Споделена история от Секс и интимност

Дали съм педофил?
Здравейте! Мъж на 34 години съм. Имам сериозен проблем и се нуждая от помощ. В момента нямам сериозна приятелка.Но от известно време насам забелязвам че ме привличат момиченца между 12 и 14 години. Харесват ми защото са фини, сладки, красиви и невинни.Това нормално ли е? Страхувам се да не стана педофил.
Просто младите момичета са си млади.Примерно в сайтове за интимно споделяне съм чел истории от типа-момче на 25 съм и си падам по по -възрастни жени. Аз пък не мога да приема това.При мене е обратното
падам си по по-малки. Истината е че си падам само по момиченца но не и по момченца.
Искам да ви попитам:Има ли други хора със същия проблем? Ако сте възрастен мъж и си падате по по- малки момичета или ако сте голяма жена и ви привличат млади момчета. МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ!!!
!Може ли човек поради липса на секс да изпитва такива странни влечения?
Ще ви бъда благодарен за всички изказани мнения по този въпрос.
И моля ви без обидни коментари по мой адрес. Благодаря!

Коментари

51-93 от 93

61.   56, и аз съм родител и то на момиче.

62.   До номер 56, г-жо Вие не можете да кажете дали само сме гледали филма без да сме чели книгата! Аз рядко съм срещала читава екранизация, но тази беше такава. Колкото до книгата - сори, но никога не бях чела нещо по-отегчително! Нищо, че е световна класика. А края на филма е художествена измислица!!
Цял живот някой съди без да знае. Според изказванията Ви пресмятам, че сте попрехвърлила зенита на младостта си и като комунистическа възпитаничка плюете предварително по младото поколение - кой не чел, кой чел и т. н

63.   до 60
Тази клюка за Вазов се носи вече почти сто години. Разбира се, че не е светец, никой не отрича, че като всеки човек е бил подвластен на емоции, страсти, изкушения и даже в по-голяма степен, бидейки творец, а те както знаем, са по-чувствителни натури, склонни към крайности дори. Но, уважаеми, любовницата на Вазов, жена на негов приятел, която е била дълги години негова муза, така да го кажем и заради любовта си към нея той остава без собствено семейство, съвсем не е била четиринайсетгодишна негова ученичка, както тук се твърди, а по времето на смъртта на Вазов, вече е прехвърлила четиридесетте и той не е умрял върху нея, колкото и пикантно и сензационно да звучи, по простата причина, че тя не е присъствала изобщо. Благодаря за вниманието.

67.   Пак съм аз, искам да допълня нещо. Ако опонентите ми четат така ревностно, както пишат, би трябвало да забележат, че никъде не заклеймявам автора като педофил, или като хебефил, както тук някой уточни и макар, че неговите предпочитания ме притесняват, нямам основания да го обвинявам в престъпления, които на практика той не е извършил. Не мислете, че съм чак толкова закостеняла, че да не приема връзка с 10, 15, 20 години разлика. Въпросът е кога се случва и консумира тази връзка, жена на 24 години и мъж на 44- да, но дете на 14, 15, 16, 17 и мъж на 34, 35, 36, 37- НЕ! Затова се наричаме Homo Sapiens, сиреч Разумен Човек, за животните природата се е погрижила, като е им е закодирала периодите на еструс, невъзможно е да се осъществи полов акт със животно, което не е достигнало физиологична и полова зрялост, или не е разгонено, да сте чували някога за изнасилване на едно животно от друго (тук очаквам някой да ме обори изтъквайки като контрааргумент сексуалността на Бонобо, но при тях нещата стоят по-различно, чрез привидно безразборните си сексуални актове, те изграждат и затвърждават социални връзки и са изключение в животинския свят, а ние не искаме да се сравняваме със шимпанзетата, нали така)? Предполага се, че ние хората, с претенциите ни за разумност, сами можем да преценим как, с кого и кога да осъществяваме фантазиите и желанията си, над които, разбира се ние нямаме власт, но действията си можем да контролираме. Благодаря за вниманието.
Ж. 46

68.   Ооо, и аз искам да се изпразня в някоя 15-16 годишна. Това прави ли ме педофил? На 32 съм.

