Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

101-150 от 611

117.   Какви са все тия момичета, които са спали с по 20-30 мъже? Защо никоя не е искала да спи с мен?

118.   Не ги броя. Щом ми се прави секс с някой, го правя. Живота е много кратък!
Жена-28.

119.   Аз съм жена на 35 и съм спала точно с 28 мъже.

120.   Аз съм на 17 и съм спала с 15 човека. Много ли са?

121.   На 24 съм и съм спала с 2-ма. С първия ходихме 3 години, а с настоящия ми приятел 4 :)

122.   На 16 съм и съм спала с 24-ма. Сигурно са много, но един път се живее.

124.   Малеееее много съм изостанала нещо с материала на 25 съм и съм спала само с един. Имах връзка с него от 5 години. Наскоро се разделихме и още ми е тежко и не мога да го преживея. Не мога да разбера защо съм толкова задръстена, но просто не мога да си представя да позволя на друг да ме докосва. Все още го обичам.

125.   На 17 години и съм била с 12 мъже. Можеше и повече да са, но съм избирала, които ми харесват.

126.   ами аз съм на 16 и съм била само с 2 момчета :), но и със 2 те момчета съм ходела, с едното момче ходих 1 година и 2 месеца, ислед това като се оставихме тръгнах 2 то момче и с него ходих 1 година и 2 месеца.. :).. мисля, че е съвсем нормално да съм оравила секс със тях.
, .. та така... Лесно мимиче може да се нарее, момиче което не се жени и което си ляга със всеки срещнат.. тя така излага себе си и доказва че е един сексуален обект :), тя не цени тялото сии.. , и самата себе си.!

127.   На 18г. , спала съм с 11.

128.   Браво на 23

129.   само аз ли съм или и на други им се доповръща от някои хора? !
извинете за спама...

130.   Жена на 23, спала съм с 4рима мъже
Омъжена, с едно дете

132.   На 31 съм и съм била с 4. 4 е съпругът ми. И едно мога да кажа. Няма значение с колко човека си бил, важното е дали си го направил с любов или не. Аз никога не съм била с човек към който не изпитвам чувства. Но това си е мое решение. Може и да съм пропуснала нещо, не знам. Така, че не е важна бройката, а е важно да намериш правилния! С който да сте щестливи заедно 40-50, че и повече години!

133.   Ж22 - 2ма мъже

134.   Ж28 - Секс съм правила само с 1 до сега и продължаваме. Странно ми е защо не ми е любопитно как ще е секса с друг, а сериозна връзка нямаме и чувства може би

135.   ас съм на 15 и съм била със 7 парвиат ми беше ро любов много го обичах и оште е тека вторя беше брат му направих го за отмаштение защто тои много ме онижи със други 3ма съм правила 4ка а с последня беше женен и ме изнудваше че ако не спия с него ще каже на сички за 4та с другите момчета

136.   На 21 съм, с 15 съм била.

137.   Еба** Майката, страх ме е да чета, стигнах до 50 коментар и се сащисах..

М25

138.   Ж-46. Красива жена съм. Мъжете винаги са ме желали... даже не си спомням колко са, може би над 100. Може би в предишен живот съм била монахиня?

139.   на 26 съм и съм била с около 28-29-30. Вече не помня, но към всичките съм имала чувства и съм ги харесвала.

140.   Според мен статистиката не е коректна, аз съм мъж, но написах няколко коментара от името на жена с много партньори.

141.   Аз съм на 17 и съм спала с 16 човека

142.   Бройката има значение! Не по пуританските правила, а чисто прагматично. Аз лично не бих искал партньорката ми да няма сексуален опит. Нали в главата и рано или късно ще се промъкне мисълта: "Какво ли ще е с друг? " За мен е нормално една жена (мъж) да има от 4 до 7-8 партньори преди сериозната си връзка. Между тях да има "секс за една нощ", романтична връзка и т. н., т. е. да са различни по характер. И по анатомия.
Но това е идеалния вариант. В живота рядко се получава.

