Споделена история от Секс и интимност

С колко мъже сте били ...?
Въпрос към момичетата : С колко мъже сте били и колко според вас са достатъчни за да наречете едно момиче лесно? (всички знаем, че сегашните 20годишни повечето са подминали 10тия от доста време :) )
И към момчетата: Има ли значение ако приятелката ви преди вас е била с голяма бройка мъже(макар и в момента да сте сигурни на 100% че е само ваша) и колко бихте приели вие? 6-7... 20-30? :)
Благодаря на всички които се включат :)

Коментари

351-400 от 611

455.   На 22г. и досега съм имала само един партньор, ходим от 6-7 години и го обожавам! Чака почти цели 2 години, за да правим секс <3

456.   Здравейте! На 17години съм и се гордея с това, че не съм го правила с никой. Някои ми казват, че съм била старомодна, но аз ще остана вярна на себе си и искам първият ми път да е през първата брачна нощ т. е. не преди сватбата. Като знам колко много истории има, в които се разказва как момчета/мъже ходят с дадено момиче 1, 2, 3, ... месеца и после й искат само секс (те се съгласяват, защото си мислят, че това е, , голямата" им любов), но после я захвърлят като парцал, а след това момичетата съжеляват за постъпката си още повече се убеждавам, че съм на правилния път. Аз мисля, че това е нещо много лично и интимно, което не трябва да се прави с първия срещнат. На този етап мисля да залегна над училището и учението, пък за това ще почакам, до когато му дойде времето. Пък ако ме питате според мен, коя жена би могла да се определи като, , лесна" според мен е с 3ма нагоре. :)

457.   Здравейте! Аз съм момиче на 17, което се гордее с това, че е девствено. Според мен това е много лично и интимно преживяване, което не трябва да се споделя с първия срещнат. Мисля да остана вярна на себе си, въпреки че много мои приятели относно това ме наричат старомодна, и първият ми път да е на първата брачна нощ т. е. след сватбата. За сега мисля да залегна над училището и учението, пък за това ще почакам до когато му дойде времето. А относно горния въпрос- с повече от 3ма, че дори 2ма би могло да се нарече едно момиче, , лесно". :)

458.   Жена на 24 години.
Била съм с 19 мъже.

462.   Номер 457, нищо лично но има нещо сбъркано в теб разбира се ако си в реалност жена. Не в това че си девствена и да чакаш до сватбата в това няма нищо лошо, това е страхотно, в другото ти обеждение че жените който са спали със трима или четирима за теб са леки жени, недей да говориш така миличка защото не знаеш на къде ще те отвее живота. Ако ти не смяташ да зарежеш никога през живота си то теб може да те зарежат, а какво ще правиш тогава, ще се отречеш от мъжете завинаги ли? Аз много дълго време следвах моралните принципи и все още имам такива за себе си но не са толкова ограничени както е било преди, никога не казвай никога, защото съдбата обича да се шегува с нас понякога.

463.   Четейки коментарите имам чувството че в ада ще има опашка но нормално все пак ние хората и жените какво да се прави

467.   Здравейте Ж 19
Спала съм с около 17 човека от които 2ма са били буквално за 1 вечер без дори да се познаваме наa следващия ден
Със 7 от тях съм имала интимна връзка известно време след което сме се забравили и с останалите 8 сме много близки и добри приятели споделяме си мн неща и т. н... С един от тях сме заедно и до ден днешен само за секса а с другите ми приятели се чуваме чат пат и много рядко се виждаме!
Като бройка е много, но не смятам че една цифра или число може да определи един човек какъв е! Не се чувствам курва защото живеем в 21 век.
Но запомнете един съвет от мен.... Правете това което ви се иска но с РАЗУМ. Живота е един дали ще си била с 1 мъж или 20 това няма значение, никой няма да ти благодари за това и никой няма да те обича повече от семейството. Бъдете разумни използвайте задължително презервативи ако сте с повече от 1мъж.... Защо е нужно децата да страдат заради наши нелепи грешки?? Няма значение с кого, как, колко, просто бъдете предпазливи и правете повече секс с правилния човек!!

468.   на 22- 5.

