Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

151-200 от 611

174.   11/ жена на 23

175.   На 21 - 1. И още съм с него :) Няма по-хубаво нещо от това да сте си единствени :P

176.   Аз сън момиче на 20 години и съм спала с 12,13 мъже

177.   аз съм мъж на 34 и започнах сравнително късно с половия живот. Беше ми много интересно да се науча на самата заигравка/свалка с жените и то в крайна сметка е водело до секс. След 80-90 изгубих точната бройка и сега горе долу мога да кажа, че начинът ми на пресмятане е като на онова момиче с 234 ли беше, някакъв такъв тип смятане. Като бях на 20 мислех, че бройката е доста важна. После разбрах, че тя няма абсолютно никакво значение за нищо. Когато бройката надхвърли някакви откачени нива, просто ми писна от цялата безмисленост и еднаквост - дали ще изчукаш нови 5 или 50 няма никакво значение, когато са едни и същи. Сега ми е по-интересно да мисля и за други неща освен за оная си работа и за последните няколко години съм спал с 2-3. Не мисля, че съм изгубил нещо от това, че съм ги "намалил", нито че сега печеля нещо от това, че съм с една. Просто въпрос на усещане до човека. Сексът е нещо нормално и най-важното е всеки да прави това, което му/и харесва. Може би единственото нещо, което съм научил от бройката е да се контролирам и да мога да контролирам другата страна. Но това пък умение се губи напълно когато си влюбен, което е точно ситуацията, която най-много има значение.

Така че, не се карайте на момичетата, нека си правят секс. 2 или 200 партньора- няма никакво значение. Важното е да са щастливи. Проблемът ще настъпи когато не го правят. Едни правят секс, други колекционират марки, трети рисуват. Не го мислете толкова :)

180.   И какво излиза, чисто статистически!? Много дами са спали с повече от един пич- 20, 30, 40, а някои не им знаят бройката! Излиза със 100 % сигурност, че партньора до всеки от нас е имал и друга връзка! Както и това, че е твърде вероятно две приятелки да са спали с един и същи пич или обратното, двама приятели да са преспали с една и съща дама! Ето затова браковете или връзките на семейни начала се разстрогват толкова лесно. Гадно е когато откриеш, че любимия или любимата са те лъгали, а ти си имала или имал такова доверие в нея или него!
Браво на мене- открих топлата вода!!!

181.   Аз лично мисля че Жената е по-готина и полезна във една връзка когато е била с по-вече партньори. Това не я прави лесна, напротив тя си решава с кого да го прави. Аз я насърчавам да продължава да го прави с други мъже дори и тройки си правим ини е гот.

183.   Ами аз съм на 16 и съм имала 2-ма, но за единия си беше леко на сила..

184.   Безсмислено е да публикувам коментар, но такава услужливост от страна на жените - да задовлят мъжките потребности мисля, че епрекалена. Всъщност има и жени-вампири, които изсмукват сексуалните си партньори, но повечето въртят бройките ей така пот модата и да не се покажат назадничави. Понеже съм мъж, ще пожелая на момчетата да не срещат подобни баби яги, които да ги изсмучат. Има жени-ловци, за тях говоря. Става нещо като спорт - коя колко бройки ще отстреля. А всъщност един такъв човек е изпразнено от съдържание. Важи и за мъжете. Прекалено много ссексуални партньори водят до прекалено малко мозък в главата и прекалено малко огън в сърцето. Дори и да има бизнес, семейство и т.н. Учудвам се как може някоя да има две деца, семейство и да си суингва на воля. Предполагам че и децата си възпитава в този дух. Добре е че децата обикновено правят точно обратното на това което им се казва. Иначе трябва да очакваме планетата на суингърите в скоро време.
Умната.

186.   Аз съм мъж на 36 и се кефя на сериозни жени. Курветии има много. Сериозните са кът и това ги прави по интересни и по-ценни. Не е важно количеството, а качеството. Секса не е просто ебане и ние не сме животни. Секс без любов не е пълноценно изживяване. Една жена може и с 1000 мъже да е спала и пак да не знае какво е истинскто духовно и телесно сливане при секса. Любовта е тайнство, а секса е част от това тайнство.

187.   Абе малко странно, жените имат между 10 и 20 партньори (с изключение на тия дето са с по няколко стотин). А мъжете 1, 2, 5... Излиза, че повечето жени са баджаначки.

