Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
преди: 13 години, 1 месец, прочетена 178873 пъти
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

251-300 от 611

323.   До номер 34

Добре, че се появи, че аз се спуках от смях като четох разни с по един двама и осем :D :D :D

Признавам си, моите са повече от твоите. За съжаление не мога да ги преброя, а би ми се искало. Ако трябва да седна и да направя лист, ще пропусна адски много хора. Със сигурност са над 500. Опитах от почти всичко - с двама наведнъж, с братя близнаци, с малки, с големи, с нежни, с по-груби... изобщо всякакви, отзад, отпред, отгоре... навсякъде! Сега знам какво точно ми харесва, преценявам мъжете за секунди. Знам и аз какво мога да дам от себе си, защото сексът е хубав тогава, когато и двамата партньори са отдадени в правенето му, а не е просто някакво клатене под юргана на изгасена лампа.

Сексът е нещо прекрасно. Дава много, но човек трябва все пак да внимава и винаги да използва предпазни средства.
Сексът освобождава тялото и мисълта, особено ако си признаеш всички слабости и желания и им се отдадеш, вместо цял живот да ги прикриваш от което да страдаш ти и евентуалната ти половинка.

Разбира се, след толкова години бясно любене къде ли не и с всеки мъж когото си харесам, малко ми омръзна и сега предимно залагам на личността и характера, на това какво действително е един човек.

Независимо, че всички тук ще ме разпънат на кръст след признанието ми, държа да подчертая, че на никого не изневерих през цялото това време. Всичките ми отношения и опити за връзки са били коректни. Просто приключваха бързо. Повечето бяха просто секс само по веднъж, по-рядко по два пъти. Случвало се е да се влюбя няколко пъти, но в неподходящи, хора, които не са ме искали достатъчно и не са ме уважавали.

Радвам се, че си взех сладкото от живота в най-прекрасните си години. Сега след 30-те мога спокойно да се отдам на опитен и узрял мъж, с когото да споделим живота си и да си дадем всичко което можем, а не да се учим да живеем по време на брака, който обикновено се превръща в кошмар твърде бързо.
Търся мъж с моя опит. За мен той няма да е курвар, а ще е мъж с опит, който е намерил себе си, заздравил е основите си. Който се е наситил и е готов да влага смисъл в други неща, да гради живот.
А не като повечето тук, които сега ще цитират десетте божи заповеди и ще прокълнат всяка жена с над 3-ма партньора, а в същото време ще продължат да изневеряват на половинките си и да имат скрити и неосъществени сексуални желания, фетиши и перверзии.

И ако думата курва означава жена, която ходи по курове, то нека съм курва, няма проблеми.

Аз си знам най-добре.

324.   Мъж на 31 години съм. Обиколил съм доста свят било най -вече свързано с работата ми -Англия, Испания, Аржентина, Франция. Кое ми е направило впечатление жените там излизат с цел да правят секс често само заради самият секс никоя не търси сериозна връзка поне до 25-30 години. Някой ще определят тези жени за лесни, но са жени който знаят какво искат и ''нищо човешко не им е чуждо''. Просто нашето балканско възпитание е още далеч от този мироглед. Присмиваме се на турците и арабите заради подтиснатата женска сексуалност, а ние самите не се различаваме много от тях.

325.   На 18г с 1 момче.

327.   Как искате, мъжете да ви уважават, след като имате 20, 30 или повече бройки? Ако бях мъж и чуя такава бройка, бих избягала... Хубаво. Обичате секса. Кой не го обича? Това, обаче не значи да си легна със целия град... Най-малко от уважение към себе си, аз не бих го направила. Имам си гордост, обичам себе си и не бих си причинила бройка над 7-8 в най-лошия случай. На 18 съм и съм спала само със сегашния си приятел!

329.   На 35 съм и съм спала с 3 ма, не е важна бройката, а качеството. За да ви ценят, уважавайте първо себе си. Последна да не четем отново теми от рода на - мъжете не ме ценят, не ме уважават, широка била, и още куп щуротии. няма кой да ви уважава, след като сами не се уважавате драги момичета. И не, не съм стара и грозна, не ми липсва мъжко внимание, но трябва много да ме впечатли и да се докаже, за да спя с някой.

330.   М 27, аз самият съм бил само с 5 жени. Да не съм си го намерил на улицата, че да си го давам на всяка?! За мен психологическата бариера зави от възрастта, но при мен тя е 10. Сиреч, всяка жена (освен ако не е над 30г.) била ли е с над 10 мъже, я приемам като лека и нито си давам много зор за нея, нито я приемам много сериозно, нито се кахъря, ако скъсаме. А на такива курвентии на 18-19 години, които не си знаят бройките ще кажа - мъжете обичат да чукат "лесните", но предимно създават семейство с "трудните". Успех!

331.   От 327 до номер 330-евала...

332.   Аз пък сам спала само с един на 18 го направих и с него си останах вече 9 години и семейство станахме. Аз сам на 29 години .

334.   Тук забелязвам тенденцията тези с по-малко бройки да съдят другите. Жените с големи бройки за пред кого са виновни, за пред Вас? Та в един голям град вие дори няма да ги познаете, а мислите ли, че ще Ви кажат с колко са били. Не мога да си обясня откъде идва това съдене? От каква гледна точка? Морална? Морал за един човек е едно за друг е друго, за една жена са 4 мъже за друга 7 мъже. От религиозна? Та там всички с над 1 минават за грешни.
Хора се възмущават на други хора за действията им. Какво Ви интересуват действията на другите, мислите си, че ако всички са имали само по 2, 3ма според вашите норми Светът ще бъде по-добър ли, съмнявам се...
Всеки човек, когото питаш, ще ти каже, че мрази лъжата, тогава защо съществува? ! :) Ама там вече има благородна лъжа, аааа видиш ли.
Едно време, отдавна, когато преоткрих себе си духовно си мислех, че съм един от чистите хора без "грях" или почти без и съм писал тука обидни коментари за жените с по-големи бройки(защото съм се чувствал по-чист от тях, което и масата от Вас прави в момента), обаче в определено време взеха да излизат едни мисли. Оп оп оп оп оп - абе ти едно време не си ли береше царевица от една нива? ! А, ами берях си, да. Ми то това си е кражба, братле. Кражба е, така е. Но преди не съм го осъзнавал, та щом не съм осъзнавал, че е кражба, значи тогава не е било. Та мисълта ми е, че сега повечето от Вас дори не се осъзнават кога лъжат, обаче тука яко хейт и съдене за "прелюбодейците", хаха. Някой неприятен съсед ще те помили - "абе комши, дай ми 10 лева на заем" и ти имаш, но отговаряш "нямам", а или това е благородна лъжа. Някой ти каже, братле хайде да излезем, а ти отговориш "не мога, зает съм", а всъщност кибичиш пред компютъра. Не ви се прави секс с жена ви и казвате, че ви боли глава. Ах, Вие свети хора... сами съдите, а отстрани не се виждате.
И все пак не разбрах ако една жена не ви каже реална бройка как ще разберете дали е морална или не? Или като си търсите приятелка, първо питате "а извинявай само да те питам, с 10 или под 10 си била, че да знам? "
Хубаво нещо е любовта обаче ми се струва, че повечето я търсите насила, а и никъде не е казано, че трябва да я срещнете, няма гаранции... и затова сякаш търсите някой, с когото поне сексът да е качествен. Така ми се струва на мен.

335.   До 323, женaтa с нaд 500 бройки:
Търсиш зрял, улегнaл и умен мъж, зa товa ще ти дaм мнение кaто тaкъв. Нa 36 съм, стaндaртa нa живот ми е висок зa Бългaрия, въртя 2 фирми, движa из техническите среди, aй кю-то ми е високо, имaл дъм достa жени и нaй-вече съм достaтъчно директен зa дa ти кaжa следното:
Никой зрял, улегнaл, умен и мъж с положение нямa дa ти обърне никaлво внимaние. Може дa си крaсивa, обигрaнa, но никой нямa дa те прибере порaди следнaтa причинa-След първия секс всеки мъж с опит ще рaзбере, че си с голям опит, просто е очевидно.
След кaто го рaзбере нямa дa му дреме че имaш 500 бройки, нямa и дa му пукa че си прaвилa сaндвичи, че си спaлa с близнaци или с негри. Обaче много ще му пукa дa те изведе нaвън сред хорaтa, зaщото мъж с положение, който цял живот е грaдил aвторитет, нямa дa допусне дa му се подигрaвaт и всичко което е грaдил дa рухне, зaщото женa му ще го е нaпрaвилa бaджaнaк с половин Бългaрия. Дa, ти ще си перфектнaтa любовницa, дaже и зa съвети ще си изключително добрa, сигурен съм, но сaмо толковa, зa теб ще сa трохите, просто знaм кaк е в средите в които искaш дa се плaсирaш. Брaк може дa сключиш с някой зaстaрявaщ бохем, или с рaботник, който нямa дa влизa в критериите които описa.