70.   Толкова много коментари, а никой не каза нищо съществено, само нападате автора.

Авторе, нищо срамно няма в това, че си падаш по момичета на въпросната възраст. Просто за да нямаш неприятности, ако решиш да имаш сексуален контакт, гледай момичето да е навършило 14 години, за да си нямаш проблеми със закона.

71.   Авторе, никой не е казал, че трябва да си хващаш момиче на твоята възраст. Съвсем спокойно и легално можеш да си хванеш 18-годишна мацка, има достатъчно свежи и невинни и сред тях, даже както казаха по-горе, ако много държиш, може да е дребна и слабичка (примерно аз съм на 18, но изглеждам на около 15). И си бъди доволен и щастлив с нея, но наистина, 14-15 годишните са деца откъдето и да го погледнеш. Може с 14-годишна да е законно, но не е морално.

72.   Аз също харевам млади момичета, но това което е незаконно въобще не го мисля. Има и друга причина за момичетата под 14 да не ме интересуват, те поне повечето от тях не са сексуално развити за да привлекат сексуалното ми внимание. Може да има един малък процент които са развили някои от сексуалните си атрибути, но като цяло още не са развити. Но от 14 нагоре доста момичета вече са готови за сексуални отношения. Направо изкушават нормалните мъже, а и те самите вече са обзети от мисли за секс. Кой истински мъж ще отрече това. Моралисти млъкнете най-после.

73.   До номер 59: Не си никакво момиче. Никое момиче, колкото и да е перверзна, няма да напише за себе си "тясното п*че". Не може ли да се филтрират такива очевидно кухи, издишащи коментари? :)

74.   До 59: Малко си чети измислиците, чиче - "перверзния поглед и това толкова невинно излъчване".

75.   н. 68 - не. Поне у нас с лица навършили 14 г. ДОБРОВОЛНИЯТ секс е позволен.
В Германия примерно границата е 16 години. Според зависи значи

И още - от 14 до 18 г. са защитени непълнолетните по друг начин - ако КАЖАТ (без доказателства!), че сексът не е бил доброволен, вие лежите за изнасилване.
При жена над 18 г. трябва да бъде доказан секс и насилие. При лица под 18 г. е достатачно да е доказано, че е имало сексуален акт/блудство и лицето да ТВЪРДИ, че е насилено.
Ама ЧЕСТИТО. 5 г затворец

76.   Се дете(лице, ненавършило 14 години) да не лягаш като с голям човек. Това е ужасно! Лицата под 14 не са достатъчно развити, докато тези, които имат 14, телата им изглеждат като на големи хора, каквито вече са.

80.   17. Имаш такава наклонност, но може би просто си падаш по по-лека физика. Дребни, слаби жени с малки стегнати гърди и малки дупета. Нужно ли е да е на 13, че да я харесаш или ще харесаш и 25 годишна, която е висока 1,58 и тежи 44кг, примерно? ...
Ето тука е причината на проблема, че сред младите се рекламира точно такъв тип антифизиологичен идеал за жена и това отключва в хората с някакви дремещи такива демони в психиката им, педофилските наклонности!

83.   Виж ако 15-16 годишен юноша, който си прави по три чекии дневно, преспи с някоя приятелка на майка си, която да го открехне, да му покаже прелестите на голото женско тяло, е друго нещо, напълно нормално, но дъртак да заглежда малки момиченца, е отвратително.

84.   ОТ АВТОРА:Ще добавя че съм с висше образование което завърших на 25. ......... Това нищо не значи, и още по-зле за теб. В България днес висшето образование е много девалвирано и изобщо не отговаря на стандартите от пред 1989 г. когато наистина имахме образование.
Педофил си, гнусен и отвратителен, и се нуждаеш от психолог за да те измъкне от тази престъпна лудост. И най-вероятно си изнежено метросексуално мъжленце, които го е страх да прави секс с нормална зряла жена!