191.   Еее, абе много големи ебачки имало. Аз имам само 73 бройки, срам ме е пред хората да кажа.

192.   Хайде сега... Признайте си колко поскрихте :D

194.   Аз съм на 21 и съм била с 4-ма, двама от които бяха сериозни, но към края на първата сериозна връзка бях и с 2-рия сериозен с който съм сега и имах паралелна връзка от 1г. а с другите секс за една вечер, но ги познавах от много време не е било случайна среща и айде от главата за краката :Д

195.   23 годишно момче с 1 момиче (имам възможности, имах кандидатки, но имах и най-големите претенции, сексът не е всичко), аз съм момче и съм адски моногамен, с голямо достойство и морал и много трудно е да пусна на жена (който иска да се смее), сайтът е анонимен и мога да го призная, но не харесвам всякакви жени, харесвам излъчване и визия и след това вътрешна красота, имам страшно голямо недоверие към жени и за това бягах от сериозни връзки, от леки момичета за една вечер също... просто съм ходил по стриптийз барове няколко пъти за да усещам близостта на момичета, целувал съм се само когато ми харесват и ме свалят момичета (за целият си живот съм свалял едно момиче в училище, него обичах, него желаех, защото беше перфектна във всяко отношение, но не се получи, но пък бях щастлив, че съм имал близки конктакти и привързаност към нея, както и тя към мен :) мога да кажа, че сексуалните ми бройки са 2, можех да имам и сериозни връзки и на проститутки да ходя (аз това и направих първия път), но разбрах, че не ме привличат всякакви жени (беше грозна), разбрах че не ме привличат еднодневки (има и изключения, красивите мацки, но пък те са използвачки и не са мой тип), и сега иамм сериозна връзка на 23 години и правя пълноценен секс, но в началото се дърпах на приятелката ми първите 2 месеца, защото ми изглеждаше неморално да правим секс на толкова ранен етап, изглеждаше ми несериозна и ми падаше в очите, в последствие разбрах, въпреки 10-12 бройки, които е имала (изчислил съм ги, понеже през времето в което сме споделяше имена, връзки и са толкова), смятам че е сериозно момиче, просто е правела грешки, а аз с мойте 2 бройки въобще не се чувствам нещастен, на този етап я смятам за перфектна (визуално, душевно и сякак) и съм щастлив. Никога бройките не са ми били приоритет, но имам приятели които са ме шегували за това, защото се е случвало към мен да напират жени, които може би в техните очи са красиви, но в моите... една дебела, друга с някакъв друг дефект и ги режа в ранен етап, отказвам секс, отказвам връзки... но ето че сега видяха, че в крайна сметка аз чаках моето момиче, мой тип.. винаги ще искам перфектна, може би и тя на моменти ме ядосва и разбирам, че не е перфектна, но съм щастлив, аз съм момче на 23 години и бих нарекъл, че сексът който съм правил е само с едно момиче, другото е грешка и не е било хубаво, беше за малко и беше с проститутка, може би в очите на приятелите ми, които не само, че ако им кажат здрасти и са се навили на всяка, но и те свалят подобни... в техните очи изглеждам смешен, но винаги съм бил на принципа... или нещо красиво и истинско, или нищо.. и за това не съм зарибен по секса, зарбен съм по жените мой тип, но не по секса, за това и моногамията е моят живот, но дали и моята приятелка е така, това е въпроса.. аз не бих я издънил

196.   Общата бройка е 6. Жена на 37г. съм. Може да ви е интересно как са разпределени във времето: 1 преди брака, 1 - съпругът ми и 4 по време на 15годишния ми брак досега...

198.   Аз също мисля, че бройката не определя "леснотата". Но може да познаеш кога една девойка е Лесна по това как се държи, как гледа и тъй нататък. Не всички умеят да бъдат Дами. Не бих казала, че бройката на хората, с които си спал трябва да се споделя с някого изобщо. Това си е лична, съкровена информация, която една дама ще запази за себе си. Както и една Дама никога няма да разказва на приятелките си за лошо преживяване в леглото. Защото играта в леглото си е само между двамата (тримата, ако не и повече) влюбени, иначе се превръща в порнография.
За съжаление живеем в свят, в който порнографията е налице навсякъде.

