Споделена история от Секс и интимност

Секс на 20 г.
Здравейте с моя приятел, имаме проблем като правим секс. И той не е от скоро. По време на секс, всичко върви идеално. И възбудата и удоволствието и всичко. Но по време на оргазъм, започвам да треперя и то рязко. Нещо като все едно ме ''удря ток'' и то докато свърши оргазмът. Това като стане и на мен ми става доста неудобно, а то е винаги. Срам ме е от това нещо и не съм казала на никого, освен, че споделям тук.
Благодаря за отговорите Ви, защото наистина съм притеснена и ме е срам. Търся отговор на въпроса. Трябва ли да отида на гинеколог, какво да правя? :)

Коментари

1.   Самият оргазъм се състои от вълни, конвулсии, треперене. Всеки го изживява специфично, по-слабо, по-силно. Не мисля, че ти има нещо и трябва да се срамуваш. Ти защо мислиш, че нещо не е наред?

2.   Това са мускулни съкращения - оргазъм? ! Или не разбирам? Боли ли те или ти харесва, ако да, то е оргазъм

3.   Това си е нещо нормално според мен, може да звучи перверзно, но мен като мъж точно това най-много ме възбужда..

4.   Това не е за срам. Направи си е за хваене.

5.   А, нормално е. Някой път краката ми се разтреперват преди да свърша още. Някой път ме побиват тръпки по целия гръб, кога по-силно, кога по-слабо, кога не ми е достатъчно. То това си е самото усещане, свиване, треперене, тръпки, топли-студени вълни. Ако при теб е по-силно, радвай се, повечето жени това искат, но не го достигат, така че... Пък и поговори с приятеля ти, ако трябва, но не мисля, че го приема за нещо страшно и лошо, даже вероятно се радва.

6.   И при мен оргазмите включват треперене. Някой път съвсем слабо, друг път почти неконтролируемо.
Мисля, че нищо ти няма и това си е съвсем в реда на нещата. Няма от каквп да се срамуваш, напротив, приятелият ти сигурно се гордее, че успява така да те задоволи.

7.   От авторката: Първо благодаря на всички за отговорите. :)
№1: Защото до сега си мислих, че на никого не се е случвало, или поне никой не ми е споделил. Защото това са вълни като все едно ме ''удря ток'' и се сгърчвам направо.
№2: Не, не изпитвам болка.

9.   2 съм, щом няма болка, това е оргазъм. Всички момичета, които получават оргазъм са така, има които го преживяват слабо или силно, както е казал 1 номер. :)

10.   Дано всички жени изпитват оргазъм като тебе. Това е върха. Имал съм няколко жени, които така реагираха-цялото им тяло вибрира, някои съскат като змии, други се задавят все едно че ги душиш, а други пръхтят като бягащи изморени коне. Всяка жена реагира различно и това ме радва, че съм ги докарал до върха на сексуалното удоволствие. А как реагирам аз ли??? По време на оргазъм рева звучно от невероятното сексуално удоволствие.

11.   Ако не те боли и ти е приятно - значи всичко е наред. То оргазмът е точно това - да излезеш извън контрол, да "отлетиш в облаците", понякога е свързано дори с вик. Аз се сгърчвам с колене притиснати до гърдите и имам чувството, че ще се издъня отдолу, толкова са силни пулсациите. А после всичко е мокро.
Тепърва ще се учиш и ще става все по-приятно. Когато физиологията е наситена с емоции, чувства, желание и любов е направо вълшебно.

15.   Това трябва да е нормално според мен. Не виждам нищо нередно. Това е самата възбуда. Наслаждавай се на удоволствието. Успех!

М 26.