Споделена история от Секс и интимност

Груб секс
Здравейте. Случвало ли ви се е да правите груб секс с нов партньор? Под груб имам предвид- дърпане на косата, хващане за врата и пляскане по дупето. Точно това ми се случи наскоро и то с мъж, с който правим секс за първи път. Стана ми адски странно, а доколкото знам няма такава практика с други жени. На какво ли се дължи това негово отношение и трябва ли да се притеснявам? Чувствам го някак неуважително спрямо мен. Моля за мнение.

Коментари

1.   Ако си нормална жена, която прави стандартен секс е в реда на нещата да ти стане странно. Ако не се чувстваш окей не се занимавай с него.

Сянката-

2.   Чужда жена и чужда кола се карат с газ до дупка. Той няма сериозни намерения към тебе, била си му само сексуален обект, затова те е чукал джелатски. Нали търсите еб. чи, намерила си го!?

3.   Пляскането по дупето си е в реда на нещата, но хващането за врата и дърпането на косата ми се вижда твърде садистично. Мъж с достатъчно сексуален опит съм и съм разбрал, че повечето жените обичат по-нежно отношение в леглото. Страстен секс не значи груб и причиняващ болка секс. Просто му кажи на пича да бъде по-нежен и, че не ти е приятно да те скубе (да, и такива жени има дето им е гот, но те са с отклонения в повечето случаи)!

4.   От авторката: Да, странно ми е наистина и то не толкова заради самия секс, а по-скоро, че ни беше за първи път и имаше дързостта да се държи по този начин.

5.   Уоу, за мен това са напълно нормални неща в секса. И само да поясня, че дърпането за косата не значи скубене. Ето това ми се струва крайно, но хващането на косата здраво и страстно е съвсем различна работа.
Защо не приемеш, че явно точно това е искал в секса до сега и го прави с теб. Отпуснал се е изпитва максимално удоволствие. А не го го чувстваш като неуважение.
Подкрепям номер 1. Явно наистина не си свикнала по този начин, в което няма нищо лошо. Но ако не се чувстваш добре просто му сподели. Намекни по някакъв начин. Или просто не се занимавай повече с него.
Ж, 25

6.   Това че този мьж прави тези неща с теб означава само едно-че го вьзбуждаш адски и изваждаш от него животинска страст и пьрвични реакции, нещо в теб го побьрква и това е страшно добре и много, много, много яко за теб. Или тялото, или миризмата на тялото ти, или нещо в поведението ти го вьзбужда ужасно и го прави толкова животински пьрвичен и необуздан самец. Ако и свьршва силно и експлозивно накрая и усещаш как изригва целия в теб, пулсирайки, (сьс или без презерватив-усеща се), то тогава всичко е супер за теб и се отдай на тази страст-намерили сте се-това е истинският секс-между пасващи си тела. Така го чувствам аз-не се дьрпай, малко са щастливките, които попадат на страстни здрави мьжкари, повечето мьже са слаби в леглото. Според мен страстни мьжкари са тези, които не са бльскали чикии от пубери, а са запазили мьжката си сила за такива кьсметлийки като теб. Повечето мьже са чикиджии от малки и са изцедили по две кофи сперма от себе си още преди да започнат полов живот. Амортизирани са и после бьрзо им свьршва мьжката сила, нямат страст и кьм 40 вече не им става, освен сутрин преди да идат до тоалетната...

7.   На края да не ти каза - Ставай се махай че не обичам да гледам ебани неща?
Чукаш се с него пък се чудиш дали те уважава защото те чукал по-грубичко? Някои хора изобщо не ги слуша главата.
Ако ти е харесал секса, какъв ти е проблема? Не останах с впечатление че ще готвите сватба. Ако не е - кажи си му го и толкова.

8.   Наистина е странно. Първите пъти когато го правя с нова жена винаги е много нежно и се целуваме страстно и нежно по цяла нощ. Едва след като се поопознаем в леглото ми идва отвътре да я прихващам за косата и да я шляпам по дупето по-грубичко. Нямам друг коментар - странно ми е и на мен, Явно не влага много нежност в секса и отношението си с теб, което не е добре за теб.

9.   Не е нормално да те хваща за врата и да ти скубе косата. Може да е по-садистичен в секса. Ако не ти харесва не се занимавай повече с него.