336.   За съжаление 335 е прав освен в едно - такъв мъж не би тръгнал с жена като 323 дори за любовница поради простата прочина, че хора с положение, пари, фирми и опит нямат и желание за болести... и време нямат да се разправят с егоистични и предирчиви жени Като нея, свикнали да живеят както им харесва.
Не осъждам 323. Тя е живяла живота, който е искала и е живяла щастливо. Въпросът е, че човек не може да има всичко.
Аз затова съм била само с един мъж в живота си и не съжалявам. Първо му бях любовница, днес съм му съпруга и знам изискванията и за двете "длъжности", а основното 335 го описа, плюс трябва да си образована, красива, за да не излагаш мъжа. Не съм грозна, напротив - имам германски корен и за България съм нещо особено заради естествено русата си коса, светла кожа, очи, имам големи гърди при слабо и високо тяло. Имала съм винаги много предложения, но не съм се блазнила, защото подобно на дамата 323 съм знаела какво искам, но разликата е, че аз все още мога да спя с 500 мъже, а тя не може да бъде с един качествен господин, не става за майка и съпруга за никого, защото не може да контролира низката пророда.
Не мисля, че изпускам нещо. Дори сексът ни е чудесен, експериментираме и не ми липсва нищо. Дано и тя да е доволна, защото връщане назад няма.

337.   Последните коментари, на кой свят живеете? Не говоря за себе си, защото аз имам 2 броя зад гърба си, но за жените с над 50 примерно. Те много добре знаят какво да говорят, коя жена ще признае на мъжа си, това е нелепо. Естествено ще каже, че е имала 4-5 преди това. Нямало да може да скрие опитността си, естествено че може. Но няма нужда да го прави, тъй като дали си го правил с 4-5 при по продължителни връзки, или с 40-50 еднократни бройки не е голяма разликата. Освен това повечето жени са дискретни. Мъжете, с които са го правили евентуално имат семейства, живеят в други градове, държави и въобще вероятността мъжът и да срещне някой от тях е минимална.
Така че мъжете да не се филмират много.

338.   Първият ми път беше на 18 години с моя любим,с който наистина го исках и знаех,че той е човека за мене . Сега съм на 21 и съм омъжена за него . Чувството да бъдеш с един и да знаеш,че този един човек е целият ти живот е невероятно . Гордея се ,че не съм го направила по-рано с някой към ,който имам само някакви моментни чувства. Чакала съм подходящият момент с подходящият човек .

339.   337, ти живееш в голяма заблуда. Някои неща просто не можеш да скриеш. Особено у нас, кЪдето всеки се познава, една жена с 50 бройки се знае, че е била с много мъже. Дори 5 бройки са много в малкия град, където като изкезнеш с настоящия си, все ще срещнеш или бивш, или негови роднини и проятели, а отделно ще те знаят хората хато момичето на Х, У, Z и безброй още мъже.
Ако пък имаш 50 бр., то ще си известна като лесна и всеки със сърбяща патка между краката ще ти налита.
Това е реалността.
Моят съпруг може да се движи спокойно из града- никога няма да срещне мой бивш, роднини, разни стари любовници да му се подиграват и да обсъждат интимни особености на майката на децата му.
Няма лошо ако не се е получило в една връзка или брак да се разделиш - не всички имаме късмет да срещнем мъжа на живота от първия път, но който реши да спи с половоната град нека си знае, че дори не е нужно да си казваш бройката - имаш си име, а и мъжът чувства с каква жена е и качествените мЪже просто не създават семейство с такива жени. Това е животът. Не можеш фа имаш всичко.

340.   Абе предпочитам жена, която се е находила и наживяла, вместо някоя комплексарка, която незнае какво точно иска, хваща се за първия срещнат ("рицар на бял кон"), като удавник за сламка, а после тръгва да открива своята сексуалност и пеперудите в корема по време на брака! Такива не можеш да ги спреш после! За оня с фирмите - ето това е унижаващо, да е спала с всичките ти колеги, а не миналото й преди теб!

Не казвам, че мацката трябва да е разпоретина, но какво по-хубаво от жена, която знае как да те разбие от кеф в леглото :P вместо някое дърво дето ще ти изневерява до гроб :d

До 20-тина бройки е приемливо за мен :) тия с повече вече "олекотяват" :D

М25

343.   И мъжете и жените имаме своята сексуална предистория, ако нямаме такава то тепърва ще имаме история, затова по-добре с опит да можем да правим преценка за настоящия, а жените да внимават, че са по- застрашени от нас, например нежелана бременност след дискотечен секс

344.   М 25, до някъде съм съгласна с теб, но когато ходенето по мъже и експериментирането станат начин на живот, не мисля, че после може една такава жена с 50 бройки просто да си седне на задника, да бъде само с един мъж в добро и зло, а по-скоро обратното. Тя няма вече граници и за нея да си легне с някой мъж, когото пожелае е нещо нормално - трябва малко разочарование от страна на партньора и рогата му стават огромни, защото и такива жени са свикнали да живеят за себе си, за своето си удоволствие и да не правят компромиси с него.
Не смятам, че такива жени имат нисък морал или искат нарочно да навредат на някого, но е факт, че развалят семействата си и нараняват много хора.
Просто знай, че за една жена е много лесно да си намери сексуален партньор и не говоря тук само за младите и красивите. Всяка жена е в състояние само за секс по всяко време да си намери мъж, само да покаже, че иска ...и има мъже колкото иска.
Ей това е разликата с вас - мъжете - ние трябва да имаме по-голям контрол, защото границата между „разпоретината“ и честната жена е плавна и всяка жена има как да бъде с безброй много мъже ако поиска.
Аз съм доволна, че не съм била само със съпруга си и не смятам, че нещо съм изпуснала, защото и двамата сме отворени за експерименти и по-налудничеви неща, които в България малко двойки ги практикуват, а за повече от мисионерската си трябва доверие, каквото можеш да постигнеш единствено в сериозната връзка.
Разбира се, да си била само с един мъж не е някаъв еталон на подражание в 21 век - това си е и много голям късмет, но да си била с 50 мъже Е начин на живот вече.
Говорила съм с моя гинеколог от чиста здравословна гледна точка дали може да направи разлики между жените според броя партньори. Той твърди, че много зависи от жената, от нейния начин на живот като цяло, но определено след 5 партньора вероятността да си пипнала не само венерически, но и други неприятни за жената неща като ЧПВ, бактерии, гъбички и тем подобни се качвала експоненциално и все пак всичко било твърде индивидуално. Факт е обаче, че аз с един партньор никога съм нямала гинекологични проблеми, ходя само на профилактични прегледи и веднага съм забременявала и с двете си деца, а жени от най-близкото ми обкръжение страдат редовно от някакви неща, имат проблеми при забременяване и изобщо са обиколили всички гинеколози в града ни.
Тоест жената не бива да забравя и още една роля - най-важната - ролята на майка, защото за мъжете сексът може да е само удоволствие, но за жената е преди всичко отговорност. Ние сме отговорни за общественото здраве ако щете, защото можем после да предадем и на дечицата си ужасни болести, за които дори не подозираме, че носим и чрез богат сексуален опит.

Отделно обществото е безмилостно към „леките“ жени и може М25 да си въобразява, че не му дреме, но най-късно когато по случайност срещне няколко бивши на своята приятелка или прочете разни подмятания за нея в социалните мрежи, няма да му стане приятно или влизаш в някое кафе и почват да се споглеждат хората „Това не беше ли момичето на Х“, „О не бе, тя беше с Иван, но преди това с приятеля му Драган, но нещо не се получиха нещата и после я мина цялата махала“ или срещнеш братовчед някакъв на бившия ѝ, който те бъзикне за някакви нейни интимни предпочитания, които си мислиш, че знаеш само ти.
Има за съжаление и такива ситуации и за един мъж това е унизително, а и опасно ако е с положение в обществото, защото никой не те взима на сериозно ако си мъж на такава жена. Ставаш в един момент за присмех и почват хората да се ебават с теб и в работата, и в бизнес, и изобщо.
Мой близък така стана за смях, защото се разбра, че майката на малкото му бебе преди него е била правила gang bang в известен наш курорт в нетрезво състояние. Макар, че бяха младо семейство, той тряваше да се раздели с нея, което беше много жалко за детенцето, за жената и за всички като цяло.

345.   Номер 344, съгласен съм с повечето, затова ти сложих 5 звезди. :)

Не смятам, че даден мъж трябва да се чувства унизен ако види някой-друг бивш на мацката. Напротив, трябва да се кефи и надува пред тях защото тя е избрала него, а не тях! Той е победител, а те са просто някакво несполучливо минало. Някакви грешки и експерименти :) Унизен би трябвало да се чувства ако тя му се представя за "много морално момиче", а на практика му изневерява с всички негови познати :D

За мен курва е жена, която изневерява или спи с някой заради парите му. Сама казваш, че една девойка може много лесно да си намери бройка. Някои жени са по-сладострастни от други. Обичат да експериментират, да търсят най-доброто... Ако не прекаляват и не превръщат бройкането в начин на живот, тогава какъв е проблема? Всеки си има минало, но по-добре то да се случи преди брака, а не по време на брака. :D

Относно болестите - най-често ги лепят разни каки с безброй бройки, които правят секс без предпазни средства, след пиянски запои... Тук говорим за що-годе нормални хора, които си търсят чистоплътни партньори, а не някакви отрепки.. Иначе няма как половия орган на една жена да се "протърка". Има жени, които раждат и пак запазват своята "тяснота". Пък какво остава за един далеч по-малък член? Да, може и да се разшири - ако го прави със слон. Вагината е еластичен орган, създаден за секс. Виж, ако въпросната дама е родена с по-широка вагина - това обяснява всичко и проблема не е, че е спала с 50 човека.