471.   До 467:

Миличка, не знам какво да ти кажа, с доста момчета си преспала. Което не е лошо и дори мога малко да ти завидя, защото аз на 19, преди десет години, не бях спал с никого, колкото и да ми се искаше. А на мен ми се искаше, но поради ред фактори, които няма да се впускам да разяснявам, това не стана. Пък и някак си младежите по онова време нямаха гаджета, едва в по-късните класове няколко от по-елегантните момичета тръгнаха с приятел. Всичко е до средата, моята и твоята явно са били противоположно различни :)

472.   Чета тук разни неща и направо ми висва ченето - аз с тези дето съм бил до сега не са имали повече от двама, единият аз, а другият предишното гадже. Прочетох и разни определения "не било сапун да се изтърка", "п.. ка кокали няма" и т. н. - с едно обаче съм съгласен напълно (не важи само за жените), с всеки следващ откъсваш нещо от сърцето си, а то не е безкрайно голямо и за всеки следващ остава все по-малко от общото цяло, а за ПРАВИЛНИЯ вероятно нищо! Ужасен съм, как се целувате бе хора, а ако не се целувате как правите секс??? Животни ли сте, спирачки ли нямате, вкус ли ви липсва или си имате карес на оная работа?
Изобщо не говоря за морал, ама не ви ли е гнус да се лигавите с този или оня, не ви ли пука, че от някой ще лепнете нещо, интересува и ви изобщо дали си го е мил в последния месец или направо го лапате?
Смея се искрено на онзи дето гаджето му само духало на първия, с втория било 5 години, а на него му дало ЦЯЛОТО си сърце - ама то и без леваци не става!
Жална картина, всичките неслучили, всичките излъгани, а се оказва, че всичките ебливи и когато ги удари лимката не подбират - хайде да не се лъжем, на всички ни се иска, ама има такива дето знаят как да си го поискат и други дето само се точат, ама няма какво да предложат!
Уважавах жените допреди да прочета тази тема, сега стигнах до извода, че те по нищо не се отличават от мъжете, напротив, превъзхождат ги, но само по бройка!

473.   Жена на 30.
С двама

475.   472, виж сега брат, нещата не са толкова прости, колкото ги изкарваш. Много хора в младостта си правят глупости, забъркват каши, като причините са най-разнородни. Има жени, които в копнежа си да бъдат обичани, макар да са възпитани в дух на семейни ценности и да са свенливи по природа, накрая се оплитат във връзки с неподходящи мъже, отдават се, после разбират, че този, на когото невинно са повярвали в красивите думи, всъщност е бунак и просто е изконсумирал тялото им. След това идва следващ, нова любов и същото. Така след неколкократно нараняване, жената, спира да отдава чак толкова душата си, пази емоциите си, някак си претръпва и придобива едно цинично отношение към мъжете, връзките и любовта. Тогава започва да се чука и сама да става консуматор, който да наранява. Вярно, много жени са си с леко поведение от детска възраст, нямат духовни или морални спирачки и още по-лесно се превръщат в професионални курви. Но за много свестни момичета, виновни сме ние мъжете, че ги ебем и след това ги захвърляме като парцали, изневеряваме им, лъжем ги. Младите момичета са наивни и неуверени, търсят някой опитен мъжкар, който да им е опора, често ги привличат лошите момчета, арогантните нерези, които им се струват мъжествени заради уж силен характер. Но всъщност това са страхливци, консуматори, бройкаджии, които пък често сами преди това са били наранявани от жени. Кръга е омагьосан. Много млади жени стоят в безперспективни и безплодни връзки от страх да не останат сами. Жените се страхуват от самотата, а често са самотни и в самата връзка. Поради това някои жени изневеряват впоследствие. Не, не оправдавам жените, които изневеряват, но само казвам, че някои от тях го правят от отчаяние и ниска самооценка. Да, други го правят, просто защото са си такива, но дори закоравели пачаври, често преди това са били примерни момичета. Днес живеем в свят на секса и парите или най-общо казано в консуматорско общество. Начинът да консумираш и да задоволяваш жаждата си за потребление е чрез пари или секс. А това води до егоизъм и тотална липса на умението да се поставяш на мястото на другия. Много жени се чувстват употребени от мъжете, някои се отказват да търсят Единствения, стават цинични, за тях мъжете са просто свине, които искат да ги чукат. Тук е и общото между курвите и феминистките. Първите се примиряват с идеята, че мъжете са „прасета“ и понеже са възпитани в дух на материализъм или просто от мизерия, решават, че ще използват тялото си за по-висок стандарт на живот. Да, много такива жени виждат и знаят, че има чудесни мъже, които ще ги обичат и няма да ги употребяват, но егоизма и меркантилността им са по-силни. Други пък се отдават на секса за удоволствие и стават също толкова цинични към връзките, като при тях по-скоро е от страх да не бъдат наранени, свикват просто ода се чукат за кеф. Феминистките също се гнусят от мъжете, но за разлика от курвите не са се примирили, че в очите на „мъжките прасета“ са просто сексуални обекти. Те мразят мъжете, не правят секс за пари и се отдават на налудничава война срещу мъжкото човечество.

