Споделена история от Секс и интимност

Май съм бисексуален
Здравейте, на 21 години мъж в кавички. Неможах да измисля заглавие за това го написах "Просто искам да споделя". Ще започна от там че съм чуствилен, срамрежлив и с разбито самочуствие. Родителите ми често ми натякват колко съм ограничен, прост и т.н. През повечето време прекарвам пред компютъра. Причините поради който прекарвам толкова много време пред компютъра, е че не ходя на работа. Където и да си подам документите отсреща ме гледат като чели съм изрод с подигравателна усмивка и думите "Ще ти се обадим!".

Отчаял съм се вече до такава степен че не знам какво искам от живота, нямам цели. Често ме критикуват каква музика слушам (метъл). Отнасял съм подигравки и обиди заради това което харесвам. Повечето познати ми се месят в личния живот. Непрекъсното ме осипват с въпроси да ли съм правил секс и още един куп въпроси, който мисля че са прекалено лични за да отговорям на тях. Каквото и да кажа те ми се пресмиват, подиграват и обиждат както и да е теглих им по една майна. Намерих си други приятели, който не ги вълнуват креватните ми изпалнения. Обаче тука идва друго. До преди извесно време непознавах самия себе си. Започнах да се заглеждам по момчета и момичета. Понякога прекалено дълго зяпам някой момче, което естествено се забелязва. Тогава си мислех че просто им завиждам защото те са перфекни, а аз не. Обаче се оказа че не е така.

На едно сабиране изкарахме наргиле да пушим. Момчето което пушеше преди мене беше олигавил маркуча (или както се нарича там), и аз дирекно почнах да пуша без да избърша, и усетих слумката която вместо да ми отварти и да ми се повдигне ми хареса. И тогаз ми прещака че не е било завиждане, а чисто заглеждане. Осъзнах че съм различен. Осъзнах че съм гей (бисексуален). И двата пола ме привличат... Много ме притеснява как ще ме приемат околните, приятелите и родителите ми. Какъвто е да спътника в живота ми да ли ще е момче или момиче все ще ме гледат като различен (изрод). Това е което исках да споделя, моля спестете си обидите

Коментари

1.   Как от една слюнка направи този извод? Не пишеш защо си без самочувствие. Как изглеждаш, имаш ли някакво образование и пр. Имал ли си интимна връзка с жена до сега? Изобщо много мъгляво е написано, за да разбера човек какво да каже и да те посъветва. А дори да си гей - какво да ти кажа приодата си е природа. Важното е да осъзнаеш няколко неща. Първо защо нямаш самочувствие. Второ защо не намираш работа И някрая с момче или с момиче искаш да имаш интимна връзка. А колкото до определенията" прост" и подобни - не се връзвай. Важното е първо ти да се харесваш, ти да си в хармония със себе си и едва след това другите ще те приемат и харесат.

2.   Пак съм аз /предишния коментатор, дето зададе няколко въпроса/. Искам да допълня нещо - защо подхождаш с идеята, че някой ще те обвинява и ще те обижда? Мисля, че повечето хора са добронамерени и широко скроени. Така, че малко по-смело гледай на живота си!

3.   От автора: Имам образувание средно. Сегашно време за да си намериш работа тря да имаш визия и стаж, аз това го нямам. Самочусвтието ми е разбито още като бях ученик. Всички ми се подиграват за това че съм закръглен, прост и грозен. Гледам ме като че ли съм някакъв изрод. И мисля че съм бисексоален възбуждам се и от двата пола. Не съм контакти до ся с жена, но ме превлича сексуално. С мъж съм имал веднъж.

4.   От автора: малко поправка сексуалния контакт с мъж беше лапишка история. Не съм имал сексуален контакт.

5.   От коментатор №1 - защо не опиташ да поотслабнеш и да се стегнеш? Вярно, че човек е стресиран и обезверен нищо не му се прави, но ти си прекалено млад мъж, за да се изоставяш. Дори да нямаш пари за фитнес или друг спорт има начин. Ежедневни разходки, тичане в някой парк, диета. И защо смяташ, че си прост? Защото другите мислят така? Направи нещо по този въпрос. Чети вестници, гледай някои образоателни предавания, може и някоя друга книга да попрочетеш. Има библиотеки, където срещу минимална такса ще си избереш. И щом жените те привличат не си внушавай, че си гей. Има всякакви жени. Знеш ли колко такива като теб - с ниско самочувствие има. Опитай чраз сайтове за запознанство. Дори една жена да не е първа красавица тя може да ти допадне. Ти както пишеш също не си красавец. Но чак пък толкова грозен и прост и пр. е глупаво да го мислиш и да се самонавиваш. Не се отказвай и ако се държиш по-свободно вероятно ще намериш някаква работа, която и да не е идеабна поне на първо време ще започнеш. А след това ще търсиш друго.
А не си ли мислил да продължиш да учиш? Какво мислят родителите ти по въпроса. Щом са недоволни от теб може би е, защото нямаш особени амбиции да продължиш с някакви курсове или нещо, което да ти даде занаят както се казви. Не е задължително да си с висше образование, за да печелиш и работата да те удовлетворява. Освен това , ако учиш нещо ще имаш нови контакти и може да се появи някое момиче. Изобщо от оплаквания и самосъжаление полза няма. Опитай да си по-инициативен.

6.   Авторе, много те моля, обърни си внимание на правописа!!!!!! Ако наистина си привлечен и от двата пола-избирай. Мисля, че за теб ще е по-лесно да се интегрираш като хетеросексуален, оттколкото като би-.Просто ни е такова обществото. Аз обаче мисля, че си неориентиран. Мисля, че когато бъдеш с жена наистина ще се осъзнаеш тогава чак. Дано да си намериш работа и да се впишеш в някаква среда скоро. Успех ти желая!

7.   Здрасти. Това, че слушаш метъл и че не искаш да отговаряш на лични въпроси не е смещно. Та как ще ти се подиграват, че слушаш метъл. Всеки слуша, каквото си иска. Няма да ти пука какво казват хората. Я се стегни малко, та живота е пред теб. Естествено ще те вземат на работа. Всичко ще се нареди и да живее метълът! ! ! Аз също слушам и какво? ! И на мен ми са се подигравали, но са си понесли последствията, защото не съм никак тъпрелив човек. Както и да е. Мисля, че не трябва да се притесняваш за това какво казват другите и какво мислят. Майната им! Важният си ти и ако си бисексуален няма проблем. Аз също съм, но не ми пука. Важното е да си себе си, но от една слюнка все пак не си вади грешни изводи. Би било добре да пробваш с жена и може би ще промениш мнението си, а ако си би-живей си живота. Вярвай, че някой ден ще намериш работа и това е. Моля не мисли така за себе си някак жалко е. Вдигни си самочуствието малко. А и животът е такъв, какъвто сам си го направиш.

8.   Аз съм жена на 23 и ми харесва мисълта, че момче или мъж е бисексуален. Нашите души нямат пол, телата ни са мъжки и женски.

11.   Не разбирам защо ти се подиграват какво смешно има че слушаш метъл и не отговаряш на лични въпроси какви са тези хора да ги интересува дали си правил секс според мен си нямат живот и искат да се бъркат в твоя а за това че си бисексуален не се притеснявай живота е пред теб имаш време да решиш всичките си проблеми.