Казваш, че си била с един мъж. Похвално! Надявам се обаче да не започнеш и ти след някоя-друга година да си задаваш въпроса: какво ли би било чувството с друг член? Бъди жива и здрава!

М25

346.   до 344
ти си една скучна лелка дето освен малкото пишле на мъжа си не си видяла, стига си ни го радала на морал и на разни такива, била съм с над 40 мъже в тези моите 30 години и не съм си хванала нито бактерии нито болести, когато си държиш на хигиената и кондоми и не ги избираш ей така на бара или случайно, и мога да ти кажа освен скучния секс с мъжлето ти с 2, 3 пози едва ли правите и да ти кажа селски жени така бързат като теб да се женят сакън да не остане стара мома или да не тръгне слух за нея че е била с тоя или с оня, стой си в твоето село и недей да ни сложиш очилата ти за да видим само изгледа чрез тях.
нищо лично но ти беше много остра към всяка дето е имала много партниори.

347.   М25, благодаря за 5те звездички и за добрата дискусия, но не мога да се съглася напълно с теб.
При ситуацията с бившия в заведението (или негови познати) забравяш един аспект - качеството на този „бивш“. Представи си, че си с жена с голяма бройка - колко от тях ще са мъже на място? Ще има и жито, и плява. Та влизаш си ти с мацката под ръка и пред теб се изпречва един от многото ѝ бивши - някакво добиче или селяндур. Какво правим?
За „курвите“ не съм съвсем съгласна, защото ти мотивите на хората не можеш да знаеш. Мой близък направи семейство с бивша проститутка, която не е курва. Той е прокурор на голям наш град, тя е била „моделка“ - от наивност, а после и с принуда е била карана да проституира, малтретирана и тормозена. Спасява е нашия познат, дълго я крие от нейните сводници в различни жилища, явно нещо се е случило между тях и от доста време са заедно, от 5 години вече официално семейство и тя му гледа дори детенце от първи брак. Тя е курва, защото е спала с мъже заради парите, не можеш да знаеш дали обича прокурора, с който е, защото той е и заможен човек (по наследство) - курва ли е или честна жена, защото живее като честна жена - не изневерява, отдадена е на семейството и майчинството и така нататък. Границата е плавна както писах горе и жените трябва да внимаваме много.

Никъде не казвам, че женската вагина ще се амортизира, това все пак е еластична лигавица и между другото - мускулите около нея определят и колко е тясна една жена, така че след раждане ако имаш добре развити мускули там си оставаш тясна, но венерическите болести, ЧПВ и другите бактерии, гъбички, вируси, които се предават по полов път не можеш да ги измиеш с вода и съпун, не са въпрос на чистоплъстност. Ето ХИВ или ЧПВ, хепатит да погледнем - и най-чистият човек може да ги носи, да ги има, за гъбичките същото се отнася - дори се получават при някои жени от прекалено миене. Ами сифис и трипер? Да не би да са заради нечистоплътност?
Кондомите предпазват надеждно само от ХИВ, ами останалите неща - ами хепатитите, ами венерическите болести...

Не говоря тук за морал. Моралът според мен няма общо с физическата ти активност, а с начина ти на живот - да не крадеш, да не убиваш, да гледаш децата си добре, да уважаваш партньора си. Всяка жена има „сърбеж“, така както всеки мъж го има, но тръгнеш ли като жена да си чешеш сърбежа, ще ти бъде почесан и тук се почват трагедиите на жените, които са свикнали да водят такъв начин на живот - не само болестите ги налягат, заразяват и партньора си, новородените си, но и занемаряват работа, грижа за деца и други хора. Отделно петнят доброто име и авторитет на своите съпрузи и семейство.

„Надявам се обаче да не започнеш и ти след някоя-друга година да си задаваш въпроса: какво ли би било чувството с друг член? “

Съжалявам, че си попадал на жени, които оценяват само твоя член, но за мен, а и повечето жени мъжът е повече от един член. Членове има и Made in China, но човекът, личността не можеш да я направиш от силикон.
Не съм някаква куха моралистка, имам всякакви хора в обкръжението си и точно жените с много „бройки“ ми завиждат най-много, защото всяка жена всъщност търси ЕДИН МЪЖ, един истински мъж, с когото да направи и семейство. Жените не търсим членове, бройки, а които го правят пък след 30те обезателно съжаляват. Не можеш да имаш всичко просто и всяко нещо има своята цена...

348.   346, ще те разочаровам, но сме на една възраст - скоро ще направя 31 години и по твоето определение сме и двете лелички.
И не, не съм се омъжила изобщо рано :), омъжена съм от 2 години, скоро ще правим пищна венчавка, защото бяхме в траур до сега, така че дори по църковно му съм неомъжена.
Съжалявам ако си се засегнала, но просто си казвам мнението и да - истината. Едно е да имаш „партньори“, друго е мъжете да са се превърнали за една жена в бройки. И пак не говоря за морал - не е неморално, в 21 век живеем, а говоря за начина на живот, който сте си избрали - просто, че не можете да обърнете страницата и да си кажете като една дама горе - сега съм на 30, имам 500 бройки и нагоре, но сега искам еди какъв си качествен и сериозен мъж и семейство.
Нищо лошо, но стойте зад начина си на живот и си го живейте като сте толкова щастливи с него - не се притеснявайте, и на 60 г ще имате бройки, до края на живота си ще имате броики, но е илюзия, че жена, за която мъжете са „бройки“ после може да направи семейство с ЕДИН мъж, да бъде 20 и косур години с 1 мъж (толкова години се гледат децата) и така нататък
Дори да хванете някой будала за топките, то при първите проблеми и проблемчета, той ще се сдобие с рога до Луната. Ти си на 30 г., да кажем, че си почнала на 15 г. с бройкането - ами ти на година си имала към 3 бройки или както М25 ги нарича - члена.
Да кажем срещнеш утре мъжа на живота си - колко мислиш ще остискаш с него без да те досърби за още членове? 3 месеца? 4 Месеца? Година, но не повече.
Да кажем нещо се разсърдиш на твоя мъж, нещо се скарате - колко часа ще изтраеш без чужд член, за да му го натриеш хубавичко?

Следват разводи, драми, плачещи дечица. Ей това за мен е неморалното - не да имаш 500 мъже - имай, лошо няма, но когато почнеш да разбиваш живота на хората около теб заради единият сърбеж - тогава става неморално.
Ролята на жените в обществото е много по-сериозна от мъжката и за съжеление не можеш да колекционираш членове и да продължиш просто с живота - жените сме бройки на мъжете, не обратното и която не го осъзнава това, сама си пропилява шанса за най-важното в живота на една жена (и нейната вагина) - майчинството, съпружеския живот с един стабилен мъж.
И не, не смятам, че трябва да си била в 21 век с един мъж. Въпрос на късмет си е, на добра преценка. Има жени, при които не се е получило и действително са били с повече мъже, но те са имали връзки с тях, за тях мъжът е бил повече от един чеп, което не може да се случи просто с 50 бройки. Съжалявам - може да ви засягам, но това е реалността и нито вие, нито аз имаме власт над това. Не става дума тук само за обществени порядки и норми, а за природа, за елементарни правила на поведение в една общност - семейство на първо място, род, общество, държава - неща фундаментални, пред които и да си затваряш очите просто са си там и не подлежат на промяна.

349.   Не се интересувах до сега от темата, не съм чел и всички коментари, но ми направи впечатление, че последните няколко коментара доста грешите.
Аз съм мъж над 40 години, преди 20-15 години работих барман в заведение с проститутки в голям български град. Съответно с проститутките се имаме като колеги и сега продължаваме да сме приятели във фейса. Днес почти всички момичета които бяха проститутки в онова заведение са омъжени и повечето от тях имат над 10-15 години брак, не се разделят или развеждат, не ходят да слагат рога на мъжете си и имат по 2-3 деца. Дори някой от тях се омъжиха на село и не им пука да си копаят зеленчуци.
Питал съм от любопитство, не им ли се ходи пак по барове, дискотеки, да бъдат ухажвани от мъже /те продължават да бъдат красиви млади жени на по 30-40 години/, те ми отговарят твърдо НЕ, наживели сме се, не ни блазни това, защото знаем до кътните зъби природата на мъжете и може би затова не ни е интересно. Какво може да ми предложи, казват, чуждия мъж, нищо повече от пишка, която на нас не ни е интересна, виждали сме много пишки, затова "пишконосците" не са ни интересни.
От мен да знаете по вероятно е жена с малко бройки да сложи рога на мъжа си от колкото тази с над 500 бройки.
За болестите и децата пак не сте прави. Само една от 70 момичета имаше проблем със забременяването, наложи се инвитро и роди близнаци, а други родиха по 2-3 деца само през първите 5 години от браковете си.
ЧПВ е неприятна болест, но ако се замислите признак за ЧПВ са всички брадавици и кокоши тръни по кожата на човека, аз не познавам човек без брадавица, а вие?
Ако днес прегледате всички жени над 60 годишна възраст, за тях е по вероятно да са били само с един партньор през живота си, ами и те имат поне една брадавица или са имали кокоши трън. Да не говорим че имам роднина лекар-гинеколог и той ми е казал че в България оперират по над 2000 българки годишно от рак на шийката причинен от ЧПВ. Още ли твърдите че през последните 10 години в България са оперирани 20 000 курви? И още нещо нито една от моите фейсбук приятелки не е оперирана от такова нещо, специално заради вас попитах.
344 спомена че всички нейни приятелки имали проблеми със забременяването, дали тези проблеми са породени от курваджелък? И какво ние четящите да си помислим за жена чиито приятелки са курви? Проблемите при забременяване най-вероятно са породени от диети или често настиване на яйчниците от ходене с гол кръст в тинейджърски възраст, макар да няма медицински доказателства затова.

