Споделена история от Секс и интимност

Харесвате ли по-закръглени?
Здравейте.
Идва лято вече, всички тренират и са на диета, за да изкарат тяло за плажа. Въпросът ми е към момчетата - Харесвате ли по-дебелички мацки, с малко по-закръгленки дупенца? Моля за отговори, защото съм се депресирала много, карат ме да ходя на плаж, а мен някак си ме е срам, че не съм от кльощавите...
И ако се чудите защо темата ми е в раздел "секс и интимност", защото въпросът ми не е свързан конкретно с лятото и плажа, а като цяло - харесвате ли такива мацки, бихте ли тръгнали с тях, секс, взаимоотношения.... Ако може по-изчерпателни отговори, ще съм благодарна.

Поздрави,

Коментари

1-50 от 75

1.   Е, хайде сега. Най-модерната и харесвана мацка в света е Ким Кардашян. Точно по-закръгленка.

2.   Не харесвам дебели мацки, да си кажем истината.
Винаги съм имал, само слабички гаджета и ме кефеха адски, но е въпрос на вкус.
Предпочитам малкото дупе пред големите г... ве. :)

3.   различни хора сме, за това всеки си има вкус, но аз лично не харесвам закръглени... предпочитам фини мацки!

4.   Аз пък не разбирам какво му е красивото на слабото и кльощавото, дето се четат кокали и ребра.. Но пък това не означава, че и дебелото не е грозно. Хубаво е човек да си е нормален, тоест нито много слаб, нито много дебел. Говоря и за двата пола.

5.   Харесвам точно по-закръглени/сочни/пищни момичета/жени (възрастта е без значение). Слаби и кльощави изобщо не ме привличат. Обожавам да има малко повече материал в дупето и бедрата. Това е първото нещо, което гледам в една жена заедно с това дали има красива дълга коса. Изобщо не се сдухвай. Постоянно гледам в женските дупенца и краченца и очите ми "изтичат" по по-пухкавите. Горе главата - една жена трябва да се харесва и да е уверена в себе си. Така е още по-привлекателна.
Димитър/24г.

6.   Първо е добре да се направи разликата какво е точно положението. Това да имаш някое килце и месце в повече, не мисля че е проблем. Дори доста мъже си го имат за по-привлекателно от някой тапициран скелет. Ако тия няколко килца в повече обаче минат 10-на и особено като идат към 20 и нагоре, си е проблем. Не само липсата на какъвто и да е зрителен стимул поради липсата на характерните женски извивки и сливането им в едно туловище. Най-лошото ако е подобна ситуацията е че е опасна за собственото ти здраве.
Както е казано иначе - за всеки влак има пътници, но колкото е по-слаб визуалния стимул, толкова повече намалят пътниците и трябва да се компенсира с интелект и поведение.
Звучиш като младо момиче, та ако наистина е така, не е лошо да си създадеш някакви навици за по-здравословен живот. Ако на млади години имаш проблеми с теглото, след време ще са огромни.
Естествено ако си от тези с особено ниско самочувствие поради нереална оценка - трябва да поработиш над това. Наскоро си говорих с едно момиче което беше убедено че задника му е дебел, тялото и не било хубаво. А тя си беше близо до перфектното женско телосложение - тесничка талия и по-широчка, но все пак стегната в ханша и бедрата. Но само защото не приличаше на това което се рекламира по медиите(тапициран скелет обикновено), представата и за хубаво тяло беше, и може би още е, сериозно объркана. От там и самочувствието и.

