Споделена история от Секс и интимност

Женски фетиши
Здравейте. Днес имах свободно време и се позачетох из раздела. Направи ми впечатление, че има много теми относно мъжките фетиши и за моя изненада открих, че доста от нещата съм правил и аз, било то планирано или просто по моментно стечение на обстоятелствата. Веднага ми стана интересно и жените какво си фантазират или мечтаят по тая тематика. Без да броим нещата, които биха направили, за да доставят удоволствие на мъжа, а водени главно от идеята за собствено удоволствие. Дами, вие сте :)

Коментари

1-50 от 69

1.   Аз лично независимо дали на мъжа му харесва или не, има неща, които няма да направя. Обичам само пози, в които се гледаме в лицето. Не си падам по грубостите. Но имам фетиш мъжът да оближе цялото ми тяло, особено ходилата, подмишниците и врата, ушите. Дори да ме намаже със сметана например и да го направи. За хейтърите - поддържам отлична хигиена и съм обезкосмена навсякъде. Аз самата също обожавам да доставям орална любов, но не по грубия и селски начин. Искам също така да ближа цялото му тяло и той да трепери от кеф. Защото любовта е изкуство.

Момиче, 24

2.   Супер мнение на н. 1! Само че... МОМИЧЕ, и то на 24 ? Бих казала, че си си жена. Защо се самоопределяш като момиче?

3.   При всяка е различно. Като ти е толкова любопитно защо не попиташ приятелката си?

4.   Вързана за таблата на легло от ковано желязо, с превръзка на очите и мъжа да прави с мен каквото си поиска.

9.   Най-много ме възбужда увереността, когато мъжа се държи така сякаш знае какво иска и че ще го получи. Не точно грубо дърпане, скубане, лашкане и прочие, а самата увереност, да ме държи сякаш няма да ме пусне и няма как да му избягам. Не ми пречи и да е по-грубо, но понякога започва да ме боли, затова избягвам. Падам си по 69, също, както и по само 6 и 9. Всички странични пози, повечето когато сме лице в лице и задната или на ръба на леглото или с по-голяма чупка в кръста и повече отпускане напред , абе, знаеш кое само да е нагоре. В общи линии започнах да го правя на 18, от две години съм с приятеля си, само с него съм била и всичко с този човек ми харесва. Не обичам мрънкането, просенето и да ме закача, когато съм казала, че не ми се занимава, но пък някой път да ме дръпне неочаквано ми допада и бързо свалям гарда. Това е като цяло, не е точно фетиш, но...

10.   Не знам дали се определя като фетиш, но както на много мъже са им слабост женските стъпала, на мен са ми мъжките ръце (по-конкретно длани). И не само на мъжете, забелязвам и женските красиви ръце, както и обичам да украсявам собствените си с гривни, лак и т.н, харесвам си ги.
Та да се върнем към мъжките :D Обожавам мъже, които носят гривни, също така винаги забелязвам движенията, които правят с ръцете си. Особено много се кефя да гледам как правят неща, които изискват фини движения и прецизна ръка, като рисуване, поправяне на нещо, и, любимото ми, свирене на китара. Освен че се разтапям при звука на китара (любимият ми инструмент), ако видя хубав мъж да свири на нея, направо при гледката на ръцете му върху грифа и струните откачам :D Някак си винаги изниква мисълта какво друго може да прави с тези ръце.
Друго нещо, което обожавам, са мъжете с дълга коса. Най-много ми харесва да е малко под раменете, леко чуплива и мека, и да ми дава да си играя с нея.

11.   Моят фетиш е свързан с многомъжеството още от съвсем малка. Искам да имам супер перверзна и страстна връзка с много мъже едновременно, която да не е основана само на секс, а да се обичаме и да живеем всички заедно.

12.   По принцип това което и на мъжът му харесва като изключим тройки, четворки, да ме обижда. На мен също не ми пречи да е грубо но не прекаленно. Ако съм в добро настроение може да пробваме каквито пози му се е искат и според желанията му ама моя си е консервативен и харесва по скоро еднообразнието иначе в началото ми беше странно без значение какво ще се прави като не сме свикнали, понякога ми харесва да водя но в по редки случай. Харесва ми да правя секс някъде другаде освен на леглото в спалнята но и там също да се прави.

13.   11. Ти си мечта за всяка секта

14.   13. това се нарича полигамия. Има такива секти в Америка. Даже даваха предаване за едно такова семейство. Това на 11 не е точно фетиш.