350.   Имаш 500 бройки и никой, които да остане с теб....

351.   347, да, живеем в 21 век. Секса е издигнат в култ и ни заобикаля навсякъде. В този ред на мисли, ще ми бъде най-малкото СТРАННО ако се сблъскам с 30-годишна жена, която е имала само един партньор и проповядва криворазбран морал на жените. Ще я помисля за някаква пуританка/сектантка и ще я подмина. Не се засягай.

Старите хора казват: "хвани си жена с опит, а не някоя расла в саксия". Ще послушам тях :) За мен е грешно човек без нулев опит с мъжете да се впуска в брак. Също така не смятам за правилно да се оценява морала и "името" на жената по това с колко мъже е правила секс - това е еснафско и комплексарско. И със сто да е била, ако е добър и честен човек и те обича, ако е "чиста", тогава какъв е проблема? :) Освен комплексарщина и лична несигурност, друг проблем не виждам. "Как щял да изглежда бившия й", "какво щял да си каже Гошо от село Вишневци" - смешна работа. Глупаво и ограничено е зрял човек да разсъждава така! Да не говорим, че на Запад въобще нямат подобни предубеждения! Крайно време е да пораснем, като общество и да скъсаме с ориенталските схващания!

Пак ти казвам - ако от всички тях, тя е избрала мен за мъж на живота й, само мога да се радвам и да се чувствам най-специалния! Защото за една жена има двама мъже - бащата на децата й и последния! А сексуалното й минало, би ме навело на мисълта, че е желана и готина мадама, а не някоя закостеняла моралистка, с която цял живот да сме на две пози в секса!

Не намирам за уместна и нападката ти, че съм бил с жени, които са оценявали само члена ми. Първо - не ме познаваш. Второ, няма да коментирам сексуалния си живот, нито ще се хваля или правя на модел за подражание в анонимен форум. :) Само ще кажа, че макар, че члена ми е прекрасен :D той е само едно от многото ми достойнства и съм достатъчно на "ти" с дамите за да знам какво търсят и какво мога да им дам.

Като заключение ще кажа, че аз също не съм съгласен с много неща в съвременното общество, но това е!
Всичко е строго индивидуално и нека оставим хората сами да решават какво да правят с живота си. Не си ти човека, който ще ги съди или ще им поставя граница. Стига пуританщина и закостенели разбирания. Като искаш един мъж за цял живот - дерзай! Дано да ти се получи! Най-честно ти го желая!

Някой ден Бог ще съди всички ни, но не само на тема секс минало.

М25

352.   348, значи от 2-3 г. посещавам сайта и толкова точен и красноречив коментар не съм виждал. Евала ти правя!!!

Тук всяко второ мнение е, че ако вземеш девствена жена, едва ли не ще се "развърже", защото не е живяла, та да компенсира.

Според моите наблюдения и точно обратното. Трудно си представям как жена е овършала половината град и в един момент си казва "край" и се спира на един мъж в следващите 40 г. примерно.

Аз си взех девствена жена и съм 101% сигурен, че до ден днешен не е била с друг освен мен. Но и аз никога не съм и изневерявам. И това не го прави, за да се изкара някаква в нечии очи или защото някой така и е казал, че е хубаво. Просто това си е до човек. На някого нуждите му са да колекционира пениси и си намира оправдание да го прави при всеки удобен според него случай (типичното - нещо ми липсваше), на други - да има стабилен човек до себе си, да са щастливи. Когато човек е щастлив с човека до себе си, дори не се замисля, че има такова нещо, наречено изневяра. И не се изкарва жертва, че е големия герой, та удържал на напъна и изкушението.

Ако е жена не изпитва нужда да трупа бройки, то и на 60 не и проблем, че е била само с 1 примерно. Но ако има нужда от бройки, тя не се придържа цял живот към бройките, а смята за необходимо в някой етап на живота си да "врече" във вярност (поне на хартия), но после бройките не спират до тук и този човечец, когото е излъгала рано или късно разбира в какво се е забъркал и започват проблемите. И така страдат невинни хора, вкл. и децата. Ако поне се придържат към разбираинията си и не забъркват невинни хора, нямам нищо против. Нека си живеят, както намерят за добре, но обикновено горят и хората около тях.

Аз лично не съм чул за лек жена, която да е казала "ОК, аз съм си лека и цял живот няма да се задомявам, за да не страдат други хора и хем аз да си водя живота, който искам"

Обикновено казват "Край, вече спирам, женя се и си водя нормален живот" Само че това е само до първия проблем и до момента, в който се почувстват големите жертви, понеже са направили огромния компромис да спрат да колекционират пениси. И после се почва по старому, само че вече с въвлечени невинни хора в схемата.

353.   Двадесет и първи век!? Не се обръщам конкретно към никой. Но шаблонът "21 век сме" е звучал еднакво през всички предишни векове и НИЩО не означава. Курви е имало, има и ще има. Това е начин на себеизява. Има тъпи, посредствени, интелигентни и свръх интелигентни курви. Ако съпругата ми е курва, гарантирано, ще има мъже, които ще ми се подиграват, ще има и такива, които ще ми завиждат. В крайна сметка, от коментарите ми стана ясно само едно. Че както се хвърлихме в 'демокрацията', с изкривеното й възприятие (че е слободия) и я превърнахме в разруха, така и с 'бройките' в секса, се заблуждаваме че сме получили свободата на 21-ви век. Всъщност, неразумно обричаме на провал качеството на живот -своето и на децата си. Ив двата примера, резултатът е провал, но и в двата случая стоим твърдо зад неразумното поведение. Щом това е достигнало масовост, горко на подобно общество. Само искам да вметна, че там, от където идват подобни заблуди, стойностните хора не приемат това (слободията) за ценност. Но, всеки решава за себе си, какъв живот да води. При положение, че има и такива, които не искат да живеят, значи нищо не трябва да ни учудва.

354.   От номер 330:
Жените какво са виновни, че са спали с много мъже. Не са виновни, просто аз ги определям като курви. Не ги познавам? Нагледал съм се на такива и мога да ги определя само с поглед дали са такива. Как ще позная с колко е била? Правилото на тройката. Важи с пълна сила за повечето такива жени. Каже ли ти такава жена, че е била с Х мъже, умножаваш по 3 и ще си по-близо до реалния размер.
Не съдя абсолютно никого. Ако искате спете и се хвалете като Митьо Пищова с 3864 женички или мъжлета. Дреме ми. Аз не съм си го намерил на улицата, за да го давам на всяка, която се разкрачи, още повече, че в днешно време жените все по-лесно се разкрачват. А относно това, че няма да мога да преценя кога е идеалния секс - това малко ми напомня за една героиня от филма "Магистрала 60", на която никой хетеросексуален мъж не й отказвал. И тя като тези, които визирам търси перфектния секс, но й е станало нещо като фикс идея - просто не знае следващия колко ще е по-добър от предишния, съответно не може да определи какво означава перфектен секс и дали някога го е преживяла, понеже най-добрия секс, който е правила, може да не е било най-добрия възможен. Ако някоя от жените, които визирам, не ме е разбрала, нека просто гледа филма.

355.   Ж. 24... не мисля, че когато една жена има повече партньори трябва да се определя като лека, к. рва и тн., щом като мъж, който е бил с много жени е героя на компанията. Секса си е потребност и чисто физическо удоволствие!
Между 15 и 21 съм била с повече от 50 мъже и не ме е срам от това. След това се омъжих и нормално бройката рязко спадна. За последните 3 години освен мъжа ми съм била с още 7 други, за които той разбира се знае. Не се ограничаваме стриктно, все пак и разнообразието от време на време си е хубаво, просто секс!

356.   М 25, виж - не си ме разбрал правилно. Нямам нищо против жените, хората с много бройки - точно това му е хубавото в 21 век - имаме право на избор, просто си изразявам мнението, че такава жена не може на 30 г. да се събуди и да иска след 500 „бройки“ да срещне Мистър Райт, да прави семейство и тем подобни. Не става просто така, а такива представи са меко казано наивни. Веднъж, когато мъжът се е превърнал за теб в бройка, разтуха, източник на удоволствие, на самочувствие, на начин на живот и дори на отмъщение, на инструмент, то много лесно ще превключваш винаги в този модус и няма просто начин да си с един мъж 20 години в добро и лошо, в бедност и болест.
Не казвам, че такива жени са курви или леки жени, но просто са избрали друг начин на живот, от който не можеш просто да излезнеш туко-тъй.
И не говоря тук проститутките - те често са жертва на принуда или безпаричие, а за жените, за които мъжът е средство някакво, полов орган и бройка - никой не може да ме убеди, че дори като се влюбиш можеш при най-малък проблем в и извън леглото да устоиш на изкушението да се върнеш към старото си амплоа. То е като с бившият алкохолик...
Простутутките тук дори може би са отвратени, те са били инструмент за удоволствие, не обратното - изкушението за тях е друго - по-скоро да спят с някого за пари при парични проблеми, но това е съвсем друга тема.

