Споделена история от Секс и интимност

Виагра и Левитра
Искам да ви поитам какво мислите за виаграта или левитрата при жените, има ли е ефект ? С приятелят ми искаме да пробваме едно от тях, не защото иаме някакви проблеми, сексът ни е повече от хубав, но просто искаме да си направим експеримент, ако щете от глезотия го разберете. Досега никога, нито аз, нито той сме пробвали нещо подобно. Ще се радвам, ако ми дадете някакъв савет, за страничните ефекти и как можем да го получим без лекарско предписание. Благодария предварително !

Коментари

1.   Здравей, не че съм пробвал от тези двете неща, обаче съм сигурен че ако отидеш в някоя аптека и се помолиш да ти го дадат без рецепта ще те огрее :*

2.   Вияграта е за мъже! Аз съм момиче и от любопитство съм опитвала... не е за жени! Мъжете я взимат, когато имат проблеми с ерекцията или искат да издържат повече. Има я в различни милиграми и ако искаш секс цяла нощ и цяла сутрин, си взимате най-високата доза.. ;). Не е много евтина. А за момичето бих препоръчала" Испанска муха" или попърс има ги в секс шоповете.

3.   и двете са без рецепта. продават се свободно

4.   На 55год. съм. Тъй като участвах в две тройки, за пръв път и се притеснявах, пробвах с Виагра 25-най-малката доза. Не усещах нищо различно, но се чувствах уверен и след почивка от половин час, жените успяваха да го вдигнат за втори път. Правихме всичко, като по филмите, орал анал, сандвич.. Втория път прекъсвах секса без да съм свършил, за да не дразня съпрузите на около 40год, които свършваха преди мен... Така че не знам колко дълго бих могъл да чукам...

5.   Леко потресена съм от езика и държанието на номер 4.......
Един мъж на 55г. не трябва ли да лъжа от респект и ниво...

6.   №5, стига с това лицемерие, Съвкупляване, или ебане си е едно и също нещо! Най изгодно, е да се купи Виагра 50- 2 хапчета, които се разделят на половинки.

9.   Изпробвал съм и виагра и левитра и циалис, но напоследък съм доволен от едно желе LOVETRA, действието му е същото, само че по-бързо действа за 10 15 минути съм в играта :D