7.   Закръгленка е едно, дебела и разплута съвсем друго. Колегата е дал пример Ким Кардашиян и тя е ок

8.   Колко по-закръглена? Бъди по-точна мила, след като очакваш изчерпателност :)

9.   Здр. аз съм мъж на 34г. на въпроса ти за по закръглените жени бих ти казал, че всеки мъж си има вкус на мен лично ми харесват по пухкавки жени някаде към 165-170см високи и към 75-85кг. жена ми е в тия размери и по принцип постоянно носи клинчета и тесни дънки с които и се подчертават извивките от което почти винаги ме възбужда, пък и не само мен а и когато излезе така по улиците събира мъжките погледи. Така че не се притеснявай според мен си харесвана сексуално от мъжете то зави си и колко си закръглена де

10.   Харесва ми как миличко и сладичко се наричаш "закръгленка", "с дупенце", "дебеличка", а слабичките и стройнички мацки (щом ще си говорим в тоя дух), са "кльощавите".
Лично аз не харесвам гуци. Ако е жена с извивки тип М. Монро или М. Белучи - прекрасно! Но масово дебелите жени си въобразяват, че са апетитни, когато всъщност са си свинки. Прецени ти от кой тип си, ние няма как да знаем - имаш ли целулит, стегната ли си, стрии? Но като чета колко снизходително описваш себе си за сметка на слабите, май-май ще си от втория. И не, тапицираните скелети са още по-противни от дебелите.
Ако нямаш някакво заболяване, не виждам защо трябва да се примиряваш с килограми, които очевидно не ти се нравят? Едва ли е толкова страшно положението - с един хубав режим до август можеш да се докараш в доста приличен вид.

11.   Че аз само такива харесвам. :) Много слабите (при които не е генетично), обикновено са постоянно озлобени от глад :)

12.   Да, точно това щях да кажа като номер 1.
В САЩ девойките си пълнят дупетата със силикон.

13.   Като цяло НЕ харесвам жени които не спортуват и не се поддържат... Според мен фразата "здрав дух - здраво тяло" е грешна. Обратното е, имаш здрав дух, защото имаш здраво тяло.

Когато човек се чувства добре в кожата си ги няма тези съмнения, има повече самочувтсвие, енергия и т.н. Да, със сигурност има мъже, които харесвам по-дебели... но чувството да си "фит", да се чувстваш секси и желан... се придава във всяко едно движение и малките неща. Така се се научи да спортуваш и прави фастинг, ако искаш да се чувстваш добре в кожата си. Ако те е мързи, ще трябеа да живееш с угризения...

14.   То всяко женско дупе е кръгло, или поне трябва да е, но ти явно нямаш проблем с дупето, а 20-те киклца отгоре. Я си признай! И защо дебелите казвате на нормалните, че са кльощави. Това са страшни комплекси. Кльощави в България не се намират много. Кльощавите са като адреналинките от господари на ефира.

15.   Спуквам се от смях на такива истории. По закръглени. Не дебели а по закръглени. Да не сте прасета, че да сте закръглени. Смятай колко сте дебели че да започнете да ЗАКРЪГЛЯТЕ.

16.   Аз лично не харесвам слаби жени. Жена ми е 75 кг. и си падам точно по такива. Дори се раздават повече в секса.

17.   Казваш ту "закръглена", ту "дебела", а между двете има голяма разлика. Дебели не харесвам. А Кардашян определено повечето мъже извън САЩ вкл. и аз не я харесват.

По принцип не харесвам дебели и закръглени, макар че се е случвало и да ми хареса някоя по изключение, но ако е само за единия секс на морето и ако поне в лице става, бих се прежалил 1-2 пъти. Поне ще е нещо различно, но жената с нормално тегло си е къде по-естетична и възуждаща.