Стана дълъг пост, но мисля, че много от жените ще разпознаят себе си, а нека и много от мъжете се замислят, защото живеем в жесток свят, в който хората се страхуват един от друг. Това ни пречи да имаме истинска взаимност, да градим любов, взаимност. Да, често много от нас се влюбват, но влюбеността е до време, после следва или любов или раздяла! От нас зависи……..

P. S. 472, аз съм оня на дето се смееш за гаджето……

476.   Аз например не мразя мъжете, нито се надявам да им се налагам във връзката, но пак ще ме изкарат феменистка защото не съм влизала във определен тип женско поведение което е било по удобното за някой мъже, ами действала съм спонтанно и така както го чувствам. " Други пък се отдават на секса за удоволствие и стават също толкова цинични към връзките, като при тях по-скоро е от страх да не бъдат наранени, свикват просто ода се чукат за кеф. "за това не съм съгласна, има много жени който от страх да не бъдат наранени не правят секс за кеф а за това че след като имат връзка, секса е част от нея, нали трябва да се подържа изцяло, след като търсиш уважение и сигурност. На всеки му се иска да е във връзка където да си има всичко, тръпка, разбирателство, аз се опитвала да се боря за това, но когато не е взаимно.

477.   472, не се обиждай, нищо лично! Започнах поста си точно с това, че на всичките сме им вторите, но който иска да вярва да вярва - аз не вярвам. Да, прав си в голямата част от разсъжденията си, всички сме правели глупости на младини, някои продължаваме да ги правим и до сега, но в това е чара на общуването. Не познавам нито приятелката ти, нито теб, но на теб съм склонен да вярвам, а на нея не вярвам и грам. Не знам за жените, но за мъжете знам, че оралният секс им харесва и все пак да си с някого само заради оралния секс ми звучи неистинско. На мен лично не ми е проблем с колко мъже е била една жена, но начина, по който е била (честотата на "връзките") е показателен за качествата на въпросния индивид - ти си решаваш на кого да вярваш! Аз не вярвам на свиркаджийки и на много други неща вече не вярвам, ама всяко нещо с времето си!
Сред жените се разпространява една приказка "на мъж не всичко се казва и не всичко се показва" - придържай се и ти към същото и няма да сбъркаш!
Харесвай си момичето, обичайте се, но винаги имай едно на ум!

479.   ....И аз да се изповядвам пред олтара....
...ми , в живота ми мъжете с които съм била бяха точно двама - като не се брои третият - с който бях, за да отмъстя на вторият заради склонността му към леки похождения. Резултата беше успешен - за пръв път видях в мъжките очи сълзи, което беше ясен знак че съм успяла да разбия сърцето му и да го накарам да разбере че в живота му аз не съм даденост и че може да ме има само ако ме заслужава с отношението си.
Тази моя постъпка , силно скрепи връзката ни - той се вкопчи в мен - обикна ме и така продължихме 20 години, като връзката ни се превърна в една голяма , красива романтична любов - наречена още любовта на живота ни... в която аз изживявайки сърдечна любов и истинско сексуално удоволствие с него, не изпитвах никаква нужда от друг мъж.

483.   Жените никога не лъжат, казвайки преди теб съм имала само един, просто спестяват, че преди онзи, който е преди теб, е имала друг, който е преди него, и че преди онзи пак е имало друг и т. н и т. н, за това момчета бройката няма значение, има значение как е самото момиче във връзката с теб, всичко друго е една голяма заблуда...

484.   Да 483, така е - никога не лъжат!
Аз наблюдавам и едно друго интересно явление, с напредването на възрастта бройката намалява, някак си мъжете се изпаряват и остава един от ученическите години "ама не беше нищо сериозно", един (евентуално съпруг или по-дълга връзка) и най-много още един, който се е възползвал от "моментната слабост" на жената след развод или раздяла. Готов съм да се обзаложа, че 17 годишните, които тук и сега се хвалят с по 30 мъже, след 10 години ще говорят само за онези тримата и в общия случай ще се присъединят към хора на мъжемразките, които току припяват, че "всички мъже са свини".
Не отричам, свини сме, ама ако ти е здрава ключалката няма как прасето само да влезе в кочината.
Никога не съм вярвал на мъже мачовци, все съм си мислел, че избиват някакви комплекси, но явно за всеки влак си има пътници и краставите магарета се надушват през 9 баира.

