Споделена история от Секс и интимност

Какво да правя? Искам съвети.
Здравейте на всички... имам един малък проблем и съм много объркана и незнам как да постъпя и какво да направя... ние сме от 3 години заедно.. и като дойде времето да правим секс аз се старая първо да го подготвя... правя всички неща.. той свършва и повече нищо не се случва... дори не ме пипа. ::
Нито да ме възбуди.. аз ли греша някъде? Незнам вече... вече забравих какво е да правиш секс... как да постъпя? Какво повече да направя? Всичко правя и нищо не получавам... :? искам само сериозни коментари...!!

Коментари

1.   Според мен има някакъв проблем с импотентността. Винаги ли е бил така? Мисля, че го е страх, че ще му спадне ако прави истински секс. Говори с него и търсете заедно решение. Не искам да те плаша, но когато един мъж има такъв проблем, той не го вижда за себе си като проблем. Първият ми приятел беше с подобен проблем и се разделихме.

2.   От 3 години все така ли е? Какво правиш още с него!?

3.   1 не е бил винаги така отначалото беше супер това е някъде от година и половина.. казва че Все е изморен... и аз си мисля вече че има нещо... но отказва да отидем на лекар... незнам вече наистиня какво да правя....

4.   При всички случай трябва да поговорите, по-скоро ти да му кажеш, че искаш и ти да свършиш :) Вариантите са няколко: може да се пробва втори път, може да ползва забавящ свършването крем или спрей, може да се погрижи ти да свършиш първа с език и пръсти или пък след като той е свършил да се погрижи и за теб.

5.   4 - ами да вариантите аз да свърша са много но въпроса е че той не прави нито едно.. имам чувството че вече аз не съм важна какво изпитвам и какво не.. и на тази тема сме говорили и съм му казвала тези неща... и все казва ще се реванширам и все нищо... за това вече търся съвет от вас...

6.   Ами не го подготвяй. Остави той да те подготви. Ти го свършваш предварително. Остави го той да е активен, не ти.

8.   Значи е време да проявиш действие, което да усети. Първо го предупреждаваш, ако се повтори спираш му секса докато не се постарае. Ако и така нещата се повторят няколко пъти още - чао.

9.   То това не е ракетна физика дето се вика. Оправданието с умората може и да мине някой друг път, ама не и с месеци дето отиват на години. Колкото и да е уморен, това да те свърши с пръсти примерно не изисква никакво особено усилие. А и ако е толкова уморен няма да му се прави секс въобще, не само да си направи неговия кеф и да обърне гърба. Та или има някаква промяна в теб и не го привличаш вече чисто физически, или както си каза - не си важна и му е през оназ работа дали ти е кеф и на теб или не.

10.   9- ами има промяна да.. забременях миналата година и напълнях с 12 килограма и накрая изгубих детето... от там мисля че нещо се стресира...

11.   В такъв случай може и да е от стреса. А може и просто тия килограми да му действат понижаващо на либидото като цяло, ако си ги задържала.
Но най-добър отговор той може да ти даде, ако може да е откровен.