Ескапел?? - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Статии:
 Как да се харесваме в собственото си тяло. Проект - Кожа.
 
Споделени истории (76094)
 Избор на редактора (64)
 Любов и изневяра (16858)
 Секс и интимност (9353)
 Тинейджърски (17675)
 Семейство (3500)
 Здраве (6279)
 Спорт и красота (3343)
 На работното място (1363)
 Образование (4049)
 В чужбина (900)
 Наркотици и алкохол (791)
 Измислени истории (682)
 Проза, литература (1214)
 Други (10016)
 
 

  

Споделена история от Секс и интимност

Ескапел??
преди: 4 месеца, 22 дни, прочетена 1298 пъти
Здравейте, знам, че има много подобни теми, но никъде не срещнах отговор на моите въпроси.
Ситуацията е следната, на 17. 06 с приятеля ли имахме фал по време на секс, изпих ескапел след около 20-30 минути.
Първоначално нямах никакви странични ефекти, след което се появи гадаенето и главоболието. До тук добре, на 23. 06 получих зацапване, което наподобяваше изцяло на цикъл. След като това спря, усещам болка в гърдите, сякаш преди цикъл, както и в корема, правих няколко теста за бременност, отрицателни са, но болката в гърдите продължава. Възможно ли е това да се дължи на хормонален дисбаланс? Някой имал ли е подобен проблем? Дали страничните ефекти от хапчето продължават?

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
  Email:
  Въведи кода от картинката в ляво! (anty bot)
 
Въведи код
 
 
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 4 месеца, 22 дни
hash: 16f15ed437
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

1.   Получила си огромно количество хормони. Ще се изчистят във времето, не го мисли и отбягват приемането на такива неща.

 
  ...
преди: 4 месеца, 21 дни
hash: 2a4183edcc
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

2.   Здравей.
Да съвсем нормално е след Ескапел да имаш някакви неразположения.
Страничните ефекти може да продължат с месеци докато хормоните ти си намерят място.
Ако се притесняваш толкова много посети гинеколог.
За да си по спокойна

 
  ...
преди: 4 месеца, 21 дни
hash: c3adb61944
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

3.   Тестът за бременност няма как да ти покаже точен резултат, докато не минат 2 седмици от акта. Спокойно направила си каквото е нужно, но това хапче е хормонална бомба на мен ми обърка цикъла за 3 месеца

 
  ... горе^
преди: 4 месеца, 20 дни
hash: 756d70e03b
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

4.   Нормално е да те болят гърдите, когато вземеш Ескапел. Болката трае няколко дни, но после бързо отминава. Ако след няколко дена, симптомите не изчезнат, те съветвам да потърсиш лекарска помощ, за да си сигурна, че всичко е наред.

 
  ...
преди: 4 месеца, 17 дни
hash: 6becc25411
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

5.   От авторката: а това междинно кървене за цикъл ли трябва да се приема или трябва да си чакам цикъла на датата?

 
  ...


...
преди: 4 месеца, 17 дни
hash: 49507b203d
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

6.   Здравей,
Пих това хапче преди около година за пръв и последен път. Цикълът ми дойде седмица след приема и след това отново на датата на която си беше по график. От тогава цикълът ми е по 3-4 дни вместо по 5 дни както винаги е бил. Изследвах хормоните - всичко е в норма. Хапчето обърква много хормоните.

 
  ... горе^
преди: 4 месеца, 15 дни
hash: a246bf0bb2
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

8.   нормално.. от хормоните е .. ескапела малко нарушава баланса, но нищо ти няма ;)

 
  ...
преди: 4 месеца, 14 дни
hash: 6becc25411
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

10.   От Авторката
Да, уверих се, при мен стана същото, дойде ми на датата на което трябва да ми дойде, въпреки че седмица преди това бях получила въпросното кървене.
Благодаря ви за успокоението

 
  ...
преди: 3 месеца, 29 дни
hash: 9c7e9eb99a
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

12.   Здравей, аз бях на 18 като ми се наложи да изпия няколко такива хапчета... колкото и грозно да звучи.. пих първото хапче през живота си на една нова година, около 2 месеца по късно пих още едно и точно след седмица потретих.. с първото хапче нямах никакви странични ефекти, с второто също, но когато изпих третото (може би от факта че ги пих с една седмица разлика) около 4/5 дни не може да се помръдна от болки в корема, страшно много ме болеше, нямах гадене и главоболие, но корема ме убиваше, една вечер към 23 часа отидох до спешното, където докато чаках да ме приемат влязох в тоалетната да пишкам и видях кръв, а чаках да ми дойде влязох в кабинета и им казах за хапчетата, болките и кръвта от преди малко и те ми казаха, че това са били предменструални болки просто са били по дълги от обикновено заради хапчетата те са ми "объркали" организма.. не се тревожи, ако оплакванията ти не спират се обърни към лекар, при мен по скоро претупаха нещата, но от тогава мина, може би, година и нищо ми няма... успех :)

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

Въведи кода от картинката в ляво! (anty bot)

Въведи код
При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)
 
  Email:



Copyright © 2007 Spodeli.net
eXTReMe Tracker