18.   Може би въпросът ти е насочен по-скоро към мъжете, но набързо да ти кажа няколко неща. Първо, има вкусове ВСЯКАКВИ. От мъже, които си падат по изключително кльощави жени, до такива, които обожават огромните форми. Категорично няма да се харесаш на всички, каквото и да правиш. Второ, по-привлекателно нещо от самоувереността и твоята собствена нагласа, няма. Най-важно е ти да се чувстваш добре в кожата си. За да задаваш този въпрос, съответно не е точно така. Всеки има комплекси относно външния си вид, важното е да не те дърпат надолу, а да те мотивират по някакъв начин. Щом имаш забележки по фигурата си, направи малко усилие и промени нещата. Захвани се с някаква физическа дейност, хапвай по-здравословно и всичко ще е ок. Не говорим за отслабване и достигане на някакви заветни килограми, а за тонус и здраве. Не знам дали някога си спортувала каквото и да е, но като човек, който отскоро се е раздвижил малко повече, ще ти кажа, че противно на очакванията ми, че след всяка тренировка ще съм като парцал, ефектът е точно обратният. Чувстваш се зареден и пълеееен с енергия, изключително приятно и няма да сбъркаш, ако опиташ.
Та, относно въпроса ти, повечето мъже, специално в обкръжението ми, харесват не болезнено слаби жени, без капка мазнинка по тялото, а по-скоро стегнати момичета, с повечко "месце". НО говорим единствено и само за физика, все пак, а за да има човек взаимоотношения с теб, както си се изразила, не е желателно да гледа само външния ти вид, нали така :) В общи линии, не си създавай сама излишни комплекси и не се вглъбявай в нещо толкова повърхностно. Хубаво лято ти желая :)

19.   Харесвам спортни тела, тези които тренират, не се тъпчат с вредна храна и могат свободно, да носят всяка дреха- 40-55 кг.
Вярно е че сега прекомерно дебелите са на мода, но и тя ще отмине, като останалите!
Дебелите дупенца, никога не съм ги харесвал, не знам какво намират другите в тях, но определено на мен ми идва, да ги започна с диетите.
Женското дупе, трябва да е финно, да е малко, като го хванеш с две ръце, да ти е в шепите.

20.   "Според мен фразата "здрав дух - здраво тяло" е грешна."

Номер 18, като не знаеш фразата, не я оценявай!
Тя е "Здрав дух В здраво тяло"!!! Тоест, точно здравото тяло е предпоставка за здравия дух!

21.   Здрав дух в здраво тяло е преводът на латинската сентенция Mens sana in corpore sano. Изразът е взет от Ювенал - (Сатира Х, стих 356), където фразата е част от отговора на автора на въпроса "какво хората трябва да желаят от живота", и този отговор е част от други.

Уикипедия

22.   20. Поправката се приема :)

23.   Какви са тези коментари? Що за болно животно (извинявам се за този израз) би харесало дебела жена?
Излишните килограми нямат нищо общо с природата и естествеността на човешкото същество. Мечките примерно - те се нуждаят от излишни килограми, които да им помагат да изкарат студеното! При тях натрупването на килограмите е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, за да оцелеят - в противен случай ще умрат. На човек за какво са му излишни килограми? Излишните килограми при човек са от седене, мързел, застоял начин на живот и преяждане (чревоугодничество - уж грях)! Сами можете да си направите извод за дебел човек - начин на му на живот, психика, целта му в живота и т.н...

И какъв мъж би искал да има дебела жена до себе си? Той разсъждава ли, че след време ще трябва да пръска много пари за лекарства? Не знам дали знаете или не, но от наднорменото тегло идват ЖЕСТОКИ БОЛЕСТИ!

До авторката: За какво закръгляне говорим? Тресеш ли се? Или просто имаш малко излишна подкожна мас? Защото ако е второто, не виждам проблем :) ! Но ако е първото, най-добре търси спешна помощ!

Не искам да те комплексирам! Простоти казвам, че е хубаво да търсиш помощ докато си още малка и процесите в тялото ти са още на ниво... иначе ако сега не се спасиш, след време метаболизма ти ще се забави и ще бъде твърде късно.

Отново казвам: не искам да те комплексирам! Просо се опитвам да те накарам да си помогнеш докато е още време.

Ако си 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 килограма над нормата, би трябвало бързо да ги свалиш! Но не трябва да се оставят да качваш още, че ще стане критично.

Повечето тук са ти казали това което искаш да чуеш - ГОЛЯМА ГРЕШКА! Ако всеки ти казва това което искаш да чуеш, никога няма да разбереш за проблемите си.

