Споделена история от Секс и интимност

Въпрос относно анален секс
Здравейте! От година имам връзка с доста надарен партньор. От към дължина е 20 см. Дебелина също има доста. Това вече не мога да кажа колко точно в сантиметри. При вагинален секс с него не ме боли, тъй като съм раждала жена и би трябвало вече да съм по широка. Искам да разнообразим нещо във връзката ни и като най достъпно е аналния секс. Още повече, че той до сега не е пробвал това. Аз също нямам опит много в аналния секс. През целия ми сексуален живот до сега съм го правила 3-4 пъти. И винаги ме е боляло. Накрая вече явно като се отпускам и ми ставаше хубаво. Но самото проникване е гадно. Купила съм си едни гелове от секс шопа. Уж обезболяващи. С веществото бензокаин в тях, което било сходен на лидокаина анестетик. Обаче се страхувам все още. Все мисля, че от големия член дори и да не го вкара целия може да ми причини разкъсвания на ануса и и да кървя и да ме шият. Моля хората, които имат опит да ми кажат как най безболезнено да стане. Трябва ли клизма да правя?

Коментари

3.   Вземаш няколко дилдота, малки по размер и започваш лека полека да разширяваш отвора, докато не се получи нужния размер, за да влезе. Бавно става, иска се търпение. За мен лично това е отвратително, но щом и двамата сте съгласни няма какво да чакате.

7.   Не е нужно обезболяващ гел-така ти няма да изпитваш удоволствие. Трябва търпение и внимание. Постепенно разширяване на аналния отвор, с един пръст, после с два пръста и тогава бавно и нежно проникване, с обилен овлажняващ гел и после бавни двигения. И клизма задължително с вода и малко сода за хляб.

31.   Написах в търсачката на сайта- "анален секс" и излязоха 1210 резултата. Освен това има тема със заглавие "Клизма преди анален секс". Питам аз, кому е нужно да се пишат и одобряват безброй теми отново и отново, с един и същ предмет на разговор?! Засърби го някой нещо, и хайде, давай да пишем, ама да вземем да прочетем- не. ! И клизма трябвало ли да се прави?! И хайде, ако авторката е някоя тийнейджърка, да ѝ простиш невежеството, а то- раждала жена!!! Хабер от живота нямате, то верно, че сайта е за това в общи линии, да се пита, ама положете малко усилия, попрочетете малко, поинтересувайте се, поограмотете се, ако не намерите отговора, който ви интересува, тогава занимавайте хората!

35.   Трябва да се прави внимателно. Ние не ползваме обезболяващ крем. В началото аз не правя нищо, само и разтривам клитора. Жена ми държи члена и се натиска със слаби тласъци докато сфинктера подаде и влезе. Тогава спира и изчакваме докато свикне. Това е момента когато най-силно усещам стягащите пулсации около главичката на хуя ми. Постепенно пулсациите намаляват, сякаш ануса и се предава. Не спирам да масажирам клитора. Леко се задвижвам и тя също ми помага с плавни движения. И на двмата ни хареса.
м - 47 г.

37.   Един час след изхождане си чиста, аз така го правя

38.   Мога да ти кажа само, че ануса трябва да се разтваря бавно, никога не бързай. Ти трябва да контролираш проникването. След това вече може да се оставиш той да води.
Ж 32

43.   На мен мъжи ми беше подарил 3 вида анални плугчета, комплект. Все едно S,M и L размер. Почнахме първо с малкото S размер. Слагаше ми го щом се възбудя с лубрикант и така правихме вагинален секс, заедно с него в ануса. После започна да ми слага средното и след 15-тина пъти най-големия. В един момент просто го извади и си вкара пениса. Не ме болеше изобщо, защото вече се бях отпуснала и свикнала, а наистина му дебел, като го обвия с ръка не мога да си пипна пръстите. Сега го правя с голямо удоволствие всеки път. Задължително с лубрикант и клизама, преди това. Купила съм си балон за клизма за целта. Удоволствието е страхотно, дерзайте!
Ж. 37

44.   Виждам се с една жена и го правим на "онова" място. Винаги тя го държи и се отпуска отгоре. Постепенно подава, но на последното препятствия винаги има дълго "ооооох". Изчаква малко и се натиска, да влезе навътре. Тогава го пуска и предупредително впива нокти в крака или ръката ми "бавно, моля те". Знам, че си прави клизма. Това е. Дано съм помогнал.
- М37-