Споделена история от Секс и интимност

Имам си сериозен приятел и нито веднъж когато сме правели секс не съм свършвала!
Здравейте имам си сериозен приятел и нито веднъж когато сме правели секс не съм свършвала.Дайте ми някакъв съвет.Какво да правя?

Коментари

1.   АМИ ЗНАЧИ ТОВА НЕ Е ПРИЯТЕЛЯТ ТИ !!!СЛЕД КАТО НЕ МОЖЕ ДА ТИ ДОСТАВИ ТОВА УДОВОЛСТВИЕ.ПОТЪРСИ СИ ДРУГ ПРИЯТЕЛ И ДАНО Е НАИСТИНА СЕРИОЗЕН........!!!

2.   1 не е прав/а.Ако наистина го обичаш,а пресполагам и тои теб...еми сподели му какво те мъчи.В това нито има нещо страшно,нито пък нещо лошо.Мъжете са егоисти понякога относно секса и не ги вълнува мн.мн дали жената е свършила или не (ето защо жените понякога симулираме оргазъм) :).Та моят съвет е да си поговорите за това,ще видиш,че ще има ефект;) успех!

3.   Моя съвет е да поговориш с него и да включите малко разнообразие в сексуалната програма.Стимулирай се с ръце,купете си играчки ако трябва.Сменяйте позите.Открий позата при която ти е най-хубаво.Все има някакъв начин.Ако и това не помогне смени си приятеля.Успех.

4.   Това се слу4ва доста 4есто. 4овека просто не ти фанал 4алама или го марзи. Разбери кое е и земи мерки. а на 2 6е кажа(относно мажете и егоизма) 4е аз не смятам един секс за палноценен ако мацката не се разтрепери и после се отпусне блажено изто6тена в рацете ми !

5.   и аз не съм.кофти,но факт никой мъж или жена не може да ми помогне макар че много са се старали.сегашното ми гадже много се е опитвал но не става.само сама явно мога.но пък най-хубавато на секса не е оргазмът.казжали са ми го хора,който свършват по време на секс

6.   Незнам на колко си години, а и той също, каква практика имате, някои неща идват и с времето. Но моят съвет е мастурбирай, намери си ти самата точките, които ще те доведат до оргазъм клиторен или вагинален, ако трябва си купи вибратор когато ти контролираш движенията няма начин да не свършиш гарантирам ти го , и после му покажи кое ти доставя удоволствие включи и него в играта , разнообразието няма начин да не му хареса, но в никакъв случай не обвинявай него за това, ако държиш на него.