Размисли над казаното от мен и дано ти помогне за по-добър живот, здраве и така...

Вземи мерки и се грижи за себе си и здравето, защото не искаш да знаеш какви болести крие наднорменото тегло.

Пожелавам ти да се осъзнаеш преди да е твърде късно и да вземеш мерки. :)

Само да те предупредя ---> отслабни, но по НЕ вземай химичните хапчета които рекламират защото ще си съсипеш здравето! Отслабни по нормалния начин, макар и малко по-бавно. Потърси съвети в Интернет, народната медицина и така...

Пожелавам ти всичко най-добро.

Ако модераторите не харесват израза ми, нека го изтрият или променят.

П.С. Съжалявам ако има грешки, но не говоря перфектно Български език.

24.   От авторката:
На 22 съм, 170см, 60кг, с голямо дупе и малка талия. Преди 3 години бях с 15кг отгоре, започнах да тренирам и да се храня здравословно, забелязвах, че има резултати и заради това може би винаги ще искам да съм по-слаба и по-слаба, затова се депресирам, че съм дебела... Също така може би и защото дупето ми изглежда несъразмерно с талията, не знам... Благодаря Ви все пак за отговорите :)

25.   До номер 9 ! Казваш жена ти събирала мъжките погледи при 75-85 кила.....братле, това е само в главата ти(не те хейтя, казвам както е )

27.   Та значи е както предположих по-горе. С нереални представи за тялото си. Но общо взето по дадените данни - преди си била дебеличка. Сега си си таман. Ако има нещо за стягане, си поработи над него и се поддържай както си в момента и това е.
Ако ти липсва мъжко внимание, то ще да е само и единствено заради липсата на самочувствие и самоубеждението че нещо не ти е наред.
Както казах, подорбна "несъразмерност" на талията и дупето се намира за много по-сексапилна от нормалните мъже отколкото от съразмерността между двете - дали тая съразмерност е заради това че жената е тип дъска(тапициран скелет), или с доста сланини по себе си, няма значение.
Та ако историята не е измислена по необяснима причина - вземи се стегни малко и в главата, че явно за тялото си полагаш грижи. Пък ако не можеш да си намериш някой момък за секс и взаимоотношения, което силно ме съмнява - обади ми се :). Подобно телосложение като това което описваш че имаш, аз лично си го намирам за перфектно. А силно ме съмнява да съм само аз.

28.   при 170 см 60 кг не са толкова много, въпросът е как са разпределени. ако си набита и едра, няма да личат толкова, но ако са сланина, ще е зле. щом дупето ти е несъразмерно, това не е добре, опитай се да го свалиш - упражнения, тичане...
а номер 9 нека си харесва жената, няма лошо :-) обаче едва ли събира мъжките погледи с възхищение :-) при средно 80 кг трябва да е висока поне 185, за да изглежда добре :-)

29.   Ами, чак да ги харесвам е малко пресилено, но определено ми допадат. Но дебело държа да подчертая, че говорим за наистина само ЗАКРЪГЛЕНИ, а не откровени ДЕБЕЛАНИ (имах 2 годишна връзка с много дебела жена и беше кошмар, та така разбрах, че чак толкова дебелите не са за мен).

Колкото и относителни да са такъв тип мерки, горе-долу по моите представи за закръглена може да мине жена 160 см, която тежи не повече от 60 килограма, защото ако е над тези килограми си е вече дебела, откъдето и да го погледнем. Естествено, за някои хора това също ще са мерки на син кит, но според повечето мъже горе-долу това е ситуацията.

Е, не мога да отрека, че стегнатите и особено фитнес жените ме привличат много повече, но пък в крайна сметка други неща са по-значими от външния вид, така че стига да не е прекалено дебела, не ми е проблем дали е стегната и изчистена, или има някое и друго месце в повече, или някоя стрия, сланинка, или пък целулит.