143.   140, и какво от това? Каква статистика? Темата на момчето е съвсем друга - терзае се кое момиче е курва в очите на съвременните български мъже. Трябва ли да се притеснява или е нормално, когато бройката на на някоя мома е еди-колко си. Аз лично така го разбирам и ако "наминава насам" след две години и половина - да уточни.
За мен проблема е само един - "завъртане" след време на някой бивш. "Колкото повече - толкова повече"... Но пък и с един-единствен да е била и той е бил добър... И първия да си й, ако не е доволна от теб, а е угледна...
Бих казал така: не се интересувай с колко е била. Ако за някоя знаеш, че е била с много, познаваш ги и те - теб, чукай ако ще е само за това, за повече - бягай. Такава информация е по-вероятно до ти навреди в бъдещите ви взаимоотношения, от колкото да е полезна. Търси си нещо, за което не знеш, не знаят приятелите ти, не питай и не се хвали.
Това е от мен в духа на темата. А за чикиджиите - пишете с колко сте били и ако може по-описателно ;)

144.   Евала ти... пич №143!!!

145.   За жените не е прекалено трудно. Едно младо момиче, ако е по-хубавка, може всеки ден да е с различен, буквално. Въпрос на желание. Така, че не виждам какво постижение е това. Виж, за един мъж е постижение да е имал много жени. Но гаранции кой с колко е бил, само небето знае.

146.   Жена на 26 - 49 мъже. Не са малко, но не са и много. Поне на мен не ми стигнаха :D

147.   145 е прав. Но за щастие има жени, които си знаят цената и не се впускат в такива авантюри. Не съм фен на безразборния секс, но в днешно време това си е нормално... което не считам за нещо положително.

Аз съм на 21 и съм имала един сексуален партньор (все още съм с него, за пръв път го направихме, когато бях на 18. ) :)

148.   На 19 съм - само с един. Горда съм със себе си!

149.   С нито един ;-)
М58

150.   6/ Ж/20
Направих го за първи път на 16 с мой приятел с който просто имахме тръпка но в течение на обстоятелствата не можахме да завържем връзка. 2-рия ми беше от любопитство защото го бях правила само 3 пъти и още не усещах удоволствие и исках да го изпитам, с този човек се видяхме около 4 пъти. С 3-тия се харесвахме, но бяхме пълни противоположности, искахме да опитаме да сме заедно, но характерите ни се оказаха несъвместими, стигнахме до секс но беше само 2 пъти. С 4-тия ходих 9 месеца, но се разделихме заради него. С 5-тия се запознахме по Коледа и ми беше такъв период на преодоляване на предишната връзка и един ден се случи, импулсивно беше, виждахме се един месец, но беше хубаво. В момента съм със 6-тия си приятел от 5 месеца и съм много щастлива защото до момента не намирах някой който така да ми допадне по характер и да може да се разбираме и за това всичко ми е било така несполучливо. Определено не се гордея със себе си, но никога не съм спала с някой който не познавам или само за една нощ. Със сегашния ми приятел не обсъждаме темата или пък бройка бивши, и се радвам защото това е минало и нито аз искам да знам с колко е бил нито той.

152.   Вече съм на 18, била съм с трима. Смятам, че едно момиче е леко когато не само, че ляга с всеки, но и се натиска на обвързани!
~ивче

153.   150 дано не ми се падне такава, номер 152 на 18 си била с трима - кво можеш да смяташ ти?

155.   Мога да смятам това, което подхожда на идеологията, начина ми на живот и куп други фактори!
С поста си се постарах да отговоря на авторката, а дали трима за теб са малко не е мой проблем.

157.   мъж на 35 - Аз имах колега, на когото баща му преди години е бил дипломат в арабска държава, та този мой колега ни разправяше, че там тогава е учил в арабско училище в тяхна гимназия. Обичаите им били такива, че момичетата задължително за сбатбата трябва да са девствени. Иначе било голям резил както за момичито, така и за родата му. Поради тази причина този мой колега ни разказваше че било абсурд да правиш вагинален секс със съученичка. Но за сметка на това разправяше че съученичките му правели анален секс и свирки като за световно, но иначе за сватбения ден са девствени. Така че всичко е относително.

