Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми ми намекна за неприятна интимна миризма
Как бихте се почуствали ако приятелят ви намекне, за следващия път да се измиете отдолу ;(

Той много трудно го каза, но понеже имам бяло и кафяво течение по някой път и е възможно да е имало непр миризма, аз му казах..защо е било така.

Стана ми адски неудобно, вие бихте ли искали да продължите да сте заедно, с човек който ви казва такива неща?

Коментари

1.   При много добра лична хигиена - миене непосредствено преди акта не би трябваво да има миризма. А ако все пак има то значи има здравословен проблем. Според мен е недопустимо да имате и бяло и особено кафяво течение и да не сте предприели мерки. Вместо да се обиждате идете на лекар. Това, че Ви казва "такива неща" значи, че Ви чувства достатъчно близка. Наистина е неприятно, но по-добре предприемете нещо. С една дума проблем има, но не там където е според Вас.

2.   Наличието на миризма, дори когато се спазва нужната хигиена, е симптом на здравословен проблем - гъбички или влагалищна инфекция. Идете на гинеколог, прегледът не е страшен, обикновено се изписва антибиотик и вагинални свещички, добре е да направите поне 3 промивки с тантум роза. Понякога спесификата на инфекцията може да наложи партньорът Ви да приема също антибиотик иначе, дори и той да няма изразена симптоматика, може да е носител на инфекцията и да си я предавате едни на друг непрекъснато. Но това пак ще ви каже лекарят.
Това, че Ви е казал е добре - показва че Ви чувства достатъчно близка. Но това, че Вие се обиждате от това, вместо да предприемете мерки - не е добре.

3.   ами не знам,аз не съм искала да се получи тъка
не сме правили секс
само ме целуваше отдолу..

5.   Е, как си могла да позволиш да те целува отдолу, при положение, че имаш кафяво течение и тн... пък и се чудиш сега какво, що, вместо да ти е неудобно, ми неуважение към него е това, вземи мерки

6.   Щом ти го е казал в лицето, значи те чуваства много близка! Иначе щеше да те зареже вече избщо да не ходите ! А до колкото миризмата, земи някакви мерки ! :)

7.   От уважение към партньора и тебе самата е добре да обръщаш ПО-СПЕЦИАЛНО внимание на личната си хигиена. Което ще рече непосредствено преди акт(особено ако ще му позволяваш да те целува отдолу) да се подмиеш. Ако няма къде и как, носи си интимни мокри кърпички- пак вършат някаква работа. Всяка жена има някакво леко течение. Но ако твоето е придружено с миризма би следвало да си си го усетила и ти самата. В такъв случай отиди на гинеколог.

8.   Бяло и нормално миришещо течение не е притеснително, но когато започне да си променя цвета и миризмата, тогава вече е за лекар. Аз също имах подобни проблеми миналото лято и ходих на гинеколког, но дори след изследванията не ми откри никакъв проблем. Обаче взех, че се разкашлях по-сериозно скоро след това и ми изписаха някакъв антибиотик, който явно беше широкоспектърен и взе, че ми реши и този проблем. От това съдя, че все пак инфекция е имало, макар че не е била засечена с обикновени изследвания. Съветът ми би бил да настояваш за по-прецизни такива, за да се открие какъв е точно проблема и да се третира своевременно. Късмет и всичко добро.

9.   Липсата на хигиенни навици може да убие всяка любов... Имах приятелка, с която исках да правим всичко - влизахме в банята, сапунисвахме се... но винаги когато стигнех до вагината и, тя ми хващаше ръката със сапуна и ме спираше... Казваше, че това място не трябва да се мие с обикновен сапун, а само с интимни сапуни... пробвах да я лижа няколко пъти, но все ми миришеше на лошо... направо ми идваше да повърна... Опитах се няколко пъти деликатно да и намекна, но тя все се цупеше и отбягваше темата... Накрая се разделихме и аз си хванах друго гадже.. тя е коренна противоположност - маниачка е на тема хигиена... винаги мирише на хубаво, използва различни балсами за тяло.. отдолу ухае страхотно и направо я побърквам от лизане... след като се изкъпе, веднага се намазва с разни ароматни кремове... Аз също много държа на хигиената.. например от малък се измивам след всяко ходене до тоалетната. Като се изпикая, задължително си измивам члена, когато ходя по голяма нужда, се измивам задължително със сапун... ако съм в обществена тоалетна и няма къде да се измия, направо се побърквам от дискомфорт - все имам чувството че ме сърби... Така че, момиче, вземи се в ръце и наблегни на хигиената - измивай се отдолу много дълбоко и внимателно.. бъркай си вътре хубаво и се измивай както трябва.. после се натърквай с ароматна мокра кърпичка или някакъв специален балсам за тяло... никой не е длъжен да ти търпи вмирисаната п... а! Човека се опитва да ти каже, а ти веднага "хайде да се разделяме! "... !

10.   Номер 8 ти какви антибиотици си пила и за колко време . Аз също трябваше да пия , но ми стана любопитно ти какви си пила :)

11.   И как при положение че имаш бяло течение(т. н. гъбички)и кафяво(или от раничка на шийката или спукани кисти или нещо друго) му позволяваш да ти се завира между краката. Имаш инфекции-лекувай се.

При здрава жена не би трябвало да има миризма или течения. Усеща се само лека миризма типична за зоната на половите органи-то е от феромоните, което си е нормално.
Иначе измиването непосредствено преди секс е задължително.

12.   Номер 11 добре ти каза и той не ти е виновен

13.   Според мен въпроса не е дали ние бихме искали да сме с човек, който "ни казва такива неща". Въпроса е как човек, който въпреки миризмата ти се е съгласил да те целува отдолу, продължава да бъде с теб. Явно много те обича това момче, защото друг щеше просто да те смени, вместо да си причинява неудобството да го обсъжда с теб. Извини му се и му благодари за искреността защото малко са искрените хора в този живот и трябва да го цениш!