Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми има проблем, а не иска да го признае.
Здравейте,

попаднах в следната ситуация. От година съм с прекрасно момиче, което желая ужасно много. Обаче не правим секс. В началото нещата бяха горе-долу добре, правехме го по 1-2 пъти в седмицата, понякога и по-рядко но пак беше поносимо. От няколко месеца обаче секса е табу, защото тя си призна, че изпитва големи болки, по време на секс и симулира удоволствие но вече не издържа и предпочита да спрем. В първия момент не й повярвах много, защото ми се струваше че само в началото изпитва лек дискомфорт, за който беше спомвнавала, но изглеждаше че след това всичко е ок и е приярно. Оказа се че не е било така. В момента съм много отчаян защото в никакъв случай не искам да й причинявам болки но от друга страна, ужасно много я желая и се побърквам да я гледам гола без да мога да направя нищо. Пробвали сме и с лубриканти, ефекта е същия но за мен е по-лесно. Доставяме си удоволствие по други начини но на мен ми липсва секса. Какво бих могъл да направя? И не ме разбирайте погрешно, аз държа на това момиче и искм само нея.

Коментари

1.   Изглежда като травма.
Една консултация с лекар няма да е излишна.

2.   Да отиде на генеколог и да си обясни проблема, за да ви каже той какво може да се направи по въпроса.

3.   Май няма какво да направиш,щом тя не го иска...

4.   Била съм в тази ситуация, но бях неопитна и стисках зъби като приятелката ти. Оказа се, че имам инфекция. Излекувах я и нямам болки вече. Да отиде на гинеколог, вярвам, че ще се оправи.

5.   Покажи и любов, организирай нещо романтично вечерта, свещи, филм и после давай. Ако ти откаже поговорете си. Успех!
*Лоша*

7.   Нищо не си уточнил като например тя или е много тясна (знам за такива жени)или на тебе ти е много голям. Другото което да е фригидна да казва че я боли пък да не и се прави секс грам. Второ може да е лесбо. Потърпи още малко и бегай от тази жена.

8.   Ами аз доста четох по тези въпроси и стигнах до извода, че проблема е и в двамата. Аз съм малко припрян и не отделям достатъчно време да я предразположа, освен това, не знам точно как да го обясня понеже и на мен ми е странно но на нея не й харесва начина, по който я докосвам там. До сега не съм имал подобен проблем или оплакване но за всичко си има първи път. В тази връзка тя не може да се отпусне, както трябва и със сигурност това е голяма част от проблема. Нр съм и някакъв модел, че да я предразпокагам само с поглед, така че се получава поредица от лоши случайности. Ако беше само това, бих предположил, че пробкема е в мен но сме говорили много по темата и ми е споделила, че всъщност с всички е било така. При някои с по-малки размери е било по-добре, имало е болка само в началото но след това не е имало истинско удоволствие. Според нея е изпитвала удоволствие от проникване само няколко пъти изобщо. Също така ми е казвала, че се отпуска малко повече след употреба на алкохол но според мен това само притъпява болката, а не води до истинско удоволствие. Аз също съм на мнение, че трябва да посети сексолог или да го направим заедно но според нея, проблема е главно в мен.

9.   Може да има някакъв проблем. Нека отиде на гинеколог. Ако пък е на психическа основа, наистина, както са казали по-горе, направи нещо романтично и се постарай да се чувства комфортно. Успех и кажи как е минало!
~pretty woman~

10.   Здравей и аз съм като приятелката ти, болеше ме много, ходих по гинеколози и уж ме лекуваха.. сега съм на поредните изследвания. Кажи й да отиде на лекар. Не е нормално да я боли. Бъди търпелив с нея и я подкреляй докато оздравее.

11.   Мисля, че приятелката ти трябва да посети лекар. За да я боли и то всеки път, може да има някакво възпаление или някакъв друг проблем, сексът не трябва да е болезнен, а да носи удоволствие.

12.   Доктор. Сигурно е поправим проблема.

13.   И аз клоня към инфекция, но може да има и други причини, гинеколозите знаят. Нормално е да отиде на консултация.

14.   Гинеколог, сексолог, психолог. Там търсете отговорите.
Ж29

15.   И ако е инфекция, е нужно да се лекувате и двамата.
Ж29

16.   Що за разсъждения, търсите причината. Като начало гинеколог, може и психолог. Това не е нормално.