88.   83, а какво пречи 15- 16- годишна девойка да преспи с приятел на баща ѝ, който да я открехне към тези неща и да ѝ покаже прелестите на голото мъжкото тяло? По- добре, отколкото сополанко на същите години да я осакати с неопитността си и после да разнесе из целия квартал какъв е мъж и с кого е спал.
Значи, момчетата може да лягат с 'дъртофелници", ама момичетата не. Те не се самозадоволяват и тя хкучета ги яли, така ли? Докога ще живеем в общество, в което женската сексуалност се потиска и не е от значение? !

Black Sabbath

89.   Номер 59- Стига измишльотини, ясно си личи че си мъж над 40 години, с доста развинтено въображение.
По-полека филмарчета. ;)

90.   От медицинска гледна точка педофилията е заболяване, при което човек изпитва влечение към индивиди, недостигнали биологична полова зрялост (тоест не могат да имат деца). Човек, който изпита такова влечение, трябва моментално да се обърне към психиатър.
Но влечението към млади жени е напълно нормално от биологична гледна точка. Аз съм на 31 и съм се хващал да гледам ученички. Една жена след като има цикъл, е физически готова за секс. Така че не е ненормално мъж, ако ще и на 60 да е, да заглежда 14-годишни и не бива да се чувства виновен за това. Даже мисля, че по закон, ако лицето има 14 и сексът е с нейно/негово съгласие, пресъпление няма, без значение възрастта на другия партньор.
Тук обаче идва едно голямо НО! Да заглеждаш е нормално, но не и да пипаш. Едно момиче на 13-14, може и физически да е развита, но психически не е готова за секс. Особено секс със зрял мъж може да ѝ разбие психиката. Не съм си позволявал да заговоря напълнолетна. Дори да ми се отдаде шанс, не бих я пипнал.
Така че авторе и останалите мъже - спокойно, не сте ненормални, заради това, че заглеждате тийнейджърки. Всички го правим, някои просто не си признават. Но нека си останем само с гледането.

93.   Ето какво се случва с хора, които отлагат дълго създаването на свои собствени деца. Започват да гледат с изкривени очи на най-невинните и красиви неща в живота. Консуматорски, егоистично, без истински добри чувства, защото ги усещат чужди. Вместо да се радват с пълното си сърце на младостта, те зациклят в порочни и объркани представи.

Но най-добрата превенция на извратени състояния като педофилия е:
Човек ясно да си дава сметка какво реално представлява самият той и как бива възприет от отсрещната страна.
Може на 34 да не си престарял, но бъди сигурен, че 12 годишните те възприемат като вече отдавна "сбабичосан" чичка. Повечето хора биха се сконфузили от този факт и биха се смирили.
Говори ли ти нещо - "всяка жаба да си знае гьола".

