Споделена история от Секс и интимност

Представяте ли си, докато го правите?
Въпросът е по-скоро към мъжката част, но и жените могат да се изкажат, ако имат мнение. Имате ли моменти, когато започнете да правите секс в ума ви да изплува някоя? Да си представяте, че го правите с нея, защото ви възбужда повече, отколкото приятелката ви? Наскоро, попаднах на следната ситуация : Слушахме музика ( Lariss- Droppin Da Bomb ) и в един момент приятелят ми каза следното -"Брехх, какви момичета... ама нищо, ти нали си тук. Затвори си очите и започна да ме целува по врата. Стана за секунди и не реагирах. Друг път гледахме филм (Suicide Squad) и в сцената, когато онази русата започна да се преоблича и той започна да се подхилква мазно.. Попринцип не ме кара да ревнувам и просто от този случай се замислих, дали когато правим каквото и да е било си представя друг образ. Тези незабележими намеци от неговата страна, карат ме да се чувствам по-малко специална и женствена.

Коментари

1.   Това което той ти е казал и направил е изключително грубо. Ако той не е доволен от това. че прави секс с тебе и си представя друга според мен не бива да бъдете заедно. Аз като правя секс никога не си представям друг мъж. Това е супер неуважително спрямо теб. Първо си е представял онези от песента. после актрисата от филма. Не ти ли е обидно?? Той не се наслаждава на секса с теб. а на секса с другата жена в главата му. Аз на твое място въобще повече няма да правя секс с този човек и ще го зарежа. Той използва твоето тяло мислейки си за други. Освен да си потъпкваш достойнството. друго не правиш. Не е за тебе този миличка. Като жена ти го казвам. че това не е правилно.

2.   Аз лично никога не съм си представял, но твоя приятел се държи меко казано унизително с теб.

3.   Аз съм жена и често си представям друг партньор. По- забавно е

4.   Това си е чисто комплексарско поведение от страна на приятеля ти, според мен. Относно към въпроса ти, не не си представям, подбирам хората, с които съм така че да съм привлечена и да не си мисля за други.

5.   Нищо не си представям по време на секс. Отдавам се изцяло на усещанията. Дори гледам в максимална степен да изключа мозъка си. Сексът е вид медитация, ментално сливане, енергийно общуване. Мисълта там няма място. Единствената мисловна дейност, която извършвам понякога е как по-пълно да задоволя партньорката ми или да я зарадвам с някое ново движение или докосване.
Виж съвсем различно е когато мастурбирам. Там ако не си представяш жена и че си взаимодействаш с нея, изобщо няма и да ти се вдигне.

Според мен, това което демонстрира приятелят ти е супер-неуважително към теб. Дори и да фантазира с други жени, проява на простотия и селения е да го демонстрира открито (освен ако нарочно не те бъзика нещо). Да не говорим колко повърхностни са разбиранията му за секса, след като за него на първо място е коя е жената, и най-вече визията ѝ, а не преживяването с нея, и то с тази която уж обича.

6.   Съгласна съм с н 4, комплексар е и го прави умишлено за да се чувстваш именно така. Направи същото, с някой пълна противоположност на него- по-як, по-висок, по- успял т.н Покажи "дискретно" възхищение и малко "лиги" после си затвори очите, въздъхна примирена и със затворени очи го целуни. Да си знае!

7.   Толкова трябва да ти е омръзнала приятелката ти, за да го направиш това.
Е аз не съм такъв, не мога да си представя друга, докато правя секс с моята.
Не правя секс когато не ме привличат, едно е да сънуваш съвсем несъзнателно нещо, друго е съвсем съзнателно да правиш нещо с една жена, а да си представяш друга.

8.   Мисля, че на всеки се е случвало. Аз съм омъжена и ми се е случвало докато правя секс с мъжа ми да си представям друг. С този другия никога нищо не е имало, просто много ме привлича. Това не означава, че не смятам мъжа си за привлекателен, или че е неувсжително спрямо него. Мисля, че е нещо нормално

10.   Как може да търпиш такова поведение? Човека ти е казал директно във очите " Брехх, какви момичета... ама нищо, ти нали си тук. "И си затворил очите това означава, че НЕ ТЕ ХАРЕСВА, но е с теб защото не може да си позволи нещо по-хубаво така се е изказал много нагло и грубо! Ако така ми каже моето момче ще го оставя, и ще го пусна да си намери по-хубава... Щом е с теб, за него ти трябва да си НАЙ! Той един вид не си оценя избора, а неговия избор уж си ти! Заеби го, той е с тебе, защото не може да намери или не може да достигне тая която иска! Остави го, той не те обича..

Бъди себе си

12.   Според мен доста грубо се държи, едно е да си представяш, друго да го показваш, предполагам сте тинейджъри още и е нормално, но ако е по-голям определено не... Стига да не гп взимаш навътре е ок. Понякога и аз мисля за даден мъж, но все пак бързо ми се губи идеята за него... Аз мисля, че на всички се е случвало....

13.   Не само, че е ненормално за мен, но поведението му е много комплексарско. Бих го зарязала на минутата и бас държа, че е типичният простак. И като правя секс с някого, гледам да ми харесва човека и да не си представям други. И като обичам, не мога да си представя други и без това. Толкова те и обича той... То всички мъже се кефят на хубави жени, ама неговото минава границата.

Blake

14.   Всички осъдиха гаджето на авторката, но никой не осъди жените тук дето си представят друг, докато правят секс с мъжете си.

16.   Щом иска да ти го каже по"тънкия" начин, според мен ти изневерява ако не реално, то виртуално..

17.   Докторе, имам проблем, когато правя секс, мисля само за мъжа си!? Но това е нормално, не е проблем! -казал Доктора. Проблем е, защото се случва, когато правя секс с друг мъж!!!

19.   14 Eстествено, че ще го осъдим, трябва да си мери приказките, въпроса е да си мълчи, дори и да си представя...

20.   До 14- Коментари се пишат по темата, а не под коментари, коя си признала че си представя друг, вместо мъжа си.
Не ме интересуват другите, щом автора е друг, ще се пише само за него.
Нито при мъжете е мъжко и нормално, нито при жените.
Почнем ли да се захващаме за другите отговори, което доста често се случва в сайта, ще направим над 100 коментара, а и някои хора не висят в сайта ден и нощ, за разлика от други.

21.   Често си представям братът на мъжа ми. Не докато правим секс, а когато аз мисля за секс. Момчето е много секси, мускулесто тяло, готин характер... бонбонче. Чукала съм го във въображението си много мнооого пъти. Разбира се моя мъж няма идея, никога не бих си позволила да намекна дори, че въобще си представям друг мъж. Иначе е забавно и стимулиращо. Предполагам и мъжа ми фантазира, но никога не би ми го казал.
Малко е грубо поведението на твоя приятел, но не е чак толкова необичайнон.

22.   Последно си представях един мъж,които ме привлича и е супер сексапилен. Когато пак го видя или контактувам с него,направо изгубвам ума и дума.Аз на живо ми идва да му се нахвърля,едвам се удържам хаха..Камоли за мислите.

23.   Моят пък претупва любовната игра и за да се възбудя, все си представям разни готини актьори :-))