485.   С колко... с колкото съм могла. Докато бях мома(ако мога да ползвам речника на пра-баба ми) горях и не виждах нищо друго освен освен кур(от речника на баба ми). Още на 10 се потях и си представях разни расови мъже, как ме пронизват с оръдието си. Мастурбирах непрекъснато, всяка свободна минута, когато се сетех и където и да бях. Правех го в час, научих почти всичките си съученички да го правят като мен. Бях станала за тях символ на удоволствието. На единадесет пожелах да ме оправят. Помолих брат ми и приятелят му. Но те взеха да се дърпат и като по- инициативна, и изобретателна реших да ги надхитря. Просто ги помолих със сълзи на очи, само да си потъркат онези си работи по моята сладуранка. Нямаше накъде да отказват и... О, мойко мир на любовта, съжалиха ме. Първо приятелят ни се пробва, но докато да си го допре до мен и изгърмя- освободи се. Което вероятно стимулира брат ми и той опитвайки се да спе плачът ми, се престраши и си го допря. Беше великолепно усещане. Опитваше се да се въздържи и спираше търкането за момент. Така забавяше изпразването си, а аз крещях от удоволствие. Но в един момент стана нещо. Членът му се плъзна по вулвата ми и... , мама мия! Изгуби се от погледъ ми, усетих нещо като болка. За част от секундата, стреснах се. Но беше толкова хубаво, че просто не и отдадох значение. Което не се размина без последици! Но това разбрах едва след като "той" се дръпна рязко и спермата му потече в/у коремът ми. Беше целият в кръв. Пообъркахме се и тримата. Но приятелят му предложи да отидем при майка му, която беше хирург.
Когато и казахме какво е станало, побесня, започна да бие синът си. Прасна един и на брат ми, който се катурна като онези човечета играчки, дето ти го слагаш легнал, а то се изправя.
Бях наистина по- съобразителна и умна от тях (явно), прецених, че трябва да ги освободя от отговорност и изкрещях, че вината е моя, излъгах че съм си вкарала на онова место малкото душче за промивки на мама. Настана тишина, след това извинения и накрая успокоение за мен, че виж да видиш, случват се такива работи и бля- бля- бля.
Мина малко повече от седмица, болката беше изчезнала, нямаше и онова усещане на смъдене. Мислех че съм сама в нас и набарах четката за коса на мама. Седях във ваната и използвах дръжката и за стимулатор, вкарвайки си я във вагината. И точно тогава се появи брат ми. Викаше ме:
- овчи- овчи, къде си?
- недей да крещиш, тук съм в банята. Какво има? - влезе при мен, неочакваше, че съм във ваната. Доста изненадано ме гледаше, макар и да беше ме виждал стотици пъти гола. Попита ме какво правя по това време във ваната. Показах му четката и му обясних предназначението и. Видях как се възбуди и му посочих палатката. Той е три години по- голям от мен, но се разбирахме и се разбираме чудесно. Попитах го искали и му посочих "джоджанчето" си. Не се двоуми, само попита дали няма пак да стане нещо. Обясних му красноречиво и нагледно с помоща на четката, че няма.
И така от него ден ми тръгна фактически истинският сексуален сексуален живот със сответните оргазми. На другият ден включихме и приятелят, станаха двама. И така на 15 години бях с незавидния актив от двадесет и няколко мъже. Ако можеха да се нарекат така, тъй като повечето бяха на възраст под 17 години. От тогава съм била с много, няма да цитирам цифра, за да не ме помислите за откачена.
Един ден бях изненадана от баща ми как мастурбирам. Много не ми пукаше, но той ми каза:
- Умната момичето ми! Ако те забележат, ще почнат да говорят, че си курва.
Отидох и споделих с баба ми. Тя ми беше и поп, и изповедник, и приятел. Споделих, за курвата. Но тя ме успокои, че баща ми не го казва с лоша умисъл. И макар с такъв актив, не съм уличница! Но това е нагон, природа, биология и т. п., което ни прави зависими доста често. Имах страхове, че съм нимфоманка. Ходих при лекари, установиха, че не съм зависима. Което и аз самата бях установила, след като ми се появи цикъла и по седмица минавах без секс. И без терзания, че ми липсва.
Днес вече с две деца големи, продължавам славното си дело, без угризения и със съдружието на съпругът ми. Разбираме се добре и сме доволни един от друг!
Според мен не е важно с колко мъже се е чукала една жена, не е важна причината и ского! Важното е да ти е било ХУБАВО! Да подбираш приятелите си, да са дискретни, да те уважават и пазят достоинството ти! Много е важно и този с когото делиш живота си- съпруг или приятел, да е наясно с разбиранията ти.

486.   483, тръпката липсва, когато претръпнеш! А няма как една жена да е имала над 10 и да не претръпне и изобщо коментара ти тип "не по врат, а по шия" чупи тъпомера. Който каквото и да говори става дума или за любов или за пари. Това, че някой Ви е изчукал не значи, че Ви обича или че му пука за Вас, след секса пак сте самотни и смазани, не си го признавате, но е така. Е, има и друг случай-когато жената вече е претръпнала и използва сеска за манипулация, за да получи това, което иска.

