Споделена история от Секс и интимност

Скуирт
Здравейте,
жена съм на 30г., от известно време чета за скуирта и как разни жени го постигат. Иии искам да го постигна това и аз. Да споделите техника с която се постига това, но на първо време, ако може самостоятелно, тоест без мъж. Моля за мнения от жени постигнали скуир и начина. Искам да знам дали го мога или не го мога.

Благодаря за мненията.

Коментари

1.   Ако беше прочела по-внимателно, щеше да разбереш, че в раздел "Секс и интимност" има тема наречена "Скуирт", която е много, много стара.
И има над 100 коментара сигурно, така че разрови се и чети, а не всички отначало, да си правят труда, да ти дават съвети.
А и най-важното е- Иска се желание, иска се жената да се възбужда лесно и да експерементира с тялото си!
На 30 години си, не си пубертет, трябва да знаеш, много неща за тялото си.

2.   Някъде четох, че това било просто няколко капки урина, изпуснати неволно

4.   Не всяка го може. Има жени, които прьскат като гейзери, а други-нищо. Най-често просто се разтичат по-здраво, но фонтаньт е рядко явление. Аз сьм мьж на 42 и сьм видял и едното и другото. Не се притеснявай, ако не става. Най-сексуалните жени, с които сьм бил, кокото и да се стараех, не им се получаваше празненето сьс струя, а ми даваха уникален секс... Скуирта е дарба, ако я нямаш, не се кахьри, прави си други готини неща отдолу, вземи си играчки от секс шоп или го прави с жена, щом не искаш с мьж. Лизане, фистинг и др. подобни сладки игрички...

5.   На първо време е много важно да познаваш тялото си и усещанията при определени стимулации, след това пидходящ вибратор за G-точката и много търпение. Има много клипове по секс сайтовете за соло стимулация и скуирт, НО не всички жени са способни да го получават и това ще го разбереш с времето. Дано си от късметлийките, които го получават, а дори и да не си просто се наслаждавай на секса и да не ти се превръща в фикс желание на всяка цена. Успех с опитите.

6.   Има доволно количество теми по въпроса в сайта. Напиши в търсачката "Скуирт" и ще ти излязат. Но щом си на 30 и не ти се е случвало, явно не си от щастливките. И аз не съм, но и не се тръшкам, каквото такова. Някои например не могат да казват "р" и какво, живеят си, много важно.

8.   Вероятно има и жени, при които наистина се случва, но това в клиповете все си мисля, че е откровено пишкане. Поне при тези дето "си го предизвикват" с мастурбиране. Не съм съвсем наясно с физиологията при жените и не смея да коментирам тези, при които се случва при истински секс. Имам предвид, че на мъж в ерекция (още повече при секс) му е почти невъзможно да уринира. Интересно ще е дамите да споделят дали могат да пишкат, когато са под силна възбуда (от мастурбация). Иначе коя как свършва си е строго индивидуално. Изглеждащото яко на екрана, в реалност не е най-приятно. Една такава дама на практика трябва да прави секс основно в банята... Крещящата също е готино... само да я гледаш на видео. В реални житейски условия това е сериозен проблем. Имам го у дома. Трябва да внимавам да не я довеждам до край, щото няма как детето да не се събуди и да дотърчи ревешким да пита какво става...

9.   Първия си скуирт постигнах самостоятелно, горе-долу на твоята възраст (сега съм на 35). И ще ти кажа как се получи при мен. От известно време четях и гледах разни клипчета и много исках и аз да се науча, но въпреки всичките ми опити все не ставаше и не ставаше. Докато един път не бях възбудена ама страшно, обаче бях сама и дори нямах никакви играчки на разположение. И така реших, че просто трябва да направя нещо по въпроса. Е, изобщо не целях да стигна до скуирт в онзи момент, ама явно съм била толкова възбудена, че ами просто си стана! После вече открих как да го правя съзнателно. Като начало не трябва да си уморена, изнервена и разсеяна, а да си се настроила на вълна секс и удоволствие. След това, не си го поставяй като цел, колкото повече се навиваш, че "трябва да стане", толкова по-малък е шансът да се получи.
А сега самата технология. Има три начина, дълго, ама много дълго дранене на клитора (купи си специален вибратор, че не вярвам с пръсти да успееш да постигнеш чак толкова интензивно и продължително дразнене). Втори начин, вкарваш си пръстите леко свити (все едно правиш знак на някой да се приближи) и се опитваш да намериш едно такова грапаво място на предната страна на вагината си, на 3-4 см навътре (грапаво е и малко прилича на кожата на небцето ти, но не чак толкова груба). Като намериш въпросното място, (прочутата Г-точка) започваш силна стимулация. И няма начин в един момент да не усетиш, че ти се ходи до тоалетната. Е, не се стискаш и не спираш с дразненето и няма начин накрая просто да не скуиртнеш. Обаче да си знаеш, че първите скуиртове няма да са като по филмите и най-вероятно течността ще е малко. Третият начин е при анален секс, ама това няма да ти го обяснявам, защото ти пишеш как да го постигнеш самостоятелно. А после тялото ти само ще свикне и сега изобщо не полагам никакви специални усилия, ами то просто си става и при самозадоволяване и при секс. Да не говорим, че течността е доста и при продължителна игра си става... ами локви!
Приятни забавления и запомни 90% от скуирта зависи от главата, ако не си в настроение, уморена си или просто мислите ти са някъде другаде, ами няма да стане каквито и техники да използваш.

12.   Аз също съм на 30. Мога да кажа, че имам богат сексуален опит. До скоро имах скуирт само като си го правех сама с вибратор. От известно време имам доста надарен партньор и от към дебелина и дължина. С него ми се получава, но интересното е че е само в поза лъжички. Пенисът му е в мен и ме чука, а аз си стимулирам клитора с ръка. Понякога и той го стимулира. И се получава. Той обаче нещо недоволства понеже все мокря леглото.