Споделена история от Секс и интимност

От морално момиче в желание за секс връзка.Как да постъпя?
Здравейте аз съм момиче на 25 години. Имах 2 връзки. Една 6 години и другата 3 месеца. Сега съм сама. Замислих се тези дни, че докато намеря човека за себе си редно ли е да седя така без истинското удоволствие в живота. Без страст, плам? Харесвам един мъж. Мой познат. Той е на към 40 и нещо. Привлича ме страшно много физически. Прекрасен е. Много е умен. Голям джентълмен е. Точен, ясен и категоричен е. Авантюрист е. Добър е, но е много по- голям от мен. Наистина ме привлича много. Замислих се аз, която винаги съм била много морална и чиста. С много строги принципи защо искам да имам сексуална връзка с този мъж? Започнах да общувам с него? Сега само чат защото е на почивка извън България. Привличаме се силно. Има нещо много страстно и мистично между нашето общуване. Когато виждам че ми пише усещам силна възбуда защото знам, че ще е нещо което ще ме закара в друг свят. Искам да опитам с този човек. Обясних му, че имам бъдеще и мечтая за семейство. Той си има дете. Свободен е. Аз също съм свободна. Говорихме. Той каза, че е съгласен да общуваме по този начин. Стига и на двамата да ни е добре така. И се замислих, че в крайна сметка ние няма да направим нищо лошо на никого. Няма да изневерим защото нямаме партньори. Ако и двамата сме съгласни с условията на другия защо не? От друга страна ми стана гадно, че ако се влюби в мен и аз намеря човека за себе си и спра контактите си с този мъж може да го заболи. Винаги мисля за това какво ще последва. За себе си мисля, че няма опасност да се влюбя, но знам ли.. Като цяло трудно се влюбвам. Пък и знам, че няма смисъл защото това ще е сигурно страдание. Разбира се, че ако той си намери приятелка няма никога да се виждам повече с него. Няма как. Никога не бих попречила на взаимоотношенията на една двойка! Чудя се дали да се пусна в тази авантюра. Някак усещам как ме кара да се чувствам жива. Искам го чисто сексуално. Как да постъпя според вас. Не ме обиждайте, обвинявайте и съдете. :) Няма да извърша нищо, което да нарани някое трето лице. Поставете се на мое място и тогава ми пишете. Вие как бихте постъпили.

Коментари

1.   Накрая винаги става.... тя се влюби, а той я изостави. :)

Много малък процент жени след секс връзка, не се влюбват.
А ти ще си от онези голям процент, в който са го правили, приели са условията и въпреки това са се влюбили.
Съжалявам, но от писането личи, че си от "романтичните", които чакат "принца на бял кон".
Не малко истории има от момичета, които са започнали сексуални авантюри, а след това са им разбили сърцето, как като от самото начало са се разбрали за едно, ама това е жената... НАИВНА.
"Не ходи в гората, като те е страх от мечки"

2.   Опитай, нищо не губиш.

3.   Тц... ако се влюбил в нея.... Няма такива. филми... има и друго мъжете на тази възраст не са много редовни в секса. Ще се разминавате. Ти си на 25 някой на твоята възраст няма ли? И те са навити само на секс. Не си мисли, че като е по-възрастен ще има повече опит и съответно ще те пляка много по-добре и ще се. тресеш в оргазъм след оргазъм. Повярвай няма да е така. Той вече толкова е плякал че... вече му е безинтересен секса че изобщо няма да се старае. В един момент ще се чувстваш толкова унизена и нещастна.. от незадоволителен секс. А и сам на тая възраст сигурно и няма отношение и уважение към жените. Не се лъжи че е бил наранен, че му изневерявали знеш вина има и двамата партньори.. Пълен егоист ще е. Не се захващай. Пише ти жена с опит с мъже на тази и около тази възраст

4.   Ако и секса ти хареса, ще се влюбиш и после ще поискаш връзка. 15 години не са някаква разлика, пък и двамата сте свободни. Давай!

5.   "От морално момиче в желание за секс връзка."
Не мога да обработя дадената информация.

Виж, прекрасно е, че имаш с кой да правиш секс и да си споделяте от време на време, но до 2 месеца, едно от три неща ще се случи.
1 - Някой ще си намери нов партньор, а другия ще му е кофти, но такъв е живота.
2 - Ще ви писне и ще се спрете да си говорите.
3 - Ще се влюбите.