Темата тук е за бройките на жените, а при проститутките не мога да кажа, че мъжът е сексуална бройка за удоволствие - може би е удобно за мъжете да мислите така, но за проститутката вие сте финикийски знаци и толкоз, тя е симулирала удоволствие за пред вас срещу парите ви, не го е търсила с вас и вие за нея не сте бройка, а ...клиент. Има разлика.

И още много тук свързвате опита с бройката, което е глупаво и наивно. Сякаш трябва една жена да спи с целия мъжки свят, за да натрупа опит с мъжете.
Имам опит с мъжете и без да съм спала с тях. Цял живот съм израстнала и съм била покрай мъже - бащи, чичовци, много братовчеди, само момчета имаше в моята махала и с момчета съм дружала, момчета са ми били първите приятели, работя почти само с мъже - не е нужно да говоря с тях дори, за да се разбираме. Не е нужно да спиш с целия мъжки свят, за да имаш опит с мъжете, с начинът им на мислене, да познаваш нуждите и потребностите им.

Японските гейши например са били обучавани от малки момиченца и на 10 са имали повече опит с мъжете от някои 50 годишни жени днес без да са спали и с 1 мъж. Опитът с мъжете не е въпрос на чук-чук, не е въпрос на това колко члена си поела във вагината си, а на това дали си разбрала мъжкия начин на мислене, на живот и мъжките потребности извън и в леглото.
Точно обратното - точно с многото бройки ти не можеш да стигнеш до осъвършенстване в леглото, до експериментиране, до нещо по-дълбоко и извън леглото с един мъж, а връзките ти остават повърхностни и наивни - включително има доста жени, които действително вярват, че са влюбени в поредния мъж от пръв поглед и обратното, че като си легнат с някого, той ще се влюби в тях. Тоест търсят любовта, а само успяват да навъртят бройки и то от неопитност, защото една опитна жена не прави подобни неща - като опитна жена знаеш кога става дума само за секс и кога става дума за повече.
Като жена с бройки (не с опит) не знеш какво да направиш, за да подобриш секса си с мъжа например, да изгладиш други проблеми във връзката, а просто си набавяш нова бройка и като ти омръзне или забележиш дефект - решението е нов човек (член). То е като да се возиш всеки ден с различна кола като пътник на дясната седалка и да твърдиш, че си голям шофьор, защото си се качвал на много коли :)

Аз имам доста голям опит с мъжете, защото се помъчих да ги разбера като човешки същества, не като бройки.
Съзрях полово доста рано и по-рано от другите се сблъсках с половото влечение - и своето, и на мъжете. Например разбрах, че не мога да поддържам приятелството и игрите си с момчетата навън след определена възраст без да има сексуално дразнение, не мога да ходя и да се целувам с момчета без това да прерастне в секс и не съм се и ги залъгвала на тези теми, а като не бях готова за секс, просто не дружах повече с момчета, но не ги дразних и не ги залъгвах, за да кокетнича. Така се започва, малката Лолитка става голяма Лола.
Не съм се пазила никога, за мен девствената ципа не е от значение и моята стана жерва на гимнастиката в училище - изобщо не страдах по нея, но имах търпението, РАЗУМА внимателно да избирам партньора си, а като го срещнах ми трябваха не повече от 10 дни, за да реша, че ще е Той и ще му се отдам в пълния смисъл на думата - не само вагината си, а и душата.
Вагина е лесно да дадеш, трудното е да се ОТДАДЕШ на един мъж, а ако на 30 години не си се отдала, то след това няма и да го направиш, но вагината - тя е лесна, много лесна.
Може би и заради това ми се получава. Отдавам се в истинския смисъл на думата и защото имам опит с мъжете, знам от какво имат нужда и дори думи не ми трябват, защото мъжете комуникирате често и невербално, а този език не можеш да го научиш с размяна на течности, с бройки.
Да, смятам, че имам много по-богат опит с мъжете от повечето жени тук с 50 бройки, защото съм се докоснала до душата на мъжа, не само до онази му работа, а ТЯ - душата е много по-голяма и от най-голямата патка.
Отделно знам как да направя мъжа щастлив, как да потигна сама щастие с него, включително и сексуално. Това е истинското изкуство, не е изкуство да сменяш модела с нов, когато нещо не ти харесва - това е лесното.

Не съм търсила връзка до живот с първия мъж в живота си и за мен е съвсем естествено една жена да се раздели с някого ако не е щастлива, не ме разбирайте грешно.
Просто не мисля, че да живееш в 21 век означава, че ще постигнеш щастието с превръщането на хората в бройки и не смятам, че за една жена-бройкаджийка има повече опит с мъжете или може да направи един мъж по-щастлив - точно обратното.
Тя може да ощастливи много мъже за 11 мин., но не може да ощастливи един мъж за 20 години, както и себе си с ЕДИН мъж, което пък е предпоставка за създаване на здраво и стабилно семейство, а с това и на психически здрави деца и в крайна сметка е градивната единица на нашето общество и в 21 век.

Така, че радвайте се, че повечето жени са като мен, не като жените с 50 бройки, за да се създават на тази планета здрави деца, момичета, майки, за да намерите един ден и свястна съпруга, защото каквито и да ги твърдите тук, все някога и мъжете на 25 порастват и искат да създадат семейство и да видим тогава с каква жена ще изберете да го сторите - с нормално мимиче или с жена-бройкаджийка.

Ще си позволя да цитирам номер 355

“Между 15 и 21 съм била с повече от 50 мъже и не ме е срам от това. След това се омъжих и нормално бройката рязко спадна. За последните 3 години освен мъжа ми съм била с още 7 други, за които той разбира се знае.“

Е, какво повече искате да знаете?
Бивш алкохолик няма....

Аз предпочитам да се наслаждавам дълго на хубавото вино, вместо да пия всеки ден люта гроздова от различни бутилки. Имам опит с виното, наслаждавам му се и сливам душата си и тялото с него и то с моята. :) това също е да живееш в 21 век. Не можем просто всички да сме алкохолици и не в това е свободата - многото в случая е в малкото.

Една Жена

357.   Мъж съм на 45, женен от 20 години, едно разбрах от живота до момента, ние живеем с партньора си на базата на отношението ни към нас, всеки има някакво минало, и съм склонен да се съглася за една жена има мъж баща на децата и и най добрия, а пък тези двамата са един и същ, то всичко останало е суета.

358.   Хареса ми повестта на 356. Не вярвах, че ще имам търпение да я прочета, но издържах до края. По ринцип приемам тезата й за правилна и нямам особени отличия а с нея. Само, струва ми се. тъй като съм мъж, една разлика в мнението ми, всъщност би я подкрепила в основното.
Мисля, че за мъжете е прието, че е унизително, да не "бройкат". И не само унизително, а и цялостното поведение на жените е ориентирано към стимулирането на мъжете в това направление. Включително и майчинското възпитание на синовете. Така, че, ако се приложат разсъжденията ти върху мъжете, ще излезе, че би трябвал да опознаваме, да се задълбочаваме в душевността, в емоциите и т. н. на жените, а не да търсим вагините им (или поне не на първо място). Недей! Рискуваме да ни избягват и мъжете, а и жените, защото с нищо не показвате, въпреки думите си, че ще предпочетете умното, чувствително, състрадателно момче, вземащо думите ви за истина (и естествено, отклоняващо сексуалния контакт), пред "лошото момче". Само погледни в същия раздел, колко момичета си фантазират (с надеждата да не им се случи, но все пак... ) да бъдат брутално изнасилени?
Всъщност, подкрепям тезата ти и в друг аспект. Жените "бройкаджийки" са обществено известни. Бил съм и с такива. Те не го крият -дори се чувстват горди и имат самочувствието на хора със свободна воля. Истината за тях, обаче е, че обичат секса не повече от останалите. Просто боледуват от мързел. Те не само не знаят от какво се нуждае един мъж. Те не искат да знаят, защото това е усилие. Правят каквото се поиска от тях и отчитат бройката. Но не предлагат нищо. Не отказват никому, но и никой нищо не получава от тях. За нагледност, напълно са идентични на надуваемите кукли от секс шопа, с тази разлика, че куклите нямат изисквания и претенции за величие.

359.   За мен жена, която е била с повече от 5 мъже до 30 -40 годишна възраст не е нормална физически - всички тия с по многото мъже - не са им наред хормоните, да не кажа, че са тотално неспособни да обичат - те бъркат страст с любов. Не знам точно, кой хормон не им е в норма, но съм абсолютно сигурен, че проблема им е чисто физически - здравите жени нямат такова поведение здравите мъже също. Просто както някои хора не могат да спрат да пият така други не могат без секс с различни - предполагам след няколко години ще се намери лечение на това, щото и тяхната не е лесна въпреки, че се правят на доволни от живота си.

362.   Кефи ме как някои жени казват "защо една жена като има много бройки я определят като к. урва, а един мъж като има много бройки е герой? " и се опитват да намерят някакъв двоен стандарт в това.