94.   Един
Попрочетох коментарите от тук -от там. Направи ми впечатление, че коментиращите, които, естествено, са в два противоречащи си лагера, не се опитват да вникнат в същността на въпроса ти от гледна точка на твоята причина да споделяш тук нещо, което в реалния свят, не би споделил с никой (дори с толкова често препоръчвания ти, психолог"). Всъщност, коментарите се ограничават в рамките на клишета и емоции. Вероятно, защото едната страна не би си позволила (би се самоограничила) да изживее подобни съмнения и си има готови, клиширани отговори, а другата, буквално ти завижда и би изживяла с копнеж именно твоите съмнения, а и би ги довела дори до престъпен край, позовавайки се на всякакви оправдания с естеството на нещата (природата).
Пиша това, защото в теб припознавам себе си. При това, съм решил окончателно този свой "проблем" с възможно най прозаични средства. Познавам себе си, разглеждал съм се от всеки ъгъл и зная, че твоето (моето) съмнение няма място в реалния свят. В който, да -аз не съм себе си, но това го зная само и единствено аз. Лицемерие? Ок! Отново отговарям единствено пред себе си. Знаеш ли, интимният живот се нарича така, именно, защото никой не бива да има достъп до него. Както виждаш, дори тук, относително анонимно, интимният ти проблем, се експлоатира тенденциозно. А в реалността, вярваш ли, че ще има много хора, които едновременно ще са с твоята същност и с удоволствие биха я демонстрирали?
Споделям само за теб: Прагматично поведение в жизненото пространство, подчертано нормално (или поне приемливо за нормално) поведение и отношение към ВСИЧКИ останали хора, (без каквато и да били категоризация), Вписване в очакванията на обществото и нормите на закона. Във фантазиите ти никой не може да проникне, а дори да бъдеш провокиран, застъпваш противоположната теза. Ожени се, създай деца, възпитавай ги правилно (или неправилно -както си решиш), в леглото, не споделяй "отвратителните" си фантазии с жена си, но прави секса с фантазиите си, вместо с нея. Въпреки, че ще бъда обвинен, че разглеждам жива особа, като завеса за същността си и това не ме притеснява, ама никак. Защото, самият аз, не зная кой и скаква цел ме разглежда и ползва в лицемерния реален свят. Поне върху това, никой, освен самият ти, не може да ти наложи контрол, докато си е твое интимно преживяване. Повярвай, така и сексът с единствен (дори и ако не е особено секси) партньор, по трудно ще ти доскучае, по сигурно е дори, че няма да изневериш физически на съпругата си, защото обектът ти е осъзнато недостъпен. Дори отказите на съпругата ти (които няма да анализирам тук), не биха ти повлияли чувствително, тъй като дори при самозадоволяване, ти правиш секс с фантазията си. Просто налагаш забрана на фантазията си да пропълзява към реалността и това е всичко.
Нещо ми направи впечатление в коментарите -повечето коментиращи не разделят секса от общочовешките отношения и го разглеждат като неотделим елемент от любовта, от привързаността, от чувствената страна на живота. Всъщност, на брака гледат като на окови в сексуален план. Не гледат на секса като на необходимост на индивида, а само и единствено, като на синхронна, двустранна обвързаност с бъдещи отговорности. Та днес, дори жените, обичащи да се представят пуритански, осъзнават, че имат ЛИЧНА, собствена необходимост от секс, който не ангажира никой друг от близкото им обкръжение.
Но, да не се отклонявам от темата.
Успех авторе!

95.   Подобно поведение го имат само комплексарите, които ги е страх да общуват със зрели хора, а търсят по безпомощни и по наивни млади, т. е. или малолетни, или много възрастни. Едно незряло момиче, не може да ти достави истински секс, по скоро маниаците се възбуждат от тяхната неопитност и зверски се нахвърлят върху такива избивайки си комплексите, извършените престъпления го доказват това!

96.   Темата е стара, но ще е вечно актуална. Авторе не си никакъв педофил. Аз съм на 29 и от 15 годишен гаджетата ми са на 14-18. Имал съм си и силиконка на 25, но като спахме няколко пъти и ми писна. Младото си е младо. Преди време с едно от гаджетата ми (тя беше на 14) реших да видя с кой си пише във fb и я накарах да влезе от тела. Е познайте бяха я налазили някви чичковци на по 50. Аз останах като гръмнат то нашата разлика е голяма, а камо ли някви на 50. Аз направо съм детенце в сравнение с тях :Д :Д Та на около 30 си е напълно нормално да излизаш с момичета над 14

97.   Изумена съм от някои коментари. 12-14 годишните са си деца, ненормални ли сте? 35 годишен да изпитва привличане към 12 годишно момиче не е нормално. За такива, които смятат, че е съвсем в реда на нещата, се изкушавам да им пожелая да имат дъщери един ден. И някой 35-40 годишен да ги гледа с жаден поглед. А защо не и нещо друго...
И на 25 да си, пак не е редно да си с малолетни. Ако е на 18, ок. Някак по го приемам.

Подвизавайте се в Тъмната мрежа, щом е нормално. Там е рай за такива като вас. Че и още по-млади има, дано ви хареса.

Абсолютна гнус!

98.   14 годишните невинни, хаха. Може да има и такива сред тях, но повечето са отракани и вече водят полов живот. Гледам доста съмишленици има автора. Съгласна съм, че младото си е младо. Но нека е пълнолетно поне. Впрочем, и жените харесваме млади мъже. Вие дето си падате по малки все едно сте супер свежи, готини и невероятни. Сигурно! Кой знае на какво мязате повечето... но важно е момичето да е топ.