Освен ако не забременееш.

6.   Изключваш ти да се влюбиш в него, но това е по-вероятно отколкото той в теб, защото мъжете можем да правим секс и без чувства, но при жените е по-трудно и обикновено рано или късно се стига до влюбване от страна жена най-вече.

Има и друг момент - това се услажда и става навик, кгоато си сексуално незадоволена, да търсиш някой за секс. Сега причината е, че си нямаш партньор. Вбъдеще може просто да ти омръзне основния ти партньор или да не изпълнява някои твои фантазии или просто да срещнеш мъж със силно сексуално излъчване и тогава навика ще се включи и ще изневериш.

По начало хората склонни на чисто сексуални връзки са много по-склонни към изевяра, защото става като навик и свикваш да си удовлетворяваш прищевките, вместо да ги потискаш.

Не че потискането е приятно, но понякога по-добре да го потиснеш отколкото да страдаш и да нараниш близките си.

По начало не съм привърженик на такива връзки, защото неангажираността им е илюзия и е въпрос на време да се усложнят нещата.

Особено за млади момичета като теб не са приемливи. Айде за някой, който вече е минал през фазата на брака, любовта и е разбрал същността на много неща е по-така, но на теб ще ти повлияе по-скоро негативно.

Той е в такъв етап от живота си, че практически за него има само хубави последствия, но не и за теб. Основно ти ще платиш цената, както с чувства, така и с отражение върху следващите ти връзки.

Ако толкова не можеш без секс, купи си вибратор по-добре. Вярно, че не е същото, но пък и няма последствия.

7.   Защо да те обиждат,авторке,та вие сте свободни хора,нямате ангажимент към никого,нали...Но ти говориш за секс връзка,а звучиш като влюбена вече.Пък ако все още не си,със сигурно ще се влюбиш-наистина малко са жените,способни да правят секс без чувства.Твърдиш,че трудно се влюбваш,но виж какво си написала за него.Ако той е категоричен,че иска само секс по-добре е да не приемаш.Защото съвсем скоро ще искаш нещо повече...

8.   Във връзка трябва да се влиза само от любов. Дори грешна, дори после да си наранена и предадена. Дори да е нетрайна любовта.

9.   Ако толкова искаш, опитай. Аз обаче никога не бих легнала с толкова по-възрастен мъж. Харесвам връстници и не бих си причинила тялото ми да е докосвано от някой много по-стар от мен.

10.   Опитай, нищо не ти пречи. Млада си и да те зареже имаш време да създадеш семейство. Ще ти бъде за урок, ако не друго.:)

12.   Най-вероятно ти ще се влюбиш, а той-не. Някак си жените рано или късно се влюбваме, когато правим секс. Мъжете-не е задължително. Та така-ти ще се влюбиш. Проблемът е, че той е авантюрист. Не е ясно какво влагаш в тази дума, но за мен е несериозен човек. Та ти се влюбваш в несериозен мъж. Какво се случва-страдаш и нямате общо бъдеще. С това не казвам да не се захващаш с него. Ако искаш тръгни с него, защото ти очевидно го харесваш. Но имай предвид последствията за теб. За него няма да има последствия-той ще прави секс с младо момиче без ангажименти. Тоест ще се забавлява на твой гръб.

13.   И аз имам сходни на твоите терзания, авторке. На 27г. сама, работеща и бих казала вече самостоятелна. Не съм първа хубавица, но не ми липсва и внимание, но ми е трудно във връзките. Имам сприхав нрав, егоист съм, трудно прощавам и се премирявам. Не обичам еднократен секс, не съм имала и секс другарче. Имах връзка до онзи ден с 39г. Сама се набутах в грешната връзка. И аз като повечето ще кажа, по-възрастните са живели повечко, особено красивите мъже, какъвто беше и моят. Ако не можеш ясно да разграничиш секс от връзка и любов не се захващай. Не винаги става въпрос за влюбване, а за едно пусто привикване. Става част от теб, към която не изпитваш любов, а просто привързаност.

14.   От авторката: Благодаря ви за всички коментари. Повечето си приличат. Ще видя какво ще стане и ще пиша после как са се развили нещата