Ами истината е, че има двоен стандарт, но той НЕ е изкуствен. Той просто е резултат от половите роли, които природата ни е отредила. В природата когато жената прави секс, това може да доведе до 9 месеца бременност... а когато мъжът прави секс това са просто няколко минути тласъци и изпразване. Искам да кажа, че единият секс може да доведе до огромно вложение от страна на жената (бременност), а от страна на мъжа е винаги минимално вложение. Затова не се гледа добре на жените, които са били с много мъже - природата е програмирала в нас идеята, че жената трябва да си подбира партньора и да иска дълготрайно обвързване, за да задържи мъж до себе си, който да й помага с отглеждането на поколение. Мъжът от своя страна има природна програма да оплоди колкото се може повече жени. Затова за жените е ЛЕСНО да си намерят секс когато им се прииска, а за много мъже не е. Затова и не е никакво геройство когато една жена е била с много мъже - това е ЛЕСНА работа. Просто 'секс пазарът' е такъв ако щете - има голямо предлагане на секс от страна на мъже към жените и малко от страна на жените към мъжете. За много мъже е трудно да имат много бройки, за някой е трудно да имат дори една. За всяка жена, която поиска, няма проблем да си намери секс. Затова има двоен стандат, който е реален и е подплатен с реални житейски факти. Така работи Светът.

363.   356, Една Жена, хубави разсъждения. :) Склонен съм да се съглася с повечето.

Ще се опитам да нахвърлям набързо моите забележки с риск да се преповторя. Но май и темата така или иначе вече се поизчерпа...

Като мъж смея да твърдя, че за мен перфектната жена е някъде по средата!

Считам за напълно нормално по пътя на своето развитие, една млада дама да направи някоя-друга грешка, някоя-друга неуспешна връзка, някой-друг есперимент и лудория от младежките години, стига това да не се превръща в начин на живот, тип "секса и града". По-добре така, отколкото на стари години да тръгне да се "излага" :D Връзките са много важен опит, те изграждат даден човек, като личност и му дават възможност след време да избере точния мъж за брака, а не въображаем такъв. Напълно нормално е жена с няколко връзки да бъде по-напред в развитието си от едно девствено сърне, паднало от Марс :D Колкото и грубо да звучи така стоят нещата. А общуването с мъже и връзките с мъже са две съвсем различни неща :) Мъжете са ловци и хищници. :) На едно младо момиче му е нужен опит за да не си съсипе живота, като се зажени с някой "правилен" на 20 години. Всъщност, тези които търсят девственици, са най-големите комплексари – неуверени в себе си, а в много случаи… дори импотентни :...
Точно поради гореспоменатите причини, желая девойка с опит, която знае какво иска, а не някоя от двете крайности: девствена на 30 или с 500 хора на 30. Не живеем в средновековието, нито в някой бардак, че да се пазим за рицаря на бял кон за сметка на физиологичните си нужди или пък през вагината ни да е минало цяло градче. И двете крайности ми се струват еднакво извратени.

Като споменах средновековието, тук е момента да се обърна към “моралистите” за да им припомня, че в миналото хората също са правили доста лудории. :) Забравихте ли древния Рим? Ами Казанова? Екатерина Велика е имала десетки любовници в "моралния" 18 век. Секса с много хора не е измислен в 21 век и винаги е съществувал. Просто някои хора обичат (или просто могат? ) да се забавляват повече от други :) Наскоро даже учени са открили, че неандерталците били едни страшно разкрепостени и разюздени типове :D Какво лошо има да доставяш и да ти бъде доставяно удоволствие щом не пречиш и не правиш лошо на никой? !

Иначе съм съгласен с Една Жена. Ако даден човек продължава с “бройкането” след 30г., то вече си е изградил определени "нагласи" и "навици" и би било по-скоро трудно да се промени и да започне нормален живот само с един мъж. Разбира се, всичко е строго индивидуално и не бива да се лежи на стереотипи.

И ако за някои съфорумци 30 годишна жена спала с 30 души им се струва страшна цифра, сега ще се опитам да разбия този мит. Тя е започнала половия си живот на 15, както правят мнозинството момичета. Това са 15 години - средно по 2 партньора на година, което не е много. За жената не е трудно да си "намери" някой, още повече, когато няма постоянна връзка, а нуждата за секс я зове. Стига човек да не е тесногръд балкански комплексар – проблеми няма. На запад въобще нямат подобни предубеждения!

Ако вземем една девойка, попаднала в лоша среда, яхнала гребена на "модата", но в крайна сметка се осъзнала и се взела в ръце.. нима няма право на втори шанс? Нима миналото има по-голямо значение от самия човек? Щом една курва, която си дава тялото за пари може да се промени (такива правят по 50 клиента на седмица), значи и една бройкаджийка може да го стори! Една Жена твърди, че има разлика между двете. Да, има. Сладострастницата е вихър през нощта, но през деня работи и си изкарва честно и почтенно прехраната. Сладострасницата прави секс за удоволствие и си избира партньорите, не задоволява нечистоплътни тираджии за някой лев - лесния път, който е избрала втората. Важното обаче е друго: че и в двата случая има примери на хора, които са се променили! Затова пак повтарям - всичко е строго индивидуално. И ние не сме Богове, че да съдим и да гледаме хората отгоре. Най-малкото е лицемерно защото всеки има своите минуси. Дори и хората с по един партньор (които в повечето случаи просто избиват комплекси). :D ;)

Хареса ми мнението на коментар 349 – човек, който е видял всичко с очите си и не лежи на стереотипи. А дискусията май се поизчерпа, затова аз спирам. :) Всичко хубаво на всички!

М25

364.   Хубава тема се получи в последните 20-30 поста! Радвам се че в 21 век има хора, който ползват акъла си!
Хубаво пишете, но няма как да ги класифицирате хората ама грам. Те са от-до. Пишете за сериозно сем. брак деца и живот после, толкова много години, а се базирате на бройките, морала и още 1-2 условия. Да не говорим, че като се роди дете цялата картина се променя в 1 сем.
Не искам да обидя никого, но цял живот се учим било то да бъдем с някого или в личен план, така е и със сем.
Аз лично предпочитам, да имам приятелка, която е имала дълги връзки от колкото много краткотрайни.

м. 29

366.   Виж М25, благодаря, че ме изчете, но не си ме разбрал съвсем.
Първо, аз никога не съм нападала жените, които са имали връзки с мъже, не се е получило и са се обвързвали с друг, но не одобрявам бройкането и преди 30, и след 30, защото ти още си млад, изпробваш много неща, радваш се на „обиграните“ жени и така нататък, но когато поостарееш - жените и те с теб, минете 30 - 35 годинки ще видиш, че всичко оставя своя си отпечатак, ще се наситиш малко по-дълбоко по този въпрос.
Оставям настрана жените-проститутки, защото са друга тема, както и жените с някаква невроза или болест, а говоря тук за нормалните жени, които както ти писа правят бройки и не били малко 2ма човека на година. Ами ще ти разбия илюзията - много са двама мъже на година и не толкова са много за тялото, вагината, а за душата.
Защо ли?
Ами просто, защото за жената сексът е само коронацията на едно отношение мъж-жена. В повечето случаи жената се наслаждава преди всичко на флирта, ВНИМАНИЕТО на мъжете, комплимента, вниманието, вниманието, вниманието и ИЛЮЗИЯТА за любов и чак тогава идват креватните изпълнения.
В интерес на истината дори като се замисля тези жени имат много по-малко секс от мен, която съм била с един мъж, но имам от 12 години много редовен сексуален живот, а техният преминава в 9/10 от времето флирт, кафета, размотаване и тем подобни и после интензивен секс 3 дни до 2 седмици до...следващия етап на сухо и внимание, внимание, внимание от ротата мъже, които са надушили разгонената жена.
Става дума И за комплекси у жената.
Често не се е чувствала обичана и обгрижвана в семейството си, има разочароващи първи връзки и изобщо багаж. Малко са жените, които ще тръгнат да бройкат заради тръпката в секса, за да научели нещо в секса и тем подобни - това може би ви се иска на мъжете да е така, защото в порното ви са създали илюзията за хиперсексуалната жена-Вамп, която влиза в стаята и вече е готова да черпи от сексуалните ви способности, но в реалността жените не търсим това и не влизаме в стаите подмокрени без слип и с вибратор в дамската чантичка :).

Днес да научиш нещо в секса значи да прочетеш две книжки и да отвориш няколко сайта - не ти трябва да обикаляш дискотеките, но ти това много добре го знаеш, личи си, че си бил с много жени и разбираш жените - няма тук какво ново да ти кажа. Често тези жени са и невзрачни или кукли, но с ниско самочувствие - имат нужда просто от вниманието на мъжа, лошото е, че не се задоволяват с един и лошото е, че не умеят да поставят граници и в нормалния живот и общуване на работното място, университет, училище, ежедневие - така често завършват между завивките и с още едно име в тефтерчето без особена умисъл, но и без особени познания за мъжете след това.
И най-най-лошото е, М25, че след толкова бройки нямат търпението, стоизма, нагласата да бъдат само с един мъж - лесно се отказват от връзки при малък проблем, лесно търсят разтуха навън с хиляди оправдания, защото за такава жена границите не съществуват - тя така си е живяла и преди, така ще ѝ се живее и след, ще се извини и пак ще продължи, но за нея като цяло това не е нещо ненормално или лошо - като не намира у дома удоволствие, ще си потърси другъде без особена гузна съвест вместо да говори с партньора си или да прояви някаква креативност, изобретателност в секса, да прочете двете книжки и да прояви фантазия. Защо да го прави - навън я чака новият модел!