100.   Чела съм "Лолита" на Набоков. Разбирам те, авторе. И дълбоко ти съчувствам, защото най-вероятно никога няма да постигнеш пълна сексуална удовлетвореност. За жалост, ние тук не можем да ти помогнем. Най-близо до тази задача се приближава номер 94, струва си да прочетеш мнението му пак. Твоето - да го наречем странно - предпочитание винаги ще среща яростен обществен отпор. Дъщерята от първия брак на съпруга ми е на 13 години. Представям си как мъжът ми би реагирал, ако прочете темата ти. Би се заканил да ти прегризе гърлото със собствените си зъби, ако те докопа! Аз се отнасям спокойно към твоя проблем, тъй като го заявяваш именно като проблем и си давам сметка, колко мъчително може да бъде такова неосъществено желание. Може би ключът е в близката връзка с жена, която да приеме фантазиите ти. Толкова близка, че да можеш да си позволиш пълна откровеност. Това е напълно възможно. Моят съпруг имаше фантазии за секс с три жени. Направихме го. Аз го организирах. Искаше да ме види с двама мъже - и това направихме. И също аз го организирах. Разбира се, че, ако беше пожелал секс с непълнолетна, аз нямаше да му съдействам по никакъв начин, но със сигурност щяхме да говорим за това, да подхранвам фантазиите му, да инсценирам някакви ситуации - аз с плитки като ученичка например или с три-четвърти чорапки като мажоретка... в този дух. Бих му създала някакъв спектакъл. Това е всичко, което ми хрумва. Не мисли за себе си като за чудовище, авторе. Хората сме различни и имаме различна сексуалност. От сърце ти пожелавам да постигнеш мир със себе си и да намериш широко скроена партньорка, която да те приеме теб, заедно с всичките ти странности.

101.   До н. 98, добре съгласен съм с теб, имаш право. Някои 14 годишни не са
толкова невинни и водят полов живот. Някои деца, по-отворените и по-отраканите, но не всички! Нали ги виждам зяпат само в смартфоните си. Сега децата не са като едно време. Сегашното младо поколение е друго. Наличието на интернет промени много нещата според мен. Но иска ми се да те питам - тези които го правят на 13, 14 да речем, не се ли притесняват от свойте родители. Изобщо родителите им знаят ли какво правят техните деца или знаят ли че е възможно да правят секс по-точно. Или децата биха скрили от родителите си? Най-вероятно това става. А ти какво мислиш?
ОТ АВТОРА

102.   Искренно ти благодаря за коментара ти номер 100. Ще го имам предвид. Дори леко се учудвам как мило и деликатно мислиш за моя проблем и ме разбираш. Благодаря ти за което. Явно си добър човек. Аз трябва да се преборя със себе си и с това чувство, за да не бъда педофил и за да си нямам проблеми със закона. Ако имам нормална приятелка и споделя с нея за това ми мое влечение, тя би ли ме разбрала или ще ме осъди морално? Тя би ли ме разбрала и би ли ми помогнала според теб? От сърце ти желая щастие и успехи!

103.   До номер 100, забравих да напиша че този коментар е от мен, АВТОРА.

105.   Имам усещането, че някои от тук пишещите са расли в манастир. Явно не сте срещали представителки на вида "малолетно курве" - когато аз самият бях тийнейджър, през 90-те, в лятната ми компания на село имаше едно (не)девойче, което се гордееше че се е сефтосало на 10, че на 12 има по-голяма бройка, отколкото са и годините и което активно "ловуваше" мъжаги към 40-ка (основно от "етноса", макар тя самата да беше българка).
На мен лично в по-зряла възраст, няколко пъти ми се е случвало да ме свалят "момиченца" - разгонени лолитки на по 11-12, коитоси търсят някой да ги "обслужи" и се предлагат толкова директно, че и магистралка да се изчерви. Кой зане колко мъже са станали деюре педофили заради подобни нимфетки. Всеки път съм успявал да отклоня "офертата", но понякога е изключително трудно да им се измъкнеш и могат да бъдат изключително нагли, стигайки даже до заплахи.
Второ - отново препратка към собственото ми тийнейджърство - в осми клас около 1/3 от съученичките ми (на по 13-14) имаха гаджета на по над 20, две трк и се омъжиха за тях в последствие.
Трето - на 18 се влюбих тотално в момиче на 14. Реших че е малка и трябва да изчакам... Само за да я загубя от 29 годишен "младеж".
Ха сега ми кажете, как да нарека автора на тази тема "педофил"?

