Споделена история от Секс и интимност

Да не съм нимфоманка?
Здравейте! Иска ми се само да попитам... не, че това е проблем, но ми е любопитно... Момиче съм и правя секс от около година, обаче ако не правя секс повече от 10тина дена почвам да нервнича супер много и да си представям разни неща. С две думи- доста кофти. Чувствам се като някаква нимфоманка понякога, даже за приятеля ми явно не е толкова важен секса, колкото за мен. Та мислите ли, че това е период някакъв и дали ще мине, защото не мога да си представя да се разделя с приятеля ми и да не правя секс с месеци. Хахах, само не казвайте, че винаги мога да си намеря. Знам, но никога не съм била от този тип хора. Трудно ми е да стигна като цяло до момента за секса с човек, за който не ми пука. Мерси:)

Коментари

1.   Проблеми с хормоните!

2.   Това е напълно нормално сексуално влечение, няма нищо неестествено в подобно нещо.

3.   Най - хубавото в нашия живот е секса, затова му се наслаждавай не на 10 дена, а всеки ден няма нищо лошо в това. ОБИЧАЙТЕ СЕ:)

4.   По принцип секс до 2-3 пъти на ден е допустимо и нормално, така, че не се притеснявай а го прави когато и по колкото пъти искаш.
Сега ти е времето за секс а не след 30-40 години.
Давай смело. :)

5.   О боже, щом издържаш цели 10 дни, значи абсолютно няма от какво да се притесняваш, но не съм сигурна, че това е моментно. Някой хора просто имат нужда от повечко секс, в което няма нищо лошо!

6.   Не се притеснявай мила това е съвсем нормално. Много добре те разбирам. Аз на примир след като правя секс желанието ми се засилва и искам още и още...

7.   И аз харесвам секса, но приятелят ми се дърпа.

8.   Абе слънце..бкакви 10 дена няма да правиш секс..бто е лудост това.. Аз съм на 38 и откачам без секс.. и ако няма с кой го правя сама или иначе ще полудея.. и с годините ще ти се иска все повече, сигурно е..

9.   Все едно чета за мене си и аз сам същата, много ми харесва секса с приятеля ми но за съжаление той смята че не е толкова важен или понякога ми казва че е уморен и няма желание да прави секс понеже работата му е умствена а мен това ме натъжава.

10.   До номер 8 и 9: Същата работа само че в мъжки род! Какви са тия вашите мъже не знам? Каква е тая моята жена пак не знам! Ненормална работа!

11.   Ако немаш с кой да правиш секс .. пиши ми... хЪхЪхЪхЪ... :>

12.   Жена съм и тъй като имам същият проблем, не винаги приятелят ми е на разположение си купих вибратор, не е същото липсва любовната игра, но поне получавате оргазма си, хормоните малко се тушират, а около цикъл и след това ми се иска едва ли не през час да правя секс.

Все пак е решение и получавате повече удовлетворение от мастурбацията. А за 10дена е много поне на 2-3 ден трябва да правите секс.

13.   Как в името на летящите крави издържаш 10 дена!? С моята приятелка не правихме секс 10 дена единствено когато бях в болницата за 10 дена. Не че до последно преди да ме приемат не го правихме всеки ден. Ама на края почнаха да не ме пускат да се прибирам вкъщи :D и тогава станаха 10тина дена. Гледай как се прави секс 4 часа и половина с 39 градуса температура. Защо Бог никога не събира такива незадоволени дами като вас с такива като мене, а ви слага с мъже дето не харесват толкова секса!?

14.   Жените трябва да се рендосват редовно най-малко 2-3 на ден, а понякога и повече. Сексът е най -нормалната потребност и за двата пола, не се ограничавайте в дни и ...

Гребете с пълни шепи, това е най-великото изживяване...

15.   Абе еи, я се осазнаите бе,правете си секс,колкото искате,щото сега му е времето после и да искаш няма!!!

16.   правете винаги секс където и когато ви се иска

17.   Започни да правиш секс по 2 пъти на ден и накрая ще ти омръзне !