Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми не иска да ме лиже. В мен ли е проблемът?
Здравейте, от няколко месеца си имам сериозен приятел. Вече правихме секс няколко пъти и той казва че е доволен и му харесва. Аз му правя орална любов но имам чувството че той не иска да ме лиже. Прави го първите няколко пъти, но винаги като слезе долу го прави за съвсем кратко време и след това ме възбужда само с пръсти. Според вас в мен ли е проблема. Срам ме е да говоря с него и не знам какво да си мисля. В началото той много искаше да го прави но след втория път спря и вече изобщо не ме лиже. Моля ви да ми дадете съвет, за да знам в мен ли е проблема?

Коментари

51-56 от 56

60.   58, брей че си заядлива бе? Твоите вероятности са си само за теб. Много мразя феминистките, но още повече мразя обратните. Както вече съм го казвал, гнуслив съм си по рождение! А, те, обратните са също женски електорат. И мозъкът им е като женския. Стимулира производството на повече естрогени. Виж сега 58, мъжете на онова място може да не миришат на рози, но не миришат толкова осезаемо лошо на вмирисана риба. Мъж, може три дни да не си сменя бельото и дори да не се измие, и пак да не мирише толкова лошо. Познавах един мъж от ромски произход, който каза, че преди година се е къпал веднъж и настинал жестоко. Решил повече да не се къпе и твърди, че организмът му сам се почиствал. Веднъж дойде с каруцата покрай нас да му дам железа за скрап и пръдна много силно. Чак жена ми го чу, защото си поливаше цветята в градинката. На ромът въобще не му пукаше и каза: - "Чист човек мръсен въздух не държи! " За такъв мъж може да кажеш че мирише, но 90% от жените миришат отвратително, нищо че поддържат личната си хигиена на ниво. Преди много време приятел ме повика да преработя японска шевна машина от трифазен в монофазен вариант в шивашки цех, дето работеха само жени. Едва издържах, щях да си повърна червата. Служил съм в армията и радиовзвода ни водеха два пъти седмично на баня. 17 души в спалното помещение и на никого не му миришеше, нищо че партенките ги сменяхме на седмица по веднъж. Казвахме, като я хвърлиш на тавана и не залепне, значи може още да я ползваш. 58, мъжете миришат на пот и тестостерон, но това не е отвратително както женската неприятна миризма. Сега има много информация в нета. И сама може да си я намериш. Всяка втора жена е с хламидии, като инфекцията може да се пренас и по орален път. Дано разбереш за какво говоря. Добре щеше да е, ако лекар тук обясни ро подробно опасностите от оралната любов!

61.   55, 60 Ти си много некомпетентен и арогантен. Непочтено се държиш ти. Може да вземеш учебник по анатомия, ще ти е нужен. Устата е най-пълна с бактерии, така че е по-вероятно ти да й докарал течение, ако я лижеш. Зависи от флората на влагалището и от локалния й имунитет. И да във влагалището има бактерии, както в твоята уста и в червата тк. Те обаче нищо не могат да ти причинят, могат да причинят диско форт на жената и то само ако по една или друга причина се засилят. Бактериална вагиноза му се вика, но кой да знае.
Що се отнася до полово - предаваните болести, да предават се и чрез орална любов. За това е не само важно коя лижеш, а и с коя правиш секс без кондом като цяло. Няма ли полово предавана инфекция, чиста ли й е микробиологията, няма основание да мислиш, че може да ти лепне нещо. Също така няма и как да мирише. Или поне не различно от естествения си аромат, какъвто имате и вие мъжете. :))

62.   Здравейте, жена на 31 съм, омъжена.
Никога не съм имала този проблем, до скоро със съпруга ми.
Той се презентираше като супер гнуслив.
Топ номер едно е в секса, но с оралната любов се прави на интересен, а аз обичам в секса да има от всичко.
От начало не ми даваше и аз да му духам, но после бързо се пристрасти и започна и да си иска. Но неотдавна страшно ме подразни. Духах му 15 минути и накрая само ме близна два пъти-що за отношение е това :)
Сам е коментирал, че съм много педантична откъм хигиена, със сигурност нямам миризми и други проблеми. Правим опити за дете и съм минала всички изследвания, дори микробиология. Супер ми е всичко. Обезкосмявам се постоянно, взимам душ задължително преди секс-това за мен е уважение към сене си и партньора.
Въпросната случка леко ме подразни, но не направих коментар. Иначе е супер готин човек, обичаме се и не искам конфликти за глупости.
И все пак оттогава аз спрях с френската, защото вече не ми идва отвътре, както преди. И така месец и половина. Преди два-три дни сам се опита да направи нещо, но го отклоних. По-добре така, отколкото да си мисли, че ако аз правя нещо за него трябва да ми върне жеста, а в случая ако няма желание-аз не го искам.
Все пак никой не е умрял без това :)

63.   Егати.. Предпочитам да лижа, пред свирка (не, че не ми харесва). Ама изпитвам по-голямо удоволствие, като наркотик ми е. С две думи- свят широк, хора различни..

64.   61, защо така грозно ме нападна? Некомпетентен съм бил, че и арогантен!? Знам, че в устата има множество бактерии и няма как аз да докарам течение на някоя жена, защото да лижа женска вагина за мен е много гнусно начинание. Както вече казах, гнуслив съм си по рождение. Още като малък гостенките на майка ми все ме грабваха и ме целуваха по бузите. Беше отвратително, а слюнката им ме изгаряше и веднага бягах да я измия. Казваш, че бактериите от вагината нищо не могат да причинят на мъжа, но не съм съгласен! Казах ти за мъжа, дето заради такова нещо е хванал гъбички на езика и гърлото. Повече от две години го лекуват без успех. Някакво вътрешно лечение му прилагали не знам какво значи, но мъжът е много нещастен и казва че било непоносимо. Не искам да споря с теб относно лошата женска миризма. Тя не може да се скрие и е осезаема най-вече, където работят много жени на едно място. Сам съм се убедил в това. Щом казваш, че това е естественият и аромат сигурно си права, но на мен не ми понася. Още по зле изглеждат нещата когато тази миризма се смеси с женски парфюм!

65.   Предложи на приятеля си да си слагате по телата вкусна храна. Ако обича сладолед му предложи да си го хапне от твоето котенце или катеричка.. Напълни го с какъвто сладолед каже. Хубаво се измии избрръсни здрасти се. да не мирише. Лубрикаунтите премахват миризми.

51-56 от 56