Споделена история от Секс и интимност

Жените по време на секс
Искам да се извиня за правописа ми преди да съм започнал. От 7 години живея в чужбина, ако това може да е някакво извинение.

Та...към темата. Забелязал съм, че по време на секс жените стават неконтролируеми някак си :D. Когато се възбудят падат всякакви задръжки и е имало моменти в които немога да позная човека с който правя секс.

Ще ви кажа накратко случка която лично аз съм преживял. Така се случи, че една вечер жена ми прави орална любов и бяхме на публично място. Всеки момент можеха да ни забележат и аз постоянно се оглеждах на всички посоки и при наи малкия шум тръгвах да си дигам гащите, а жената нямаше абсолютно никакви задръжки. След като се възбуди сякаш забрави къде се намираме....
ще кажете, че жената просто си е била такава или е била някаква нейна фантазия, но имам съм и други случки в който жената до мен е неузнаваема.

Въпросът ми е случвало ли ви се е по време на секс, половикната ви да се държи странно или подобно на описаното от мен по-нагоре.

По време на секс сякаш жените изпадат в някакъв екстас и летят в облаците. Странна работа братлета

Коментари

1.   Глупости! Чак пък екстаз от свирки... Айде моля ти се! Изпадаме в екстаз, когато получим оргазъм-тогава не ни пука за вас, гледаме си кефа и се наслаждаваме... Актриси са били твоите!

2.   ААА не така ! Мога да свърша, само докато правя свирка..

3.   Е за публичното място наистина малко питеснително, но като цяло личи, че жена ти е страстна, обича секса. Какво по-добро от това? А тази неузнаваемост - значи имаш допълнителни емиции и сексът с нея няма да ти омръзне. С една дума не виждам промлем, а напротив. Знаеш ли какво е да си със студена, фригидна жена, за която все не е подходящо я времето, я мястото за секс? Дано не разбериш никога.

4.   Аз съм така със сегашния си партньор. Отключва в мен неподозирани до преди това емоции и желания. Слава богу и самия той е достатъчно разкрепостен и когато сме в леглото(или където и да е било) всички задръжки падат. Не забравяй, че ако секса не е мръсен, значи не го правиш както трябва :)

5.   ще престанете ли вече да се преструвате жени - екстаз и оргазъм от свирки не може да се получи, а вече за да се правите на интересни сте готови на какво ли не- нямате ли малко лично уважение, за да не се преструвате. Не мога да разбера защо в днешно време жените са готови на всичко само и само, за да се харесат на мъжете. А къде отива удоволствието на жените - на заден план, винаги трябва жените да се грижат на мъжа да му е добре и да му угаждат на всичките им прищевки, във всички списания само съвети как да задоволим мъжа -та какво му е трудното, те са лесни- кога най-после ще стане обратното и мъжете да се грижат за нашия кеф, а не само да искат свирки и отзад и т. н, а не едва ли не секса да е само за мъжете

6.   ем да.. това сме ние жените.. :) по време на възбуда и действие.. не мислим.. :)) важното е да ни е хубаво, , :) на нас и на партниора ни.. успех :))

7.   Аз мисля, че съм така... просто за себе си усещам... наистина като изпитваш удоволствие и то е едно такова диво и животинско и изпадам в нещо като транс просто усещаш само удоволствието и не обръщаш внимание какво става около теб