15.   14, не е полигамия, а полиамория. Има разлика.

16.   Искам подчинен/и. С всички произтичащи последствия - раздаване на заповеди, унижения, държане насила без секс, или обратното - многократно изпразване на завързан мъж... Ехх, размечтах се. Освен това ще ми чисти стоте чифта обувки и ще си мечтае да съм добра...понякога...

17.   Ох, мисля че е малко извратено, но много обичам да го чувствам как се празни, докато е плътно опрян до срамните ми устни и клитора, но отвън. Направо полудявам!
Също обичам да гледам с широко отворени очи и затаен дъх как от отворчето, приличащо на две малки червени устни, избликва струята и се стичат капките, докато пулсира.
Обичам и да ме яхат здраво отзад, докато аз имам чувството, че ще се разпоря.

18.   Ж на 29г. най много ми харесва когато и двамата сме разкрепостени в секса и особенно когато го доминирам и изненадата му от това, когато при моя възбуда пишкам по време на акта ме кара да се чувствам невероятно

19.   Дали има жени, които обичат да ритат в слабините?

20.   Моят фетиш е възбудата,когато един мъж е възбуден е прекрасен.

22.   Аз съм малко БДСМ, та най-големия ми фетиш е свързан с връзване. Обичам да се чувствам безпомощна и любимият ми да прави всичко с мен, а аз само да гледам и да пищя (от кеф разбира се!)

24.   Не знам дали моето е фетиш или просто психологическа нагласа, но споделям, че мен ме възбужда преди всичко яката, мъжка мускулатура. Слабите мъже не ме привличат по никакъв начин и това си е. Широк гръб, големи ръце и оформено тяло. Подчертавам: не спортно толкова или с плочки, а просто стегнато. И в порното си търся точно такива актьори... :)

Жена, 33 години

25.   Аз лично обичам да лижа жените нваякъде по стъпълата,дупето и путето! Даже ми харесва леко да ме доминират!

31.   До коментар номер 1:

Имам фетиш към дамски ходила.

Момче, 24

32.   Моят фетиш е да имам тайна връзка с монах...

ммм

36.   Жена на двадесет и три, не е точно фетиш, но и фантазия, мръсните думички са това, което ме възбужда. Не визирам нещо цинично, но да речем "искам да се изпразниш в устата ми" прошепнато подчертавам от жена в ухото ми, кара ума ми да се вълнува.

37.   Имам си три големи тайни, които винаги ми се е искало двамата да опитаме. Така и не се усмелих да направя предложение, какво пък ако опитаме, като не ни хареса няма друг път да го направим, И в един момент се оказа, че не остана време. Бих направила такова нещо само със партньора си, на никой друг не бих се доверила за такива неща. Е и други...

39.   37 все пак кажи какви са трите ти фетиша

40.   В съседна тема, 44г жена сподели, че след 4г въздържание...изпитала 10 оргазма за час!!!

При мен също е голям зор..., с тази съществена разлика, че принудителното въздържание е от два пъти по 4г...и истински ми се приискаха 10на оргазма за час и на мен :-))

от една зряла и незадоволена жена

41.   Какъв по-голям фетиш от голям изправен пенис в момента преди да ми го вкара и леко 'целува" с него п.... та ми? ! Обичам и когато онанираме заедно преди да се любим.

42.   Аз пък искам да имам лепенка на очите и да експериментират с мен с анални и вагинални играчки.

43.   Обичам да ми правят френска, бавно и старателно. Но не само на катеричката, но езика да се заиграва и с ануса ми. Това и така и не съм го казала, срам ме е.
ж27

45.   Жена на 24. Аз имам фетиш към носеното бельо на жени. По принцип съм би, но повече клоня към нежния пол. Обожавам да го душа, това много ме възбужда.

51.   Имам фетиш към мъже с военни униформи. Особено камуфлажно облекло. Ако и самият мъж е привлекателен и откачам..

Харесвам и високите мъже. Над 185 см. Не задължително мускулести, но стегнати и в добра форма, съразмерни. Самата аз съм дребничка и представата за това колко са силни и какво могат да правят с мен, ммм...

Нищо не ми действа по-възбуждащо по време на секс от това да виждам желанието в очите на мъжа. Възбудата. Да иска да ме опита от горе до долу. Да се раздаде на макс. Разбира се това се отнася и за мен.

