Споделена история от Секс и интимност

Самотен
Проблема е следния. До сега не съм бил с момиче по никакъв начин. в смисъл дори не съм се целувал.
И не ме притеснява толкова това, отколкото, че вече прехвърлих 20г. Моите връстници вече са доста напред в нещата, а аз... Вярно е, че съм грозен, дебел и не разполагам с много пари, но все пак вярвам, че за всеки влак си има пътници, колкото и изтъркано да звучи. И не става въпрос само за секс, а просто ми липсва това да нямаш близък човек до себе си. По купоните винаги съм номер едно, в смисъл, че не съм задръстен. Имам много контакти с хора и все пак нещо не се получава. То аз дори по интернет не мога да си намеря някоя дори за най-обикновен чат. Моля за съвет.

Коментари

1.   Спри да го мислиш и ще се нареди. Това е. Звучи просто, но е доста трудно, ала с гарантиран резултат.

2.   № 1 е прав/а

3.   за всеки влак си има пътници, но влака трябва да върви на някъде нали? ... не разбирам от красиво/грозно, но поне за килограмите можеш да се погрижиш. вземи се в ръце; ако постоянно си центъра на вниманието с циркаджииски номера никой няма да те вземе на сериозно + когато един човек е центъра отсрещния пол често не знае как да реагира... притесняват се да те заговорят защото в техните очи си много извисен, или си мислят че си си самодостатъчен и няма място за тях до теб.
като не можеш да си намериш компания, и не те познаваме лично, единствения съвет е - бъди по-добър от това което си...

М.