489.   485, (ще мина директно на "ти"), мога ли да те помоля да споделиш малко повече за семейството си? Това, че баща ти и баба ти са реагирали толкова деликатно показва, че явно са интелигентни хора, които са наясно с човешката природа и които не се срамуват от това, което са. Изключителна рядкост, ще ми се това да е истинска история. Напомни ми за The Dreamers на Bertolucci.

Аз също съм такива пориви и и досега не мога да намеря хора, с които да ми е комфортно и на които да се доверявам за това, дори във връзките си. За съжаление средата вкъщи е била изключително консервативна, роднините ми са, поне според мен, нещастни и ограничени хора, а моралът и ценностите им - фасада за страховете им кои са и какво действително желаят.

Много би ми била полезна информация къде намери съпруга си, що за човек е, ти самата с какво се занимаваш, как успявате да бъдете дискретни, познатите ви подозират ли за начина ви на живот, какви отношения имате с околните, къде намирате партньорите си за секс, как преценявате дали можете да им се доверите?

Много благодаря предварително!
Ж, 28

491.   Аз съм на 29 и не съм ги брояча с точност, но са между 20 и 25 и мисля че си е напълно нормална бройка. И почти не е имало случай да съм си лягала с някой просто ей така, за една вечер...

493.   Стига да си "хвана" приятелка и знам, че е само с мен, хич няма да ми пука дали е била в 2-ма или 10 мъже преди мен. Бройката няма значение, това което е важно е държанието на човека.

495.   Вие пък, бахти, с много мъже сте спали. Аз на която не съм поискал, само тя не ми е отказала.

496.   Аз съм на принципа колкото по малко толкова по добре, ако момичето преди мене са я ебали 20 човека даже 3 4 5 пак би ми било неприятно като сравним ако не е била с никого преди мене(което е невъзможно днешно време)или поне с 1 2 (говоря за сериозни връзки )

499.   Аз съм мъж, на 26 от София. Живота така ми се стече, че цял живот около мен има предимно жени- училище, работа, университет, компании. Знаете как е... от една и съща компания можеш да спиш с няколко приятелки, но никога с всичките. Винаги има по 1-2 които няма да спят с теб просто защото си спал с тяхна приятелка. Това те оставя с момиче с което си оставате просто приятели. Имам момичета които ги познавам целият им живот.
Бройките при жените и мъжете са 2 много различни неща. Докато при нас са успехи, при тях се явяват като неуспехи. Всяка жена независимо какво говори иска да има мъж до себе си, да се види в бяло и да има деца. Това от кои опит ще намери човека за нея не символизира нищо. Малко е като пускането на тото. Това че някои спечели джакпота от 1 вото теглене, а на мен ми трябват други 50 не го прави по-добър или по-лош, просто неговата комбинация се е изтеглила по-рано.

Дори при равна бройка не символизират нищо. Ще ви дам пример от 2016 година. Две мои познати бяха спали с 4 момчета за 3 месеца. И за двете първата реакция е да кажете че са курви. Едната беше много хубаво, другата средна работа към грозна. И двете бяха се разделили с гаджетата и си търсеха. На първата и писаха към 40 момчета след като скъса в фб с приятеля си и искаха да излизат с нея. От тях си писа с 7-8, от тях излизе с 4ма. Всичките бяха интелегентни, възпитани от добри семейства. Излизаше 1 во с единият за няколко седмици после с другият. Първият не и беше казал че име дете, вторият проблеми с алкохола, третият ходеше по 4 пъти в седмицата на казино. С четвъртият си остана и до ден днешен.

Втората и писаха 4 ма и с 4мата се зарибяваше и излезе с тях. Трима от тях нямаха висше, а другият гордо твърдеше че е завършил варненският. Не прекрати връзките с никои от 4мата. Единият я водеше днеска някъде, утре другият. Двама я видяха що за човек е и прекратиха отношенията с нея. Другите двама си я подават през оградата и до днес.

Не знам какво мислите Вие но аз лично не смятам че тези 2 момичета са еднакви. Да сравняваш момичетата по това с колко момчета са спали е като да сравняваш лимон и портокал.
Но всеки има право на мнение и не задължавам никой да се съгласява с мен :)

500.   До 496,
чета коментарът ти се чудя. В 18 век ли си го писал или в наши дни? ! А може би си турчин, не, така си закърмен с турско- комунистически разбирания. Само при тях мойто си е мое, а чуждото общо.
Една жена или мъж, все тая, които са с известен опит умеят по- добре от девствениците да ценят семейството.
Помисло си само, взимаш една жена, която не се наживяла. Всичко е ОК за известно време и изведнъж на тази жена и идва музата. Било поради рутиноста която неизбежно настъпва, било защото се е усетила, че приятелят ти е по- забавен и достатъчно привлекателен. И се отприщва милата за да си навакса. Е и, как ще се почустваш тогава?
А виж да видиш, ти самият преди да срещнеш тази жена си минал през няколко...
Явно си много млад, без опит и глуповато даваш мнение!