199.   Аз съм на 30 г и съм била с 11, като към 6 от тях не съм имала никакви сериозни намерения. Със всички от тях съм имала повече от един контакт.. Водя полов живот от 19 годишна и според мен дали една жена е лесна или не, то тя го определя. За мен лесна жена е тази, която който и да я пооиска, тя веднага е навита... Но ако жената избира мъжете, то и със 100 да е спала, тва не я прави лека..
Не знам защо когато един мъж спи с много жени е пич, женкар, мачо и т. н. А същото нещо ако го прави жена, то тя е лека или курва... Ми никой не може да ме накара да се чувствам такава ако аз не го позволя.
Единственото нещо, което една жена НИКОГА НЕ трябва да прави е да казва на партньора си за бройката. Това не е състезание и единствено ще си скапете отношенията, защото мъжете могат да спят всяка вечер с различна, но не искат жената до тях да е била на много мъже. Кофти, но факт.
Аз съм казвала бройката само на онези, с който не съм искала връзка, а е имало само секс. Винаги съм била точна и съм казвала : Нищо не очаквай от мен. Това е просто секс..
За съжаление, когато кажеш на един мъж истината в очите, обикновенно, той иска да промени мисленето ти и да го искаш за постоянно... Тъпо, ноп факт..

200.   На 22 съм, и съм била с 16.

203.   199 права си, но моята приятелка явно е наивна и глупава.. има сериозни намерения към мен и през периода в който сме ми е говорила за другите с които е била, как, кога и защо е изневерявала (до 19 годишна), след това била сериозна.. но когато са я наранявали и тя е правила същото след това. Аз съм си направил календар от 16 години и половина (когато за първи път спи с момче, гадже), до ден днешен с имена и дати, периоди и всичко.. и изкарвам 11-12 момчета, тя след месец става на 23 години, направо наистина това може да развали една връзка... дразня се, понякога дори я подхващам на тая тема, че е спала с половин София, тя се засяга.. рядко, но като се ядосам и го казвам очи в очи, защото е на 23 години и за тази възраст смятам, че са много момчетата, а фактът, че е изневерявала, защото на нея са й изневерявали, а някакъв си друг (тоя първия), не бил доволен от това как прави нещата и тя да отиде да се учи при някой си друг... всичко това ми изглежда толкова неморално и грозно, че си и го казвам очи в очи, че е била боклук (буквално й го казах), до 19 годишна, но като я гледам така си е взела поука и татусът й е срещу мъжете и определено знае, че 99% я свалят защото искат само и единствено секс, а тя се е лъгала на някакъв рожден ден с един, който казал, че няма приятелка, а имал.. само за да я използва и тези неща си ги помни и ги знае, но никога няма да спечели 100%-овото ми доверие, но пък май е по-добре да е видяла толкова много, да е преживяла тези неща, отколкото да си мисли, че някой непознат който и сваля звезди и дава обещания, че е по-добър от мен... на моменти на мен ми идва да и гоня бройките, ама няма да го направя, проблемът е, че съм адски импулсивен, ако ме предизвика можем да се скараме за някой глупав статус във Фейсбук или поради моята ревност... но пък имам други много добри качества и тя го знае, ако ме издъни някога, ще пострада жестоко... онзи ден видяхме на пътя едно момче как бие момиче, и тя вика аз никога така няма да позволя да ме удря някой.. и аз казах, ами може да си има причина, да му е изневерила.. общо взето знае, че направили грешката и разбера ли, ще разберат майка й, брат и и всичките и най-близки хора, а тя ще пострада жестоко, но според мен е изстрадало момиче (на което са изневерили след 2 годишна връзка, а тя не е изневерявала), но преди това е била наивна и трудно се понася инатът и на момчетата, мен пък това ме кефи, да спориме, не ме кефи че е егоист в секса, но в последно време момичето се раздава за мен, преди викаше 50/50 трябва да е всичко, но само аз я галех, масажирах, пусках езиче и всичко само аз правех, много време наред, но общо взето за 4 месеца заедно аз нито веднъж не съм я карал да правим секс, мен повече ми харесва по друг начин да се забавляваме (галене, гушкане, лизане), сексът е заради нея

204.   На 22год имах 4бр все сериозни връзки, след последната раздяла докато стана на 23год бройките бяха 11. Дори все още са толкова и мисля да не стават и с 1 повече :)))

205.   На 37 с 41...

