Споделена история от Секс и интимност

Анален секс. Аз ли съм егоист да го искам или тя, че не ми дава?
Здравейте,

следната ситуация не ме оставя на мира. Имам си гадже от година и нещо. Нещта са ок, говорим си вече за съвместен живот и т. н. Обаче този въпрос ме дразни супер много. Аз не съм пробвал анален секс, а винаги съм искал. Ако не ми беше споделила, че го е правила няколко пъти с бивши, щях да си спя спокойно и нямаше да го мисля. Но понеже ми каза, аз казах, че ми се иска и аз да пробвам някой път. Да да, знам, то не се казва така, трябва си нагласа, предразполагане и т. н. Категорично ми заяви да забравя за такова нещо. Пак казвам, ако не знаех че го е правила нямаше да ми пука но в този случай нейната реакция ужасно ме дразни и обижда, значи имаме сериозба връзка, твърди че никой не е чувствала толкова близък, говорим си за сериозни неща и бъдеще, обаче не заслужавам тази жертва, докато други са били облагодетелствани без никакви ангажименти. Чувствам се тъпо и по-лошото, изпитвам желание да осъществя тези фантазии извън връзката, щом за някои може, а за мен не. Та, аз ли съм егоист или тя?

Коментари

51-72 от 72

54.   Дядо Торбалан, разбирам, но би ли карал човек, който уж обичаш, да прави неща, които са му неприятни, пък камо ли такива, които му причиняват физически дискомфорт и болка (защото щом тя не го иска, няма да е отпусната и точно това ще стане)?
Аз не бих, дори да ми е най-любимото нещо - нали има 100 други начина да получа удоволствие.
Не знам дали ще разбереш, но всъщност кажи, като мъж, в секса колко често ти се случва да правиш неща, които са ти физически неприятни и ти причиняват болка? За жените (в повечето случаи) секса така започва - при загубата на девствеността стискаш зъби и търпиш. Природата не ни е питала искаме ли, но другият избор е да си стоим девствени. :D Нужно ли и след това да е така? Защо трябва да правим компромис с такова нещо?
Да уточня, че не говоря за жени, които си ги влече аналния и им харесва.

55.   Номер 54, случвало ми се е в леглото да правя неща, които не харесвам, само за да доставя удоволствие на жената. Ако щеш вярвай, но веднъж чуках жена от съжаление.

По-важно е, че правя много други неща, които ми причиняват дискомфорт. Пресен пример, жената реши, че и се ходи на почивка. Едно на ръка, че трябваше да се бръкна за едноседмична почивка за петчленно семейство, а освен това да си разваля рахата. Направих го, колкото и да не исках. Такъв е животът на възрастните. Не бива да отделяш секса от всичко останало във връзката. Момичетата често имате едно забавно схващане, че в сека трябва да се правят само неща, които са приятни и за двамата, все еено това е някаквоа паралелна, нямаща касателство с живота връзка.

Дядо Торбалан

56.   До автора

Тя ще го направи, когато престанеш да й го натякваш и да си го просиш с яд и едва ли не – с пяна на устата от негодувание!
Казаха ти го вече – прави страстна любов с нея, възбуди я на макс и тя сама ще си го поиска!

При мен стана точно така – в един момент след поредния, разтърсващ, вагинален оргазъм с моето момче, просто му прошепнах, че го искам отзад...
И понеже е пич на място, не ми го набута директно, а ми каза, че ще се подготвим както подобава и ще го направим както си трябва следващия път!
За 1ви път ми беше...
Исках го точно с него...
И се получи много хубаво, нежно, със страст...

Не я насилвай, не сипи упреци...
Деликатно е, а и не всички жени го пожелават–не са и длъжни в интерес на истината...

Аз изпитах невероятен оргазъм...
Чак плаках след това... И той беше толкова щастлив!

Успех ти желая!

