скъпа, вярно е, при това злобна. И не заради това, че си на 41 години, а заради начина си на мислене и огромните си комплекси, които търсиш къде да избиеш.
Укроти я малко тая злост, че хората като теб са много нещастни в реалния живот.

97.   ужас:)! Авторке, представи си сега едно тийнейджърче. Хайде, за настроение момче–тийнеджърче:) Слабичко, с още пискливо гласче, с раирано костюмче, лакирани чепици, стрък здравец на ревера и въртящо бастунче в ръка. Може и да го чуеш, как им тегли едни цветни на "ония свини там горе", че не вдигат пенсиите, почуквайки ядно с бастунчето...
Ще се загледаш ли в него? О, и още как! Поне за момент.
Този твой поглед с разширени очи е защото желаеш да му разкъсаш дрешките и да го спукаш от секс ли?
Или защото малкият сладур се държи прелюбопитно? Т. е. НЕАДЕКВАТНО?
Номер 83 ти го е казала много вярно! Всяка възраст си има своята красота! Не залитай! Не е проблем, че искаш да спиш с млад мъж. Това ще го постигнеш. Проблемът е, че разсъжденията ти са инфантилни. По този начин неминуемо вървиш срещу себе си.
Аз ти желая щастие! Дано да намериш верният път...
М49

98.   Не знам на какъв шиш ще ме въртите отново, но не си мислете, че всички привлекателни жени са щастливи...
Аз навлизам в тази хубава, зряла възраст, но все още не съм се влюбвала истински... Не съм полудявала за мъж, не съм желала мъж неистово и лудо в този мой живот... Не съм била щастлива, увлечена... Не съм се киприла с трепет за любим мъж, слагайки най-влудяващото си бельо на влудяващите ми гърди, мечтаейки любими ръце да ме събличат... Не съм обичала и копнея да го изживея веднъж в живота си... Не всички красиви жени са щастливи... Душа камбана съм като в песента на Диана Експрес и все още не съм намерила сърце, с което да бия в унисон... Не прибързвайте с упреците-всеки сам си носи кръста!
Желая ви щастие и споделена любов!

авторката

100.   Ами авторке - пожелавам ти една хубава, споделена, истинска и разтърсваща любов!
Ж, 46 г.

51-83 от 83