208.   Аз съм бил с 3 на 23 години, а моята приятелка между 12 и 14, което според мен е много неморално, дали щях да разсъждавам така, ако аз бях с толкова бройки, нямам идея.. просто аз отказвах на жени, нямах доверие в тях, не харесвам всички визуално и съм надут, нищо че съм мъж, надувам се и това е, не ме интересува единия секс, докато тя е имала от тези бройки 10-11 сериозни връзки, коя за месец, два, и една почти 2 години и една около година. Като цяло трудно приемам бройките й, опитвам се някак си да забравя за тях, споделяла ми е във времето (вече 5 месеца сме заедно), на 16 е загубила девствеността си, не искам да чувам за нейни бивши, страшно мноо се ядосвам от факта, че някой дори им пази телефоните, други ги има във фейсбук и често се връща в спомени за бившите и такива случки и понякога несъзнателно, друг път съзнателно ми споделя, знам имената на всичките до един, просто не знам до кога ще я търпя и може да запаля и да я пращам да си гледа работата, ако продължава с тези бивши. морално ли е едно момиче на 23 да спи с 13-14 момчета, едва ли... но явно не е само тя

209.   Нaпоследък се сблъсквaм с товa, че момиче нa 19- 20 и някоко е спaло с нaд 15 мъже. Зa мен товa е твърде голямa бройкa, имa момичетa които. зaбременявaт и незнaят кой е бaщaтa. Товa според мен не е нормaлко!!! "10 от тях били сериозни връзки" кaк връзкa от 2 месецa е сериознa връзкa??? Aми кaкто върви следвaщите поколения бaби ще сa спaли с нaд 100 мъже!!!! Не смятaм, че е нужно толковa мъже!
Ж 23/ 2-мa

210.   Приятелката ми ще става след месец на 23 години и ми сподели, че аз съм и деветия и малко се шашнах..

През времето на нашата връзка до тук (вече 5 месеца), ми е споделяла за нейни гаджета, малко е наивна и глупава и по принцип по имена се навързват и са точно 9, с 9 е правила секс и с още 4-5 други не е правила секс, но са се лизали, свирки и прочие...

Имала е една голяма връзка година и 9 месеца, една 8 месечна, за първи път спи с момче на 16 години и до 18 твърди, че не спи с никой, защото не й е харесало първия път. Аз съм номер 9, да се радвам ли, да плача ли, не знам кое е правилното, но ми се струва, че сме множко минали през нея, ама пък и аз съм някакъв моралист, моногамен и прочие.. а тя просто е правила грешки във връзките си.

Как да не мисля за това, друго си е да знаеш, че приятелката ти е непорочна, но пък след това може да стане най-големия боклук :) а и сме на по 23 години, не сме на по 16, така че... кофти ми стана, ама пък аз ги смятах към 13-14 за секс, и съм превишил

Аз съм бил с 3, тя е номер 3 за секс.

211.   На 21 години съм и съм била с 4 момчета. Започнах от рано, но не съжалявам, защото беше с правилният, връзката ни продължи 5 години. С второто момче отношенията ни бяха без обвързване-само секс и пак за доста време 5 месеца. С третия нещата бяха за 3 месеца, и сега от година и половина съм със сегашния ми приятел и се надявам да е последния ми :)Аз смятам че бройката има минимално значение за това дали се справяш добре в леглото или не.

213.   Аз съм жена на 18 и съм спала с 30 мъже. Не мисля че съм лесна просто връзките ми са кратки. А някой са били просто секс за една нощ.

214.   Мале мале.... аз съм доста изостанала като гледам! :Д
аз съм на 23 и съм била със 7

215.   Абе много ебачки имало тука бе. Аз защо не мога да срещна такива?

216.   Просто връзките ти са кратки защото си лесна :) И мъжете губят интерес. Някои били само за една нощ... Явно доста са били за една нощ.. Ти от колко годишна правиш секс - имаш ли някакво самоуважение или още от 14 годишна не можеш да отказваш :) "Аз съм жена на 18" - това, че имаш лична карта и мензис не те прави жена ;)

217.   213, то оставаше и да си лесна. Дори за миг не ми мина през акъла.

218.   Няма да кажа колко е моята е бройка и на каква възраст съм за да не изглежда, че защитавам или порицавам някого!
Според мен е въпрос на психика разбиране и обстоятелства каква е бройката на една жена! Не може да се каже, че всяка жена с бройка над 2 или над 22 е к***а. За мен тази дума има един малко по различен смисъл!
Всяка жена която уважава себе си и сама избира партньорите си не може да бъде порицана по този начин.