501.   Към 495,
съвсем нормално са ти отказвали. Така се получава, когато незнаеш как да си поискаш.
Всеки мъж които умее да демонстрира приличие и симпатии се котира! Налитат ми всякакви, но на 15- 20 мераклии, само един може да ме заинтригува. И макар да съм на 22 год, омъжена от година и с дете на 14 месеца в актива си имам повече от 20-на мъже. Това не ме прави боклуджииско кошче, нито пощенска кутия. Но и не ме прави фрегидна консерва! Просто човек подава тогава, когато има химия. Ако не умееш да провокираш положително, а излъчваш негативизъм, ще си остаеш девственик докато не го проумееш.

503.   След прочетеното, направо се чувствам монахиня. Жена съм на 49 г. Майка съм на четири момичета (2х2 близначки). Искахме и момченце, но и така сме щастливи. Омъжена съм от 30 г., бях на 19 г., когато сключих брак, съпругът ми на 21 г., тъкмо се беше уволнил от казармата. Чаках го 2 години. Не сме си изневерявали и все още се обичаме. Не се чувствам непълноценна от това, че съм спала само с един мъж, нито пък ненормална.

505.   На 24 съм била с 6 момчета, като включвам и сегашният си приятел. От тези 6 с 2-ма съм била камо за по-веднъж, на това ка тинейджърски истории. Не мисля, че е важна бройката, а това да не се срамуваш от постъпките си е избара ти да и осъзнат!

506.   Към 501:

Много се радвам за твоя т.нар. актив от двадесет мъже. Защо не споделиш каква беше тази химия при всички от тях, за да получа някакъв съвет и аз? На тази възраст и с дете, едва ли си студентка, а не ми се вярва да си преспала с разни съученици и да ги наричаш "мъже". Или с други думи май си от онези жени, при които химия се появява при вида на премиум марка автомобил. А може би тези твоите мъже са разни тарикати на дребно, които могат най-много да се озъбят на други смотльовци, подобни на тях.

510.   На 34 съм, с около 20 - 23ма съм правила секс. Във всички от случаите аз съм си ги подбирала. Най-хубаво ми е било с двама, които им беше за първи път секса. За лека ами да - 55 кг. тежа, важно е човек да тежи на мястото си и да получава каквото иска.

511.   Номер 510 ти си идеалната българска курва , която разбира се вика че не е такава щото си тежи на мястото. Да ти е@а майката

512.   До 501... Не си на 20, а си много по-голяма, не ме питай от къде знам.

В момента се опитваш, да очерниш младежите, ама и без това сме си очернени, като има много черни овце в стадото.
Едно момиче на възраст 14-18 ако преспи с повече от 5-ма се нарича боклукчийско кошче, а и ако бройката нарасне, тогава е неспасяем случай. Една жена първо се отдава с душата, а след това и с тялото, а секса, не е хубав, когато са те минали повече момчета/мъже, отколкото влака качва пътници. Липсата на морални ценности води до такива леки момичета/жени, никой не е казал, че секса е лошо нещо и не бива да се прави, а напротив да се прави, но с правилният човек, а не с всеки следващ, който ти намигнал с око или който има по-голям портфейл.

513.   На 20 съм и съм била с двама. Вторият е сегашният ми приятел и ми се искаше той да е първи, но уви. За първия съжалявам, бях по-малка и заблудена, даже не стана много по мое собствено желание. С него изкарах три години, в които постоянно ми изневеряваше и лъжеше. Съжалявам, че съм се отдала на този идиот и съм супер щастлива, че го зарязах и се намерих със сегашния ми приятел, с когото сме вече две години заедно. Той малко се съмнява, че ми е втори заради този лаф: ти си ми втори. Ха ха. Само че е самата истина.
Не мога да разбера момичетата на моите години как са спали с толкова много мъже. Не мога да си представя да спя с някой само за единия секс. Трябва да има любов.