64.   Аз пък искам да облизвам краката и бедрата на мъжа. Винаги съм се възбуждала много когато му лижа косматите крака. Много ми е яко когато той ми държи косата а аз му ближа неговите бедра и дупето му.
Жена на 26.

65.   Номер 64 би ли ти харесало, ако някой мъж лиже твоите крака (ходила)? И между другото носиш ли от онези тънките чорапи - най-обикновените :)

М26

66.   Аз също обожавам да душа дамско бельо, както и да ми лижат ануса, докато се изпразня. Страхотно е!
Мъж на 31

68.   номер 18 Ти си жената на мечтите ми :)

71.   Номер 65 имаш много често срещан и безобиден фетиш, приятен е, дори за дългогодишни отношения, на мен ми допада
Ж21

72.   От 65-ти до 71-ви

Здравей и благодаря за позитивния коментар! Много е приятно да чуеш или прочетеш нещо подобно. Много бих искал да познавам момиче като теб, но в този сайт личните данни са забранени. Все пак ако имаш желание да се свържем, може да измислим нещо :)

М26

73.   моят фетиш са устните... моите, но и на мъжа. моите - да ги ползвам постоянно и навсякъде по тялото на партньора. харесвам оралната стимулация. харесва ми докато правя свирка на мъжа, да го стимулирам с пръстче в ануса. обожавам целувките - понякога бавни и интимни, друг път страстни и диви. със сегашния ми партньор не преставаме контакта с устни през целия полов акт, независимо от позите и усещането е невероятно. почти всичките ми гаджета са били много добри целувачи и съм способна да оставя мъж, колкото и да го харесвам, ако не се целува добре

Н.

74.   Мамини сладки те :)
На мен ми хареса супер много коментар 41 уау жена мечта,да споделим заедно и най-интимните неща.
Да се насладим на живота без задръжки опознавайки всеки сантиметър на партниора както и всички интимни неща които прави.
Всичко се прави много нежно и с много любов.
Това се нарича отдаденост без задръжки.
Р.

75.   Номер 1, "За хейтърите - поддържам отлична хигиена и съм обезкосмена навсякъде. " Бихе облизал подмишниците но само ако си окосмени! Ощавените не ми харесвате. а щавенето няма нищо общо с чистотата.

76.   Груб секс, леко насилие, вързани очи, мъж който знае какво прави, мъж който ще те награби навсякъде без да му пука. Когато те пипа да го прави все едно е най загорялия мъж на света, нищо че е правил секс предишния ден примерно.
Иначе си мечтая за групов секс-аз и още 2-3 мъже,различни типажи.

77.   Аз пък обожавам да наблюдавам вечер как мъжът ми се храни. Той го прави със здрав апетит и видимо удоволствие. Устните му се навлажняват, очите му се притварят, понякога, когато му е много вкусно, издава и звуци на наслада. Абе този човек не вечеря, той прави любов с храната! И просто с всяка хапка си представям как после със същия апетит ще се нахвърли върху мен и ще ме изяде. Обикновено точно това се случва! Този ми фетиш ме превърна в доста добра готвачка.
Между другото покрай този ефект се замислих дали ние жените с нашите вечни диети не отблъскваме. Дали една жена, която се наслаждава на пържолата си, не е по-привлекателна за кавалера отсреща, отколкото друга, която бодва една краставичка и я изяжда с ужас.

78.   Мъж с големи, силни ръце и където пипа да пипа здраво не нежно а да стиска да боли. Да показва, че ме иска ясно, да ми говори мръсотии в ухото. Фетиш ми са и мъжките гърди спокойно мога да свърша докато ги галя у целувам, най-обичам да съм отдолу, да виждам лицето на мъжа, да е леко груб, да си знам мястото. И накрая, но не на последно място държа да свърши в мен, мисля че така мъжът усеща че прави жената негова по един особен начин, естествено аз мисля да няма последствия взимам съответните мерки да няма грешки от свършването вътре. Добре е и ние жените да помислим за нещо. Много мразя жени да ми споделят, че по време на секс стоят и чакат мъжа да свърши цялата работа, пък после недоволни остават. В всеки мъж може да бъде добър любовник стига да бъде предизвикан правилно, не че имам опит с много мъже с двама съм била, но не е въпроса в количеството а в качеството.
Жена на 31г.