Не ме разбирай погрешно. За мен девствеността никога не е била важна, модерна жена съм от нерелигиозно семейство и както горе писах - усетих в шас по физическо, че се простих с ципата си - просто измих кръвта и толкоз, а и не казах в началото, че съм девствена - не ми е било важно и знам, че в 21 век дори отблъсква, НО да имаш опит в секса, да експериментираш е въпрос на нагласа, фантазия! и сексуалност, желание към партньора, физическо привличане към мъжа- не на бройки мъже, а отгоре на всичко всеки мъж оставя и духовен отпечатък, прави те недоверчива и цинична като жена, неспособна за дълга връзка и на духовно ниво.
И не, не смятам, че трябва да спя с мъжете, за да имам опит с тях. Нали знаеш кой има традиционно най-много опит с човешката душевност - свещенниците. Те са асексуални или поне се стремят да си придадат такъв вид пред миряните. За да разбираш хората около теб, животните дори, ти трябва интуиция, много разум, опит и талант дори, не да спиш с тях и не мога да се съглася, че житейски опит се прави в спалнята - напротив - за да стигне една нормална жена до 30,50,500 спални, то това говори за липса на житейски опит
За жената сексът е повече от чук-чук и здрасти-чао. За жената означава отдаване - да пуснеш някого в тялото си, дори да рискуваш живота си с акт с превъзхождащ те физически мъж (а всеки мъж превъзхожда физически всяка жена най-малкото заради 30% повече мускулна маса и тестостерона си).
С две думи това е ОТДАВАНЕ за жената, доверие в този момент дори загубване, то е като да се оставиш да паднеш назад в ръцете на някого и след всяко разочарование си друга, багажът става по-голям.
Ти съдиш за женската сексуалност по своята собствена, но тук грешиш. Ако има нещо различно между половете, то това е именно сексуалността, секса - тук сме коренно различни и като физиология, и като хормони, и като роля, и като душевност, и като преживяване.
Да, еднакви сме, човешки същества по другите неща, но не и в пола!
Да, може би има единици жени, които изживяват секусалността си по мъжки, но това са действително малко жени и имат невроза някаква (чети Психология основна теория), но нормалната жена ВИНАГИ ще даде и очаква повече от креватното джудо.
Пишеш нормално било 2-ма мъже на година. Ами ОК, може би докато жената е млада, ще е това за нея някак си между другото, ще го преглътне и ще има силата да мине през това, но след 30 мъже в що-годе сериозни отношения (не само за една нощ), ако мислиш, че една жена ще е бяла сълзица - забрави - то е като да караш една кола нон стоп и първите 3-4 години ще е като нова, но хайде да навърти 15 години ... само, че човешкото същество не можеш да го занесеш на сервиз и да му преинсталираш хард диска - да вагината няма да се е изхабила, но най-големият сексуален орган на човека е между ушите му!

Такава жена е с изхабена батерия, ще е много мнителна, циник към мъжете, ще я чуеш дори да разказва мъжемразки вицове и да се отнася с пренебрежение към мъжете, дори ще е отвратена. Дори физически се проявява този начин на живот - будуването по дискотеките, абортите или борбата с поне едно венерическо заболяване и с редица гинекологични, реването след поредното разочарование с дни, гладуването на нервна почва, дори често такива жени са станали жертва на насилие, на някакъв вид тормоз от мъжете - вероятността да попаднеш на ненормалник просто с бройката се увеличава средно статистически - на 27-28 тези жени вече са леш, съмняват се в себе си, в красотата си, ценността си като личности и жени - докато ние сменяме пелени, те смянят мъже и пластични хирурзи.
Има жени на моята възраст, които вече изглеждат на 40 , а аз изглеждам като жена в средата на 20-те и най-лошото - не се чувстват добре в кожата си и им е необходимо мъжкото внимение като въздуха и водата. Как да бъде една такава жена с един мъж поне 18 годинки, за да си изгледа дечицата? Нима в крайна сметка не е това нашата основна цел при търсенето на партньор - да отгледаме нашите деца, да не сме сами и да - да имаме хубав секс, но това не може хем да е с много, хем да имаме с един човек семейство. Не се получава дори в тъй наречените „отворени връзки“, колкото и НА ТЕОРИЯ да можело да стане. Едно е теорията, друго е да знаеш, че жена ти тази вечер е с друг, когато детето ви изгаря от 40 градуса температура или мъжът ти да си е изключил телефона, а ти в този момент да си научила, че майка ти е починала...

Да, прав си определено - една жена трябва да прави своя житейски опит, не е нормално да си на 30 г. девствена и така нататък, но трябва да внимава според мен и във връзките си, внимателно да избира мъжете до себе си.
Не случайно съм създала семейство след 27 години, и аз мисля като теб - може да не се получи с партньора, но когато се е получило няма да си разбия връзката, за да търся дивото, а колкото и да не ти се вярва - човек може да упражнява нетрадиционни сексуални практики и без да е преспал с махалата - точно обратното - когато всяка нощ си с различен човек, как да се отпуснеш за повече? Да, ти може би сега печелиш от какички с опит, които от тук, от там понаучили някой номер, но тези номера ще ти се наситят след 20-30 какичка. Ами тогава?
Когато порастнеш и станеш на 30-40 години, имаш две-три несполучливи дълги връзки, съм убедена, че ще мислиш по съвсем друг начин и ще бягаш от кокетните жени като дявол от тамян, но ти сам ще си видиш.
Прав си и според мен по повечето неща, но просто в момента ти е фокусът върху секса, върху готинкото, флирта, излизанията, което е нормално за млад човек. Разговаряй обаче с мъжете над 35-40 години, дори с баща си или близък роднина да видиш как мислят и не - не е от закостенялост, а от опит, драги, от опит - те са били там, където си ти, хвърчали са в облаците и са паднали на задниците си, някои вече с провалени бракове зад гърба си

Една жена

367.   И последно М25, ти отвори и темата за „Сексът и града“ - не знам дали си го гледал, но там само Саманта водеше и то не докрай „бройкаджийски“ начин на живот. Всъщност във филма ставаше дума за търсенето на любовта и една стабилна връзка, но жените попадаха от мъж на мъж пак заради необмислено поведение, ситуации и винаги се събуждаха сами, а и как завършваше всеки проблем при тях - със зарязване на проблемния мъж и търсене на Мистър Биг.
Е, като всеки американски филм краят е добър де, но това все пак е филм. Вероятността като станеш 40 г. и след десетки разочароващи връзки, ходене по партита, „наживяване“ в пълния смисъл на думата, някой Мистър Биг да „кацне“ с бяла лимузина пред вратата ти е нищожна. На 40 г. просто такава жена завършва като една самотна, бездетна, употребена и нещастна женица с множество пластични операции, която се наслаждава на последните капчици внимание от мъжете, но никой няма да се разведе, да бие фанфари, за да се ожени за нея на 40 в БЯЛА РОКЛЯ :) Абсурден филм, на който се хващат романтични жени и гейове - това са и почитателите, но в реалността Мистър Биг или не съществува, или е с някоя 20-25 годишна неупотребена красавица нов модел :(, а лъскавата стара чанта след многократна употреба си стои сама и заключена в някой шкаф.
Филмът беше направен за жени със силни женски и слаби мъжки образи, но ако имаше образ, който съответства вече циничната, недоверчива, разочарована жена след многото връзки...то това беше точно Мистър Биг - мъж на средна възраст, опоцкан от множество бракове, любовници и тем подобни. Филмът е направен от жени и за жени - сега си представете Мистър Биг като жена - ей това имам в предвид - такава става една жена след многото „бройки“ - в крайна сметка употребена, изтощена и ...неспособна на обвързване.

Ние живеем в 21 век, векът на бирзата консумация, но едно нещо не е полезно да консумираш - хора.

Eдна жена

368.   Ще сметнете ли една жена за "лека" ако си има секс приятел с когото единствено прави секс когато си няма сериозен приятел? Само с него. И ако с него си споделя, говорят си, излизат на фитнес заедно и така нататък. Истински приятели, които когато имат нужда от секс си помагат взаимно по този въпрос.

369.   368, не смятам, че такава жена е „лека“, но... тя не осъзнава, че води една най-нормална връзка и много сериозни връзки са почнали точно така. Обаче ако приятелят е обвързан, тя трябва да прекрати тази връзка. Ако ли не - няма да се усетите и ще завършите в общината :)
Ти не знам какво си представяш, нещо като по любовните романи или сапунките? Ами без да се осъзнаеш мисля, че пишеш своя си любовен роман, но и двамата все още не искате да се ангажирате по-сериозно с официална връзка, просто сте в началото.

Една жена

370.   Аз съм момиче на 20 и досега съм спала със 9 момчета, като не броим тройките: имам 4 тройки като винаги аз съм единственото момиче.. абе общо взето общо са 17 и само да кажа, че не съм лека жена и правя секс само когато съм наистина влюбена и започнах половия си път когато бях на 15

372.   Една Жена, искам да ти благодаря за дискусията, беше ми приятно! Няма да споря повече с теб защото уважавам мнението ти, макар и да имаме различия. Наистина ми харесват разсъжденията ти. Личи си, че си умна и начетена жена.

