Споделена история от Секс и интимност

Две сестри - и двете нямат нищо против, даже искат деца от мен!
Здравейте имам голям проблем, преди време се запознах с приятелката си и много се влюбихме. Дотук добре, запознах се и със сестра й, и от тук стана проблема. Започнах да излизам и с двете, по някое време те се усетиха и точно когато си помислих, че всичко свърши се сбъдна най голямата мъжка мечта и преспах и с двете заедно (беше просто невероятно, такова чукане не бях правил през живота си). Сега основният проблем е че ги обичам и двете, а пък да ги чукам и двете заедно ми допада все повече и повече. Толкова много, че спрях да използвам презерватив, даже вече свършвам във тях. Интересното е че съм говорил с тях и двете нямат нищо против, даже искат деца от мен. И така просто незнам какво да правя. Секса със тях е ненормален, но ако трябва да се женя, не мога да избирам м/у тях просто искам и двете. Аз съм на 24 те са на 26 и 18.

Коментари

1.   Пич, друг път използвай някой ои - несериозен сайт за да се полигавиш и да пишеш несбъднатите си мечти

2.   И какво стана като се събуди?! :D

3.   Това не е нормално-спиш с двете и двете искат дете от теб. Май наистина си измисляш.

4.   Разни пубери са решили да се полигавят малко няма нищо срамно но това не е сайта, просто пубертета ги тресе вмомента яката.

5.   axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax

6.   Айде добре, поизплакнахме си мъжкото подсъзнание с твоята история. И сега какво да те посъветваме - може би да понамалиш порното и мастурбацията. За друго не се сещам.
FerNando

7.   Трябваше да напишеш, че сестрите са три тризначки - по-пикантно щеше да е някак си! ;-)

8.   Май никой не ти е повярвал..:))))

9.   Брат ако си мислиш , че някой ти е повярвал на тази история силно се лъжеш . Просто е невъзможно . Ай стига с мечтите ти

10.   Глупи, ти да не си мислиш, че децата са нещо като герданчета, които сестричките ще си сложат на вратленцата за украшение, че "да ги искат" от тебе? Имаш ли въобще представа как се гледа едно дете, особено от самотна майка, която трябва и да работи за да го издържа, освен че го гледа? Майчиният инстинкт води жената към някой стабилен мъж, който да й бъде опора и помощник в отглеждането на децата, а не към някой сульо, който спи със сестра й...
Защо не включи и майка им (тъщата) в "схемата"?

11.   Прави тройка бе пич! Мацките ако са толкова извратени колкото ги описваш 100 % няма да имат нищо против! ;)

12.   На 18? !? ! Зарежи тази на 18 - много е малка за теб! Това е моя съвет. Вземи си за жена тази на 26, защото е рано на малката да забременее :)

14.   избирай 18 ката