158.   Преди време се бях запознал с една жена която определяше сама себеси като нимфоманка. Просто си признаваше, че е престрастена към секса.
като я питах с колко го е правила, не можеше да ми каже със точност но ми каза, че със сигурност са над 500-600 мъже. Тя е на 33

159.   Доста съм сексуална, но съм изключително капризна на мъже и затова съм спала само с 6-ма. На 32 г. съм. Според мен жената трябва да си гледа кефа, но никога да не губи достойнство.

160.   С 5, но понякога си мисля, че съм изпуснала доста неща. Ама не е късно да наваксам. :-))
Ж 31

161.   Доста прелюбодейци и развратници сте тука, единствения съвет, който мога да ви дам е да молите за опрощение... Прекаленото удоволствие на земята прикрито под мотото "един път се живее" не носи добро да знаете. :) Това, че сте красиви и желани не значи, че трябва да го правите с всеки независимо дали сте мъже или жени.

162.   Мъж 39 Познавам над 50 / Петдесет/ момичета Българки на 12-14 години с по- 1-2 аборта зад гърба си за миналият месец тази година. Най- често след втори аборт или при първи аборт с усложнения не могат жените да имат деца - не могат да раждат. От малцинствата през моята над 10 годишна практика, като лекар не съм видял нито едно момиче или нито една жена от малцинствата да прави аборт. А от малцинствата повечето родилки на 15-50 години раждат красиви бели, руси / блондини / и синеоки деца. Накъде отива този свят щом нашите дъщери на 14 години са с два аборта зад гърбът си, а жените от малцинствата раждат бели, руси и синеоки деца. Като лекар от моята практика мога да кажа следните пет неща: 1. Дим / Пушек / без огън няма. Не може да има безразборен полов акт с много хора без да се появят, като резултат от това венерически болести и нежелана бременност. 2. Почти всичките ми пациентки Българки са с напълно обезкосмен венерен хълм и страшно миришат между краката на по- малко от метър независимо от възрастта им. Казвам почти всички заради лекарската тайна и медицинска етика. Да се разбира всички. 3. Като в лекарският кабинет в присъствието на поне един родител на пациентката ги разпитвам. Леле мале, какво стана. То за тях няма табу, няма тайна. Просто ме е срам да споделям, какво съм чул. 4. От колеги и от консилиуми съм се убедил, че почти всички Българки между 18 и 58 години заминали в чужбина практикуват платена любов - най- древната професия. И като им "лепнат" някаква срамна болест или нежелана бременност идват в България да ги лекуваме. 5. За тази календарна година над 10 Бели Българки раждат негърчета само в моят район. Накъде отива този свят, Боже.

163.   Четете какво ви е написал 162 и си правете изводите...

164.   Аз съм на 21 и съм спала с 8 момчета. Приятеля ми е по-голям от мен и е спал с 5, за него не е проблем, че съм била с повече мъже.

165.   164 и с десет да спиш, от такива като теб файда няма...

166.   Аз съм 162. Познавам мъж, който преди много години си намери приятелка. И двамата тогава бяха на 15 години. Тя не беше девица. Правеха любов, и като ученици и после заедно работиха в семейната им фирма и пак същото. Като по- график - три пъти любов всеки ден в продължение на 10 години. Когато станаха на 25 год. фирмата им фалира, разделиха се и мадамата му отиде в Испания. Бяха без брак и деца нямаха. Мисълта ми е следната и това е действителен случай. За една календарна година над 1000 пъти любов. За 10 години над 10 000 пъти любов. Така, че ако една дама ви каже, че е имала само един или двама - това не означава, че е правила по- малко любов например от една платена жрица. Казвам Ви и Ви съветвам да си търсите само девствени мадами, и като ги намерите да се ожените за тях.