Тъй като една жена на 25 години с бройка 20 например която е имала взаимоотношения с тези мъже, поради фактът, че е била привлечена чисто физически от някои от тях, или с някои е имала връзка защото така тя е решила е съвсем нормална жена, обичаща себе си обичаща секса и тялото си. Изразявала себе си по един съвсем естествен и здравословен начин! И да хубаво е да се ползват презервативи!!! За рака на маточната шийка и човешкия папилома вирус, мога да посъветвам всички да прочетат още малко по темата, защото всеки гинеколог може да ви каже, че може да се случи както ако сте на 17 години със бройка 1 и 6 месеца полов живот, така и ако сте на 30 с бройка 15 примерно.. и шансовете са доста равни!

Аз искам да попитам може ли да се залепи въпросния гаден етикет... на 18 годишна с 1 или двама полови партньори в живота си, обаче е спала с тези мъже за пари! Тоест разбирате ме всички сме ги виждали тези момиченца с някакви 50 годишни чичковци дето сее... ** нали за една златна гривничка и вечери в скъпи ресторанти и не знам там какво..!
Иии някой тук каза че не било нормално бройка повече от... еди си колко или секс със мъж когото не обичаш..!!! Ми аз пък лично съм на мнение... че в секса няма нищо лошо, а ми се вижда странно да скачаш от една връзка в друга направо и както си обичал предния една две години.. мине се не мине седмица и хайдде обичаме друг... и още толкова време с него!!! Страшна моногамия е това!
Това е от страх да не излезеш К**ва и за това всички с които спим казваме че ги обичаме. Аз лично мисля че е по важно да пазим емоциите си и сърцата за мъжа който ни е заслужил мили дами... и не мисля че е нормално бройката ти да е 3 и да си на 26 примерно и да казваш че и тримата си ги обичал... Хайде сега!!! ахахаха

Жената не е длъжна да дава секс само в замяна на любов! Защото имам адски много познати момичета, които това правят.. плащат си със секс за да бъдат обичани, което за мен е липса на увереност и невъзможност за справяне със живота сам!!! И за това имат нужда от човек когото да ги обича и да се грижи за тях!!!

Разбирам и другото обаче - жена която иска един и си умира на ината ама не си ляга с никой.. докато не реши че този е ОНЗИ - НЕЙНИЯ!!!! което за мен си е право на избор!
Само че понякога тези жени започват да правят глупостите които са изтървали когато са били на 18 - 19 и ги правят на 35.. а тогава последствията са по лоши!

Разбира се има го и другото че всяко правило си има изключение!

Поздрави!
Анди

219.   Аз пък съм на 23 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

222.   Здравейте. Аз съм лекаря от предишнити коментари. Девствена мадама може да има до 18-22 години. До 18 години за по- привлекателните и максимум до 22 години за по- грозничките и пълните и непривлекателните. След 22 год. възраст всека девица без да чака ще си намери някой без много да избира кой да и бъде секс- партньор. Искам да кажа, че девици се намират максимум до 18-22 години. Като 22 год. е максимумът, като възраст едно нормално момиче да бъде девствено. Ако си мислите, че има на 26 год. или на 30 год. девици много се лъжете. Някой сериозно ви будалка за възрастта. И на 23 год. няма девица. Максималната възраст на която съм срещал девица, като лекар е 20 години. При 21-22 год. мадами максимум може да са девствени. Бях на специализация- консилиум в една клиника в Белград- Сърбия за три месеца. Та в тази клиника правеха операции за девственост. Взимат кожа от краката, правят я във вид на мехур и я пълнят с кръв. След, което зашиват мехура. Изглежда, като по- рядко срещаният дебел месест химен с три отвърстия. Възможни са и други видове химен- зависи от специалиста. Клиниката обслужва бившите югославски републики и наплива е много голям. Цените са доста високи и солени за БГ стандартите. Колегите сърби се смееха за една македонка, която идва за четвърти път да става девствена- нормално си е момичето. Жени се за трети път и е само на 23 години и ако не е девица ще развалят сватбата, а може и да я убият. В македония много се държи на девствеността. Но медицината е насреща. Няма значение- раждала или не- на всяка може да и се пришие химен и да стане девица. Показаха ми в Белград колегите една статиска. Според нея над 40 % от децата в официалните семейства не са от бащата от семейството, а някой друг им е баща - това е за Сърбия. Та в Белград специализирах за три месеца и на майка с 1, 2, 3 ако искате 10 или 18 деца включително и бременна с близнаци и тризнаци мога да я направя за два часа девица, все едно и е за първи път. Ципове не мога да поставям. Така, че не търсете 24 год. девици - няма и несъществуват. Търсете 18 годишни девици и се женете за тях. Има и друга вероятност. Да не ви пуска до първата брачна нощ, като Ви лъже, че е девствена. А след сватбата да не е девствена и какво ще направиш - не можеш да се разведеш, а пък и да се разведеш ще плащаш издръжка, защото така планират първата брачна нощ, че обикновенно да забременеят и кръвта от мензиса при изгасено осветление да ги изкара девици. Тия, който уж пускат за първи път на първата брачна нощ са най- често раждали и са с деца или страшно много опитни леки жени. Опрашили я много, прецаквалия и се отракала. И тя почва да прецаква. Каже ли ти, че ще ти се отдаде за първата брачна нощ, значи не е девствена, а разчита на кръвта от мензиса. Със сигурност такава много е разработена и навсякъде е разработена. Пазете се от такива. И не всяка кръв по- чаршафа е от химен- девствена ципа. Такава кръв може и да е от месечен цикъл- менструацията й. Но вие сте подставени пред свършен факт. Вижте и предишните ми коментари.

