Споделена история от Секс и интимност

Боли ме, но продължавам да мисля за него
Здравейте..!
Реших да пиша, защото вече не издържам. Чета всякакви стати, но нищо не ми помага.. объркана съм и няма с кого да споделя... Та нещата при мен са следните... Преди да започна аз съм на 17г. , а той на 31г.... Той е нов в училище и ми е класен ръководител... в началото не ми правеше никакво впечатление, мислех го за поредния, скучен и отегчителен даскал, но не е така... С класа ми реших ме да съберем пари и да му направим подарък за рожденния ден.... след малкото тържество си тръгнах и той започна да ми пише.. (само да кажа, че и преди това ми пишеше по закачливи неща, пращаше целувки, пишеше за най-малкото) та писах ме цял ден и не знам кога започнах ме да се сваля ме.... на другия ден умрях от срам, ама той ми каза да не се срамувам от него... и така продължих ме... той ме накара да направя неща който не съм правила до сега... накара ме да му пращам голи снимки, а той много обича цици... аз глупачката му пращах, мислейки че ще сме заедно... да обаче беше така до време... срещнах ме се само двамата натисках ме се.... След това спря да пише започна да се държи по различно и тогава бях засипана... Роди му се дете мислех, че всичко е приключило и когато бях забравила и реших да продължа напред той отново се появи... и до ден днешен ми пише чат пат.... иска снимки аз искам... но проблема е там, че аз май наистина съм влюбена.... карал ме е да се чувствам като парцал и все пак го искам... това е лудост.... и все пак имам надежда, а той твърдо каза, че нямаме шанс просто се е забавлявал.... и аз не съм единствената с която се „ебава”.... много сме.... всеки ден го виждам, прегръща ме пред другите говори ми пред другите за по интимни неща, но другите явно са много тъпи, защото никой не се досеща....
Имало е моменти в който съм много болна, но аз ходя на даскало само и само да го видя, не съм ходила на училище със седмици и толкова много ми липсва, че дори незнам как да го опиша.... правя всичко възможно да го виждам и да съм до него.... боли ме много ме боли от цялото това нещо и продължавам да го правя....
Та на мен въпроса ми е следния... наистина ли съм влюбена и ще мине ли... защото умирам всеки ден... толкова е близо, а всъщност толкова далеч... нз какво да правя....
Благодаря предварително...

Коментари

1.   Добре де, той има дете, явно няма никакви сериозни намерения към теб, какво се надяваш?

3.   Не другите, а ти си тъпата и ще ти кажа защо.
Какво смяташе, да стане, като има жена и дете?
Детето, не се появява от въздуха очевидно!
Ти си малка, а той зрял мъж, да не мислиш, че ти си му първата през периода, когато е започвал, да обучава ученици?
Не само вас малките разиграва и лъже, а и жена си, щом зад гърба й вършее, а тя милата сигурно си мисли, че много я обича, а чак и дете имат.
Човека си е женкар, няма да се промени, но ти като малката хлапачка се връзваш на глупостите му.
Момиче осъзнай се и не се занимавай с него!
Може да си привлечена от него, но ако искаш, да си само една сексуална играчка продължавай.
Той жена си няма да напусне, а именно защото малките хлапачки са лесна плячка, за това се захваща с вас.

( Ж 20 )

4.   За тоя не знам как да го нарека, но заслужава да покажеш най-малкото всичко на жена му, а и щом и с другите се закача значи просто си е такъв.
Отделно, че е учител и не трябва да си позволява такива неща, още по-малко да иска голи снимки....
И не на последно място, обърни малко внимание на правописа...

6.   Закача те и според мен това е незаконно. Още повече да ти иска голи снимки. Кажи на родителите си. Той е женен и е лошо, че така ти обърква живота и мисленето.

7.   Пиши му, че ще кажеш на родителите си, че ти е искал голи снимки.

9.   Освен уволнен, вероятно ще бъде и съден, ако се разчуе.

10.   Този е за затвор. В нормалните държави за такива отношения с непълнолетни има само една дестинация - затвор.

11.   Ти имаш много свободно време, скъпа. Това, което пишеш са твои фантазии... Толкова непредпазлив и глупав може да е един измислен персонаж. Дано нещо друго осмисли живота ти, не развинтеното ти въображение