Споделена история от Секс и интимност

Загубил ли е интерес?
С приятеля ми минахме през доста неща и доста време мина, докато започнахме да го правим... В началото имаше някои издънки с бързо свършване от негова страна, но мисля, че ги преодоля.

Напоследък обаче забелязвам, че няма много желание за креватни приключения. Всеки път е навит да ми прави орална любов, дори си ме награбва без да ме пита, но останалите неща ги избягва. Например като посегна да му разкопчая панталона и поема инициативата в мои ръце, измисля някакво оправдание от сорта на.. цял ден бях еди-къде си и нямаше време да се изкъпя, или нямам гума сега, или нещо си ми скапа настроението.

Много съм объркана. Не мисля, че има проблем с онази работа, а че ме отбягва по някаква причина. Ако не ме желаеше, защо тогава щеше да ми прави орална любов? Може би му е скучно с мен? Чувствам се нежелана и започва да ми омръзва, защото съм привлекателна жена и досега не ми се е случвало толкова пъти да ми отказват подред.

Ж, 25г

Коментари

2.   Вероятно си му набила филма или си го дала под въпрос, това че свършва бързо и вероятно му е повлияло на самочувствието, та затова може да избягва секса.

3.   Може да си има друга.

5.   По скоро е първото. Ужасно е хора с комплекси, които не желаят да работят по въпроса, за да преодолеят проблема.
Опитай да говориш с него, въпреки че мъжете трудно водят такива разговори. Бързото свършване има причини, но от мъжа зависи да намери проблема и да го реши. Има и упражнения за тази цел по книгите, за който иска да чете.

6.   Израза - издънка - който си използвала, не е особено ласкав. Споменаваш, че си красива и не си свикнала на откази, това понякога кара хората да придобият арогантно поведение, което не са в състояние да контролират, ако си реагирала по-грубичко, когато е станало, е нъпълно възможно да си му набила някой комплекс. Другата възможност е, просто да си има друга. С писане по сайтове, няма да разбереш истината, просто седнете и поговорете.