Споделена история от Секс и интимност

Проблем с първият ми път :(
Здравейте! Имам проблем, аз съм на 17гаджето ми на 21, от 4 месеца правим " секс ". Грубо казано секс тъй като аз съм девствена и всеки път при опит да проникне в мен тече кръв, но си остава само с опита. Опитвали сме какви ли не неща, за да може да се разкъса тази проклета ципа, но НИЩО. Аз вече почвам сериозно да се притеснявам тъй като наистина много ме боли и тече кръв, а в същото време не е станало нищо. Моля някой да ми каже това нормално ли е, да ходя ли на генеколог, какво да правя?

Коментари

1.   Не си девствена!!! На входа на влагалището ти е ципата и след проникване, тя се избутва навътре и след още малко проникване се скъсва.
Щом има кръв, значи не си девствена. При мен, след като ме отвориха ме болеше при проникване и течеше повече от седмица кръв, но след това кръвта изчезна, но болката продължи, докато след много, много... тялото ми свикна.

2.   Или гаджето ти не знае как се отваря момиче или имаш по-твърда ципа.. може и на лекар да идеш не може така да я караш.
Ако е добър любовник може да намери начин да намали болката ти вече има много методи.. дано проблема ти се реши.

;ХХ

3.   При моят първи път също имаше кръв, но не спряхме докато не свърши моят приятел тогава. Той беше с презерватив. После 7 дни ми течеше, ходих на гинеколог но всичко ми е наред. Следващите няколко пъти също имаше кръв, а болка при проникването постоянно си има, но след това всичко е наред. Стискай зъби, с практиката ще боли все по- малко.

4.   При някои хора се изисква повече напън навътре, сигурно не му позволяваш и за това остава само "опит". Моя първи път беше подобна ситуация беше много болезнено.