Споделена история от Секс и интимност

Непознато ново удоволствие
Здравейте, пиша Ви, защото съм доста озъдачена.
Аз съм момиче на 17 години, водя полов живот, самозадоволявям се. Още от по-малка открих, че когато съм клекнала или когато леко притисна мястото под пъпа и над интимните ми части например с ръка, понякога изпитвам брутално удоволствие, което е несравнимо с никое друго такова. Странно ми е, защото не знам дали трябва да се радвам или да бъда притеснена. Получава се също и когато ми се пишка и се притисна, а също и когато съм леглана по корем. Това нормално ли е, случва ли се при вас? Трябва ли да се притеснявам за нещо, да посетя лекар? Какво мислите?
Моля да публикуват историята ми, защото въпреки, че потърсих не успях да намеря подобна тема, а ми е нужна.
Благодаря Ви предварително. :)

Коментари

1.   мастурбацията не е полов живот

2.   О да! Аз почти винаги масажирам/притоскам с ръка приятелката си на въпросното място, когато правим секс! От друга страна много обичам да съм легнал по гръб, а тя да е клекнала над мен и сама да си го набива - полудяваме и двамата! Тогава я пълня до горе или хвърлям струи до небето!
Пожелавам ти да откриеш още непознати и брутално-кефещи неща, като скуирт, фистинг, анален. Но има си време за всичко. Не преставай да експериментираш със сексуалността и тялото си, дори и в началото да изглежда малко плашещо или невъзможно.

4.   Хи-хи-хи! Изобщо няма нужда да се притесняваш. Следващия път се опитай да си намериш Г-точката и да я дразниш достатъчно дълго и ще видиш какво ще стане :)) Ако нямаш проблем с порното, свали клипче със скуирт.

6.   Нормално е, това може да доведе до скуирт оргазъм при жените. Нямаш повод за притеснения.

7.   Няма нужда да ходиш на лекар, удоволствието най-вероятно се получава поради повишената чувствителност на нервните рецептори в стената на матката. Точно на това място се намират пикочния мехур, зад него е матката, а зад нея е правото черво (крайният дял на дебелото черво). Няма поводи за притеснение.

8.   Не всяка жена може да изпита скуирт, така че не заблуждавайте авторката.
Такъв оргазъм се случва непринудено, а не да четеш и да се мъчиш, да постигнеш скуирт оргазъм.
Първо се научете да си доставяте удоволствие, а след това оргазъма ще дойде.

9.   Н. 8 е прав. Само 30% от жените имат достатачно развити жлези изобщо за скуирт оргазъм, а на повечето порно филми или пикаят, или си пълнят предварително влагалището с нещо. Виждала съм и истински скуирт, но рядко. Аз самата без да знам изобщо какво е достигам до такъв оргазъм, но не винаги. Някъде на 15 г. го открих и не знаех какво е изобщо.

10.   Нали знаете, че скуирта е урина. В порното пълнят на жените вагините с разни течностси, за да може да пръскат повече и да изглежда впечатляващо.

11.   Oт н, 9 до 10, като ЖЕНА, която притежава нужните за скуирт жлези ти гарантирам, че течността не е урина и не идва от уретера, а жлезите се намират в началото/входа на вагината и в близост до уретера, а самата течност не е урина, не мирише на урина и е прозрачна. Така както аз никога няма да разбера как се чувства да имаш пенис, така и ти никога не можеш да разбереш чувството да имаш вагина.. Самото чувство за изпразване при скуирт е различно от това при уриниране и ти може би като мъж го познаваш, но може и при вас да е различно - никога няма да знаем.
В порното както писах вече правят разни глупости, защото не могат да намеря достатачно жени с развити жлези, но и не може всеки път да свършиш по този начин, а си иска и определен вид стимулация, иска се да си в настроение, да си с правилния човек, да си в правилния период на месеца... в овулация примерно. Виждала съм обаче и истински скурт в порното мисля към 2 пъти, но нямаше намесени мъже и техните атрибути.

И не само - в много от конвенционалното порно не само скуирт няма, но и жената изпитва истинска болка или ѝ е неприятно. Вижда го това всяка жена по езика на тялото, а вие виждате само как викат и се „кефят“. Има и такива, които го правят, но повечето особено в американското порно са просто измъчени жени и затова на повечето жени порното не ни харесва и дори някои са отвратени без да могат да обяснят защо.
Затова вече има порно за жени, което се снима при различни условия и с различен вид изпълнители..

12.   Както някои свършват при упражнения,така е и при теб.
Няма нещо ненормално,при всеки човек е различно.
И престанете с този скуирт,гледате много порно и си мислите че всяка може да го постигне.
До 11- Точно при скуирта имаш чувството че имаш позиви за уриниране,но трябва доста дълго да поработиш за да излезне прозрачната течност,която е "вода".
Скуирта,не е такъв оргазъм за какъвто го смятат, държи в напрежение,докато не го освободиш на воля (течността).

П.П - Жена съм!

14.   Според мен всяка дама може да го изпита, например партньорката до мен само така свършва, но зависи от човека до себе си.