223.   Една жена може да е била с двама, трима и да е к***ва, а може и с над 10 да е била и да не е леко момиче. Има много жени с брак и сериозни връзки (и тук има от подобни коментари), които имали брак години наред и паралелно с това са изневерявали с 4, 5 бройки хах е предпочитам приятелката ми да се е наживяла, да е видяла и разбрала, че всички мъже са сексуални използвачи и 8, 9 бройки зад гърба и някак си да не ми тежат в предвид това, че не изневерява и не лъже, по-добре такова момиче, отколкото девственица която аз да науча и след това да ми слага рога, няма вече сериозни девици (или станаха все по-малко, а ако са сериозни с малко бройки са и нелицеприятни

226.   Интересно мнение докторе... И тези статистики звучат страшно... Какво ли ще е за България? Само едно въпросче - казваш, че кръвта от първата брачна нощ може и да е от мензиса и, че жената гледала да забременее още през първата брачна нощ. Ами ако е в мензис нали няма как да забременее? !? В мензис е все пак? !? !

227.   Аз съм момиче на 21г. и съм била с двама с единия ходих 1 година с другия 5

229.   222, има ли вероятност телегонията да оказва влияние на това 40% да не се оказват биологичните бащи? Иначе ти следя постовете отдавна и съм склонен да вярвам само като гледам коментарите...

231.   Жена съм на 20 - била съм само с един (моят сегашен приятел), с когото и до днес сме заедно, въпреки че вече доста години сме заедно (бел. ред. - 6 години) и не съжалявам за нищо, защото той ми дава абсолютно всичко, за което може да мечтае една жена ( и в интимен, и в друг план). Не смятам обаче, че това с колко мъже е била една жена е критерии да съдиш каква е тя. Според мен за да е била с повече от 1-2 не е намерила това, което е търсила, защото всяка една жена има право да избере този, с когото се чувства истинска. Някой като мен го намират от първия път, други - не съвсем! :)))

232.   223, над един директно си е леко момичето. Просто няма как... има едно нещо наречено МОРАЛ, което така или иначе никога няма да разберете какво значи. Този морал произлиза от религията и спира хората да вършат лоши неща. Като подчертавам най-главно да крадат, да убиват и да прелюбодействат, и блудстват(да това е като правиш секс с много момичета и преди брака). Значи едната точка от неписаните правила е нарушена, населението блудства и прелюбодейства щото видиш ли хората са приели, е сега наживей се докато си млад, гаджета едно -друго, няма нищо лошо и т. н. Обаче хората одобряват това поведение, понеже така им е изгодно, много по-трудно е да намериш партньор за цял живот и общо взето ми е смешно и лицемерно като ходите по църкви, празнувате Велик ден, казвате Христос воскресе, а въобще не спазвате, това което той е заръчал и се молите само когато стане нещо лошо и се надявате на помощ. ЗАТОВА казвам, че хората са лицемери и не си признават, защото те сами не могат да го осъзнаят, и как да го осъзнаят като Телевизията и Радиото пропагандират този начин на живот като нещо добро. Слагам си и аз грях като се опитвам да казвам неща, които така или иначе повечето от Вас никога няма да осъзнаете. Но приемете, че ако смърта е само физическа- какво ще помните от пиянските си запои, ходене по леки момичета и т. н., а какво ще се окаже ако не е? ! Сами преценете.