Да, кльощавите жени също не се харесват особено от нас, мъжете, но то и тяхната мода много, ама много отдавна отмина. Вече "слаба жена" не е определение за такава, на която може да и се види цялата костна система, когато си свали дрехите, а по-скоро такава, тип "Николета Лозанова" (която лично аз не харесвам, но все пак се води еталон за сексапил), която е всичко друго, но не и скелет.

Излъчвай повече самочувствие и това ще се забележи, и ще се хареса от мъжете. А ако имаш наистина проблеми с килограмите, тогава не се самосъжалявай, или в по-лошия вариант отчайвай, ами действай по въпроса, защото наднорменото тегло е всичко друго, но не и неразрешим проблем. :)

32.   Хах... Колко коментари за дебеланите, а момичето било 170см 60кг. Има два варианта. Единия е да си права, че не изглеждаш перфектно. Втория е да си чудесна, но от стар комплекс да искаш да станеш кожа и кости. 60кг на всеки стоят различно. Честно казано само дупе не знам как се сваля. Защо не пробваш да го стегнеш, с клякания? Какво тренираш? Фитнес? Много ми е странна историята ти... Ще дам себе си за пример. Имах 2-3 килца за сваляне и започнах да бягам. Голяма мъка в началото. После от ряз ми хареса, изпитвах удоволствие от бягането, бягам по час и се зареждам с енергия, тонуса е висок и накрая си гледам оформеното тяло в огледалото и се кефя. При теб нещата не са така. Не се радваш на постигнатите резултати, което значи, че си измисляш, че спортуваш или не си намерила правилния спорт. Има нещо нередно.
Отклоних се, извинявай. Дали мъжете ще те харесат? Не! Ако ти сама не се харесваш, никой друг няма да хареса. Ето ти проста теория, която не включва обиколко и килограми. И най-хубавата част е, че всичко е в твоите ръце.

33.   Чакай сега - ако си 170/60 изобщо не си дебела и темата излишно отиде в съвсем друга и ненужна посока. Трябваше още в началото да го споменеш това.

Дори и да имаш голям задник, това си е вече въпрос на структура. Може пък и да ти отива, не знам, не съм те виждал. Аз лично харесвам малките стегнати дупенца, но някои големи също не са изпускане.

34.   На 43 години съм. Имам прекрасно тяло за възрастта си, но не се тъпча, понякога гладувам дори. Като видя 20-30 годишни разплути и тресящи се, с клинове по дебелите им крака, но със самочувствие направо ми идва са им кажа да се стегнат. Не може да се тъпчеш безразборно с каквото и да е, да се движиш само с кола и да искаш да си харесвана. Друг е въпросът ако имаш хормонални проблеми. Там вече теглото трудно се контролира и трябва да се види първопричината. Аз живея с мъж на семейни начала 9 години по голям от мен-той е с наднормено тегло и се караме само заради храната, защото не подбира какво количество изяжда и един ден ще му се отрази. За моите години/раждала преди 21 г/висока съм 160 см и съм 59 кг. Стегната съм, но имам леко коремче, което понякога ме комплексира.

35.   Слаба жена значи жена която е с поднормено тегло.

36.   Здравейте Ж на 27г.съм искам да споделя с авторката наблюдението си,че пвечето мъже говорят,че харесват слаби жени а всъщност желаят да са малко или много както се казва приятно закръглени.Мисля си това защото когато бях тинейжерка на16-18год.бях относително слаба между 55-60кг.с ръст 166см.и всичките ми приятелки бяха повечко кг.и постоянно бяха с гаджета за разлика от мен но след осемнадесетата си година постепенно напълнях и на свой ред не ми липсваха обожатели сега съм малко под 80кг. и се чувствам доста желана жена така че авторката въобще да не се притеснява и да си съпостави кога е имала повече обожатели сега когато е 60кг.или пък когато е била с 15кг.повече.

37.   До авторката - номер 8 съм - миличка ти си почти перфектна, а дупето и да ти е голямо ако е правилно си е чудно. Не се депресирай а се радвай на живота!

