Споделена история от Секс и интимност

Как да пожелая съпругата си отново ?
Искам накратко да споделя с вас моята(не знам наистина как да я нарека).
Обичам много съпругата си, но само като човек, като личност, но не я желая никак в леглото.
Знам, че много от Вас ще скочат отгоре ми и ще кажат "Ми защо се измъчваш... ".... Остави я да намери щастие другаде" или нещо подобно, но както казах аз наистина я обичам много, просто никак не я желая в леглото(за информация-нямам нищо странично)
Не искам да се разделям с нея, просто искам съвет ако някой е бил в тази ситуация, как по дяволите се е справил или има ли изобщо начин?
Надявам се да публикувате темата ми, защото наистина е много важно за мен!
Благодаря предварително на основателите на този прекрасен сайт!

Коментари

1.   Каква е причината да не я желаеш. Очевидно преди си я желаел. Нещо се е случило-какво. Може би ако разбеш какво се е случило, може и да се поправят нещата.

2.   В същaтa ситуaция съм сaмо че. съм женaтa. И не знaм... ще следя темaтa. Нямa вaриaнт дa го прaвя нaсилa, пък дa се нaдявaм кaк ще зaпочнa дa го желaя. Тa товa си е изнaсилвaне и нa душaтa ми, не сaмо нa тялото.

3.   Сега ще ти кажа.
На колкото и да сте години, си представи как и на нея ще и писне, и тя много ще те обича, ама секса си си е секс.
Ще намери я колега, я случаен познат от тиим миитинг, събиране, който ще я изчука както тя има нужда. Ще и хареса, и ще го повтаря докати ти се чудиш и се маеш (и я обичаш, а тя също теб). Между временно, тя ще е добре задоволена, а ти ще си седиш на онаниране (което и сега вероятно е е така - и двамата онанирате, ако тя разибра се вече не е на истинки изживявания).

Ако я искаш, обичаш, и разбира се яко тя има нужда, промени си мисленето към нея - тя е жена и има желания - което вкючва и секс (да даже и животински)

4.   The tbrill is gone baby! И аз съм така. Как ще постъпиш е твое решение. Аз реших да не бъркам любовта със секса. Ако няма начин да я пожелаеш отново, намери си такава която желаеш и ти дава каквото ти липсва. Запази семейството и се грижи за тях. Така ще си спокоен и щастлив. Другото е мъка и разруха. Успех.

5.   Не даваш подробности, но тези 2 книги онлайн могат да ти дадат доста отговори. Има отделни глави за твоя проблем.

https://chitanka.info/books/category/semejstvo