Споделена история от Секс и интимност

Забравих секса
Мъж на 40г.
Здравейте, искам да споделя с вас моята история която никога не съм очаквал да ми се случи.
С жена ми сме заедно от 17г всичко беше наред със секса, до един момент когато се появи второто ни дете. Всичко се промени, тя напълня и секса почти изчезна. Аз вече само за това мисля, и со мисля, че аз нещо не съм наред, че искам секс. Ме, че не и харесва, и не изпитва удоволствие, но началото е много трудно. И през 2-3 месеца. И постоянно мисля за секс. Обичам да доставям удоволствие, а се оказа че няма на кои. Още не съм и изневерил, но...

Коментари

1.   А защо го споделяш на нас, а не на жена си?
17 години заедно, а все още не сте се научили да си казвате истината в очите.
Преди да изневериш го обмисли, след това сподели на жена си директно.
Това че е напълняла, не значи че не може да отслабне.
След 17 години съвместен живот, не мисля че трябва да изневеряваш с лека ръка.
1- Предложи й и да правите упражнения и да се храните здравословно заедно.
2- Показвай й обичтта си по-често.
3- Закачайте се, измислете си игри и т. н. ( На по 40 години, не сте остарели)
4- Тя има нужда от вниманието, както когато е била слаба и по-млада, за това го приложи.
5- Прави и подаръци от сърце, които не искат финансови възможности.
6- Излизайте на мероприятия и разходки, когато сте насаме... може да го направите на някое усамотено кътче, то просто става непринудено, а не да й казваш: "Хайде да го направим, че ми се е.. е".

Ако тези неща не проработят, просто ще те посъветвам за раздяла, не да се вкарваш с други жени във филми.

(Ж. 21)

2.   Доста простовато мислене за човек на 40 години. Как може да обмисляш изневяра на жената, от която имаш две деца? И наистина ли килограмите, които е качила са ти пречка?

3.   Малко по-млад съм но и аз не разбирам, не правите секс защото е напълняла, но тя ли не иска или ти? Според мен, ако тя не иска, то е в следствие на занижено самочувствие, заради изгубената фигура и напредване на възрастта. Казваш че си на 40, а тя на колко е? Ако е наистина така, помисли за нея, обичаш я сигурно или със сигурност си я обичал, имате си две дечица, опитай да намериш каквото търсиш с нея, бъди до нея, покажи й че я желаеш повече от преди но й покажи и че ти липсва, че имаш желание и страст, ако и тя те обича, би трябвало също да се постарае да намерите решение.

4.   Мисля, че не е заради възрастта и теглото - на 40 г. е млада жена, а и много пълни жени нямат никакъв проблем със секса. Не мисля, че и Авторът не я желае заради пълнотата - като цяло мъжът си е мъж и има своите нужди.
Много жени се занемаряват не само физически, но и не им дреме за секса и за партньора. Не знам обаче каква е причината, но говори с нея. Дали ще отслабне обаче не зависи от теб, а от нея и нейното желание. Това, че си се оженил за нея не значи, че си неен баща или си отговорен за нея едва ли не тя с какво ще се храни и дали ще спортува. Голям човек е и тя решава

5.   И при мен се получи горе-долу така. Според мен жените като родят второто и се отпускат - родили са децата (секса вече не е важен), напълняват (за какво да се ограничават), престават да се поддържат (за какво им е - нали вече си имат мъжо), ерго - трябва им потягане. Как? Учените още не са установили! В твоето положение дилемата е кой ще кръшне пръв, което не решава проблема. Но така или иначе секс от нея няма да видиш, ако ще да я водиш на целогодишни почивки на Малдивите, да и правиш денонощно мили комплименти и прескъпи подаръци и да израстнеш 2 метра красив и неустоим Аполон. Най-много да и досадиш още повече и да ти лепне някои рога. Съвет не мога да ти дам. Всеки се оправя както намери за добре.

6.   Аз от историята разбрах, че жената на автора не желае секс, а той иска. На него му е чудна причината какво се случва с жена му и е склонна на секс през два-три месеца. Като жена, която няма деца ти казвам че най-вероятно е заради килограмите. И аз съм била дебела и съм се срамувала. Често ми пречеше визуалната представа каква гротеска съм само в леглото - цялата тази сланина как се тресе и още куп щуротии, които убиват самоувереността, самочувствието и желанието. От друга гледна. точка - имам сестра с две деца. Сексът спрял след раждането на второто дете. Тя също е напълняла, но някак нуждата от интимна близост с мъжът и се е изпарила. На 36 е и единствено в главата и са децата. Те са на 6 и на 4 години ходи и на работа. Не е умора, не и желание към друг мъж. Според нея всичко е заради отношението на мъжа и към нея. Забележки, критики, това не ми харесва, онова не ми харесва. Вечно мрънкаш и недоволен. Замисли се ти как се отнасяш с жена си и как я караш да се чувства

7.   Номер 6: Явно ти си най близо до истината, явно само децата са и в главата. А що се отнася до отношението ми към нея, давам всичко от себе си, дори повече от нормално, но... не че се оплаквам, защото го правя с пожелание. Явно по душа съм се запазил по млад от нея, въпреки, че на възраст тя е по младата :-)