17.   Ние се възбуждаме от 1-2 минутна целувка с език, а приятелката ти не.
Странно си е, но съм сигурна, че проблемът е в главата отчасти.
Първо да посети гинеколог, ако и кажат че няма проблем, след това на психолог/сексолог, което си избере.
Щом е имала доста сексуални контакти, не би трябвало да я боли, не всяка изпитва удоволствие от секса, трябва да се знае.

Не искаш други, тогава се примери и я обичай, и се задоволявайте, както намерите за добре.

18.   Тя просто не се възбужда. Като порасне, ще се оправи. Едва ли е на повече от 22.
Предразполагай я и я възбуждай старателно и по всякакви начини. Научи тайните ѝ фантазии.
Alpha, ж. 27

19.   Привет! Приятелката ти задължително трябва да посети гинеколог, няма две мнения по въпроса. Разбирам, че може би това я плаши или се чувства неудобно, ама.. в крайна сметка не сте деца, смятам, че може да стисне зъби и да преживее един преглед. Още повече, че е повече от очевидно, че това се отразява както на нейното благосъстояния, така и на връзката ви. Реално погледнато, ти можеш само да подходиш към нея с разбиране и подкрепа, но тя е тази, която трябва да вземе някакви мерки по въпроса. Освен това, всички знаем, че е препоръчително да се правят профилактични прегледи веднъж в годината, особено когато жената е сексуално активна. Поговорете си, увери я, че искаш само и единствено тя да се чувства добре, но това е нещо, на което трябва да се обърне внимание.

20.   питай патило, а не старило. има много такива обсъждани теми, включително и тук. със сигурност те желае, но болката я възпира. може би става въпрос за много тесен вход на влагалището, аз съм с такъв проблем. толкова е болезнено, че много пъти просто съм предпочитала да не правя секс. болката е силна, всеки път се чувства като девственица, нали? истината е, че трябва много лубрикант и малко алкохол ;) както и че трябва да се прави редовен секс, но по-нежен. разбира се, гинекологичните прегледи са задължителни, но най-много някой специалист да я накара нещо да я "цепят" и т. н. не позволявайте!
и подходи с разбиране, какво щеше да ти е теб ако всеки път като правиш секс те боли все едно ти го разкъсват? ;) ако си много сексуален обаче, това ще доведе до проблеми по-нататък, по-добре се разделете, вместо и двамата да се измъчвате.

21.   Номер 20- Не ставай смешен/смешна, защото от там се раждат бебета, не може да е тесен входа, това че не се възбужда, не означава че е "тясна", такъв термин при вагина няма има плитка, но не и тясна.
Алкохола, не помага, а прави проблемът още по-неразрешим.

Лубрикант е нужен и внимателен секс, но в никакъв случай алкохол.
А акушерите "цепят", когато жената ражда и е тесен отвора, за да излезне главата на бебето.
Не ми сравнявайте пенис с бебешка главата, защото ставате смешни.
Жените първо са създадени, за да дават нов живот, след това се открили удоволствието.
Когато нямате желание, когато не можете да се възбудите говорете с половинките си, не мълчете и не се гледайте, като "теле в зеле".
Не прочетох приятелката на автора, да е неопитна в секса, това предполага, че го е правила много пъти и не е това проблема.

22.   И с жена ми беше така. Стана след второто раждане. Направо изгуби желание за секс. Дори сериозно ми предлагаше да си намеря любовница, защото тя намала желание. На края чашата преля и поговорихме за проблема. В резултат, разчупих схемата за експеримент. И се получи. Сега и правя доста време френска, не само на традиционните места. Масажирам и клитора и навътре влизам с пръсти. Усещам я кога ще свърши и нарочно забавям, включихме и анален секс и нещата потръгнаха. Сега тя е по активната в леглото.
Поговорете. Така се решават проблемите.