233.   Ако ще и с 1000 да е била. Какво ме бърка? Важното е аз да съм последният с който иска да бъде! Аман от филми!

234.   Докторееее, аз съм несъществуващата ти девица на 35!!! То бива наглост и непокрито самочувствие, ама ти изби рибата!

235.   Аз съм доктора. Нещо номерата на коментарите не съвпадат - има липсващи номера. 223 Над един директно си е леко момичето. Щом не е девствена значи е лека и разваляй сватбата и я разкарай мадамата. Една жена помни само първия и последният си партньор и само първият има власт над нея. Дали ще си втори, пети, десети или петдесети- ти за нея си последен. Като си и първи няма да ти изневерява и ще имаш духовна власт над нея. Например - няма да ти посяга да те бие, няма да те лъже, няма да ти изневерява и други. Защо имам чувството, че този и подобни коментари от този тип са писани от опитни жени. 226- Само в дните, през който е в мензис само тогава може да забременее плюс минус няколко дни около мензиса. В останалите дни, в който не е в мензис не може да забременее. Това се учи по- Биология в основното училище в 6-7 клас. Май ме изпитвате. Не се сърдя. 229 При телегонията може детето ти визуално да си прилича на тебе напълно, но не те обича- ще се кара с тебе, ще ти посяга да те бие, ще ти отговаря и др. При телегонията ако някой от предходните партньори е черен, а ти си бял- може и да е черно, но с твойто ДНК- втори случай. Например в Англия при чифтосфане на елитни коне с зебра, не става опита, но след това при чифтосфане на кон с кон почнали да раждат кобилите коне с зеброва окраска. Това е / се нарича / телегония. При телегония ДНК си е същото, но има външни чужди белези за родът ти. Бащинство се признава при 30% до 60% от съвпадането на кръвната група. Може детето да е от друг, но при съвпадане в този процент на кръвната група и резус фактора се присъжда бащинство, без ДНК експертиза. Например кръв от група А1- с А1 винаги е равно на А1 . А1 е най- често срещаната кръвна група в БГ. или - е резус факторът. Винаги търсете девица. Над един директно си е леко момичето. Дали се втори или десети за нея си последен и лесно заменим. Само първият е незаменим и го помни до- смърт.

237.   Аз съм доктора. Над един директно си е леко момичето. Щом не е девствена значи е лека и разваляй сватбата и я разкарай мадамата. Една жена помни само първия и последният си партньор и само първият има власт над нея. Дали ще си втори, пети, десети или петдесети- ти за нея си последен. Като си и първи няма да ти изневерява и ще имаш духовна власт над нея. Например - няма да ти посяга да те бие, няма да те лъже, няма да ти изневерява и други. Защо имам чувството, че този и подобни коментари от този тип са писани от опитни жени. Само в дните, през който е в мензис само тогава може да забременее плюс минус няколко дни около мензиса. В останалите дни, в който не е в мензис не може да забременее. Това се учи по- Биология в основното училище в 6-7 клас. Май ме изпитвате. Не се сърдя. При телегонията може детето ти визуално да си прилича на тебе напълно, но не те обича- ще се кара с тебе, ще ти посяга да те бие, ще ти отговаря и др. При телегонията ако някой от предходните партньори е черен, а ти си бял- може и да е черно, но с твойто ДНК- втори случай. Например в Англия при чифтосфане на елитни коне с зебра, не става опита, но след това при чифтосфане на кон с кон почнали да раждат кобилите коне с зеброва окраска. Това е / се нарича / телегония. При телегония ДНК си е същото, но има външни чужди белези за родът ти. Бащинство се признава при 30% до 60% от съвпадането на кръвната група. Може детето да е от друг, но при съвпадане в този процент на кръвната група и резус фактора се присъжда бащинство, без ДНК експертиза. Например кръв от група А1- с А1 винаги е равно на А1 . А1 е най- често срещаната кръвна група в БГ. или - е резус факторът. Винаги търсете девица. Над един директно си е леко момичето. Дали се втори или десети за нея си последен и лесно заменим. Само първият е незаменим и го помни до- смърт.