106.   Авторе, номер 100 съм. Питаш ме дали една хипотетична твоя приятелка би приела твоята странност. Забележи, че аз не използвам думата "проблем". Не те съветвам и ти да я използваш по адрес на себе си. Това не е проблем, а особеност на твоята сексуалност, която обаче, наистина може да ти създаде грижи, ако не я овладееш. Вече ти казах как бих постъпила аз при евентуална връзка с мъж, който има подобни наклонности. Най-вече бих го приела такъв, какъвто е, и бих искала той да се чувства напълно свободен да споделя и обсъжда с мен фантазиите си. Може би това трябва да бъде твоят критерий при избор на любима жена: да можеш открито да говориш с нея. Тя, ако е умна, ще намери вариант да удовлетвори потребностите ти, без това да прекрачва морални или законови рамки. Има такива жени, повярвай ми. За мен твоята склонност към много млади момичета не би била пречка за отношенията ни, ако си в състояние да имаш емоционален и сексуален контакт и с мен. Аз пък в порното най-много харесвам секс между младо момче и бабичка. Е, какво? Съпругът ми да ме застреля по този случай ли? Не. Просто приема, че тези сцени ми действат възбуждащо и това е. Търси широко скроена, интелигентна жена, с която да можеш да разговаряш за всичко.

107.   Думата "педофил" има два корена и буквално преведена означава "обичащ деца" (в сексуалния смисъл). Така че да - педофил си. Неконсумирал, но педофил. И който го отрича, отрича значението на думата. А това е логическо противоречие!
И тук дори не намесвам моралната или законовата страна на нещата, а чисто фактологическата. Просто 12-14-годишните СА деца.
Личното ми мнение (и то като такова на родител), е, че децата са си деца ментално.
Най-добре е да потърсиш помощ от психотерапевт.
ж31

108.   Междувпрочем 12-14-годишните не само ментално, но и физически не са достигнали пълното си развитие, дори и да са напреднали в него.
ж31

109.   Имаш проблем с възрастта си и със самочувствието си, с нищо друго. Затова те привличат полудеца по психика и тяло. Като спиш с много малки тиййн обаче лъжеш себе си, че и ти си млад, лъжеш себе си, че младото тяло означава чистота на душата, лъжеш се, че си намерил начин да изглеждащ могъщ и велик в нечии очи. А може и да си скрит мазохист и да обичаш да се самоизмъчваш с непостижими неща. Във всеки случай си имаш и други проблеми и оттам се подхранват тези предпочитания.

110.   Хайде и аз да се изкажа, въпреки че темата е разгорещена.

Първо, добре е, че не сте се родили по възрожденско време, защото щяхте много да си изпатите. По онова време са пазели девствеността на момата като зеницата на окото си, та камо ли да си помислят даже, дали някой може да спи, или дори, да е привлечен от моми на дванадесет.