57.   Дядо Торбалан, съжалявам, ама аз съм от момичетата с тези схващания. Не можеш да ме убедиш, че човек, който обича половинката си, ще я кара да прави неща насила, които не са приятни и за двамата. Аз обичам по такъв начин. Никога не бих накарала човека до себе си да прави неща, които не иска, и очаквам същото от него.
Всичко аспекти от една връзка са свързани, прав си, но както ти се грижиш за комфорта й (да я заведеш на почивка), предполагам и тя се грижи за семейния уют, да е чисто, подредено, сготвено, родила ти е 3 деца (което си изисква своите жертви и се отразява на психиката и физиката, ако ще се заяждаме, ти по каъв начин я компенсира за това? :D).
Понякога се чудя наред ли съм, защото нямам никакво доверие в хората и дори в отношенията с най-блзиките си гледам да не оставам длъжна с нищо, но поне не попадам в ситуации тип "сега трябва да направиш това, понеже аз правя за теб онова"...
Сигурно ще ме нападнеш, че съм много млада и още нищо не съм видяла и ще си прав, но поне дотук не съм имала проблем с това "забавно схващане" за връзките. Хората, които обичам (говоря и за връзки, приятелства, семейство), получават от мен подкрепа, разбиране, внимание, не съм отказвала услуга, винаги с каквото мога, ще помогна, изслушвам, пазя тайни, обичам да карам хората да се чувстват специални и си показвам любовта често и спонтанно дори в най-дребните си жестове към тях. Не обичам да лъжа и да разигравам хората, каквото имам да казвам, ще го кажа директно. Никого не съм вързала насила за себе си, ако някой се чувства ощетен от мен, може да си тръгне, когато поиска.
Засега не съм на етап за много сериозни връзки и големи компромиси, но досега, а и за в бъдеще, търся хора със сходно на моето виждане за нещата, с които искаме подобни неща от живота. Иначе няма смисъл според мен. Любов, любов, ама ако не мога да я съвместя с мечтите и плановете си за живота, предпочитам да оставя човека. Никога не ми е било проблем да съм сама, започвам връзка, когато искам да бъда с конкретен човек, а не заради идеята да съм във връзка.
Благодаря много за коментарите, винаги се радвам да чуя позицията на някого с различна перспектива. :)

58.   На твое място бих си тръгнал...
Ще си намериш партньорка, която да те желае И по този начин!
Насила хубост не става!
Още повече пък насила в дупето...

Успех и не се сдухвай!

Мен ако ме натискаха за подобен секс, бих си тръгнала без да се обяснявам!!!

59.   Номер 57, когато бог иска да се забавлява, обича да кара хората да казват "никога".
Например: Никога не бих накарала човека до себе си да прави неща, които не иска
Впрочем не е толкова трудно, ако връзката е на ниво гаджета и просто се лигавите.

Имаш много любопитни схващания за родителството
"родила ти е 3 деца"
Т. е. аз не съм имал участие? И това е някакъв подарък, специално за мен? Тя не изпитва положителни емоции от трите деца?

Разсъжденията ти са наивни, в което няма нищо лошо или нередно, но е неуместно да даваш съвети. Приличаш на дете, което казва: "Аз, като стана родител, никога няма да правя еди-си-какво". Радвам ти се, но има и едно тъжно чувство, че тази наивност винаги има край.

Дядо Торабалан

62.   Не знам защо на голяма част от жените не им харесва аналният секс. Аз съм жена на 20 години и много ми харесва, може би повечето жени не могат да се отпуснат и да се забавляват.

64.   Първо нека тя на теб да ти вкара нещо, може и на теб да ти хареса ;) Авторе, не си само ти в тази връзка, за да решаваш кое ще се прави и кое не. Имай малко уважение към партньора си. Щом ти казва че не иска, значи не иска, това че е опитвала преди не значи че ще го направи отново. Може да го е направила, за да разбере дали след втория или третия път ще ѝ хареса. А това да се възползваш от нея, само защото е пила говори ти какъв човек си, не уважаваш нейното решение. Тялото си е нейно и нямаш абсолютно никакво право да правиш каквото и да е било против волята ѝ. Ами щом си готов да отидеш при друга зариди тъпия секс върви, ама имай малко достойнство и се разделете първо, личи си колко си сериозен за връзката ви. И да, егоист си, не тя. Направи и ти една ”жертва” като и позволиш и тя да ти напъха един дезодорант отзаде, щот Гошо разправял на приятелите си че е много приятно. Няма да и позволиш, нали? Детско поведение, на Пешо му дали, на мене не. Стига си се спичал и се успокой малко.

65.   Направила е грешка да му сподели такова нещо. Аз така се държах, че моя мъж помисли, че той ми разпечатва дупето. Няма нужда дазнае истината.

66.   Здравейте,
Това, което ми е любопитно е защо дамата е казала на партньора си, че е правила анален. Ако не й е харесало и не иска да го прави пак, нямаше да каже въобще и тогава той щеше да си спи спокойно. :). Нещо ми намирисва в нейните сериозни отношения към теб. Трябва да ти каже как е било с бившите й и защо не иска.
М45

67.   Голям проблем, голямо нещо! Както казаха и други преди мен - тялото си е нейно и САМО ТЯ има право да решава какво и с кого да прави! И то без да ти дава обяснения защо. Като си толкова приритал да е.. ш анус - има проститутки, има траверси, педерасти - с радост ще те обслужат. Но я остави преди това, това поне и дължиш. Щом едно любопитство и чукане в задния двор е по-важно от връзката ти с това момиче, значи тя 9връзката) не струва нищо.

