Споделена история от Секс и интимност

Кажете ми това нормално ли е
Здравейте!
С приятелят ми сме заедно от седем години. Бих казала, че отношенията ни са добри но ме притеснява това, че на няколко пъти го хващам да гледа порно и да си бие ч****. През изминалите две седмици го засякох 3 пъти и виждам че търси компаньонки за секс. Сескът между нас не се е променил, но на мен не ми харесва, че гледа и иска да прави секс в друга. Това ме кара да се чувствам зле нежелана. Сякаш съм му умръзнала и иска нещо ново и по-изпипано. Не бих казала, че съм грозна жена, но все пак не колкото някои порно актриси де. Кажете ми това нормално лие и ако ми отговорят и мъже ще съм много благодарна.

Коментари

1.   НЕ се притеснявай на 53г съм Мъж и си бия понякога по чи.. я това за момчетата е нормално. И аз съм женен и жена ми знае. То не означава че не сте обичана но мъжката психика е такава. С чи... та мъжа си отива във въображението, при толкова много жени и фетиши те избива и си биеш по една. По добре да ръкоделства или искаш да отиде при друга. Не го притеснявай даже го придизвикай и като го видиш че си бие ч... я ти започни да се обарваш срещу него и ще видиш как ще откачи. Само да не прекалява с гледането на порно че пречи и може да спре да го вдига или ще му е мек. Поговори с него може и да иска нещо по различно. Ако секса ти е скучен или му идва малко чукането. Но не се притеснявай всички момчета дори и най задоволените го правят ако някой каже че не го прави лъже мога да споря.

2.   Да

3.   Проблемът е ясен - рядко го задоволяваш, т. е рядко спиш с него.

4.   Аз съм мъж. Имам приятелка. Правим секс. Гледам и порно. Понякога гледаме и заедно с приятелката ми. Компаньонки не съм търсил и не ми е хрумвало.

Това, че гледам порно, не означава, че не обичам приятелката си или че сексът с нея не ми харесва. Напротив.

Според мен е нормално, че гледа порно, но не е нормално, че търси проститутки за секс.

5.   Напълно нормално е, все пак сте от 7 години заедно

7.   Знаеш ли, колко грозно звучи израза "бие ч***и" от устата на млада жена? Но като гледам начина ти на писане и изразяване, явно не можеш да се сетиш за друг. Съжалявам, съжалявам и за теб, и за масата млади хора в България, с огромни липси и в образованието, и във възпитанието.
Ж46

8.   За гледането на порно е съвсем нормално. Мисля че всички мъже го правим. Вече за компаньонките е друг въпрос. Как разбра че е търсил някоя?

9.   Хммм мисля си че е нормално.
Моят приятел гледа порно, когато аз нямам време и възможност да му обърна внимание или когато не съм вкъщи за 1-2 дни и е нормално да мастурбира.
Аз също го правя даже си мисля, че по-често и от него мастурбирам. Не го правя, защото не съм задоволена или нещо от сорта, а просто когато се възбудя и имам възможност го правя (ако приятелят ми го няма или има нещо за вършене).
Не се притеснявай това е съвсем естествено.

10.   Да, напълно нормално е.. ако можеш да четеш на английски потърси една книга "Sex at dawn".

Хората сме хипер-сексуални вид и парнтьорите след "Х" години си омръзват.. това не значи че не може да има дълги връзки, но сексуалното насищане е нещо нормално. Другото е социално програмиране :) Въпроса е дали можете да си запазите връзката.. всичкото става с много говорене. Ако го пуснеш по "коври" да си начеше мерака, бързо ще му мине.. ако му забраниш, ще получиш обратната реакция на тази която искаш.

11.   Нормално е да гледа порно, не е нормално да си търси компаньонки. С едното си разнообразява и си прави кефа сам, другото си е изневяра, за която дори плаща парично.

12.   С порното няма проблем но това да търси компаньонка е страшно. Поговорете, може да се оправите. Поздрави

14.   Връзката ви е станала скучна заради твой секс, ако го побъркаше както едно време нямаше да търси порно или друга, просто бъди умна и мъдра и с търпение ще има решение, един мъж може да си разказа всичко и да отвори устата когато в началото на секса го питаш искаш ли да си фантазираме малко, няма един мъж да откаже или да каже НЕ такива сме, и го питай кое най много го възбужда най много, тройка с жена или с мъж, каква да бъде, руса ли, или... и така запали го и говори с него докато го правите уж с друга или друг и влез в ролята напълно и си виж само какъв секс и какво чукане ще имате само :)
още един номер може да си пипате сами в банята и да си задоволите без да пипате един друг и говорете как ще се чукате в колата или тройка или на плажа сами и разни такива фантазии.
според мен едва ли след това ще иска порно или да търси компа. и разни такива неща понеже ТИ МУ ДАВА; ВСИЧКО от което един мъж се нуждае.
действай и разкажи после какво станва
успех

17.   Не е нормално!

18.   Напълно е нормално един мъж да си бие чикии и да гледа порно! Какво като има приятелка? Това не значи нищо! Ти не мастурбираш ли тайно? Само за него каза, но за себе си мълчиш.
Ако не ги прави тези две неща няма да го прави и с теб понеже ще има проблем някакъв.

КТ

19.   Мъж на 26 съм. Имал съм една дълга връзка няколко години и няколко по кратки по месеци, отделно доста срещи и забивки през годините. Доста от жените с които съм спал са били непосредственно след дълга връзка или в такава в момента както си и ти. От опит мога да кажа че жените които са били във връзка с години или са в такава в момента в секса са доста зле. Влизате в една рутина и само това си знаете. 4-5 пози, 1-3 места на които го правите и повтаряй отново и отново. Това ви убива страста. Не годините а това че не се развивате. За чикиите е абсолютно нормално. Правил съм го и аз като бях във връзката няколко години. Да гледа снимките на проститутките по саитовете също е нормално. И това съм го правил. Това че гледа не значи че ще отиде. То си е като порното.

Разнообрази си връзката. Щом гледа значи си му станала скучна. Викни си приятелка, направете му свирка 2 те, или го изпразни в колата еи така без повод. Няма как да има желание след като правиш едно и също.

20.   Абсолютно съм съгласен с 1 и 16.
Можеш да изместиш гледането му на порно и търсенето на проститутки с еротични разговори на теми, случващи се в порното. И да му предлагаш практическо разнообразие. Ако не на практика, то поне във взаимни фантазии в началото и ....преди секс!
Спрях да гледам редовно порно и да се самозадоволявам в нейно присъствие и съгласие, когато умната ми жена разбра, че трябва да направи нещо с което да ме откачи от телевизора. И се получи.
Ако трябва да споделя какви фантазии сме си разказвали един на друг преди секс, много от четящите тук биха се възбудили още докато четат!
Добавихме и взаимни мастурбации, играчки от сексшопа и секса стана страхотен. Не трябва да има табута в разговорите и действията. Иначе на всеки от двама ви все нещо ще ви липсва и ще си го търси или пред телевизора или навън.
Решение на въпроса ти има. Нашият опит го показва.

21.   Благодаря на всички за съветите. От доста отдавна ми намеква за 3ка с момиче или момче но аз се дърпам, сагласих се само зареди него. Забравих да кажа че имаме дете на 2г. А това може би осложнява работите, в сексуален план. При мен нищо не се променило, от към секса дори след като родих ми харесва още повече, ноо при него може да не така..