516.   До номер 510 - не разбрах, ти гордееш ли се с тези 20-23 бройки или съжаляваш, че не си успяла да задържиш нито един от тях, дори и двамата девственици?
Ако искаш сподели какво научи от тези си сексуални контакти (защото очевидно връзка до сега не си имала).
Ще ти помогна в отговора, ако си горда с достиженията си ще провокираш в мен погнуса, ако съжаляваш ще провокираш и в мен съжаление. Нека не пророкувам, но ако попаднеш на истински мъж рано или късно ще лъснеш и ще те отсвирят, ако попаднеш на мухльо цял живот ще му слагаш рога, но пак няма да си щастлива, пак ще си втора категория, нещо за кеф или нещо за разплод, на 44 вече няма да си 55 кила, а на 54 ще си вече торба, от която всички ще извръщат поглед - изборът си е твой.

517.   До всички нравоучители, да не забравите после да минете и в съседната тема, в която мъжете се ГОРДЕЯТ открито с 50-100 бройки . Да не забравите да им кажете, че са боклукчийски кошчета и, разбира се, задължително споменете каква погнуса предизвикват във вас. Нека не забравяте, също, и да ги определите 2-ра категория хора. Все пак, къде ли не са си навирали половите органи. Може също да им лепнете и етикета "Мъжка к*рва" всички дружно и да ги сочите с пръст. Защо не?

518.   Прекалено о много омраза, за неща, които са лични.

519.   513, за съжаление имам усещането, че и вторият ти приятел ще те напусне. Щом от сега се е стигнало до съмнения, явно любовта я няма! Има и един друг момент, на 20 няма какво толкова да предложиш освен секс - решението е да се образоваш, да се учиш от грешките си и да се надяваш, че един ден ще срещнеш човека, който освен сексуален обект в теб, ще вижда и нещо повече. Имам известни съмнения, че щом си се подкарала от 15 годишна, ще ти е трудно да превключиш на друга вълна или да минеш в друг коловоз, но това зависи единствено и само от теб.

521.   Аз съм била интимна с 12 мъже. Не мисля, че са много.
ж - 24 год.

522.   Драга под номер 517, мен да си ме видяла да се фукам с 50-100 бройки - обърни внимание на БРОЙКИ! Нито една жена в живота ми не е била просто БРОЙКА, а това, че ти си се подложила на същите тези 50-100 мъже си е твой проблем. Не казвам, че си курва, нито пък кучка - просто се замисли защо никой не се е задържал до теб! За никакъв морал не иде реч, говорим за себеуважение, което очевидно на теб ти липсва, а с поста си се опитваш да оправдаеш лекото си поведение.
Здрава да си, на много недоносчета да се радваш още, все да ти е кеф и все така наперена да си когато клекнеш в нечии нозе!
Излишно е да продължавам, че сте ми много известни - хормонален баланс, толкова време без мъж, той с нищо не ме е наранил, беше само секс и т.н. все цитати на отворени консерви като теб.

524.   До 522 Заради големите номера и се бърка човек, точно си искал да се обърнеш към 517

И аз също се обръщам до 517 - Ще те наричам ТО, защото си криеш пола, а иначе с претенции за коментар, кой как съди!
Никой не съди, но е крайно една жена, да има толкова много бройки, за мъжете също важи, това...!
Долавям злоба, щом коментираш, толкова настъпателно... явно сред редовете, някъде си се прочело.
Истината боли, за съжаление.
Както искате си живейте живота, но не можете, да промените мнението на хората. ;-)

526.   519, на шега се съмнява заради лафа, който споделих. А и е нормално да има доза съмнение. Човек на себе си не може да вярва понякога, та на друг човек ли?
Мога и друго да му предложа освен секс. Например любов, прекрасно отношение. И всичко друго с времето си.
Аз си гледам образованието, не ме мисли. А това, че съм го направила на 15 го отчитам като грешка, да. Но човек се учи от грешките си и ако не беше този човек, нямаше да разбера от какви трябва да се пазя и какво заслужавам.
От 513

529.   Здр. Ж на 29 съм и ще ви кажа че съм била някаде с между 25-30 мъже и съм омъжена от 6 год, мисля си че е нормална бройка защото за първи път ми беше когато бях на 15 год. И това че някой пишат че надхвърлящите 10 сме леки жени да разберат че вече сме в 21 век а не в 18

530.   Жено под номер 529, то е ясно, че си била с толкова мъже, че дори не им помниш бройката, камоли имената, ама защо е нужно да се биеш в гърдите, че си вече омъжена и да се опитваш да обясняваш разюзданото си поведение с това в кой век живеем? Интересно ми е какво си мислят за теб всичките тези 25-30 щастливци и какво си мисли нещастникът, когото си вързала. Интересно ми е какво ти получи от всичките тези сексуални контакти. Остави на другите да преценяват дали 25-30 са много или малко, кажи дали са ти достатъчно, че има такива, на които и един им стига, има всеядни, които и 100 са им недостатъчни. Лично за мен когато изядеш една качествена пържола се чувстваш сит повече и за по-дълго отколкото да изядеш 25 вмирисани подметки. Така че като се думкаш в гърдите замисли се защо тези 25-30 са ти намазали ските!