167.   Аз съм 162. Попаднах случайно в този сайт. Търсих друго и отговорих в намерената друга тема. Сега за тези момичета, който не правят аборт. Раждат без операция, колко пъти не зная, както и не зная, какво става с родените деца. Обикновено заминават на тайно място или на село за 3-4 месеца докато родят. От едно, най- често от няколко раждания по- естествен път срамните им устни изпъкват, увисват и стават, "като марулка" в зависимост от броя на ражданията. При бременност скелетът на жената се променя и дупето става по- голямо. Много момичета на около 16-20 год. твърдят в този форум, че имат тези белези и са девици. Съветвам всички заинтересувани от темата да намерят в форумите за големи срамни устни. За да добият представа за "девици", който според медицината, науката и мен са раждали - колко пъти не зная. Щом се представят за девици предполагам, че е незаконно, на тайно място, без медицинска помощ и без брак. От личен професионален опит на лекар споделям лошите си мнения за жени и мъже с татуировка. Бягайте от тях особено от жените. Каквото и да напиша за тях, ще бъде малко.

168.   Аз съм 162. Приемете отговора ми в друга тема на този сайт, като съвет към всички Вас. Ето го и отговора. Аз съм лекар. Досега не е известен случай в медицината и науката, при който девица да е с големи срамни устни. Големите срамни устни стават леко изпъкнали или средно изпъкнали, или като марулка само от две причини. От много, ама наистина страшно много полови контакта- примерно от порядъка над десет хиляди пъти. Втората причина е поради раждане или няколко раждания по- естествен път, а не чрез Цезарово сечение. В медицината за девиците никъде не се говори за широчина на влагалището, а се говори само за различна дълбочина, защото широчината е еднаква. Щом е широка или е раждала или бройката на мъжете и е много, ама наистина много, но най- вероятно и двете заедно. Търси си девица. Не си мисли, че ще я оправиш и тя ще те пусне, а няма да те хване да се омъжи за тебе. Махни ги тези, който не са девствени от живота ти. За жената има само двама мъже - първия и последния. За нея други няма. Дали ще си втори, трети и т. н. ти си за нея последен. Давам ти четири съвета. 1. Поговори за този въпрос с родители, баби и дядовци, но не с роднини, братовчеди или с капацитети. 2. Щом попаднеш на девица веднага се ожени за нея без да мислиш и съм сигурен, че няма да сгрешиш. 3. Не всяка кръв по чаршафа при изгасена лампа значи девица. Кръвта може и да е от месечният и цикъл- мензиса. Всеки нормален мъж търси девица, а не да е поредната бройка на раждала жена. Това е истината за живота кой какво ще и да ти казва.

169.   Струва ми се, че от гледна точка на нас мъжете една жена е 'лека' ако е спала с повече от един мъж - от една компания. Т. е. ако си познаваш баджанаците, жената която ви свързва се възприема като курва.

172.   Еммм аз съм на 16 момиче и съм спала със 14 момчета и 18 гаджета с които само се натискахме и целувахме но след 14 година стана вече по грубо и интересно и наи важното забавно неразбирам защо секса не може да буде игра за мен е точно това!!! ^^ :* ;)

173.   Гледам тук че мъжете си падат по девственици. Пак в този сайт има доста теми в които виждам, че мъжете харесват и разтропани жени. Е...!? Аз съм на 35 омъжена с две раждания и нито един аборт. Преди съпруга си съм имала двама мъже. С въпросните двама не правих секс повече от 5 пъти. Държа да подчертая, че не бяха случайни контакти, а кратки връзки. Когато открих, че няма чувства, а съм само сексуален обект просто прекратих. Третият и за сега последен мъж с когото правя секс вече 15 години е съпругът ми. Когато съм била ухажвана съм чувала изблици от сорта на -искам да те видя дива и разкрепостена. Е при такива думи се сепвам страшно. Защото с моите 3 на брой мъже какъв точно опит имам а? А мъжете искат тигрица- лъвица. Ама ако може да е девствена. И аз сега се чудя 3 мъже срам ли са или гордост. Като гледам тук момичета на годините на дъщеря ми имат повече партньори отколкото годините си. Игра бил секса за тях? За мен не е. Но това ме кара да се чувствам старомодна и задръстена.

101-150 от 611