11.   От авторката: И аз така мисля- има два варианта: или беше много възбуден и животинското в него се отключи, или не гледа серизоно на мен и реши да реализира фетиша си. Моля, ако някой е попадал в подобна ситуация, нека сподели. Ще ми бъде интересно да разбера и двете гледни точки (и на мъжете, и на жените)

12.   Ако сте се поопознали и на двамата ви харесва подобно отношение, би било ок, но за първи път със сигурност не е нормално. Или човекът е нещо сбъркан и си мисли, ще така ще те впечатли, или просто не те харесва за дългосрочна партньорка и се прави на ебач. И при двата случая, по-добре не стой с него. Как се държи един човек в леглото говори много за същността му.

14.   Щом нещо харесва и на двамата, няма никакъв проблем, ако обаче не ти е приятно, просто му кажи. Аз обожавам грубия секс, но щом за теб това не е ок, ами казваш му. Ако му пука и държи на теб, ще те разбере и ще прояви малко повече внимание следващия път.

17.   Аз също обожавам грубия секс. Късметлийка си. Аз така и не попаднах на някой който да ме "души", да - дърпали са ми косата, удряли са ме по дупето, но никой не се сеща за врата. Много ме възбужда да ме доминират, да усещам че мъжа е по-силен от мен. Гледай по този начин на нещата и може да ти допадне. Бъди по-широко скроена. Другия път пък ти го доминирай.

20.   От авторката: Не казвам, че не ми хареса самият секс, просто се чудя защо си показа „рогата” хахаха още в началото, какво означава това и трябва ли да се притеснявам от такова отношения..

21.   Че като ти е харесал какъв ти е проблема? Ако иска да повтаряте и се държи като човек извън леглото, както се изказаха доста - повечето жени си мечтаят за такъв секс.

22.   Може да е такъв в секса по принцип с всички . Повторихте ли ? След вторият път ще ти стане ясно. Ако пак е груб значи е такъв и защо пък трябва да се съобразява и да не си задоволи нагона както обича. Иначе моят партньор след 3 -тото креватно приключение започна с пляскането по-силно от колкото трябва и скубането и извиването на врата. С времето обаче остана само шляпането и то не толкова силно. Нищо не съм му казвала може би омръзна или се е правил в началото на "мъжкар", поради общото схващане че жените си падат по лоши момчета.

23.   Към авторката. Аз се занимавам с едно момче от година, разделяме се и пак започваме и чак наскоро правихме секс за пръв път и той също беше много груб, но е хубаво да знаеш, че хората са различни и на нас ни харесва да сме груби. Ако не ти харесва грубия секс остави човека да си намери половинка която му съответства. Не е са всеки със сигурност! :)

24.   Приятелката ми предпочита първото свършване да бъде с груб секс, да бъде натисната и изчукана, даже и анално. После става нежна.

26.   От авторката: Благодаря на всички за мнението. :)
Виждахме се няколко пъти с въпросното момче и същата история.. явно наистина си е такъв и обича по-груб секс.

27.   От написаното изглежда, че си учудена. А попринцип груб, нервен характер ли е? или кротко кученце, което се отнася миролюбиво с теб? Ако имате връзка в доста по напреднал стадии, то няма е груб само секса. Първото, че не се съобразил/съобразява с теб по време на акт Второто е, че грубият секс първите пъти (нямам предвид 1. нежно, а после грубо), значи че не го е правил доста време. Доста му се е насъбрала сексуална енергия и иска възможно по най-първобитния, животинския начин да го 'изтласка'. Бързо ли свърша? Предложи му някой път да ти направи масаж. Виж му реакция, усети му движенията - дали иска да докосне всяка част от теб, защото си неустоима гледка или го прави само за да мине номера.. Ти си знаеш човека най-много! Давам ти съвети, защото знам, как стояха нещата при мен. Моят се оказа егоист и нарцист.

28.   Ми кво се оплакваш. Супер си е това особено с пляскане по дупето. Моят партньор не е чак толкова груб.

29.   не е неуважително, просто не си създадена за секс

30.   Така както го описваш не ми звучи като груб секс но е важно и с кой ще се прави. Аз лично не съм чак много разкрепостена във секса, всеки си има някакви граници, иначе бих била склонна на доста неща по принцип.