Споделена история от Секс и интимност

Заменил ли е секса ни с порно?!?
Здравейте, имам една дилема която много ме човърка. С приятелят ми сме от две години и половина заедно. Вече половин година живеем заедно, сексът си беше невероятен и често, но на последък го правим рядко (поне според мен). Той казва, че се измаря на работа и в комбинация с жегата просто не му се правело. Знам че не ми изневерява, но разбрах, че гледа порно. Случва се да си ляга след мене защото играе на една игра, но сега се чудя дали играе или гледа порно. Имам чувството, че заради порното не иска да правим секс, а аз бягам и го гоня като някакъв пубер, а той ми отказва... какво да правя, ако имате съвети с радост ще ги проложа, това продължава вече няколко месеца и започва да ме тормози.

Коментари

1.   Вече не е физически привлечен от теб. Възможни са различни причини за това. Може би просто му е доскучало и намира някакво разнообразие в порното, но поведението му говори за нещо повече. Има вариант е да е влюбен в друга, но да не прави секс с нея, като наваксва с порно. Ако преспи с теб би погледнал на това като на "изневяра" спрямо чувствата си към нея - по принцип това е типично женско мислене, но нищо не пречи да го има при някои по-емоционални мъже.

В крайна сметка повдигни въпроса и поговорете откровено и спокойно. С мълчание проблеми не се решават а анонимните съвети онлайн имат ограничен ефект.

2.   Събличай се пред него, лягайте заедно,това че е отделно е пречка...

3.   Ами и аз съм заменил секса с жена ми с порното, по простата причина, че секс е рядък и некачествен. Порното има много повече предимства: разнообразно, безопасно, колкото ти е иска- толкова, не зависиш от никого, не те интересува кой е уморен, спи му се, не иска, боли го глава и го сърби малкото пръстче на левия крак... Ако искаш секс с твоя трябва да разчупиш статуквото, ти ще си решиш как. Гледайте заедно порно, коментирайте, ролеви игри, прави му хубави свирки, пусни му отзад - такива неща се харесват на мъжете, с една дума, разкрепостен и качествен секс. Иначе твоя ще го изпуснеш в порното.

4.   Ако бяхте 20 години заедно да сте си омръзнали. Особена физическа промяна в теб едва ли ще има за няколко месеца. Оправданието с умората и жегата може да мине за някой друг ден или седмица. Но като цяло подобна рязка промяна в поведението говори единствено за чужда жена намесена(при положение че твоето поведение не се е променило особено). Особено пък като го гониш "като пубер".

6.   Това се нарича рутина. Бързо си му омръзнала, защото тя настъпва обикновено след 10-20 години съвместен живот. Виж какво порно гледа и с какви жени, слаби или едри, окосмени или там каквото и да е, и ги сравни със себе си.

7.   Бича в последно време : Мъжете станаха жени, а Жените мъже!!!

9.   Но 6 е прав. Без да го обвиняваш, даже без да говорите за това виж тайничко какъв вид порно гледа. ВСЕКИ мъж на земята има фетиш. Било то малки цици, големи цици, пръстите на ръцете, "данглинг" на токчета.... всеки е различен. Това е много лично за всеки от нас. Обикновено не казваме за това и на най-близките си приятели. Даже доста често е неосъзнато и ние самите не знаем за това.

Като разбереш каква му е болката може да те заболи обаче, но може и да ти даде надежда. Ако например си пада по милфки, а ти си по малка от него, няма какво да сториш и тогава нещата ще са пред разпад. Но ако се кефи на небръснати подмишници, просто спираш да се бръснеш и ще го спечелиш за цял живот.

Избора е твой - дали да бръкнеш в кацата или да оставиш нещата така-половинчати.

Преди всичко обаче-спри да го гониш. Това отблъсква. Бъди предизвикателна, а не задушаваща.