От друга страна, хората сме склонни към всякакви желания. Има нормални желания, има ненормални, има и законни. Понякога ненормалните са законни. Но кое е нормалното? В наше време - само това, което е незаконно. Ако имате влечение, следователно то ви води към неговото задоволяване, и ако нямаше някакви законови или нравствени задръжки, Вие бихте го задоволили. Но какво знае законът за последиците от половия акт, особено на такива възрасти - та било и на 14, 15, дори 16 години? Колко е капацитетът за разсъждение на такава девойка, какъв е жизненият ѝ опит, че да осъзнава напълно какво прави? Ако попитате родителите (тези подрастващи си имат родители, представете си), какво биха казали? Знаете ли, колко е трудно да се отгледа и възпита дете, особено в наше време? И знаете ли, че ранното сексуализиране на децата и подрастващите е една от основните причини за хаоса, в който живеем? Това са нравствените въпроси, които, според мен, следва да си зададете... Не бива да се чувствате виновен, но не бива и да се поддавате и фантазирате. Ще трябва да носите този кръст, ЗНАЕЙКИ ПОНЕ, че това не само не е редно, но и разрушително за момичетата и семействата им. Това, че момичетата може да се съгласят, и че законът го допуска, не го прави правилно... Ако обаче нямате необходимия морал, а само образование - мога само да съжалявам, ако се поддадете. Надявам се да не стане никога.

112.   Ще ми е много интересно ако се направи някой експеримент.
Примерно да се показват снимки на голи жени на всички които плюят по автора.
На колко ли ще се възбудят и какво ли ще се окаже ако някой от тези "жени" не се окажат под 14?
Хич не харесвам лицемери, когато едно дете изглежда като жена е нормално да възбуди мъж, независимо на каква възраст е.
Ако изглежда като дете, тогава вече работата е друга.
Така че не си ненормален, ненормални са лицемерите които те плюят , просто комплексари

113.   №7 това че една жена има големи стъпала, не значи че е мутант, значи, че е висока... ей така ли не се научихте, че има и високи жени, не всички са табуретки??? и да е с широк гръб и ръце това пречи ли и да излъчва женственост??

114.   Да напиша и аз нещо. Не се смятам за педофил, но поне 5- 6 пъти съм бил с деца, предимно циганчета, момичета. Едното момиче, бил съм с него три пъти, баща и знае, той я предлага, изглежда на 18 а е може би на 13, бащаи вика, че е на 16. Това момиче е проститутка. Стои си в къщи, в селото, водят и клиенти, не само цигани. Първия път, когато я видях, беше лятно време, седеше на един стол на двора по шорти, нищо друго. Баща и каза, на този съм му задължен, гледай по- така. Беше много опитна и правеше всичко, което си помислите. Има деца и деца.

116.   Педофил си и още как! Това са най-отвратителните и пропаднали мъже. Ако зависи от мен за педофилия - смъртно наказание! Ама да се изпълнява от бащата на изнасиленото момиченце, па по какъв начин да те усмърти, той да си реши, дали жив ще те дере или на клада да те изгори, или на кол през гъза да те набие! Изроди мръсни, че и го подкрепят повечето драскачи тука, извратена българска пасмина, не заслужавате да съществувате!

117.   Поздравления, че осъзнаваш проблема си и се бириш с него! Няма лошо всичко да се случва в главата ти щом ти харесва, но в никакъв случай недей да посягаш на лице под 18 год. възраст! Аз съм на 26 и съм пълна твоя противоположност... харесвам зрели жени между 40-45 год (но поддържани). Разбирам те! Знам какво е да искаш нещо, а обществото да ти го забранява..... Фантазирай си, нищо лошо няма в това!
Хубав ден!