38.   Изобщо да не ти пука как изглеждаш само и само да се харесаш на мъжете бъди себе си и изглеждай по-начина по който искаш!
Истината е една,че мъжете обичат слаби жени в днешно време лекичко да си пълен те наричат веднага ДЕБЕЛАК а не се замислят,че има пълнички хора които са болни. Ако си здравословно добре свали килограми но заради СЕБЕ СИ,не заради мъжете.

К.Т

39.   За всеки влак си има пътници!

40.   Според мен, да харесваш слаби и кльощави жени си е чисто и подсъзнателно клонене към мъже. Та те нито гърди като гърди имат, нито дупе като дупе. Нищо по хубаво няма от леко заоблените форми! Мое мнение!!!

41.   Номер 1, НАПРАВО СЕ ОЛЯ!!! Аз не разбирам какво и е "модерното" и "харесваното" на тая трътла Ким Кардашиян, след като си е напомпала 1000 кубика силикон в циците също, за да впечатлява мъжете и да привлича вниманието им по изкуствен начин, защото не го получава от мъжа си. Да не говорим, че има и безброй пластични операции на мутрата си, с които е успяла да се набута в средите на Холивуд, без да прави абсолютно НИЩО.
И ме дразни авторката колко много умалителни е сложила в темата си - "дебелиЧКИ", "закръгленКИ", "дупеНЦА", сякаш говорим за бебеНЦЕ? !? Kато че ли става дума за малко, сладко бебенце, което вика гугу-гага? Да, ама НЕ!!! Става дума за едни Огромни, Гигантски, Грамадански, оядени, угоени, шишкави, разплути, тлъсти шопapски свине! И авторката се опитва по всячески начин да издокара дебелите жени идеални, перфектни и съвършени от яд, завист и вътрешни комплекси, че никога няма да изглежда като изваяните жени с оформени и стройни тела. Нещо като лисицата, която се подлъгвала, че гроздето й е горчиво, защото не можела да го достигне. :))) Колко жалко и патетично от страна на авторката. :(((

И не, не харесвам по-закръглени, това е животозастрашаващо състояние, за което трябва спешно да се потърси лекарска помощ, защото може да е завишен холестерол в кръвта или диабет тип 2, който пък е породен от нездравословно хранене, заседнал начин на живот и др.

До Авторката:Със самозалъгване няма да стане работата. Сама виждаш, че и на плажа, и във списанията, и във музикалните клипове, и във филмите слабите и добре поддържани жени са най-желани. Вземи си един тренажор и започни да тренираш на него и ще видиш как мъжете ще започнат да ти се лепят като мухи на мед. Довери ми се - поне 80% от мъжете сме така.

43.   Ако само д.. то ти е голямо няма какво да харесам в теб. Много ме кефи добро възпитание и такт, но това са много дефицитни неща при жените вече. Закръглени и слаби колкото щеш, но дами малко.

44.   И за всеки пътник си има влак. :D Но трябва да си пътник, тоест да действаш в съответната сфера, в която е " желаният влак". Само с фантазии не стават нещата.

45.   Номер 37 май се филмираш. Разбира се, че за всеки влак си има пътници и едни харесват пълни, други слаби, обаче... да казваш че сега си 80 кг. и се чувстваш по-желана, отколкото когато си била 55-60 кг (което впрочем не се води слабо, а нормално телосложение).

47.   Бъди конкретна какво имаш предвид под "дебела жена". На повечето хора представите им за дебело и слабо са сбъркани. Аз харесвам златната среда. Примерно Моника Белучи е женствена и секси, не е дебела, не е и слаба.

48.   Така както се описа... Срамота ако си развалиш дупето... Най-дълбокия и животински инстинкт в мъжа е именно когато види дупето на жената.