531.   529, много са, разбира се.
Защо? Защото си омъжена от 6 години, което означава, че тези 25-30 си ги "направила" между 15 години и 23 години.
за 8 години - 30 мъже. Около 3-4 на година. Един мъж за три месеца и после следващия.
Аритметика.
На 17 години вече си имала 8 мъже, така ли?

Успя ли да имаш връзка или всичко е било мимолетни авантюри и добре прекарано време? Не става въпрос дали една жена е лека, защото е спала с много мъже. А защото подобно фриволно поведение означава безотговорност и неуважение към собственото ти тяло. Етикети не лепя, но за мен едно момиче трябва да пази повече тялото си. Защо? Защото сексът не е само физическо муш-муш. Истинската интимност предполага още купища други неща, все хубави.

На 30 съм, омъжена от 5 години и съм имала двама мъже през живота си. Единият от тях е съпругът ми, другият е този, с когото имах връзка преди него. Правих секс за първи път на 19. Чувствам се добре, обожавам интимния контакт, харесва ми да "глезя" тялото си с ласки и двамата мъже, с които съм била казват, че съм съкровище в леглото.

Бройката не означава по-качествено изпълнение. както твърдеше една приятелка - сексът се "случва" и "се прави" първо в главата, после в сърцето и накрая чак в тялото.

И определено не се чувствам представител на някакъв минал век :)

532.   529 ном. съм не мисля да се оправдавам за бройката мъже с които съм била мога да кажа че от както съм омъжена не съм била с друг. А иначе от всички мъже с които съм била само с двама е е било само секс за 1 вечер

533.   Била съм с двама, като с първия не сме правили истински секс, само орална любов. С втория сексът беше много хубав, страстен, нежен, перверзен. Но се разделихме преди половин година и от тогава не съм правила секс. Започвам да си мисля, че няма и да правя повече. Много искам да се влюбя, но явно колкото повече искаш нещо, толкова повече го отблъскваш. Пък и не е налегнала една депресия.. Абе изобщо, тъпа работа.
Браво на вас, които имате по много мъже. Сигурно е хубаво. Стига да има любов, де.

534.   Моме, моме под номер 529, моят номер е 530 - кой ти е казал да се оправдаваш или не, предполагам никой тук не очаква оправданията ти, но това не ти пречи да си мънкаш, че откакто си омъжена не си била с друг и че САМО с ДВАМА си била за една нощ. Първо за ДВАМА - евреите имат свещено число и то е 7, женурята като теб имат свещено число ДВЕ, ако си мислиш, че съм ти повярвал дълбоко се заблуждаваш, но надали това е толкова важно. Другото, което ме кара да се усмихвам е определението САМО - ти дори и САМО с един да си била за една нощ е вече достатъчно да си направя изводите, че ти е плитка количката, то хубаво ти го е написала дамата под номер 531, няма смисъл да я повтарям, но ще кажа, че нея бих нарекъл дама (нищо че и тя е била с ДВАМА), а теб няма да те наричам никак щото си ми прекалено евтина, едно кафе, едно питие и си готова, а за такава не бих похарчил и лев. Бъди горда с достиженията си, все съм си мислил, че това е мъжко занимание, ама явно и сред жените има добри ловци, само дето всичките им подвизи са анонимни. Аз бих пообърнал заглавието на темата или бих го допълнил така "с колко мъже сте били и на колко сте отказали", при такива като теб явно колкото са почукали, на толкова си им отворила - пожелавам ти и в следващия век да си все така отваряща!

535.   М на 34год.съм женен съм и веднъж питах жена ми преди да е с мен с колко е била тя е на 24год.В началото се изненада че я питам и каза че няма значение но после като почна да смята и май мина 20 мисля си че и тя незнае точната бройка.Тогава ми стана малко кофти че може би е лесна жена но после като се замислих стигнах до извода че не е толкова важно с колко е била преди а е важно с колко ще е след връзката ни.А и не на последно място си мисля че все пак с нещо съм превъзхождал предишните за да се спре при мен

536.   535 не е важно с колко е била преди връзката ви, а как е била - на 24 години с 20 зад гърба си е повече от ясно как е била, а от там сам си прави изводите дали е тежка. Според мен и тук правилото "вълкът козината си мени, нравът не" важи в пълна сила, очевидно има някакъв дефект в спирачната система и не се знае на кой завой ще излети от пътя. Другото, което е притеснително е, че можеше да ти спести една нула, най-малкото от уважение към теб, явно и такова липсва, а с какво ти си превъзхождал другите предстои да ти се изясни.

351-400 от 611