24.   :) не съм нито невъзпитан, нито нахален (а може би поняйога трябва), нито груб. В началото ме беше срам да си призная но ситуацията е следната: не само сме говорили по темата, говорили сме много, карали сме се много. За мен това не е правилно, караници на тази тема я обезсмислят. В конкретния случай, има доза истина в доста от коментарите. От една страна не ме желае, това пречи ужасно на всеки мой опит за близост, или я е гъдел, или някакъв друг дискомфорт, изпотил съм се или просто й се спи, винаги има оправдание да не е сексуално настроена. Пречи и на нея защото като не я привличам, това да поеме инициативата понякога, за да не гадая непрекъснато кога е в настроение, също отпада. Накрая обаче аз излизам виновен, че не правя нещата както трябва и тя с удоволствие ме обвинява в това. Освен това според нея съм сексуален маниак. Според нея 1-2 пъти седмично за по 10-15 минути е даже много. И когато кажа че толкова време не ми стига или че искам понякога 3-4 пъти или пък втори път след първия, ставам виновен и се хвърлят много време и енергия да се намерят материали, които да докажат че "ние жените не искаме толкова много, не изпитваме удоволствие от секса и лъжем партньорите си за да не им е кофти, не обичаме да ни мчкат и целуват гърдите и го правим заради вас" и т. н. и т. н. доводи, само за да ми се докаже че съм маниак, егоист и мисля само за себе си. Проблемът с болката си го има но все не идва подходящ момент да отидем на консултация и ако повдигна въпроса следва скандал, аз пак съм егоист и нищожество, че си позволявам да нарушавам ежедневната идилия с тази тема. И когато кажа че това за мен е проблем, че с една френска на 10 дни няма как да се задоволя, моментално ставам виновен, че продължавам да се занимавам с глупости, че това не е чак толкова важно и има истински проблеми и да спра вече с тази глупост.... Та това е, аз се опитвам да балансирам отношенията, да извадя позитиви от евентуално посещение при специалист, като казвам, че ако се реши проблема и аз си подобря отношението, болките спрат е възможно дори да изпитва удоволствие, а това да доведе до едно естествено желание за повече секс, обаче винаги заявява убедено че: "аз удоволствие никога няма да изпитам! само ако може да не ме боли, за да го правим там 1-2 пъти на седмица и да мирясаш най-после! " :) Но иначе яз съм ненормалния, мда :)

25.   Тя просто не те желае. Не иска да си разреши проблема, защото е прекрасно оправдание за да не правите секс. Та кой би искал да причини болка на половинката си? Разиграва те. Вероятно си добър човек и тя ти се качва на главата. Бягай
Ж24

26.   Не... според мен е психопроблем, има нещо в главата, щом реагира толкова остро.

27.   До 24:

Жена ти те прави на луд :) Връзката е 50% секс.. мъжете сме създадени да търсим секс, имаме нужда от секс и това е начина да се изразим и чувстваме добре. Когато ни се отказва секс, света ни срутва, не се чувстваме мъже и нищо не искаме. Жена ти, без да се сърдиш или е тъпа или нарочно го прави...

Ако е тъпа, значи не осъзнава че Ви отдалечава един от друг и разрушава връзката и ще го отнесе... след като ти писне след Х период и я зарежеш.

Ако го прави нарочно, има цел да скапе връзката ви и да се разделите, обаче ти да си инициатора.

Тва с обвиненията че си егоист и т. н са ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ. Хората имат сексуални нужди, не си длъжен да си заебаваш сексуалните нужди, които прирордата ти е заложила.. щот на нея не й е кеф.. Като не й кеф, ОК.. кажи й че ще сексаш други, докато сте заедно. Ще видиш като вкараш няква конкуренция как ще започне старателно да те секси.. или просто тя ще прекрати връзката.

Въс всички случаи нещата, които ти говори за адски несериозни и незряли. Дори на нея да не й се прави секс... ако тя те обича и е разумен човек, би разбрала твоите естествени БИОЛОГИЧЕСКИ нужди и следва предложение за решенеи на проблема.. а не да те упреквала.. баси тъпите хора има на тая планета.

28.   Да си гледал, като си се женил. Не виждам нещата да се променят, освен ако не я зарежеш и си намериш нова. Обаче и това няма да е толкова лесно, може да се наложи да постоиш сам и дори тези 2 пъти в месеца да ти се видят яки като порнофилм.