118.   Коментарът ми е конкретно към номер 112
Виж, драги, това как изглежда физически едно дете и дали би възбудило сексуално мъжа, ако не знае(а пък дори и да знае) на колко години е, е едно!
Но да правиш физически секс с такова дете е нещо съвсем друго!
Повечето от хората писаха да се опита по някакъв начин автора да овладее това и да остане само във въображението му!
Никой не го плюе и не желае да обижда. Хората са различни, ФАНТАЗИИТЕ ИМ също!
ФАНТАЗИИ съм го написала с главни букви, защото в случая точно такива трябва да останат!
Това, че децата днес са по-разкрепостени, съвсем не означава да се възползвате от телата им, докато се развият на това ниво(като големи) и умствено!
Има все пак и морал, който възрастният трябва да разбират и да се съобразяват повече от колкото децата!!!
Дали детето искало, защото го гонели хормоните! Ами и малките деца искат бонбони непрестанно, но не им даваме по всяко време, защото знаем, че е вредно! Защото сме големи и разбираме повече от децата! Затова пренебрегваме и някои от исканията, които са вредни за тях самите!
Същото е и със секса и това, че детето "иска" и било "развито" и "разкрепостено" не е извинение!!!
Много ме ядоса точно твоят коментар, защото авторът поне пише че иска по някакъв начин да го превъзмогне(ако е възможно), търси алтернатива, ти директно:"Нормално е"!!!
Кое му е нормалното, 12-14 годишни да бъдат прелъстявани и употребявани за сексуалните нужди на големи(от един момент и застаряващи) мъже!!!
Думи нямам!!!
Авторе, конкретно към теб, съжалявам, но не мога да ти дам съвет! Разбирам те, съчувствам ти, не заради фантазиите ти(всеки може да ги има, без значение какви са), но за съжаление при теб не могат да бъдат изживени!!!
Уважавам те затова, че правиш опити(надявам се успешни) да си останат само фантазии!!!
Все пак не е лоша идея да говориш с психолог, би могъл да ти даде друг поглед, чрез който да ги изживееш! Но, пак казвам, не желая да ти давам съвет, защото наистина не разбирам!
Нямаше да се включвам в темата ти, но ме ядоса много номер 112, затова се включих!!!
На теб всичко хубаво!

120.   Само едно ще ти препоръчам прочети книгата или изгледай филма "Лолита" на Владимир Набоков. Аз съм жена на 21 и например обичам мъже които са по-големи от мен за това и имам приятел на 26. Попрочети и също за DDLG мисля че ще ти хване окото и като цяло то е нещото чрез което можеш да си изпълниш желанието по законен начин

121.   До #120 - Автора е чел Лолита, когато ти все още си лазила под масата. :)
Приятеля ти не е голям за твоите години, разбирам ако беше на 38-40, да кажеш че ти допадат, сори, но коментарът ти никак не помага в това направление.

122.   Аз имам няколко въпроса, не се обръщам към автора, обръщам се към всички останали! Някои от вас казват че е незаконно и подсъдимо ако автора се възползва сексуално със малолетно лице, други от вас споменават че ако не посягал сексуално към деца, всичко било наред! Дали наистина е наред?
Може и да не посяга сексуално и да няма наклонности, но и не е нормално да има дори и приятелски отношения със деца, вие сте във различни среди, аз лично не мога да си представя как автора на 34 години, съвсем случайно ще води приятелски отношения със малолетно лице, като изключим роднинската връзка или ако познава родителите и! Казвам го, понеже и при мене е имало подобна случка, само че момичето беше на 10 години, а мъжът на 23 години. Двамата се запознаха и сприятелиха във библиотеката, размениха си фейсбуците и започнаха да общуват, след което и да излизат заедно, не са се докосвали, но понеже познавам това момче, питам ви аз, нормално ли е със подобна разлика да поддържат приятелски отношения, без да се докосват? Аз лично съм на 21 години, може и да познавам някои момиченца, било то комшии или познати, но не мога да си представя да излизаме заедно и да се разхождаме както и да поддържаме приятелски отношения, те са малки, не могат да взимат сами решения, каква работа би имал някой батко като мен със дете, приятелски ли? Да, ама не!
Сега обръщам внимание до автора!!!
Стой далеч от децата, защото ще сгазиш лука, аз съм на 21 и не ги доближавам, а какво остава за тебе? Това твоето са педофилски наклонности, ако не предприемеш лечение, със всеки изминал ден, месец и години, тези мисли растат, влечението ти към тях ще се увеличи, и ако сега не си способен, някой друг ден или година, ти ще посегнеш на невинно дете, тогава какво става със тебе? Аз съм на 19 години, имам сестра на 11 години, тя си общува със нейните приятели, на нейната възраст, но аз няма да позволя да има приятелски отношения със батковци, представям си утре да я видя на вън със някой батко, и да получа отговор, ние сме само приятели, не, не е нормално и големите нямат работа покрай малките, може и да не е опасен за нея, но възрастта е пречка, дори и в приятелските отношения, всеки да си знае границата! Лично мнение.

51-93 от 93