49.   Ами аз харесвам и закръглени момичета и слаби - но зависи от самото момиче. Хубаво е че искаш да се поддържаш но само това ли искаш просто ми е интересно - само секс - не искаш ли да си обичана - нямаш ли какво друго да предложиш освен дупе - защото ако си обичана и избрана по повече от една причина -от дупето например - ти ще се откроиш и ще бъдеш специална в очите на някои - а ако си дупе ще си заменима- Днес например само видях около 20 момичета с сочни дупета
и всички ми допаднаха сексуално :) надявам се да ме разбираш

50.   Аз съм жена и като се закръгля съвсем леко веднага минавам на диета. Другото просто тежи, не виждам нищо секси в това да ти се тресат сланините и да имаш любовни дръжки. Знаеш ли какво са само два килограма? Една голяма бутилка кока-кола. Тежи, нали?
Когато съм по-слаба ме заглеждат повече - факт.
Човек трябва да е умерен, друг е въпросът, че различните мъже харесват различни жени, но свинки - никой не харесва, освен най-големите безнадеждни лузъри и загубеняци тип алкохолици и пропаднали.

53.   Здравей!
Имал съм и слаби, и доста пълнички гаджета!
Всичко е строго индивидуално - както някои неща са ме привличали в слабите момичета, така и други са ме привличали в по-пълничките!
Като цяло това дали си слаба или пълничка, в най-голяма степен не зависи от теб! Повече зависи от ген, метаболизъм и т. н. Имал съм приятелки, които са били буквално доста над нормата, а ядат изключително малко /категорично не ти го препоръчвам, храни се нормално! / Намери възможност да спортуваш - може да си пълничка, но когато започнеш да спортуваш, дупето ти ще се оформи перфектно и ще стане изключително сексапилно. Имам и обратния пример - имах една слаба приятелка, която ядеше по много, но просто не й се лепеше. Да, дупето и на пръв поглед беше малко и секси, но когато свалеше дрехите, се виждаше малко, но увиснало дупе! Това е - спортувай! Ген и метаболизъм не можеш да промениш, но чрез спорт ще се получат нещата и ще се чувстваш по-добре!
И ако трябва да бъда напълно искрен - поне за мен, сексът с по-пълничко момиче е много по-страхотно изживяване! Дали просто тези момичета, с които съм бил, са се раздавали повече, дали е от друго, не знам, но наистина не ми е пукало, че има повече килца по дупето и корема!
Та моят съвет е следния - не се притеснявай от това да се съблечеш на плажа, не се притеснявай от това да започнеш връзка с мъж, но и не отивай към другата крайност - храни се здравословно, яж често и редовно, по малко - но достатъчно! , избягвай мазни и пържени храни и спортувай! Ще видиш, че тогава ще се чувстваш по-добре и ще оформиш тялото си по сексапилен начин, не зависимо, че нямаш тяло на модел на Виктория Сикрет!

54.   170см, 60кг - според мен това са нормални килограми за твоята височина! Това, че преди си била с доста повече килограми не значи, че сега трябва да се чувстваш дебела, напротив, според мен това са си напълно нормални стойности!
Колкото до останалото - всеки трупа килограми на различно място, твоите са на дупето, какво толкова, с правилни тренировки може да си стегнеш дупето и да го направиш да изглежда перфектно и изключително секси!

55.   И аз си падам по закръглените, и съпругата ми е такава, мога да кажа че е с почти бразилско дупе каквито най ги харесвам, но за анален секс неще и да чува, е това е голям минус за мен. М32

56.   Една жена трябва да е поне 120-150 кила и да може са се меси като тесто.
Момче на 14.

57.   Душко, разни мъже разни идеали, и при вас и при нас все едно и също, някой си харесват закръглени, но не понасят кокалести, при други е обратното, аз примерно си имрирам за гърчави и кокалести, най дебелата де съм спал с нея ми е 52 кила, все са ми около 48 но просто такива си харесвам, много мой приятели си падат по закръглени около 63/70 кила всичко е въпрос на това което те привлича и хич да не ти е колко кила си, за някой може да си трътлеста за други да си пуканка, както при вас така и при нас е различно и при всички е индивидуално това кой по какви си пада

1-50 от 75