29.   25, благодаря за откровения отговор, за момента проявявам търпение, да тя е неопитна и незряла, има някои неша, които искам да се случат в живота й и ако и след това е така, няма да имам избор освен да те послушам но съм си дал срок да почакам в името на моите мечти, тъй като все пак я обичам :)
За щастие знам какво означава сексуално съвместим партньор и какво е, когато желанието е взаимно :) просто ми се иска и тук да стане такова, ако не, здраве да е, океана е голям.
27 - съгласен съм с теб, без излишна скромност за мен също секса е важен градивен елемент, показва ми точно тая привързаност и отдаденост, без които изречението "обичам те" губи много от смисъла си. И да, разбирам ако не си си казал какво искаш, да стават обърквания но да си си казал и да те обвиняват че не е правилно, че много искаш и т. н. това не е нито готино, нито дори възпитано, не е яко :)
28- за щастие не сме женени :) както казах, дал съм си срок на смирение и търпение, след това delete :) до преди тази връзка не разбирах поговорката "Кой каквото сам си направи, никой не може да му го направи" сега ми е като мантра ;)

30.   Да видим... нямате деца, не сте женени, няма секс, т. е. вие сте си просто съквартиранти. Кажи на съквартирантката да си плаща наема. Ти се смирявай, търпи, каквото си решил там, но гледай да не направиш белята, че тогава delete ще има, ама за теб. Инфекцията ще я излекувате зорлем, ама либидото не може и редовен и качествен секс пак няма да видиш. Ще я обичаш, ще я обичаш... колко да я обичаш. Ще се скапеш. Бягай. В морето риба много, тая не е твоята. От опит.

31.   Един съвет от преминали през тези изпитания.
Със сигурност болката й пречи да се отпусне, а оттам и да изпита удоволствие.
Моят съвет е да преминете само на френски ласки, като я докосваш нежно и внимателно. Има много информация в нета как и какви, ако искаш да си супер подготвен. Купи и лубрикант, създай романтична обстановка.
Друг вариант е, да й предложиш нежен масаж, като вземеш подходящо мазило и започнеш нежно от рамената, а накрая стигнеш до тайните кътчета. Не бързай! Наслади се и ти на емоцията!

32.   30 - хем си прав, хем не. Съмненията са по-скоро за вагинизъм, отколкото за инфекция и за съжаление него ще го борим по-трудно но не е невъзможен проблем.Беля няма как да направя, тъкмо от там тръгваме :) и все още не живеем заедно. Много е странно, по-скоро съм склонен да се съглася с 25 и 27 като модел на поведение.
31 - за болката ми е ясно че пречи много но мен ме тревожат други неща. Тревожи ме липсата на желание за конкретизиране на проблема и намиране на решение. Както пак 25 пише, тревожи ме, че това е едно удобно оправдание за прикриване на факта, че не ме желае. Аз винаги казвам, че искам да се чувства добре, че за мен е важно и нейното удоволствие и не съм някакъв егоист, че искам да се оправи този проблем, за да й е хубаво и на нея но това в най-добрия случай води до забележката, че на нея и така й е добре и няма нужда от нищо друго :(. Имаме лубриканти и свещи и музика, докосваме се, правим си френски удоволствия, с това проблем няма, просто самия секс категорично е изключен от плана и това всъщност ми е проблема, не мога да живея само на френски ласки, искам си секс.

33.   Авторе в теб надушвам несигурност в това което казваш.
Хем искаш секс, хем не искаш да я оставяш. Женен ли си за нея? ! Да не сте заедно от 2, 5 или 10 години? ! Имате ли деца? !
1- година връзка, ама обичал я толкова че не искал раздяла, е като не искаш раздяла стой си така.
Писането на коментари няма да ти оправи проблема!
Колкото и да я чакаш, като ти е казала в прав текст, какво още искаш?
Темата ти е от почти 2 месеца, за този период промени ли се нещо?
Мъж ли си или мрънкало, съжалявам че ти пиша такива определения, но мрънкането, несигурността и протакването не ми се нравят, а съм жена и това ме дразни.

34.   Медицинския проблем на момичето е неизвестен, но междувременно проблемите в характера й са явни. Не е нормално да реагира толкова остро и да вменява изцяло вината на теб. Това че жените не харесвали секс пък е пълна глупост, която ме води към мисълта че девойката е фригидна или е религиозна фанатичка.
Няма ли приятелки които да я светнат как стоят нещата или и те са психично разстроени като нея? В крайна сметка не живеем в 19 век - с 1 търсене в гугъл сама може да провери колко жени по света харесват секса, някои дори повече от мъжете. В настоящия сайт също има изповеди на тази тематика.