238.   232 Не бърши комплексa с думaтa морaл!
Друго си е дa нямa бaзa зa срaвнение, нaли? ! Тaкa може дa дa извaди " нaдпис" м- р перфектен и дa си го лепне нa челото;)))
И дa не пробвaме с онaя рaботa, имaме очи, уши, чувствa... и кaто преценим, че товa НЕ е човекa, имaме пък свободният избор дa опитaме с друг. Пък ти aко нямaш избор, дa- прaвилно, търси девственa, някaкво време все ще откaрaш покрaй нея, докaто се " усети".

241.   237 искам само да кажа, че точно първия ми пък няма как фда има каквото и да било влияние над мен!!!!
Второ аз не съм кобила за разплод, която да си подчиниш!!! И точно зарди мъже с твоето мислене никога нр съм се вкарвала че това с първия път е кой знае какво!!! Моят първи път беше с едно момче с което бяхме ходили около няколки месеца!!! беше едба година по - голям от мен.. харесвах го, но чак голямата ми любов даже и тогава не смятах че е!!! Просто веднъж така решихме и не беше лошо!! Бях на 17!!! Намерих голямата си ллюбов година след това, бях ? години с него но за жалост съдбата ни раздели!!! И макар че вече съм с друг това беше голямата ми любов!!
Идеята ми беше че секса не е разменна монета за любов и не е средство за духовно подчиняване на жената.. и с 1000 мъже да съм никой няма да меподчини!!! секса е нещо нормално нужда си е!!!! а за морала мога да кажа че претенции да се ожени за девствена може да има само девственик!!! Хайде не на двойния стандарт!!!
Мен ми е чудно тези дето се женят девствени после като не могат цял живот да получат удоволствие от секса и цял живот се влачат по психолози после ;) яко ли е? !

245.   № 241, не ви е разделила съдбата, а твоята неграмотност..

247.   Ох, мъже и жени, хайде вече решете какво искате! Какво означава за вас лесна жена? Защо смятате, че с колкото по-малко мъже жената има сексуален контакт, толкова по-(как да се изразя)читава е вероятно. Сексът е нещо необходимо в нашия живот. Кога ще разберете, че сексуалният глад не е нещо, с което трябва да се срамуваме и прочие? Кой, как, с кого, къде и с колко - всеки сам си решава и си поставя бариери.
По темата: аз съм жена на 19 години. В интимният ми живот е имало 13, ъъ, може и 14 да са, мъже. И за всичките мога да кажа, че са били, защото съм имала или просто сексуално привличане към тях, или от друг вид емоция. Бих съжалявала само и единствено, когато имам някакво привличане към някого, но провокирана от бликащия морал в половината коментари, съм изпуснала момент след като знам, че в днешно време емоциите са си лукс.

248.   За мен едно момиче не е лесно според това с колко мъже е спала, ако е имала връзка с тях, а на колко е пускала за по една нощ и т. н. Имам позната, която си е готина, красива е 'вървежна' и често смяна гаджетата, но не смятам, че е *урва, както се твърди, просто защото търси мъж, който да не си играе с нея. Бтв в много от слуеите тя търпси какви ли не неща докато с стигне до раздяла. Не и върви в връзките... Лесната е тази, която още на първата смваляка пуска, която може лесно да излъжеш за една нощ или забавление, обикновенно такива момичета, мога да ги определя на много прости, този барби фолк тип, но има и такива, който пък са много загорели и понеже са грозни се е*а* на поразия...

249.   ха, 247, на 19 с 13 14 не е изключение. Но не е и перфектиният модел за подражание. Жената трябва да има някакъв критерии и все пак да уважава малко от малко тялото си. Определено няма да се хареса на повечето мъже, ако разберат, че партньорката им в недалечното минало е кършила п.. ки на воля. Но - поздравления все пак за откровеността, защото по-лошото е именно да се крие и в последствие да се разбере че са били много. Иначе, според мен средностатистическата жена, която в момента е на около 40-50 г. в българия е била с между 3 и 5 партньора. Но тези бройки над 10 - това си е чист спорт и лично моето пуританско мнение е, че от такова чудо вече нищо не става. :)). Ако ще да е суперталантлив неврохирург.
м 43

250.   Аз съм доктора. Защо за мъжете е важно да са били с повече жени, а за мадамите да са девствени. За мъжете важи правилото: Ако с един ключ се отварят много ключалки, то този ключ е безценен. За жените важи правилото: Ако една ключалка / катинар / може да я отвори всеки ключ, то тази ключалка за нищо не става и нищо не може да опази. И такава ключалка, която се отваря със всеки ключ е непотребна и за нищо не става. Нищо лично.

151-200 от 611