Само ще вметна, че далеч не всяка жена търси само любов и близост. Има много разкрепостени момичета, истински мъжемелачки, които гледат просто да си задоволят нагона. Особено, като са млади и ги вее вятъра. Говорил съм с много такива девойки и са ми казвали, че просто им се прави секс - отиват на дискотека или купон, прекарват си добре и с ясната цел си лягат с някой. Други пък имат дълготрайни неангажиращи връзки с мъже, които буквално използват за вибратори... И въобще не им минава през главата да се влюбват в тях или да търсят нещо сериозно. Някои са ми споделяли, че понякога изпадат в периоди (месеци, дори години), в които не им се занимава с нищо сериозно, просто им се ч*ка и купонясва, без някой да им държи сметка за действията.

Хора, разберете най-после, че не опира до мъж или жена, а до ЧОВЕК и неговите собствени разбирания и възприятия относно секса и начина на живот. В днешно време, половете са толкова "изравнени", че наистина можеш да срещнеш всичко и от двете страни. Приемете хората такива каквито са, а не се водете по разни стереотипни книжки и романчета за това каква била жената и какъв бил мъжа. Реалния живот е съвсем различно нещо - много пъстър и много индивидуален.

Да, не намирам нищо лошо жената да се забавлява, да трупа житейски опит и да води живота, който иска. НО, когато мацката загуби контрола и започне безразборна смяна на партньори, това действително води до бездушно съществуване и липса на истински емоции. С Една Жена сме на едно мнение, че душевното и физическо сливане между двама влюбени и обичащи се е несравнимо, като тръпка, емоционален заряд и качество на секса.

Номер 370, личи ти от километри, че си измислен ;)

М25

373.   абе 370, хубаво че си признаваш за тройките, аз се кефя на жени, които знаят как да уплатняват дупките си:) но не ми стана ясно как така правиш секс само като си влюбена, а правиш и тройки... много си влюбчива нещо, и двамата мъже ли обичаш :D

374.   349 и 363, приемете най-искрените ми поздравления! Отдавна не бях чела толкова смислени коментари!
Една друга жена

375.   Една жена,
нямам намерение да пиша фермани, но искам да те попитам следното:

Какво неморално има в това, една жена да бъде с един мъж, само за да си доставят взаимно удоволствие? Според мен си е много почтено, дори. И няма нищо общо с това, което описваш ти. Аз съм правила секс с много мъже. Просто секс-без обвързване, без влюбвания, големи приказки и т.н. И никога не съм го криела от партньорите си. С повечето и до днес сме си приятелчета. Това не ми попречи да се "докосна до душата" на мъжа и в частност-на един конкретен мъж, с когото съм повече от 15 години и с когото сме родители на две прекрасни деца. Бях млада, както вече написах в началото на темата-тялото ми си искаше своето и аз му го давах. Без това да означава, че съм била стенд бай за всеки срещнат, напротив. Критериите ми бяха доста високи. Ш'тото, видиш ли, след секса исках да мога да обменя две думи с този, с когото съм достигала до върха на плътското удоволствие. Това не ме прави лека. Но ме направи достатъчно опитна, така че освен душевно, да познавам мъжа и в чисто сексуално отношение. Не ми харесва изразът "бройкане". Затова не знам и "бройката", а и не ме интересува. Интересуваше ме да си доставяме удоволствие, да си поговорим и това е. От всеки един, от тези мъже, съм научила по нещичко, защото отношенията ни са се базирали, освен на взаимно привличане, и на взаимно уважение. Никога не съм изневерявала на мъжа си. И не смятам да го правя някога. Просто защото нищо не ми липсва. Всичко ми е познато ( в рамките на това, което съм искала) Никога не съм имала гинекологични проблеми, нито ЧПВ, нито съм забременявала (освен, разбира се, когато това беше планирано). За твой ужас, аз съм на 38 към днешна дата и според мен си изглеждам точно на толкова, колкото и да ме ласкаят околните ми. Няма нищо нередно в това. Но не съм и "леш", както любезно се изрази в по-горен коментар. Не знам ти с какви жени другаруваш, аз лично имам приятелки, които са били още по-сладкострастни от мен на младини, но никоя от тях няма проблеми със забременяването-всички си народиха дечица. И всички са добри майки, верни и обичащи съпруги, работещи жени и страхотни, предполагам, любовници на мъжете си!

Една друга жена

376.   Здравейте, дискусията, която е станала, е повече от прекрасна, но изпускате много фактори и нюанси на това защо аджеба една жена би имала много полови контакти. За това смятам да ви представя моята гледна точка. На 22г. съм, от малък град, живея сега с приятеля си в София (живеем заедно от 1 година). Бройката ми е 36. Но да разкажа все пак как се стигна до тази бройка.

Когато бях малка, майка ми непрестанно ми повтаряше, че съм грозна, че съм дебела, че няма нищо женствено в мен и съответно, че никой няма да ме хареса. С времето аз ѝ повярвах. Защото просто истината беше, че девойки като мен не се тачеха в малкото градче. Избираха се красивите и по-лесните; те бяха в очите на момчетата покрай мен. Та израснах си с идеята, че съм грозна. Някъде по пътя, на 17г. се влюбих и след 6м. изгубих девствеността си. Но след като се разделихме с въпросното момче, внимание към мен нямаше никакво.

Завърших, приеха ме студентка в София и тогава наистина разбрах какво имам в себе си като жена. Грозноватото в малкия град момиченце стана една красива млада девойка. Още първия мъж, когото имах за гадже тогава, се отнесе с мен като с боклук. Каза ми, че ме е разигравал три месеца, докато си легне с мен и след това не съм му била нужна. А ми беше едва вторият.

Да ви кажа честно тогава нещо в мен изпращя, счупих се и реших, че щом мъжете могат да го правят, и аз мога. Нали знаете. Себедоказване. Излизах, намирах си, каквото ми трябва, правех секс и се прибирах, дори не оставах до сутринта. И честно да си призная не съм имала нужда да се опознавам с тея мъже, защото единственото, което исках от тях, е да си захраня самочувствието, за да се чувствам красива и желана. От сегашната ми гледна точка това е една от големите ми грешки, защото нито се почувствах по-красива, нито се почувствах по-желана. Няма да изпиташ такова нещо с човек, който не те познава. Но, да, ето ви още една причина за това да имаш голяма бройка. Да, наясно съм, че е голяма за девойка на 22 г. Не винаги е от чист курвалък, аз съм типичен пример на момиче, което избиваше комплексите си със секс.

Била съм съдена за бройката си - да. От майка ми. От първия, с когото се опитах да бъда, след като вече бях осъзнала, че започвам да губя себе си в комплекси и в опитите си да се харесам. Опитите ми за връзка след това не са се проваляли, защото съм искала да криввам или да изневерявам. Но едно разбрах от него - не трябва да крия нищо от човека до себе си.

Със сегашния ми приятел сме от две години почти заедно, като от една живеем заедно. Той е вторият човек, с когото пробвам да съм след "онзи ми период" - така го наричам. Защото наистина смятам, че това е задължителен период, през който всяка жена трябва да мине. Период, в който да осъзнае какво търси в секса, период, в който да осъзнае, че това не е за нея и най-вече да осъзнае, че този начин на живот не ѝ трябва, за да се чувства добре в кожата си, ако има правилния човек до себе си. С него бях напълно открита - за бройката, за начина ми на живот преди това. И той ме прие и ми помогна да загърбя всичко, което е било преди това. И комплексите, и мъжете, и честно да си призная, друг не искам да погледна в момента, а и занапред.

И още нещо, това, че на 22г. съм била с 36 мъж, не ме прави пълна с болести. До ден днешен си се проверявам два пъти годишно и съм чиста като момина сълза. Дори гъбички не съм имала.

Та така. Да ви разкритикувам малко с моята история.

Меме.

377.   Мисля че може да се познае дали една жена е била с много мъже и то само за удоволствие. Брадите им слягат назад, зад линията на устата(като се погледне в профил). Ако брадата е зад линията на устата(тоест да е по-назад от устата) не говори добре. Сляга назад като животните и изпъква или носът, или устата. Сега се сетих и го писах в една тема, та може ли да проверите по себе си и да напишете. Проверете, примерно ако знаете за някоя жена или мъж, че ходят по много мъже/жени и вижте.

378.   Към 376
Според теб излиза, че всяка жена трябва да спи с бая хора, че да разбере : "че това е задължителен период, през който всяка жена трябва да мине. Период, в който да осъзнае какво търси в секса, период, в който да осъзнае, че това не е за нея и най-вече да осъзнае, че този начин на живот не ѝ трябва, за да се чувства добре в кожата си... "
Двусмислица има.
Е пак че си се усетила на 30 и няколко бройки, други цял живот продължават

379.   Жена ми е на 24, чука се от 15 годишна и е била с 60-70 мъже. Да ви кажа нещата дето ми ги прави и дето дава аз да и правя с много малко други жени съм го имал. Така че нямам проблем с бройката и, даже съм доволен защото е обиграна. Ясно ми е че ще иска от време на време по някой чужд, не е проблем, то и аз не мога ей така изведнъж да спра да чукам други.

381.   Най-красивите жени, които познавам са с най-малко бройки мъже - някой са и само с един от тиинейджърските си години. За мен тези с големите бройките имат някакви проблеми - не знам какви - хормонални, психични или други. А тия дето разправят, че бившите разпоретини после станали примерни съпруги - ми нещо нямам такива впечатления ама може и да греша все пак не познавам много такива.

382.   охх, проблемите със забременяването идват точно от смяната на много мъже, да си чувала за рак на шийката на матката

251-300 от 611