69.   Не знам защо му е казала, че го е правила. Щом мисли да не му дава отзад.
ж 28

70.   до 65 И аз като теб, изиграх театър на мъжа ми, че той ми е първия отзад.

71.   Доповръща ми се от коментарите на Торбалан.

Торбаланчо, "мъже" като теб, с дребни, примитивни, егоистични душици, създават мъжемразки и асексуални. С този манталитет не те чака нищо хубаво.

72.   Не знам защо "мъжете" в България си мислите, че жените сме ви длъжни да ви правим свирки, да даваме отзад и въобще да се съгласяваме на всяка извратня, която измислите. Ами, ще ви разочаровам. Не сме ви длъжни и никога няма да бъдем. Сексът е удоволствие за двама. Ако на единият нещо не му харесва, но другият все пак се натиска, това си е чисто изнасилване. И не ми говорете за любов. Ако обичаш някого, никога не би си и помислил да го правиш на парцал. Неслучайно има толкова много жени, на които им се повръща като видят мъж. Сами си го правите.

73.   до 72 Доста глупава теза, кой на кого бил длъжен. Моята приятелка харесва анален секс и се сърди ако не издържа дълго. И според теб, да и се сърдя ли? Тя нарича жени като теб смотани.

74.   н.72, защо говориш от името на всички жени? Упълномощена ли си от тях? Не забравяй, че ти отговаряш единствено за своето дупе и ти си решаваш какво да правиш и какво не само за себе си.
На много жени им харесва аналния секс, анатомично така са разположени половите органи на жената, че при анален секс се стимулира матката от задната страна, а при някои жени така се стимулира митичната Г-точка и получават страхотни оргазми.
Обаче жени като тебе набъркват съвсем странични неща в чисто сексуална тема и тогава става мазало.

75.   Някои жени не искат и да чуят за анален. Други сами го искат. Имах една бивша, с която бяхме разделени, но дълго след това ме търсеше да правим "нашия секс".

76.   Не знам приятел. Аз излизам от скоро с една мома, гони 30. Четири пъти сме правили секс. Първият път ми каза- аз не се чукам отзад. Но като започнем, тя си вкарва първо един пръст, я после и втори пръст в ануса. И го прави съвсем явно, все едно ми прави намек да действам. Последния път пробвах дали ще ме пусне, дръпнах и ръката и го подпрях, но тя каза- не, и го върна отпред. Не знам какво да мисля.

81.   Темата е доста стара, но съм в подобна ситуация.
С момиче, което иска сериозни отношения при молбата за анален ми каза с остър тон да го забравя, а преди ми е споделяла колко много го харесва и го е правила стотици пъти. (Аз не съм ни веднъж).
Също така казва, че избира на кой да гълта, на мен никога не е.
Тези две ситуации смачкват гордостта и достойнството ми и ме изкарват извън релси.
Чувал съм излияния на жени как имат скучен полов живот с партньора си(естествено сигурен и финансово стабилен), а когато намерят някой за момента се раздават в секса както никога с партньора си.
Това поставя въпросът за избора дали да си свит, добродушен, смачкан и правен на луд бета мъж или да удариш по масата и да заявиш, че си алфа мъжкарят и няма да толерираш подобни женски приказки!

85.   Аз преди не харесвах аналния секс, но откакто родих почнахме да правим за да не свършва отпред, така се пазим от забременяване в опасните дни:) Много ми харесва като първо ме оближе там, след това го вкарва малко отпред и накрая свършва доста бързо в тясното ми дупе, а аз си масажирам клитора. Страхотно е, трябва да я предразположиш, ще успееш! Не търси удоволствия извън връзката! Работи по въпроса!

86.   до Автора

Свиквай!
Ти си важен за нея, но тя никога няма да се раздава за теб както с тези, които са я ползвали само за секс.
Както и на тях никога не им е отказвала секс, защото за това са я взели.
Но при теб секса ще намаля, намалява, намалява и в един момент ще спре. И ти ще си хванеш любовница. Или ще налегнеш на пиене, работа, риболов. Тя ще надебелее. А ако почне изведнъж да се поддържа, значи някой друг я опъва. Но... шансът на него да му дава отзад е изключително голям. Защото ТИ си важният в живота И.
Е, има и хора-късметлии при които горният сценарий не важи, но те са изключителна рядкост!

51-72 от 72