80.   Аз не съм разкрепостена в леглото. Не мисля често за секс и съм по-скоро от жените, които го правят рядко. Мъжа ми е свикнал с това. И той е като мен. Все пак имам един фетиш, ако може така да се определи. И мъжа ми се съобразява с него. Фетиш ми е аналния секс.

81.   Номер 78 - Мноооого горещ коментар,има мъже които могат с кеф да испълнят твоя фетиш реално просто трябва да настроиш твоя мъж на твойта вълна и да му кажеш ако ще и заобиколно какво искаш как,къде,колко.
Ще се удивиш че и мъжете може да бъдем дооста горещи стига да се провокира това в нас.
Много удоволствия и оргазми те чакат теб с точния мъж!
Р.

82.   Падам си по високи мъже около 2 м. с много мускулесто тяло. Конкретно ръце, гръб, рамене. Искам да е в началото нежен и да ме целува, после груб и да ме пляска, стиска, души. Падам си по грубия секс и мъжа да е водещия. Искам да свърши в мен и след това да ме целуне за да знам че всичко е било с чувство. Умирам си за големи мачовци с големи и дебели членове с много вени и голяма изразена глава... побърквам се като си помисля такова нещо. Обичам да се чувствам малка в ръцете на мъжа, да ме командва, да е властен и много самоуверен. За пози кучешката и мисионерската. Ако ме вземе на ръце и ми го вкара и ме допре до стената ще свърша на мига. Нямам задръжки в секса. Обичам да усещам как той е силния. Мачкане, стискане, синини, плюене в устата аз на него и той на мен.
Жена 23г

83.   81 аз съм 78 и с двамата с , който съм била са изпълнявали нещата описани от мен. Двамата са напълно различни и физически и психически, но някък съумях да им покажа какво искам, подчертавам това е фетиш не фантазия. Фантазията ми също е гореща и съвсем близка до реалността, споделих е вече в друга тема тук в сайта.
И вече съм се удивила на какво сте способни мъжете като има жена можеща да ви настрой правилно. Колкото до правилния мъж незнам дали съм го намерила, по ирония на съдбата в момента съм без мъж.

.

84.   Мнго рядко някой мъж успява да привлече вниманието ми, но ако успее, просто пламвам и не мога да спра да си мисля за секс с него.
Харесвам мъже на ръст 175-185 см. Най-ми харесват красиво оформени вежди, ама не изкуствено направени, а да са естествени. Да са дълги и с красива извивка. И отдолу едни красиви кафяви очи, които да ме гледат съблазнително и да ме събличат с поглед. Задължително да има коса която да не е късо постригана! Черна или тъмно кестенява, да мога да прокарам пръсти през нея. Жалко че в Бг 99% от мъжете не знаят или не искат да си направят прическа и изглеждат всички като излезли от казармата, ама това е друга тема.
Устните да са сочни и добре изписани. Да ги погледна и да не мога да им устоя. Мъж със сочни устни е изглючително привлекателен.
В тяло да е атлетичен, да си личи че спортува, но да не е нещо прекалено изкуствено. Не си падам по прекалено напомпани мъже. Най-ми харесват добре развити мускули на гърдите, бицепси и по-широки рамене. Кльощави не ми харесват.
В секса да е доста животински и налудничав, но също и да умее да бъде нежен. Обожавам да ме лижат, но най-обичам аз да правя фелацио, да си я вкарвам до гърлото и да ми свършва в устата. А да лижа ануса на мъжа който ми харесва е неземно удоволствие за мен. Мръсните думички по време на секс са повече от задължителни, също и всякакви животински звуци. Много ме кефи да ме дърпа силно за косата или да ме пошляпва докато ми го набива.

85.   н84
Бахти изисканията бе муцка, защо не описа ти как изглеждаш :) хехехе чудя се мис свят какво прави или какво търси в този наш сайт дето е за загубеняците като нас :)

87.   Жена на 43. Обичам да седна на устата на мъжа и да ме лиже и отзад включително това повечето мъже го правят. Другото което обичам е да пишкам върху тях но това съм го правила само с двама. Също обичам да се целуваме с език след като са ми свършили в устата но това повечето не го искат.

90.   78 само като ти прочетох коментара и ма надърви :) Без последното де. Обожавам мацката да ми седне на лицето и да я лижа, а това с пишкането ми се случи веднъж преди години с една бивша и много ми хареса, много се надявам да го повторя с някоя

1-50 от 69