Споделена история от Секс и интимност

Харесвам женен мъж
Здравейте, аз съм момче на 17 години. Наскоро се запознах с един мъж на 40 чрез приложение за запознанства. На профила му пишеше, че е хетеросексуален, но тъй като бях много възбуден и се оказа, че живее в същия град като мен, реших да се пробвам. Писах му и в първите 20 минути не отговаряше, но после ми писа, каза, че много му се прави секс, но се притеснява от това, че съм момче. Аз му написах "жалко" и пак от начало не отговори нищо, но след около час ми писа, да му дам номера си, за да си уговорим среща. Съгласих се, дадох му номера си и след около 20 минути ми звънна, казах му къде живея и той тръгна с колата си. Звънна ми като беше пред нас и излязох. Оказа се дори по-готин от колкото на снимките. Качих се в колата му и отидохме на едно пусто място, каза, че иска само орална, правих му и си личеше, че много му харесва, но нещата не спряха до там. В началото каза, че малко се притеснява, но не му личеше, помоли ме да не разказвам за това на никой, аз му обещах. Говорихме си доста след това, каза ми, че е женен, но на жена му не и се правило секс. Попитах го дали ще има проблем да си свия марихуана и той каза, че няма. Каза ми, че и той на мойте години е пушил, но не бил пушил от години. Разбира се предложих му да пуши с мен, но отказа. Говорихме си още малко и ме попита дали искам да продължим това, за което сме излезли. Аз, разбира се съгласих и го направихме. Поговорихме още малко след това и нашите ми звъннаха да се прибирам понеже беше късно. Помолих го да ме закара, понеже, ако трябваше да се прибирам пеш щеше да ми отнеме поне час. Той се съгласи и се качихме в колата и тръгнахме, като стигнахме до вкъщи го попитах дали ще може да го целуна, но се дръпна, което малко ме натъжи и той явно забеляза, но не направи нищо. Слязох от колата и той ми каза, че другия път може и да ми позволи. Аз го попитах "ще има ли друг път" и той кимна с глава и тръгна. От тогава не мога да спра да мисля за него, красив е и се държи много мило, много бих се радвал, ако имах възможност да прекарвам повече време с него.. От тогава сме си писали 3 пъти, каза ми, че съм готин, добави ме и във фейсбук, каза че скоро ще ми се обади да се видим пак. Дали според вас има шанс да е поне бисексуален и да се получи нещо по-сериозно? Моля ви дайте ми някакъв съвет или поне мнение, как да му кажа, че го харесвам.

Коментари

1.   Зависи какво разбираш под сериозно. Това да се виждате скришом и да му правиш разни работи може и да стане. Иначе едва ли ще се разведе с жена си.

2.   Пич, те хората не изоставят жените си заради 18-годишни мацки, та какво остава заради момче. Не се обиждай, ама е така.

3.   Каквото правиш, прави го винаги с кондом! Не знаеш какви болести може да си докараш....

4.   Според мен е би или скрит гей, един хетеросексуален мъж особено на тази възраст не би чукал гей камо ли да се целува с него

7.   От автора
Преди малко ми се обади "моя" човек и пита дали искам утре да отида в тях (щял да бъде сам) да пийнем по нещо и да гледаме някой мач, като това предложение малко ме изненада.
Съгласих се, разбира се, но понеже се развълнувах, забравих, че утре сме на училище.. Сега какво, да му кажа ли, че не става или да пропусна училището?

8.   *Защо ние да ти даваме наклон в живота?

*Реално погледнато не можете да имате връзка, защо се буташ?
Това че го харесваш, не е причина момче.

*Този възрастен господин може да ти даде тласък в сексуален аспект, но не и в любовен.

*Насочи се към момчетата на твоята възраст, а не женени или по-големи господа, защото за тези господа си атракция, а не сексуален обект.
Има мъже които искат да опитат мъжко дупе, но не защото си падат по мъже, а за да вкусят и друго.
След опита, ако има харесва продължават, ако ли не, ти "бият шута" на момента.
Не се влюбвай, ако го направиш ще пострадаш само ти, а той ще си гледа семейството.

-Meryjane