Споделена история от Секс и интимност

Женски фетиши
Здравейте. Днес имах свободно време и се позачетох из раздела. Направи ми впечатление, че има много теми относно мъжките фетиши и за моя изненада открих, че доста от нещата съм правил и аз, било то планирано или просто по моментно стечение на обстоятелствата. Веднага ми стана интересно и жените какво си фантазират или мечтаят по тая тематика. Без да броим нещата, които биха направили, за да доставят удоволствие на мъжа, а водени главно от идеята за собствено удоволствие. Дами, вие сте :)

Коментари

51-69 от 69

91.   Понякога си фантазирам за "сандвич" между двама здравеняци.
Ж42

92.   н78

Моля те кажи каква е разликата м/у фантазията и фетиша ти няма как да я търся в други теми.
много ще ние интересно. поздрави.

94.   Фантазирам си за един колега. Понякога, когато ме кара с колата до някъде си представям как му правя орална любов на паркинга, а след това продължаваме на задната седалка... Ах, този колега!

95.   78 съм разликата между фантазия и фетиш е:
Фантазията е нещо за, което си мечтаеш и желаееш, се е случвало само в главата ти, никога в реалността.
Фетиш е нещо, което си правил или си имал в секса, но не спира да те побърка всеки път, просто ти е слабост.

96.   До 87.

Аз съм мъж, на 28, от София. С удоволствие ще те целувам с език след като съм ти свършил в устата.

97.   Мисля че прочетох внимателно всичко, но не срещнах никоя от вас, жени и момичета, която да има фетиш към коприва. Да, коприва! Сезонът и наближава. Свежа, млада, пролетна коприва. Аз съм мъж, често съм се нажулвал по половия орган, а после е възхитително. Още по- приятно е за една жена. Само да има куража да се престраши. изключително възбуждащо е да нашибате гърдите си със няколко стръка коприва; после- големите срамни устни, седалището, може да експериментирате, да опитате и по- навътре. Гарантирам ви приятни емоции и почти гарантиран скуирт!

98.   Моят фетиш е свързан с pissing. Възбужда ме гледката на мъж, който пишка на публично място.

99.   много интересна тема, жена на 37 съм и имаме със съпруга ми доста палав сексуален живот. Аз се възбуждам от бисекс мъже. Побърквам се от това двама мъжкари да се барат единия да клекне и да издуха другия, да се ч... ат и т. н. Най-голямата ми фантазия вече я направих в тройка с мъжа ми. А тя е.... да духам заедно с него или по принцип на един мъж с друг. Съвместна свирка побърква ме, да си го подаваме, разменяме, облизваме заедно и да се целуваме. Като казвам, , бисекс, , , мъже имам предвид мъжкари с мъжко излъчване... а и да харесват и жени:). Не ме възбуждат женствени, кросдресъри, травестити, гейове дето им личи от километри. Нищо против, ама не са моя, , , фетиш, , виж готини мъжкари и да си духат на 69 може да ме побърка.

102.   Жените имам един-единствен фетиш - парите.

106.   Ж32
От година съм сама, а компанията ми е от 4 двойки, мои приятелки с мъжете и гаджетата си. Моят фетиш е, когато се събираме, да ме вържат легнала гола на маса. Приятелките ми да духат на мъжете си и когато са възбудени до предела, да ми го вкарат и да се изпразнят дълбоко в мен с идеята да ме оплодят.
След всяко събиране, когато се прибера, мастурбирам и си го представям и свършвам по няколко пъти

112.   Моят фетиш ако може да се нарече фетиш де е че се възбуждам когато мъж ме гледа докато пикая, но това да е мой мъж, след като свърша да ме забърше, самият начин как би ме забърсал ме подлудява от възбуда

113.   До 112..
Искам да те забърсвам и да те лижа, след като си пишкала..

114.   До 87.
Харесвам много да ми сядат на лицето и да лижа... Жена ми не иска...
Харесвам да ми пишкат на кура... на жена ми даже не съм и споменавал...
Харесвам да се целуваме, след като съм и свършил в устата.... бях споменал на жена ми.... отговора беше 'ти полудя ли'..
Добре че, имам любовница... с нея тези неща са реалност....
Особено 1 и 3...

116.   Аз съм семеен мъж и също се възбуждам от пикаеща жена. И ми е интересно но моита все се крие и не ми е удобно да я питам как се забърсва. От доло на горе, или от клитора към дупето. Ако има значение. Моля за съвет.

117.   Когато маструбирам си представям двойно проникване с атлетични момчета. В реалния живот понякога комбинирам мъжа ми с вибратор, но не е същото, вибратора е гаден. Едва ли ще се случи, но си го представям. (ж43)

118.   На мен също ми харесва да наблюдавам пикаеща жена, няколко пъти съм присъствал когато жена ми пикае и съм я гледал, доста често я подслушвам когато го прави, за забърсването ми се е отдавало само два пъти, първия път беше пияна и едва се държеше а краката си, а втория път се беше лакирала и в тоя момент и се пикаеше, помоли ме да и сваля гащите след като пика ме помоли да я забърша и отново и ги обух на дупарата.... разбира се се позаиграх малко повече при забърсването

119.   Моят фетиш са мъжките предмишници. Много обичам да са окосмени и груби. Кигато ми хареса някой винаги заглеждам предмишниците му, когато са яки и груби си представям як и груб секс с него.
Друго нещо, които много харесвам и е мой фетиш е да ме настъпи с гол крак по лицето... обожавам... по този начин се чувствам подчинена и усещам власта на мъжа върху мен. Докато ме е настъпил да вкарва пръсти в мен грубо и да не ме жали, а аз да мокря ръката му.
Имам и други фетиши.. но тези са едни от най-възбуждащите за мен

120.   Предишния ми мъж искаше когато пишкам да не се забърсвам.... винаги остават по няколко капчици, така ме харесвал, постепенно така свикнах че на мен са така ми харесваше и ми стана нещо като фетиш

121.   До номер /42
Много ми се иска да имам момиче като теб.
КДД

51-69 от 69